شماره حساب حرف آخر

شماره کارت عبدالرضا منتظری با شماره حساب مسکن

اگر وقت آن رسیده است که سفارش خود را نهایی کنید می توانید هزینه محصولات را به شماره کارت استاد عبدالرضا منتظری نزد بانک مسکن واریز کرده و رسید پرداختی خود را برای مشاوری که با وی در ارتباط بودید ارسال کنید. دوستان عزیز دقت داشته باشید که شماره حساب برای بانک مسکن می باشد. در صورتی که هر شماره کارت یا حساب از سایر بانک ها دریافت کردید هیچ مبلغی واریز نکنید. در حال حاظر افراد زیادی در حال سوء استفاده از این موارد هستند. ما در سایت اصلی در همین بخش توضحات جامعی را در اختیار شما قرار میدهیم تا مشکلی از نظر دریافت اطلاعات کارت بانکی و پرداخت مبلغ محصولات مشکلی نداشته باشید.در ادامه با من همراه باشید.

دریافت شماره کارت حرف آخر

در این قسمت ما قصد داریم نکات مهمی را خدمت شما همراهان موسسه حرف آخر توضیح دهیم. پس بررسی کامل و تصمیم به خرید محصولات فروشگاه، در مرحله پایانی شما باید مبلغ محصول را یا به صورت آنلاین پرداخت کنید و یا اینکه از طریق شماره کارت که می توانید از طریق شبکه های عضو شتاب مبلغ را به شماره حساب حرف آخر واریز کنید. از آنجایی که بیشتر پرداخت ها از طریق روش دوم یعنی کارت به کارت به حساب موسسه صورت میگیرد ، شما عزیزان می توانید با شماره دفتر مرکزی حرف آخر قرار داده شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

و از طریق مشاور مربوطه شماره کارت عبدالرضا منتظری که موسس و مدیر موسسه می باشد، دریافت کنید. توجه به این موضوع که هم اکنون وب سایت های زیادی در زمینه فروش محصولات فعالیت می کنند. دقت داشته باشید که تنها از طریق سایت معتبر اقدام به دریافت اطلاعات بانکی کنید. برای راحتی کار شما در این قسمت شماره تماس مشاورین را قرار داده ایم و می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

شماره کارت عبدالرضا منتظری

شماره حساب منتظری مربوط به چه بانکی می باشد؟

اگر در رابطه با این موضوع اطلاعی ندارید لازم است به شما بگوییم که در حال حاضر استاد عبدالرضا منتظری از طریق شماره حساب بانک مسکن برای حرف آخر استفاده می کند. از این رو کلیه پرداختی ها تنها به همین شماره می باشد. لازم است هنگام دریافت اطلاعات بانکی جهت واریز هزینه به اسم بانک روی کارت و یا استعلام شماره اقدام کنید. این مورد تنها برای جلوگیری از کلاهبرداری می باشد. هر چند اگر شما تنها از طریق سایت های معتبر اقدام به دریافت اطلاعات کنید هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

وضعیت سفارش بعد از کارت به کارت کردن

تعداد از دانش آموزان عزیز سوالی که از مشاور میپرسند مربوط به وضعیت سفارش بعد از پرداخت هزینه می باشد. در رابطه با این موضوع لازم است به طور خلاصه روند سفارش را خدمت شما توضیح دهیم. شما دانش آموزان و والدین گرامی بعد از بررسی محصولات موسسه لازم است چندین مرحله را که در زیر به ترتیب نوشته شده است را طی کنید.

  1. بررسی و انتخاب محصول
  2. تماس با مشاور ارشد از طریق شماره های زیر
  3. دریافت شماره کارت از مشاور
  4. کارت به کارت هزینه و یا پرداخت اینترنتی و آنلاین از طریق رمز دوم و رمز پویا
  5. ارسال رسید انتقال به مشاور مربوطه
  6. و در نهایت سفارش شما توسط مشاور در سامانه واحد فروش ثبت می شود.

پس در نتیجه پاسخ سوال مربوط به وضعیت خرید، گزینه آخر در لیست بالا می باشد. یعنی محصولات خریداری شده توسط مشاور ثبت شده و در روز کاری بعدی به آدرس دریافت شده از شما ارسال می شود.

شماره حساب عبدالرضا منتظری حرف آخر

اطمینان از شماره کارت دریافت شده از مشاور

در چندین قسمت در رابطه با خرید امن و بدون مشکل اشاره کرده ایم. در صورتی که از شماره حساب حرف آخر که توسط مشاورین به شما داده شده است اطمینان ندارید، از طریق همین شماره ها می توانید اقدام به استعلام اطلاعات بانکی موسسه کنید. اکر قبلا محصل دیگری هم خریداری کرده باشید مطمئن شمارت کارت را میدانید و قبلا دریافت کردید، برای اطمینان بیشتر در صورتی که قصد سفارش جدیدی دارید مجددا اطلاعات حساب بانکی استاد منتظری را دریافت کنید. شما با دریافت مجدد اطلاعات از مشاور اطمینان کامل خواهید داشت که اطلاعات درستی را در اختیار دارید. بنابراین با خیال راحت می توانید پرداخت خود را انجام داده و سفارش خود را به ثبت برسانید.

انتقال به شماره شبا بانک مسکن

اطلاعات دیگری که ممکن است شما نیز به آن نیاز داشته باشید مربوط به شماره شبای استاد منتظری حرف آخر می باشد. همانطور که همه ما میدانیم برای کارت به کارت کردن تنها تا سقف محدودی می توان انتقال انجام داد. به همین دلیل اگر خرید شما بالاتر از سقف انتقال روزانه مشخص شده توسط بانک مرکزی می باشد، لازم است از طریق شماره شبا اقدام به واریز هزینه کنید. بی شک شما تا کنون شماره شبا حساب بانکی خود را دیده اید و می دانید با چه فرمتی بوده و چند رقم دارد. پس توجه به این موضوع که شماره کارت بانک مسکن حرف اخر با شماره شبا متفاوت می باشد و باید حتما به این مورد دقت لازم را داشته باشید.

شماره شبا نسبت به شماره کارت دارای ارقام بیشتری بوده و در ابتدا با IR شروع می شود. حتما در این روش پرداخت نام صاحب حساب را به طور دقیق بررسی کنید. نکته مهم در رابطه با این مورد، تمامی بانک ها دارای یک شماره منحصر به فرد هستند که بخشی از کد شبا مربوط به این اعداد منحصر به فرد می باشد و ادامه آن همان شماره حساب مشتریان بانک می باشد. پس با این وجود دقت داشته باشید که همان شماره حساب موسسه حرف آخر که از طریق مشاوره رایگان دریافت کردید با ارقام پایانی شما شبا یکی باشد.

شماره حساب بانک مسکن منتظری

سوء استفاده از شماره کارت عبدالرضا منتظری

در آخرین بخش اشاره ای میکنیم به کلاهبرداری افراد سود جو از روند انتقال هزینه ها و ثبت سفارش می باشد. با رعایت کردن تمامی نکاتی که بالاتر خدمت شما توضیح دادیم، به هیچ عنوان مشکلی در خرید شما پیش نخواهد آمد. تنها نکته مهم که چندین بار در همین صفحه به آن اشاره کردیم، اطمینان از شماره کارت و شماره حساب می باشد. شاید با خودتان فکر کنید که هنگان انتقال پول پکیج ها ، نام صاحب حساب قابل رویت می باشد و می توان قبل از تایید انتقال این مورد را بررسی کرد. بله درست است اما ممکن است برخی افراد با اسم مشابهی اقدام به افتتاح حساب کنند. تمامی سعی ما در این بخش این بوده است که تا جای ممکن تمامی اطلاعات و نکات مهم را خدمت شما توضیح دهیم تا هیچگونه مشکلی در مراحل پرداخت و ثبت سفارش نداشته باشید.

انتقال از کلیه کارت های عضو شتاب

شماره کارت استاد منتظری حرف آخر نزد بانک مسکن که در این بخش همراه با توضیحات در اختیار شما قرار داده شد، امکان دریافت وجه از هر بانکی را دارد. در صورتی که حساب بانکی شما جزو شبکه شتاب می باشد، می توانید به راحتی بدون هیچگونه مشکلی اقدامات مربوط به انتقال هزینه محصولات انجام دهید. البته اگر شما در انتقال به روش کارت به کارت کردن مشکل دارید، می توانید در ساعت اداری به نزدیکترین شعبه بانک مراجعه کرده و از این روش برای واریز هزینه استفاده کنید. دریافت رسید واریز بسیار مهم بوده و لازم است برای مشاور ارسال کنید. در صورتی که تخفیفات اطلاعی ندارید می توانید به صفحه تخفیف حرف آخر مراجعه کرده و در صورت موجود بودن درصد تخفیف را از مبلغ اصلی کسر کرده و بقیه مبلغ را واریز کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *