عبدالرضا منتظری حرف آخر

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری موسس حرف آخر

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری حرف آخر یکی از مطالب بسیار جذاب و جامعی می ‌باشد، که ما در رابطه با بیوگرافی اساتید این موسسه به بررسی و عرضه آن خواهیم پرداخت. شناخت اساتید این موسسه همواره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد تهیه و استفاده از محصولات ما را دارند بسیار حائز اهمیت می ‌باشد. به این خاطر در این بخش از سایت مرکزی حرف آخر به بررسی بیشتر بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری کیست  و زندگینامه وی خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامع و کاملی را درباره تجربیات و فعالیت‌ های مختلف آموزشی ایشان در اختیار شما قرار دهیم. تا شما عزیزان بتوانید با این اطلاعات با خیال راحت به خرید و استفاده از محصولات استاد منتظری بپردازید.

عبدالرضا منتظری به استاد و مدرس درس ریاضی در زمینه‌ های مختلف تهیه پکیج های آموزشی، فیلم آموزشی، ارائه مقالات درسی و کنکوری فعالیت داشته است، که ما برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به تحلیل تمامی محصولات آموزشی ایشان خواهیم پرداخت.

مشاوران عبدالرضا منتظری

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری حرف آخر

استاد Abdolreza Montazeri به عنوان یکی از بهترین و برترین اساتید درس ریاضی در سطح کشور شناخته می ‌شود، که توانسته با استفاده از تجربیات خود محصولات کاربردی و با کیفیت درس ریاضی را تهیه و عرضه کند. البته او در تدریس محصولات مختلف از چند روش آموزشی بسیار خاص و جذاب استفاده کرده است که در ادامه به صورت جزئی به معرفی آن نیز خواهیم پرداخت. قصد ما از ارائه مطلب بیوگرافی استاد منتظری شناخت ایشان برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری هست، که با استاد و معلومات بالای کنکوری آن آشنایی ندارند.

در این بین شناخت اساتید مختلف مربوط به دروس دیگر موسسه ما نیز دارای اهمیت می ‌باشد، که در ادامه به صورت کامل به معرفی بیوگرافی اساتید خواهیم پرداخت. ارائه محصولات و همچنین پکیج های آموزشی کنکور نیازمند اطلاعات بالا و تجربیات بسیار زیاد می ‌باشد، تا از این طریق بتوان مباحث و مطالب مختلف درسی را به دانش آموزان به راحتی انتقال داد. در این بین استاد با داشتن ۲۰ سال سابقه تدریس ریاضی به عنوان برترین و با تجربه ‌ترین اساتید ریاضی کشور شناخته می‌ شود. که می‌ تواند به راحتی هر نوع مبحث و بخش از ریاضی را به بهترین شکل ممکن به شما یاد دهد، و شما نیز در کنکور به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

بیوگرافی عبدالرضا منتظری

حرف آخر چگونه به اوج رسید؟

ممکن است برایتان سوال پیش بیاد که واقعا با وجود تعداد زیادی موسسه و آکادمی کنکور در ایران چگونه حرف آخر توانست در بین رقبای خود که سال های قبل تر از آن راه اندازی شده بودند، به این اندازه از محبوبت رسیده و به عنوان بهترین انتشارات شناخته شود. یکی از اصلی ترین دلایل مربوط به بنیانگذار آن می باشد. استاد با در نظر گرفتن جدیدترین متدهای آموزشی در جهان و شگردهای ویژه خود توانست در بازه زمانی کوتاهی در بین اساتید تراز اول و دانش آموزان به خوبی ظاهر شود. از طرفی موضوع مربوط به انتخاب اساتید برای تدریس و تولید دی وی دی های آموزشی کنکور، توسط موسس آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. البته ما مهمترین موضوع را مربوط به شیوه تدریس با استفاده از الگو سازی، انیمیشن سازی و نقشه راه می دانیم.

چرا که برای اولین بار در سطح کشور ایران این شیوه تدریس جهانی اجرا شده و تاثیر فوق العاده ای روی دانش آموزان داشته است.

هم اکنون بعد از سال ها فعالیت شما می توانید نتایج رتبه برتر های کنکور سال های اخیر را مشاهده کنید. هر ساله تعدادی از رتبه برتر ها جزو خانواده حرف آخر بوده اند که با شیوه های تدریس نوین و تلاش خودشان موفق شده اند به رتبه دلخواه و عالی دست پیدا کنند.

عبدالرضا منتظری کیست؟

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبانی که قصد خرید و استفاده از محصولات ریاضی موسسه ما را دارند با زندگینامه استاد آشنایی ندارند. به این دلیل ما به صورت کاملا جامع و کامل به معرفی ایشان خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار خوبی را در این باره در اختیار آنها قرار دهیم. استاد منتظری به عنوان مدرس و دبیر درس ریاضی و همچنین موسس و بنیانگذار اصلی حرف آخر (انتشارات نشر کتاب و دیجیتال) شناخته می ‌شود، که فعالیت خود را در زمینه ارائه محصولات آموزشی از سال ۹۰ شروع کرده است و توانسته در این زمین به موفقیت ‌های روز افزونی دست پیدا کند.

او برای تکمیل کادر خود از بهترین اساتید دروس مختلف در سطح کشور گردآوری کرده است، تا با این کار بتواند با ارائه پکیج های آموزشی مختلف و با کیفیت دانش آموزان را در مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور کمک و راهنمایی کند. او در سال ۹۰ با ارائه متد و تکنیک ‌های نوین آموزشی مانند استفاده از انیمیشن و استفاده از الگو و نقشه راه انقلابی در زمینه تدریس دروس مختلف کنکوری ایجاد کرد. که این امر باعث محبوبیت بیش از بین موسسه ما در بین دانش آموزان کنکوری شده است، و آنان با اشتیاق و خیال آسوده دست به تهیه و استفاده از این محصولات با کیفیت می ‌زنند.

عبدالرضا منتظری و همسرش

محل زندگی ، میزان تحصیلات و همسرش و دختر او

ما برای تکمیل اطلاعات دانش آموزان درباره استاد منتظری و همسرش در این بخش محل زندگی و همچنین میزان تحصیلات ایشان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. استاد در سال ۱۳۵۲ هجری قمری به دنیا آمده است، ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی پلیمر از دانشگاه صنعتی اصفهان است، که به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌ های ایران شناخته می‌ شود. ایشان بعد از پایان تحصیلات خود در مقطع لیسانس از اصفهان به تهران نقل مکان کردند، و در این شهر در مراکز مختلف آموزشی و معتبر به تدریس درس ریاضی پرداختند، تا اینکه در سال ۹۰ با اراده و پشتکار خود و با هدف برقراری عدالت آموزشی به تاسیس موسسه کنکوری و انتشارات نشر کتاب و دیجیتال پرداختند. در ادامه مقاله در رابطه با همسر ایشان و همچنین نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری که به مسابقات جهانی فیزیک راه یافت نیز اشاره ای خواهیم داشت.

قبل از اینکه در این بخش از بیوگرافی اساتید در رابطه با جزئیات بیشتری از استاد بپردازیم، ابتدا شایعات مربوط به ایشان را خدمت شما توضیح می دهیم که از این نظر هیچگونه تردیدی نداشته باشید. هر چند اگر شما از قبل با این انتشارت و موسس آن آشنا باشید به راحتی متوجه اطلاعات و شایعات دروغین در سطح وب خواهید شد. با این وجود در صورتی که هنوز هیچگونه تجربه ای با ما نداشته اید، توضیحات مختصری در رابطه با افراد سودجو که قصد تخریب و نابودی این موسسه کنکور در ایران را دارند، خدمت شما قرار خواهیم داد.

Abdolreza Montazeri

شاید در برخی صفحات اینترنتی شاهد جستجوی عبدالرضا منتظری مافیای کنکور در ایران باشید. هر چند شما به خوبی می دانید که چه کسانی قصد دارند به این افراد و موسسه ایشان آسیب بزنند و آن را تخریب کنند. همین موضوع سبب می شود افراد سودجو اقدام به نشر اطلاعات نادرست در اینترنت می کنند. در پیج اینستا ، گروه ها و کانال های تلگرام و حتی در وب سایت ها و وبلاگ های مختلفی در این باره که این استاد مافیای کنکور می باشد درج شده است. شما بعد از مطالعه زندگینامه وی با ویژگی های و خصوصیات بی نظیرش آشنا خواهید شد. بعد از مشاهده برخی از نمونه تدریس پکیج های مربوط به این استاد متوجه خواهید شد که تمامی اطلاعات دروغین و شایعاتی بیش نبوده است.

عبدالرضا منتظری

شایعات درباره عبدالرضا منتظری واقعیت دارد؟

همانند بند بالا افرادی هستند که در صفحات اینترنتی و شبکه های اجتماعی با عنوان های تقلبی اقدام به ایجاد صفحات مختلف می کنند. بسیاری از افراد که قصد تخریب شخص وی و حتی انتشارات حرف آخر را دارند اقدام به ساخت پیج اینستاگرام، کانال تلگرام، گروه تلگرام میپردازند و حتی بحث و گفتگو در انجمن کنکور ایران در رابطه با کلاهبرداری استاد منتظری شایعات زیادی منتشر می شود. توجه داشته باشید که این حرکات از افراد سودجو و متقلب کاملا طبیعی بوده و این افراد همیشه پشت سر کسانی خواهند بود که به موفقیت های بزرگی در زندگی و حیطه کاری و شغل خود دست یافته اند.

عبدالرضا منتظری حرف آخر (بنیانگذار موسسه)

یکی از دروس بسیار سخت که اغلب دانش آموزان رشته‌ های تجربی، ریاضی و همچنین انسانی در پاسخگویی به آن مشکل دارند، درس ریاضی می‌ باشد. این درس با داشتن تعداد مباحث و فرمول‌ های بسیار زیاد در کنکور باعث سردرگمی و اشتباه دانش آموزان عزیز خواهد شد، و آنان قادر نخواهند بود به سوالات ترکیبی و سخت این درس پاسخ دهند. به این دلیل او دست به تهیه محصولات آموزشی کنکور بسیار متعددی زده است، تا داوطلبان کنکوری بر اساس نیاز آموزشی خود به تهیه هر یک از این منابع کنکوری بپردازند، و به بهترین نتایج و درصد های ممکن دست پیدا کنند.

البته استاد برای تدریس هر یک از این محصولات از تکنیک آموزشی تصویر سازی و استفاده از الگو و نقشه راه به جای فرمول استفاده کرده است. تا شما بتوانید با این روش ‌ها مطالب درسی را بهتر یاد بگیرید . به راحتی به سوالات کنکوری پاسخ دهید. البته ما در ادامه به صورت جامع تمامی خصوصیات آموزشی ریاضی استاد منتظری را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

راه ارتباط با استاد و خرید محصولات آن

بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد تهیه محصولات ریاضی دارند، مایل هستند به صورت مستقیم با ایشان در ارتباط باشند. به این دلیل ما در این باره به ارائه توضیحاتی خواهیم پرداخت، تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. شما برای ارتباط با ایشان ابتدا باید از طریق مشاوران رتبه برتر ما اقدام کنید، به این صورت که ابتدا به بخش مشاوره رایگان حرف اخر بروید. در آنجا با شماره‌ های مندرج بر روی سایت تماس بگیرید و از طریق مشاوران ما به صورت اختصاصی در ارتباط باشید.

در رابطه با خرید محصولات استاد نیز باید بگوییم که راه‌ های مختلفی برای خرید محصولات استاد وجود دارد. شما می ‌توانید از طریق مشاوران ما به تهیه محصولات ریاضی منتظری بپردازید، همچنین به صورت آنلاین می ‌توانید از طریق این سایت محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید. همچنین می‌ توانید با مراجعه به نمایندگی‌ در سراسری کشور به صورت حضوری محصولات ما را سفارش دهید.

نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری

افتخارات دختر استاد (Nazanin Montazeri)

احتمالا شما هم کنجکاو هستید با دختر استاد آشنا شوید. سوالات زیادی در رابطه با عبدالرضا منتظری و همچنین دختر موفق ایشان برای افراد مختلفی پیش می آید. سوالاتی که در رابطه با دختر منتظری چند سال دارد؟ متولد چه سالی است؟ رشته تحصیلی وی چیست؟ مسابقه جهانی فیزیک؟ (المپیاد جهانی فیزیک) حتی در رابطه با عکس و تصویر، پیج اینستا ، آیدی تلگرام ، شماره واتساپ نیز سوالات مختلفی در ذهن ها وجود دارد. ما در این بخش تنها به برخی از اطلاعات مربوط به خانم نازنین منتظری دختر استاد اشاره خواهیم داشت. البته به صورت مجزا داخل سایت در بخش وبلاگ کنکور عکس و فیلم موجود از آنها را برای شما قرار خواهیم داد.

افتخار آفرینی نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری سبب محبوبیت بسیار زیاد او شده است. تا به امروز موفقیت ها زیادی به دست آورده و حتی در کنار پدری که خود مدرس درس ریاضی می باشد، توانسته از فرصت های خوبی بهره مند شود.

عکس نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری حرف آخر

نسبت با محسن منتظری

تعداد زیادی از دانش آموزان و مشاوران تازه وارد از ما سوال می کنند که استاد چه نسبتی با محسن منتظری مدرس ادبیات و زبان فارسی حرف آخر دارد. در اینباره لازم است بدانید که این دو نفر با یکدیگر برادر هستند و هر دو جزو بهترین اساتید خبره و تراز اول کشور محسوب می شوند. توجه داشته باشید در رابطه با محسن نیز در بخش دیگری به صورت کامل اطلاعات و بیوگرافی وی قرار داده شده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مربوط مراجعه کنید.

پکیج های تدریس شده آقای منتظری

ریاضی به عنوان یکی از دروس مهم تخصصی در رشته‌ های مختلف، دارای مباحث و بخش ‌های متنوع و زیادی می ‌باشد. به این خاطر استاد منتظری به ارائه ۱۴ محصول کاملا جامع پرداخته است، که تمامی مباحث مربوط به درس ریاضی در آنها گنجانده شده است. شما با استفاده از این محصولات قادر خواهید بود مباحث مختلف درسی را بهتر و در زمان کوتاهی یاد بگیرید، و همچنین مباحث یاد گرفته را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارید. البته برای آشنایی بیشتر شما ما در ادامه تمامی محصولات تدریس شده توسط وی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • هندسه ۱ نظام قدیم
 • هندسه نظام جدید منتظری
 • ریاضی پایه و دیفرانسیل
 • مثلثات
 • ریاضی جامع رشته تجربی نظام قدیم
 • ریاضیات جامع رشته ریاضی منتظری
 • ریاضی کامل نظام جدید
 • مقاطع مخروطی نظام جدید
 • مثلثات و ترکیب توابع نظام جدید
 • مقاطع مخروطی نظام قدیم
 • ریاضی جامع ۱ نظام قدیم
 • ریاضی جامع ۱ نظام جدید
 • آنالیز و احتمال نظام جدید
 • آنالیز و احتمال نظام قدیم منتظری

عبدالرضا منتظری با همسر و دختر

قیمت محصولات

ممکن است در رابطه با قیمت خرید پکیج های استاد برای شما هم سوالاتی پیش بیاد. ما در قسمت مجزا از سایت مرکزی به موضوع لیست قیمت محصولات حرف آخر اشاره کرده ایم. با این وجود در این بخش اشاره مختصری به نحوه قیمت گذاری محصولات آموزشی بنیانگذار انتشارت می کنیم. همانطور که اشاره کردیم یکی از ملاک های تاسیس این موسسه مربوط به ارائه فیلم های آموزش کنکور با قیمت پایین می باشد. در بخشی که لینک آن را برای شما قرار دادیم، به طور کامل هم به صورت تکی قیمت ها درج شده و هم به صورت پک کامل که می توانید هزینه ها را جهت خرید بررسی کنید.

جهت خرید و نهایی کردن سفارش می توانید از طریق صفحه اطلاعات بانک شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر را از مشاوران موسسه گرفته و اقدام به پرداخت هزینه کنید.

رقیب مدرسین ریاضی سایر موسسات کنکوری

ممکن است شما هم در رابطه با ریاضی عبدالرضا منتظری یا امیر مسعودی سوالاتی داشته باشید. از آنجایی که ما قبلا در قسمتی به بررسی و مقایسه چندین موسسه پرداختیم، در این بخش تنها به این موضوع اشاره میکنیم که اساتید زیادی در ایران وجود دارند که دروس ریاضی رشته تجربی و رشته ریاضیات تدریس می کنند. علاوه بر استاد امیر مسعودی از گیلنا یا کنکور آسان است، اساتید دیگری نیز وجود دارند که ما در این بخش تنها هدفمان اشاره کوچکی به این موضوع بود. پس بدون تعریف و تمجید و حتی بدون تخریب کسی شما را دعوت می کنیم نگاهی به مقاله مربوط به مقایسه حرف آخر یا ونوس یا گیلنا بیندازید.

در بخش های دیگری از وبلاگ مرکزی به بیوگرافی امیر مسعودی مدرس ریاضی نیز اشاره هایی داشته باشیم. شما می توانید در رابطه با تمامی اساتید انواع موسسه های کنکوری اطلاعات لازم را بدست بیاورید. در نهایت بعد از کسب اطلاع و مقایسه هر یک از آن ها می توانید با خیال راحت هر کدام را که فکر می کنید بهتر بوده و بهترین نتیجه را برای شما همراه خواهد داشت، برای خرید و استفاده جهت آماده شدن برای کنکور خریداری کنید.

ویژگی آموزشی محصولات ریاضی استاد منتظری

وی برای تدریس محصولات ریاضی کنکور از تکنیک و روش نوین آموزشی استفاده کرده است. او برای تدریس مباحث مختلف از تصویر سازی یا همان انیمیشن سازی استفاده کرده است. تا با این کار نیم کره سمت راست مغز و حافظه بلند مدت دانش آموزان فعال شود. و آنان بتوانند درس ریاضی را خیلی زود یاد بگیرند و همچنین بتوانند مباحث مختلف را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

همچنین او تمامی فرمول‌ های سخت و زیاد مربوط به مباحث مختلف درس ریاضی را حذف کرده است، و از چند الگو و نقشه راه جامع استفاده کرده است. این چند نقشه راه و الگو که باعث تمایز محصولات ما با سایر موسسات کنکوری شده است، تمامی مباحث مختلف ریاضی کنکور را پوشش می ‌دهد. و شما با استفاده از آنها قادر هستید در روز کنکور به راحتی و در زمان کوتاهی به سوالات سخت و ترکیبی ریاضی پاسخ دهید.

عبدالرضا منتظری کیست

چگونگی سفارش این محصولات

در بالا به صورت کلی روش ‌های تهیه و خرید محصولات ریاضی این موسسه را مورد بررسی قرار دادیم. اما بهترین راه خرید این محصول که در زمان کمتری به دست شما خواهد رسید، خرید آنلاین و همچنین از طریق گروه مشاوران ما می ‌باشد. شما دانش آموزان می ‌توانید با مراجعه به بخش فروشگاه حرف اخر با خیال راحت و بر اساس نیازهای خود به تهیه انواع محصولات و پکیج های آموزش استاد منتظری و همچنین دروس دیگر بپردازید. در این روش محصولات آموزشی همراه با برنامه مطالعاتی دقیق و من برای شما ارسال خواهند شد، تا شما در مناسب ‌ترین زمان شروع به درس خواندن کنید.

تالیفات و محصولات دیگر

استاد عبدالرضا منتظری علاوه بر اینکه موسس و بنیانگذار حرف آخر (انتشارات نشر کتاب و دیجیتال) می ‌باشد، در طول بیست سال خدمت آموزشی خود توانسته است، محصولات آموزشی مختلفی را تالیف کند. که ما برای آشنایی بیشتر شما در ادامه به معرفی تمامی تالیفات و سابقه این دبیر سخت کوش و با تجربه خواهیم پرداخت، تا اطلاعات تکمیلی جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

 • مدرس درس ریاضی در شبکه تلویزیونی آموزش
 • سابقه آموزش روش ‌های تدریس رس ریاضی به معلمان شهرهای مختلف کشور برای بالا بردن سطح معلومات دیگر دبیران ریاضی
 • به عنوان مولف کتاب ‌هایی چون دیفرانسیل، شروع آسان، حسابان و کتاب‌ های کوچک کانون فرهنگی آموزش شناخته می ‌شود
 • دارای ۲۰ سال سابقه تدریسی در مدارس مختلف و تالیف بیش از ۳۰ کتاب در انتشارات گزینه اول
 • کتاب حسابان و ریاضیات پایه از آموزش و پرورش تهران دارای مجوز می ‌باشد و بسیاری از گروه‌ های ریاضی شهرستان ‌ها از این کتاب‌ ها استفاده می ‌کنند
 • او توانسته بیش از ۱۰ کتاب در زمینه آموزش ریاضی را تالیف کند
 • همچنین او در مارس غیر انتفاعی مناطق ۱، ۲،۳،۴ و ۵ تهران تدریس کرده است
 • همچنین او فیلم‌ های آموزشی بسیار زیادی را در زمینه یادگیری ریاضی عرضه کرده است

در این مطلب بیوگرافی عبدالرضا منتظری حرف آخر ما به صورت جامع تمامی سوابق و همچنین محصولات کنکوری این استاد گرانقدر را مورد بررسی قرار دادیم. تا شما عزیزان دانش آموز بتوانید با مطالعه این مقاله کامل زندگینامه مدرس بیشتر و بهتر با خصوصیات محصولات و روش آموزشی ایشان آشنا شوید. از آنجایی که قصد داریم در این بخش به صفر تا صد ایشان اشاره کنیم، در مقالات بعدی و حتی در همین بخش ما در رابطه با سن و سال ، سال متولد شدن، محل زندگی (اهل کجاست) و … نیز در هر بار بروز رسانی این صفحه اصطلاحات کاملتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد. همچنین در رابطه با دختر او جزئیاتی را خدمت شما ارائه داده ایم که در مقالات مجزا ما به نقد و بررسی کامل نازنین منتظری دختر عبدالرضا منتظری و همسرش خواهیم پرداخت.

AbdolReza Montazeri Founder of Harfeakhar Publications

Here we refer to the biography of the founder of the book and digital publishing collection in Iran. The name of this person is Professor Abdolreza Montazeri, who has been able to achieve great popularity in a few years. Many students are currently using Montazeri educational videos and DVDs to prepare for Konkur. Howe is a math teacher and is teaching math in a modern way. To get acquainted with his daughter Nazanin Montazeri, you can get the necessary information on her dedicated page via Instagram, Telegram or WhatsApp. Of course, in the central site, we have fully explained all the details about the girl and her husband to your service.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.