شماره حساب حرف آخر

شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر با شماره حساب های موسسه

شماره حساب ، شماره شبا و شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر را در این مقاله جامع از سایت مرکزی خدمات شما ارائه می دهیم. توجه داشته باشید در این بخش نحوه خرید و کارت به کارت کردن هزینه محصولات به شماره کارت های آقای منتظری خدمت شما کامل توضیح داده می شود. همچنین مواردی که سبب سوء استفاده و کلاهبرداری می شوند را نیز برای شما توضیح میدهیم.

اگر وقت آن رسیده است که سفارش خود را نهایی کنید می توانید هزینه محصولات را به شماره کارت های آقای عبدالرضا منتظری نزد بانک مسکن یا شماره حساب های حرف آخر واریز کرده و رسید پرداختی خود را برای مشاوری که با وی در ارتباط بودید ارسال کنید. دوستان عزیز دقت داشته باشید که شماره حساب مربوط به موسسه باشد. در صورتی که هر شماره کارت یا حساب بنام هر شخص و فردی دیگری دریافت کردید هیچ مبلغی واریز نکنید. در حال حاضر افراد زیادی در حال سوء استفاده از این موارد هستند. ما در سایت اصلی در همین بخش توضیحات جامعی را در اختیار شما قرار میدهیم تا مشکلی از نظر دریافت اطلاعات کارت بانکی و پرداخت مبلغ محصولات مشکلی نداشته باشید.در ادامه با من همراه باشید.

میلاد نیک پور مشاوره رتبه برتر و بهترین مشاور حرف آخر برای ارسال شماره حساب های حرف آخر پاسخگوی شما می باشد

شماره کارت عبدالرضا منتظری مدیر حرف آخر

در این قسمت ما قصد داریم نکات مهمی را خدمت شما همراهان موسسه حرف آخر توضیح دهیم. پس از بررسی کامل و تصمیم به خرید محصولات فروشگاه، در مرحله پایانی شما باید مبلغ محصول را یا به صورت آنلاین پرداخت کنید و یا اینکه از طریق شماره کارت که می توانید از طریق شبکه های عضو شتاب مبلغ را به شماره حساب حرف آخر واریز کنید. از آنجایی که بیشتر پرداخت ها از طریق روش دوم یعنی کارت به کارت به حساب موسسه صورت می گیرد ، شما عزیزان می توانید با شماره دفتر مرکزی حرف آخر قرار داده شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

و از طریق مشاور مربوطه شماره کارت عبدالرضا منتظری که موسس و مدیر موسسه می باشد، دریافت کنید. توجه به این موضوع که هم اکنون وب سایت های زیادی در زمینه فروش محصولات فعالیت می کنند. دقت داشته باشید که تنها از طریق سایت معتبر اقدام به دریافت اطلاعات بانکی کنید. برای راحتی کار شما در این قسمت شماره تماس مشاورین را قرار داده ایم و می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

شماره حساب های حرف آخر

سروران عزیز توجه داشته باشید شما برای ثبت سفارش پکیج های حرف آخر لازم است مبلغ و هزینه محصولات فروشگاه را به شماره حساب های موسسه حرف آخر واریز کنید. امکان خرید آنلاین روی سایت وجود دارد و در صورت تمایل می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را ثبت کنید. برای دریافت شماره کارت های عبدالرضا منتظری می توانید با شماره های درج شده روی تصاویر در تماس باشید. همانطور که میدانید افراد زیادی این روزها به عنوان مشاور در این موسسه فعالیت می کنند. لازم است در رابطه با این موضوع که مربوط به پرداخت هزینه به حساب حرف آخر می باشد دقت لازم را داشته باشید تا در دام افراد کلاهبردار و سودجو نیفتید. ممکن است برخی افراد کارت های اعتباری با اسم جعلی آقای منتظری درسته کرده و آن را در اختیار شما قرار دهند. اما شما می توانید از طریق سایت رسمی با شماره های قرار داده شده در صفحه تماس با واحد فروش ارتباط برقرار کرده و با خیال راحت شماره حساب های حرف آخر را دریافت کنید.

شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر

شماره حساب آقای عبدالرضا منتظری مربوط به چه بانکی می باشد؟

اگر در رابطه با این موضوع اطلاعی ندارید لازم است به شما بگوییم که در حال حاضر استاد عبدالرضا منتظری از طریق شماره حساب بانک مسکن و چندین حساب بانکی دیگر نزد شعب مختلف برای حرف آخر استفاده می کند. از این رو کلیه پرداختی ها تنها به همین شماره می باشد. لازم است هنگام دریافت اطلاعات بانکی جهت واریز هزینه به اسم بانک روی کارت و یا استعلام شماره اقدام کنید. این مورد تنها برای جلوگیری از کلاهبرداری می باشد. هر چند اگر شما تنها از طریق سایت های معتبر اقدام به دریافت اطلاعات کنید هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

نحوه واریز هزینه به شماره کارت عبدالرضا منتظری که در این بخش خدمت شما توضیح می دهیم به این شکل است که شما بعد از تماس با مشاورین، یک شماره کارت بنام آقای منتظری حرف آخر دریافت خواهید کرد. سپس می توانید از طریق همراه بانک ، اینترنت بانک و یا از طریق باجه های عابر بانک و حتی می توانید به صورت مستقیم از طریق بانک اقدام به واریز هزینه به حساب موسسه حرف آخر کنید.

وضعیت سفارش بعد از کارت به کارت به حساب های حرف آخر

تعداد از دانش آموزان عزیز سوالی که از مشاور میپرسند مربوط به وضعیت سفارش بعد از پرداخت هزینه می باشد. در رابطه با این موضوع لازم است به طور خلاصه روند سفارش را خدمت شما توضیح دهیم. شما دانش آموزان و والدین گرامی بعد از بررسی محصولات موسسه لازم است چندین مرحله را که در زیر به ترتیب نوشته شده است را طی کنید.

 1. بررسی و انتخاب محصول
 2. تماس با مشاور ارشد از طریق شماره های زیر
 3. دریافت شماره کارت از مشاور
 4. کارت به کارت هزینه و یا پرداخت اینترنتی و آنلاین از طریق رمز دوم و رمز پویا
 5. ارسال رسید انتقال به مشاور مربوطه
 6. و در نهایت سفارش شما توسط مشاور در سامانه واحد فروش حرف آخر ثبت می شود.

پس در نتیجه پاسخ سوال مربوط به وضعیت خرید، گزینه آخر در لیست بالا می باشد. یعنی محصولات خریداری شده توسط مشاور ثبت شده و در روز کاری بعدی به آدرس دریافت شده از شما ارسال می شود.

شماره حساب عبدالرضا منتظری حرف آخر

اطمینان از شماره کارت های حرف آخر دریافت شده از مشاور

در چندین قسمت در رابطه با خرید امن و بدون مشکل اشاره کرده ایم. در صورتی که از شماره حساب حرف آخر که توسط مشاورین به شما داده شده است اطمینان ندارید، از طریق همین شماره ها می توانید اقدام به استعلام اطلاعات بانکی موسسه کنید. اگر قبلا محصول دیگری هم خریداری کرده باشید مطمئنا شماره کارت را می دانید و قبلا دریافت کردید، برای اطمینان بیشتر در صورتی که قصد سفارش جدیدی دارید مجددا اطلاعات حساب بانکی استاد منتظری را دریافت کنید. شما با دریافت مجدد اطلاعات از مشاور اطمینان کامل خواهید داشت که اطلاعات درستی را در اختیار دارید. بنابراین با خیال راحت می توانید پرداخت خود را انجام داده و سفارش خود را به ثبت برسانید.

انتقال و پرداخت هزینه به شماره شبا بانک مسکن حرف آخر

اطلاعات دیگری که ممکن است شما نیز به آن نیاز داشته باشید مربوط به شماره شبای عبدالرضا منتظری حرف آخر می باشد. همانطور که همه ما میدانیم برای کارت به کارت کردن تنها تا سقف محدودی می توان انتقال انجام داد. به همین دلیل اگر خرید شما بالاتر از سقف انتقال روزانه مشخص شده توسط بانک مرکزی می باشد، لازم است از طریق شماره شبا موسسه اقدام به واریز هزینه کنید. بی شک شما تا کنون شماره شبا حساب بانکی خود را دیده اید و می دانید با چه فرمتی بوده و چند رقم دارد. پس توجه به این موضوع که شماره کارت بانک مسکن آقای عبدالرضا منتظری حرف آخر با شماره شبا متفاوت می باشد و باید حتما به این مورد دقت لازم را داشته باشید.

شماره شبا نسبت به شماره کارت دارای ارقام بیشتری بوده و در ابتدا با IR شروع می شود. حتما در این روش پرداخت نام صاحب حساب را به طور دقیق بررسی کنید. نکته مهم در رابطه با این مورد، تمامی بانک ها دارای یک شماره منحصر به فرد هستند که بخشی از کد شبا مربوط به این اعداد منحصر به فرد می باشد و ادامه آن همان شماره حساب مشتریان بانک می باشد. پس با این وجود دقت داشته باشید که همان شماره حساب موسسه حرف آخر که از طریق مشاوره رایگان دریافت کردید با ارقام پایانی شما شبا یکی باشد.

شماره حساب بانک مسکن منتظری

سوء استفاده از شماره کارت عبدالرضا منتظری

در آخرین بخش اشاره ای میکنیم به کلاهبرداری افراد سودجو از روند انتقال هزینه ها و ثبت سفارش می باشد. با رعایت کردن تمامی نکاتی که بالاتر خدمت شما توضیح دادیم، به هیچ عنوان مشکلی در خرید شما پیش نخواهد آمد. تنها نکته مهم که چندین بار در همین صفحه به آن اشاره کردیم، اطمینان از شماره کارت و شماره حساب می باشد. شاید با خودتان فکر کنید که هنگام انتقال پول پکیج ها ، نام صاحب حساب قابل رویت می باشد و می توان قبل از تایید انتقال این مورد را بررسی کرد. بله درست است اما ممکن است برخی افراد با اسم مشابهی اقدام به افتتاح حساب کنند. تمامی سعی ما در این بخش این بوده است که تا جای ممکن تمامی اطلاعات و نکات مهم را خدمت شما توضیح دهیم تا هیچگونه مشکلی در مراحل پرداخت و ثبت سفارش نداشته باشید.

پرداخت هزینه پکیج کامل کنکور به شماره حساب موسسه حرف آخر

برخی از دوستان در رابطه با موضوع پرداخت هزینه محصولات و ثبت سفارش از ما سوال می کنند. در رابطه با این موضوع اگر شما قصد دارید فول پکیج صفر تا صد حرف آخر را تهیه کنید، تنها کافی است با شماره هایی که روی تصاویر قرار داده ایم تماس گرفته و ابتدا اقدام به دریافت شماره کارت های عبدالرضا منتظری حرف آخر کنید. شما همچنین می توانید بستگی به نوع حساب بانکی خود که می تواند بانک ملی، ملت، سینا، صادرات، کشاورزی، توسعه تعاون، قوامین، انصار، مهر اقتصاد، تجارت ، مسکن و … باشد، شماره حساب های حرف آخر را که برای اکثر بانک ها می باشد از مشاور دریافت کنید.

انتقال از کلیه کارت های عضو شتاب

شماره کارت عبدالرضا منتظری نزد بانک مسکن و سایر بانک ها اعم از پاسارگاد، بانک ملی، بانک ملت، بانک صادرات، کشاورزی، تجارت، مهر اقتصاد، بان انصار، بانک سامان و … که در این بخش همراه با توضیحات در اختیار شما قرار داده شد، امکان دریافت وجه از هر بانکی را دارد. در صورتی که حساب بانکی شما جزو شبکه شتاب می باشد، می توانید به راحتی بدون هیچگونه مشکلی اقدامات مربوط به انتقال هزینه محصولات به شماره حساب های موسسه حرف آخر انجام دهید. البته اگر شما در انتقال به روش کارت به کارت کردن مشکل دارید، می توانید در ساعت اداری به نزدیکترین شعبه بانک مراجعه کرده و از این روش برای واریز هزینه استفاده کنید. دریافت رسید واریز بسیار مهم بوده و لازم است برای مشاور ارسال کنید. در صورتی که تخفیفات اطلاعی ندارید می توانید به صفحه تخفیف حرف آخر مراجعه کرده و در صورت موجود بودن درصد تخفیف را از مبلغ اصلی که قرار هست به شماره حساب بانکی استاد منتظری واریز کنید کسر کرده و بقیه مبلغ را واریز کنید.

توجه داشته باشید که در قسمت های مختلف ما اشاره کردیم که شماره کارت های حرف آخر مربوط به بانک های مختلفی می باشد. مواردی اعم از بانک ملی، بانک ملت، بانک سینا، بانک مسکن، بانک پاسارگاد، تجارت، صادرات، کشاورزی، قوامین، مهر اقتصاد، بان انصار و … می باشد. شما عزیزان می توانید بر اساس حساب بانک خود که نزد هر شعبه در شهرهای مختلف می باشد، اقدام به دریافت همان شماره کارت کنید تا روند پرداخت هزینه برای شما راحت تر شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با شمارهای درج شده در این قسمت 09199594947 تماس گرفته و با شخص مشاور برتر موسسه در رابطه با نحوه پرداخت هزینه و انتقال وجه با شماره حساب موسسه حرف آخر راهنمایی لازم را دریافت کنید.

یکی از سوالات مهم که اکثرا از ما پرسیده می شود مربوط به دریافت شماره حساب های حرف آخر می باشد. زمانی که شما تصمیم به خرید پکیج ها می کنید، قدم اول شما ارتباط با یکی از مشاوران می باشد. از طریق این افراد می توانید راهنمایی لازم را در رابطه با نحوه خرید و حتی دریافت شماره حساب بانک سوالات لازم را پرسیده و از این طریق به شماره کارتهای منتظری دسترسی داشته باشید. از آنجایی که این روزها سو استفاده از حساب های بانکی و کلاهبرداری در سطح اینترنت بسیار زیاد شده است ما به صورت مستقیم در این بخش شماره حساب موسسه حرف آخر را برای شما عزیزان قرار نداده ایم. البته شما به راحتی می توانید از طریق همین صفحه با شماره تماس مشاوران ارتباط برقرار کرده و از آنها بخواهید که اطلاعات حساب بانکی را برای شما پیامک کنند.

سوال بعدی مربوط به دریافت شماره کارت های آقای عبدالرضا منتظری حرف آخر می باشد که توضیحات آنچنانی شامل آن نمی شود و تنها باید به شما بگوییم که فقط کافیست برای دریافت شماره کارتها با شماره موبایل یا شماره دفتر مرکزی حرف آخر که در صفحه تماس با ما درج شده است تماس بگیرید. بعد از برقراری ارتباط با واحد فروش و پشتیبانی حرف آخر درخواست کنید که شماره کارت های تمامی بانک ها را در اختیار شما قرار دهند تا شنا از طریق حساب بانکی خود اقدام به انتقال هزینه پکیج ها کنید.

اگر تمایل دارید با بخش مشاوران رتبه برتر موسسه حرف آخر ارتباط داشته باشید و با آنها گفتگویی انجام دهید، می توانید به راحتی از طریق شماره های داخل همین صفحه برای این مورد اقدام کنید. مشاورین رتبه برتر کل نیازهای دانش آموزان کنکوری و داوطلبان پشت کنکوری را می دانند و با تمام وجود دلسوزانه آنها را یاری می کنند و کلی انرژی مثبت و مشاور انگیزشی بی نهایت انگیزه و امیدواری به آنها می دهند.

2 پاسخ
 1. فرزانه قنبری
  فرزانه قنبری گفته:

  سلام خدمت واحد فروش و پشتیبانی حرف آخر
  نمیشه به جای شماره کارت یا حساب یک شماره شبا بانک مسکن منتظری رو محبت کنید. من هزینه پکیج کامل رو میخوام به صورت انتقال از طریق شبا توسط بانک ملت انجام بدم.
  ممنونم میشم سریعتر جواب من را بدهید.

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   با عرض سلام
   اطلاعات حساب و شماره شبا استاد برای شما پیامک شد. شما می تونید قبل از اقدام به پرداخت هزینه با بخش مشاوره حرف آخر جهت کسب اطلاعات بیشتر و سوالات قبل از خرید در ارتباط باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *