علیرضا یوسفیانپور حرف آخر

بیوگرافی استاد علیرضا یوسفیان پور مدرس دین و زندگی

بیوگرافی استاد یوسفیان پور مدرس دین و زندگی حرف آخر یکی از مقالات و مطالب بسیار کامل و جذاب در مورد زندگینامه مدرسین می‌باشد. استاد علیرضا به عنوان یکی از برترین دبیران و مدرسان دین و زندگی در سطح کشور شناخته می‌شود، که توانسته است با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های جذاب آموزشی به تدریس مباحث مختلف دینی بپردازد. به این خاطر در این بخش از مطالب سایت مرکزی حرف آخر به بررسی بهتر بیوگرافی یوسفیان پور دینی خواهیم پرداخت، تا با ارائه اطلاعات جامعی دربار خصوصیات آموزشی و همچنین سوابق و افتخارات ایشان اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار دهیم.

در این میان شناخت دبیرانی همچون این مدرس درس دینی بر روی تصمیم و انتخاب ما در تهیه و خرید محصولات و منابع کمک آموزشی بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به این دلیل با معرفی بهتر این استاد و محصولات ایشان ما سعی داریم تا شما بتوانید با اطمینان خاطر بیشتری از دین و زندگی استفاده کنید.

بیوگرافی علیرضا یوسفیان پور دینی (Alireza Yousefianpour)

موسسه کنکوری ما و همچنین استاد عبدالرضا منتظری همواره سعی کرده‌اند با ارائه بهترین محصولات آموزشی کنکوری، باعث برقراری عدالت آموزشی در سطح کشور شوند. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب بهترین نتایج ممکن هستند بتوانند در هر کجای ایران از این محصولات استفاده کنند، و برای کسب نتایج بهتر تلاش کنند. به این خاطر استاد منتظری برای تعیین دبیر دینی بسیار دقت به خرج داد تا بتواند بهترین دبیر ممکن را انتخاب کند، تا از این طریق بتواند نیازهای آموزشی دانش آموزان را برطرف کند. او توانست استاد یوسفیان پور را به عنوان دبیر دینی انتخاب کند تا ایشان با تجربیات و همچنین اطلاعات بالای خود بتوانند در مسیر موفقیت داوطلبان کنکوری را همراهی کنند.

ایشان در اولین اقدام خود توانست برای اولین بار در ایران برای آموزش دین و زندگی از تکنیک و روش بسیار جذاب و نوینی استفاده کند. به این صورت که از تصویر سازی و همچنین الگو برای تدریس مباحث مختلف استفاده کرده است، تا از این طریق دانش آموزان بتوانند مباحث مختلف کنکوری را بهتر یاد بگیرند. البته ایشان در این بین به عرضه محصولات بسیار مختلف و با کیفیتی پرداخته است، که دانش آموزان می‌توانند بر اساس نیاز آموزشی خود از آنها استفاده کنند. همچنین ما در ادامه علاوه بر معرفی این محصولات به بررسی بهتر خصوصیات آموزشی آنها نیز خواهیم پرداخت.

استاد یوسفیان پور حرف آخر

نقش دین و زندگی در کنکور امسال

کنکور همواره از دو بخش و دفترچه جدا از هم تشکیل می‌شود، به نام دفترچه عمومی و دفترچه اختصاصی. هر کدام از این دو بخش شامل دروس متفاوتی هستند، که هر یک از این دروس نیز در رتبه اوری و کسب رتبه دارای نقش و اهمیت خاصی می‌باشند. در این بین یکی از دروس بسیار با اهمیت عمومی در تمامی رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی دین و زندگی می‌باشد. در کنکور سراسری دینی دارای ضریب 3 می‌باشد و این امر نشان دهنده اهمیت بالا و رتبه اوری دینی می‌باشد. به این خاطر شما باید با دقت بیشتری به این درس نگاه کنید، تا بتوانید با پاسخگویی به سوالات آن به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

دینی البته از مباحث و بخش‌های مختلفی نیز تشکیل شده است، مانند متن کتاب، آیات، پیام آیات، پرسش و پاسخ و غیره. که هر کدام از این مباحث در کنکور سراسری دارای تعداد مشخصی می‌باشند، و شما با پاسخگویی به تمام این سوالات می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید. البته در طی چندین سال گذشته سوالات دینی شکل و رنگ بسیار جدیدی را به خود گرفته‌اند. به این صورت که از حالت ساده و استاندارد خارج شده‌اند و شکل ترکیبی و سختی پیدا کرده‌اند. که این امر نیز باعث شده است تا دانش آموزان در پاسخگویی به سوالات این درس دچار مشکل شوند.

چگونه به سوالات دینی در کنکور پاسخ دهیم

سوالی که ممکن است در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال قبولی در بهترین رشته‌های ممکن هستند ایجاد شود. این موضوع است که چگونه می‌توانند به سوالات دین و زندگی در کنکور سراسری پاسخ دهند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که شما با استفاده از پکیج های کمک آموزشی معتبر و بسیار با کیفیت همچون دین و زندگی استاد یوسفیان پور حرف اخر تهیه شده است، می‌توانید به راحتی مطالب مختلف این درس را یاد بگیرید. شما با این محصولات قادر خواهید بود به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به هر نوع سوال و تستی پاسخ دهید و درصد بالایی را کسب کنید.

علیرضا یوسفیان پور حرف آخر

دین و زندگی یکی از دروس بسیار خاص و با اهمیت در کنکور سراسری شناخته می‌شود، که نیازمند تدریس و آموزش بسیار عالی می‌باشد. به این دلیل استاد یوسفیان پور که دارای سابقه درخشان و معلومات بسیار زیادی می‌باشد برای تدریس دینی در موسسه حرف آخر انتخاب شده است، تا بتواند با تجربیات بالای خود به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف کنکوری را تدریس کند. ایشان در سطح ایران به عنوان ابداع کننده روش تصویر سازی یا انیمیشن سازی شناخته می‌شود، که از این طریق توانسته به بهترین شکل ممکن تمام بخش‌های این درس کنکوری را تدریس کند.

البته در این بین استاد از چند الگو و نقشه راه جامع که تمام مباحث مختلف دینی را پوشش می‌دهد استفاده کرده است. تا با این روش دانش آموزان و داوطلبان کنکوری تمام دین و زندگی را به صورت ترکیبی یاد بگیرند، و دیگر مشکلی در پاسخگویی به سوالات آنها نداشته باشند. در این بین استاد نیز دارای سوابق و افتخارات متعدد و زیادی نیز می‌باشد، که در ادامه ما به معرفی آنها خواهیم پرداخت تا شما علاوه بر شناخت خود ایشان اطلاعاتی را نیز درباره محصولات و خصوصیات این محصولات به دست بیاورید.

دین و زندگی یوسفیان پور موسسه حرف آخر

علیرضا یوسفیان پور اهل کجاست

یکی از سوال‌های پر تکرار و مهمی که در مورد استاد همواره ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را به خود مشغول ساخته است. این سوال می‌باشد که Alireza Yousefianpour اهل کجاست؟، که ما نیز در این بخش به صورت اختصاصی به معرفی ایشان خواهیم پرداخت. استاد اهل یکی از شهرستان‌های آذربایجان غربی می‌باشند، که تحصیلات پایه خود را در آنجا به اتمام رسانده‌اند. و سپس برای تکمیل تحصیلات خود به تهران نقل مکان کرده‌اند. و سپس با انتخاب دبیری در موسسه کنکور حرف اخر در تهران ماندگار شدند،  الان در این شهر ساکن هستند. البته ایشان برای انجام سمینارها و کلاس‌های آموزشی مختلف به تمامی شهرهای ایران مسافرت می‌کنند.

تحصیلات استاد یوسفیان پور دین و زندگی

یکی از ملاک‌ها و فاکتورهای اصلی استاد عبدالرضا منتظری برای انتخاب دبیران و مدرسان این موسسه، میزان تحصیلات و معلومات آنها بوده است. تا آنها بتوانند با اطلاعات علمی و همچنین دانش بالای خود دانش آموزان را در زمینه یادگیری مباحث درسی به بهترین نحو ممکن کمک کنند. به این دلیل در این بخش نیز به بررسی بهتر میزان تحصیلات استاد خواهیم پرداخت تا در این باره نیز اطلاعاتی را عرضه کنیم. علیرضا یوسفیان پور دارای رتبه 648 آزمون سراسری سال 90 می‌باشد، که در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه تهران مشغول به تحصیل بوده است. به ان ترتیب می‌توان گفت که استاد علاوه بر داشتن اینکه یک دبیر کار کشته می‌باشد، می‌تواند به عنوان مشاور در تدریس خود اطلاعات بسیار عالی را در اختیار شما قرار دهد.

سابقه تدریس و تالیفات

استاد به عنوان برترین و بهترین دبیر و مدرس درس دین و زندگی در سطح ایران شناخته می‌شود. و همین امر نیز باعث شده است در مدت زمان فعالیت خود بتواند سابقه تدریسی بسیار خوبی را به دست بیاورد. ایشان به عنوان یکی از دبیرانی شناخته می‌شوند که در تمامی مراکز استان کشور اقدام به برگزاری سمینارهای آموزش دین و زندگی برای دبیران و داوطلبان کنکور کرده است. تا از این طریق بتواند اطلاعات و نکات طلایی را در زمینه آموزش و یادگیری دینی در اختیار این عزیزان قرار دهد. البته در ادامه ما سابقه تدریس ایشان را بررسی خواهیم کرد تا بتوانیم از این طریق کیفیت ایشان را بهتر نشان دهیم.

 • مدرس پکیج های آموزشی برای اولین بار در ایران به سبک انیمیشن و الگو
 • تدریس دین و زندگی در شبکه‌های تلویزیونی یک و شبکه آموزش
 • مدرس دین و زندگی کنکور در شهرهای تهران، تبریز، ارومیه، اصفهان، مشهد و …
 • استاد پروازی به تمامی استان‌های ایران برای برگزاری کلاس آموزشی و سمینار
 • استاد دعوت شده از طرف آموزش و پرورش برای تدریس دین و زندگی به 15 هزار دانش آموز مناطق محروم

در این چند سال استاد توانسته به تالیف مقالات و کتاب‌های بسیار جذاب و جامعی در زمینه دین و زندگی نیز بپردازد. تا با این کار بتواند به بهترین شکل ممکن در یادگیری این درس مهم کنکوری به داوطلبان کنکوری کمک کند. و آنها بتوانند با استفاده از محصولات او در کمترین زمان ممکن به یادگیری تمام دینی بپردازند.

 • مولف اولین کتاب مصور دین و زندگی در ایران
 • مبتکر طرح جامع دینی 100 در ایران ( 90 درصد دینی در کمتر از 4 روز )
 • ارائه مقالات و محصولات جمع بندی دینی در کشور با استفاده از روش‌های جذاب و جدید

علیرضا یوسفیان پور

راه ارتباطی و شماره تماس استاد علیرضا یوسفیان پور دینی

یکی از مسائل و موضوعاتی که دانش آموزان به دنبال آن هستند شماره تماس یوسفیان پور می‌باشد. در این رابطه باید بگوییم که به دلیل کارهای بسیار زیاد و فعالیت‌های بسیار زیادی که استاد در زمینه تهیه پکیج آموزشی و همچنین برگزاری سمینارهای متعدد دارد. دسترسی شما به شماره ایشان ممکن نیست زیرا ایشان وقت پاسخگویی به سوالات بسیار زیاد شما را ندارد. اما شما می توانید از از طریق مشاورین که در زمینه دینی تخصص خوبی دارند مشاوره بگیرید، از مشاوران برتر با تخصص بالا در زمینه دینی شخص آقای میلاد قربانی که می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج بر روی سایت و همچنین مراجعه به بخش مشاوره حرف اخر با ایشان در ارتباط باشید.

مشاور دینی یوسفیانپور

همانطور که میدانید دریافت مشاوره برای پکیج ها زمانی کارساز و مفید خواهد بود که مشاور در زمینه درس مورد نظر تخصص لازم را داشته باشد. به همین دلیل ما در این بخش یکی از برترین افراد برتر در موسسه که توانسته است در زمینه درس دین و زندگی بهترین مشاوره را ارائه دهد خدمت شما معرفی میکنیم. آقای میلاد قربانی نیکپور شخصی است که می توانید برای دریافت راهنمایی و سوالات قبل از خرید با ایشارن از طریق صفحه شماره تماس حرف اخر در ارتباط باشید.

دینی استاد یوسفیان پور

همانطور که گفتیم دین و زندگی از مباحث و بخش‌های متعدد و مختلفی تشکیل شده است، که هر کدام از آنها دارای خصوصیات و تعداد سوال مشخصی در کنکور هستند. به این خاطر ایشان بنا به نیاز داوطلبان کنکوری دست به تهیه و عرضه محصولات کمک آموزشی بسیار متنوع زده است، تا دانش آموزان بتوانند بر اساس نیاز آموزشی از این محصولات بسیار با کیفت استفاده کنند. همچنین ما در ادامه به معرفی تمامی پکیج های دینی استاد یوسفیان پور نیز خواهیم پرداخت. نکته مهمی که در این بین باید به آن توجه داشته باشید، این مسئله می‌باشد که تمام این محصولات بر اساس متد و تکنیک آموزشی بسیار نوینی تدریس شده‌اند.

 • دینی دوم دبیرستان نظام قدیم
 • دینی سوم دبیرستان نظام قدیم
 • دینی چهارم دبیرستان
 • دینی جامع نظام قدیم
 • دین و زندگی  6040 نظام قدیم
 • آیات و روایات دین و زندگی نظام قدیم
 • دین و زندگی سال دهم نظام جدید
 • دینی یازدهم نظام جدید
 • دین و زندگی سال دوازدهم نظام جدید
 • پکیج کامل دینی یوسفیان پور نظام جدید
 • دینی 6040 نظام جدید

ویژگی آموزشی دین و زندگی حرف آخر

درس دینی بنا به اهمیت بالایی که دارد نیازمند روش آموزش و تدریس بسیار متفاوتی نیز می‌باشد. به این خاطر استاد توانسته برای تدریس دینی از روش و تکنیک بسیار جدید و کاربردی استفاده کند، تا دانش آموزان به بهترین شکل ممکن مطالب درسی را یاد بگیرند. به این خاطر ایشان برای تدریس و آموزش این درس از تصویر سازی و انیمیشن سازی که باعث فعال شدن نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز می‌شود استفاده کرده‌اند. تا با این روش عالی دانش آموزان بتوانند مباحث سخت دینی را در زمان کوتاهی به بهترین نحو ممکن یاد بگیرند، و همچنین بتوانند این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

همچنین ایشان برای تدریس مباحث چون متن کتاب، آیات و پیام آیات از 14 الگو و نقشه راه جامع که تمام مباحث مختلف دینی را پوشش می‌دهند استفاده کرده است. تا با این کار شما بتوانید این درس مهم کنکوری را بهتر یاد بگیرید، و در روز کنکور نیز به راحتی و در زمان بسیار کوتاهی بر هر نوع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهید.

میلاد قربانی مشاور دین و زندگی حرف اخر

دینی یوسفیان پور خوبه ؟

سوال دیگری که ممکن است برای داوطلبان کنکوری و اولیاء آنها پیش بیاید، این سوال است که دینی استاد علیرضا یوسفیان پور خوب است؟. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که دینی استاد یوسفیان پور به عنوان برترین محصول آموزشی موجود در بازار شناخته می‌شود، که دانش آموزان می‌توانند از آن استفاده کنند. این محصولات از برترین روش آموزشی و دبیر ممکن تهیه شده است، تا دانش آموزان بتوانند به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنند. به این دلیل شما نباید نگرانی از بابت تهیه این محصول داشته باشید، زیرا با استفاده از آن می‌توانید به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید.

علیرضا یوسفیان پور اینستاگرام و تلگرام

البته یکی از راه‌ها ارتباط و دیدن نمونه تدریس استاد یوسفیان پور شبکه اجتماعی اینستاگرام و تلگرام می‌باشد. البته به دلیل ازدحام و حجم بالای پیام‌های ارسال به دایرکت ایشان، امکان پاسخ دهی به تمامی سوالات امکان پذیر نمی‌باشد. به این خاطر بهترین راه برای ارتباط با ایشان و خرید محصولات کنکوری او از طریق مشاوران این موسسه و همچنین فروشگاه حرف آخر می‌باشد. شما با این روش‌ها می‌توانید به صورت آنلاین و بر اساس نیاز آموزشی خود به تهیه انواع پکیج های آموزشی بپردازید.

در این مقاله بیوگرافی استاد یوسفیان پور دینی ما به بررسی تمامی سوابق کاری، میزان تحصیلات، خصوصیات پکیج های آموزشی ایشان پرداخته‌ایم. تا شما داوطلبان کنکوری که قصد خرید محصولات ایشان را دارید بتوانید با این اطلاعات با خیال راحت و آسوده به تهیه انواع محصول آموزشی بپردازید.

Professor Alireza Yousefianpour Lecturer of Religion and Life Harfeakhar

Another teacher in Master Montazeri’s publication is related to a religious teacher. His name is Professor Yousefianpour. This instructor works as a young person in Harfeakhar Digital Book Publishing. He was born in one of the cities of West Azerbaijan, the city of Takab, and spent his basic education in this city. Here we have fully mentioned the educational backgrounds, books, educational videos, packages produced in the institute, etc. for you. If you have any ambiguities, problems or questions, you can contact us through the comments section of this article.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *