بهترین اساتید کنکور

بهترین اساتید کنکور در ایران چه کسانی هستند؟

مدرسین کدام موسسه ها بهتر هستند. بهترین اساتید کنکور در ایران چه کسانی هستند؟، مطلب بسیار مهمی می باشد که در این بخش از اساتید حرف آخر می خواهیم به بررسی دقیق ان بپردازیم. تا از این طریق اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در اختیار دانش آموزانی که می خواهند، بهترین منابع کنکوری را در اختیار داشته باشند بگذاریم. یکی از فاکتورهای کیفیت و ارزش تدریسی هر محصولی نوع دبیر ان می باشد، که می تواند با اطلاعات و تجربیات خود بهترین اطلاعات کنکوری را در اختیار داوطلبان کنکوری قرار دهد. به این دلیل شناخت بهترین دبیران کنکوری و استفاده از محصولات آنها برای کسانیکه به دنبال کسب موفقیت هستند بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا از این طریق می توانند به بهترین شکل مباحث مختلف را یاد بگیرند و در کنکور نیز به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

بهترین مدرسین کنکور

ما برای موفقیت در هر کار و زمینه ای نیازمند استفاده از فاکتورها و امکانات مختلفی می باشد، تا شما بتوانید با استفاده از این ابزار ها به اهداف خود دست پیدا کنید. برای مثال شما ساختمان سازی را در نظر بگیرید،شما برای ساختن یک بنا زیبا و استاندارد نیازمند نقشه، امکانات مختلف و یک معماری مجرب هستید. تا با کنار قرار دادن سایر جزئیات بتواند به یک ساختمان بسیار زیبا و استاندارد دست پیدا کند. در کنکور نیز اینگونه می باشد شما باید از امکانات مختلف استفاده کنید تا به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کنید.

در این بین استفاده از محصولات و فیلم های آموزشی معتبر و با کیفیت برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا می توانند با داشتن محصولات کنکوری با کیفیت و عالی به راحتی مباحث و بخش های مختلف کنکوری را یاد بگیرید. و در روز کنکور نیز به درصد بالایی از سوالات دروس مختلف پاسخ دهید و درصد بسیار خوبی را به دست بیاورید. البته در این میان دبیر و استاد محصولات کنکوری بسیار مهم است،زیرا این دبیران هستند که می توانند با روش های خاص به خود مباحث مختلف را در اختیار دانش آموزان قرار دهند. به این خاطر شناخت برترین دبیران و اساتید کنکوری در ایران برای تمامی داوطلبان کنکوری اهمیت دارد، زیرا با داشتن اطلاعات کاملی در این باره می توانند در انتخاب محصولات کنکوری بسیار دقت کنند.

چرا شناخت بهترین اساتید کنکور برای دانش آموزان مهم است؟

چرا دانش آموزان کنکوری باید بهترین و برترین دبیران و اساتید کنکوری را بشناسند؟. زمانی داوطلبان کنکوری به موفقیت و هدف خود در کنکور دست پیدا می کنند، که از منابع و امکانات درست و عالی استفاده کنند. به این خاطر همواره منابع آموزشی خوب و استاندارد توسط برترین اساتید کنکور تهیه و عرضه می شود. در این محصولات کنکوری نیز دبیران با استفاده از تجربیات خود، تمامی اطلاعات مهم و کلیدی کنکوری را می گنجانند. تا از این طریق بتوانند نقش بسیار مهم و پر رنگی در موفقیت دانش آموزان داشته باشند.

به این خاطر شما زمانیکه بهترین اساتید محصولات و منابع کنکوری را شناسایی می کنید، به این معنی است که بهترین محصولات کنکوری را شناسایی کردید. و می توانید با استفاده از محصولات آنها موفقیت خود را در کنکور سراسری تضمین کنید.

بهترین مدرسین کنکور

معرفی بهترین دبیران کنکوری ایران

در ایران موسسات و کانون های کنکوری مختلفی وجود دارد، که هر کدام از آنها برای تکمیل کادر آموزشی خود دبیران مختلفی را استخدام و جذب کرده اند. در این میان موسسه کنکور نشر دیجیتال حرف آخر به عنوان بهترین موسسه و کانون کنکوری در بین داوطلبان کنکوری شناخته می شود. این موسسه با تلاش های شبانه روزی استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شد و توانست با دقت بسیار بالایی دبیران و اساتید دروس مختلف کنکوری را جذب کند.

استخدام و جذب این اساتید کار بسیار ساده ای نبوده است، زیرا استاد منتظری با جست و جو و وسواس بسیار زیادی این کار را انجام داد. تا بتواند با جذب بهترین دبیران کنکوری در دروس مختلف، بهترین و با کیفیت ترین محصولات و منابع کنکوری را در اختیار داوطلبان کنکوری قرار دهد. به این خاطر ما در ادامه به معرفی دقیق بهترین اساتید دروس مختلف کنکوری خواهیم پرداخت، تا شما بیشتر و بهتر با این دبیران و خصوصیات آموزشی آنها آشنا شوید.

بهترین اساتید ریاضی کنکور در ایران

در حال حاضر اساتید و دبیران بسیار زیادی در زمینه تدریس ریاضی در ایران وجود دارند. اما موفق ترین و برترین دبیران درس ریاضی در ایران استاد عبدالرضا منتظری حرف اخر و مهران قاسمی می باشند. این دو دبیر بسیار مجرب و با سواد توانسته اند با روش تدریس منحصر به فرد خود انقلابی در زمینه آموزش درس ریاضی ایجاد کنند، و محصولات بسیار با کیفیتی را عرضه بازار کنند. تا داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب نتایج عالی در کنکور هستند بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند.

استاد منتظری به عنوان موسس و بنیانگذار موسسه حرف آخر نیز شناخته می شود که توانسته است در سال 1391 این موسسه را به وجود بیاورد. و در چندین سال اخیر به دلیل سیاست های مثبتی که ر زمینه کنکور و محصولات کنکوری داشته است، این موسسه را به عنوان برترین موسسه کنکوری تبدیل کند. او همچنین برای تدریس ریاضی از سبک تدریسی بسیار نوین و جذابی نیز استفاده کرده است، تا دانش آموزان بتوانند بخش های مختلف درس ریاضی را به راحتی یاد بگیرند.

استاد مهران قاسمی یکی دیگر از دبیران ریاضی ما می باشد، ایشان توانسته اند برای تدریس این درس حدود 1000 انیمیشن مختلف را طراحی کنند. همچنین ایشان در زمینه انتشار کتب کمک آموزشی بسیار فعال هستند، و در این زمینه حدود 10 کتاب را به بازار روانه کردند. همچنین ایشان یکی از بهترین و معروف ترین دبیران شناخته شده در آذربایجان غربی نیز محسوب می شوند.

ویژگی های تدریس ریاضی استاد منتظری و مهران قاسمی

 • حل تست ها و سوال های کنکوری مختلف
 • تدریس مباحث مختلف با استفاده از پرسش و پاسخ
 • تدریس بسیار پر انرژی و با نشاط که باعث عدم خستگی دانش آموزان می شود
 • استفاده از پویا نمایی برای آموزش مباحث مختلف ریاضی
 • استفاده از الگو های مختلف برای یادگیری بخش های مختلف درس ریاضی
 • حذف فرمول های زیاد و سخت این درس
 • حجم بسیار کم و بازدهی بالای آموزشی آنها
 • تطابق سوالات و تست های کنکوری سال های قبل

بهترین دبیر شیمی کنکور در ایران

شیمی یکی از دروس مهم کنکوری شناخته می شود، که تدریس آن نیازمند اطلاعات بالایی در این زمینه می باشد. به این خاطر در حال حاضر بهترین دبیر و استاد درس شیمی در سطح ایران استاد غلامحسین شیروانی حرف آخر می باشد. ایشان با تجربیات و سوادی که در طول چندین سال فعالیت خود به دست آورده، توانسته است تا محصولات و پکیج های آموزشی متنوعی را تهیه و روانه بازار کند. تا از این طریق بتواند به داوطلبان کنکوری که در زمینه یادگیری و پاسخگویی به سوالات این درس مشکل دارند بسیار کمک کند.

ایشان با داشتن مدرک تحصیلی معتبر و عضویت در هیئت علمی دانشگاه تهران به عنوان برترین دبیر آموزشی شیمی در ایران شناخته شده اند. البته ایشان برای ایجاد تمایز کار خود با سایر دبیران برای تدریس مباحث مختلف این درس از سبک آموزشی بسیار متنوع و جذابی نیز استفاده کرده اند، که در ادامه خصوصیات تدریسی ایشان را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ویژگی تدریسی محصولات استاد شیروانی

 • استفاده از سبک های مختلف برای تدریس مفاهیم شیمی و مسائل شیمی
 • تدریس مفهومی بخش های مختلف
 • استفاده از انیمیشن سازی و پویانمایی برای آموزش
 • حذف فرمول ها و قواعد مربوط به مباحث مختلف
 • استفاده از نقشه راه و الگو برای تدریس مباحث درس شیمی
 • آموزش روش های تست زنی سریع
 • آموزش محاسبات شیمی برای بالا رفتن اطلاعات کنکوری دانش آموزان
 • تدریس بسیار پر انرژی و شاد

بهترین اساتید موسسه های کنکور چه کسانی هستند

بهترین دبیر فیزیک کنکور در سطح ایران

فیزیک به عنوان یکی از دروس مشترک بین رشته تجربی و رشته ریاضی شناخته می شود. این درس به دلیل داشتن مباحث و قواعد زیادی که دارد، در بین دانش آموزان به عنوان یک درس بسیار سخت شناخته می شود. به این خاطر شما برای یادگیری فیزیک باید از محصولات با کیفیتی که توسط اساتید معرف و نامی ایران تهیه شده اند، استفاده کنید. به این خاطر استاد پیمان کامیار فیزیک را به شما معرفی می کنیم. ایشان در حال حاضر در موسسه کنکوری حرف آخر مشغول به فعالیت هستند، و در این زمینه توانسته اند موفقیت های بسیار ارزشمندی را به دست بیاورند.

ایشان با استفاده از تکنیک و متد تدریسی متفاوت خود توانسته اند، فیزیک را به یک درس شیرین و ساده تبدیل کنند. تا دانش آموزان دیگر از بابت یادگیری و پاسخگویی به سوالات کنکوری این درس دچار مشکل نشوند. البته باید توجه داشت که این استاد برای تدریس محصولات خود خصوصیات خاصی را به کار می برد که در ادامه به معرفی جزئی آنها می پردازیم.

خصوصیات تدریسی محصولات استاد کامیار

 • آموزش فیزیک با ایجاد درک پایه اصلی مباحث مختلف
 • تدریس جامع و مفهومی مباحث این درس
 • استفاده از پویانمایی برای تدریس بهتر مباحث فیزیک
 • حذف تمامی فرمول های سخت و زیاد فیزیک
 • استفاده از الگو و نقشه راه برای تدریس مباحث فیزیک
 • آموزش روشهای درست تست زنی سریع
 • بررسی تست ها و سوالات مهم کنکوری
 • بررسی دقیق و موشکافانه مباحث مختلف داخل کتاب

بهترین استاد زیست شناسی کنکور

اگر دانش آموزان کنکوری به دنبال قبولی در رشته های پرطرفدار مانند پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری و … هستند. باید با دقت و نگاه ویژه ای به زیست توجه کنند، زیرا شما با کسب درصد بالایی از این درس می توانید به خواسته خود در کنکور دست پیدا کنید. در این میان برترین دبیر و استاد زیست شناسی در ایران استاد رضا شعبانی حرف آخر می باشد. ایشان با تجربیات و اطلاعات بالایی که در زمینه زیست به دست آورده است، می تواند به راحتی مباحث مختلفی مانند ژنتیک، زیست جانوری، زیست گیاهی و .. را تدریس کند.

البته باید توجه داشت که ایشان برای تدریس این درس از روش سه لایه استفاده می کنند. تا با این روش دانش آموزان بتوانند مو به موی بخش های مختلف زیست را یاد بگیرند، و دیگر در روز کنکور مشکلی بابت پاسخگویی به سوالات مختلف را نداشته باشند. البته در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به بررسی خصوصیات تدریس استاد شعبانی نیز خواهیم پرداخت.

خصوصیات تدریسی پکیج های استاد شعبانی

 • تدریس سه لایه مباحث مختلف کنکوری
 • تحلیل مو به مو و خط به خط مباحث داخل کتاب
 • تدریس مباحث زیست با استفاده از پویا نمایی
 • مرور تمامی بخش های زیست شناسی
 • تدریس با نشاط و پر انرژی برای بالا بردن روحیه دانش آموزان
 • آموزش روش های نوین و درست تست زنی
 • تدریس مباحث ترکیبی و پر تکرار به صورت ویژه
 • ارائه روش های تدریس ویژه برای مباحث ژنتیک و .. و پاسخگویی 100 درصدی به سوالات این بخش ها

بهترین استاد ادبیات کنکوری ایران

ادبیات به عنوان یکی از دروس عمومی و مشترک در بین تمامی رشته ها شناخته می شود. این درس دارای اهمیت بالایی در کسب رتبه می باشد، به این خاطر شما اگر به دنبال قبولی در بهترین رشته ها و دانشگاه های ممکن هستید، باید از منابع بسیار با کیفیت استفاده کنید. در حال حاضر نیز استاد محسن منتظری ادبیات به عنوان برترین دبیر حال حاضر ایران شناخته می شود، که توانسته محصولات متنوع و با کیفیتی را در این زمینه به وجود بیاورد. البته ایشان دارای سوابق کاری و تحصیلی بسیار زیادی نیز می باشند.

خصوصیات تدریسی محصولات محسن منتظری

 • تدریس جداگانه مباحث مختلف ادبیات
 • استفاده از روش های آموزشی متنوع برای تدریس بخش های مختلف ادبیات
 • استفاده از داستان سازی برای تدریس ادبیات
 • با پویا نمایی و انیمیشن سازی مباحث مختلف را تدریس خواهند کرد
 • حل تست های پرتکرار کنکوری
 • آموزش روش های مختلف تست زنی برای مباحث مختلف ادبیات
 • تدریس تمامی ادبیات در کمتر از 9 ساعت

مشاوره با اساتید حرف آخر

بهترین دبیر عربی کنکور

عربی نیز یکی از دروسی می باشد که شما میتوانید با یادگیری آن به نتایج عالی در کنکور دست پیدا کنید. در حال حاضر بهترین دبیر عربی در ایران استاد محمد واعظی حرف آخر می باشد. ایشان توانسته اند با معلومات و تجربیات بالای خود به بهترین شکل ممکن عربی را تدریس کنند، و پکیج های بسیار عالی را روانه بازار کنند. البته ایشان با داشتن مدرک تحصیلی بالای خود توانسته ان از سبک تدریسی بسیار متفاوتی نیز استفاده کنند، که در ادامه به صورت کامل به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی های تدریسی محصولات محمد واعظی

 • تدریس پر نشاط و هیجانی برای بالا بردن روحیه یادگیری دانش آموزان
 • استفاده از پویا نمایی برای تدریس عربی
 • استفاده از نقشه راه برای تدریس مباحث و بخش های این درس
 • تمرین و تکرار بسیار زیاد بخش های مختلف عربی
 • رمزگذاری مباحث مختلف کنکوری
 • تدریس تمام مباحث عربی در 20 ساعت و 15 جلسه
 • بررسی تست ها و مباحث پر تکرار کنکوری
 • آموزش روش های صحیح تست زنی کنکور

برترین دبیر دین و زندگی کنکور ایران

دین و زندگی نیز برای دانش آموزان کنکوری در بحث رتبه اوری بسیار حائز اهمیت می باشد. به این خاطر شما نیازمند استفاده از محصولات و منابع کنکوری هستید که توسط برترین دبیر دینی کنکوری تهیه و عرضه شده است، تا با استفاده از آنها بتوانید اطلاعات کلیدی و مهمی را به دست بیاورید. در این میان استاد علیرضا یوسفیان دینی حرف آخر به عنوان بهترین دبیر ایران شناخته می شود، که توانسته محصولات بسیار متنوع و جامعی را تهیه و عرضه کند.

ایشان برای تدریس بخش های مختلفی همچون پیام آیات، متن کتاب، احادیث و .. از 14 الگو و روش آموزشی مختلف استفاده کرده اند. که در ادامه برای آشنایی شما با این خصوصیات به معرفی دقیقتر آنها خواهیم پرداخت.

خصوصیات تدریس پکیج های استاد یوسفیان پور

 • تدریس تمامی مباحث مختلف دینی با استفاده از 14 الگو
 • استفاده از پویا نمایی برای تدریس مباحث مختلف
 • تدریس پر نشاط و پر انگیزه
 • تدریس تمام مباحث مختلف دینی بدون نیاز به حفظ کردن آنها
 • تکرار و حل تست های پر تکرار
 • آموزش اختصاصی روش های تست زنی سریع
 • تطابق 90 درصدی سوالات کنکور با مباحث آموزشی ایشان

بهترین دبیر زبان انگلیسی کنکور در ایران

زبان انگلیسی از دروسی می باشد که اکثر داوطلبان کنکوری در یادگیری و پاسخگویی به سوالات آن دچار مشکل هستند. به این خاطر آنها برای یادگیری این درس نیازمند به یک روش و متد آموزشی خاص هستند. در این میان نیز استاد محمودی زبان انگلیسی به عنوان برترین دبیر زبان خارجه در ایران شناخته می شود،  که برای تدریس زبان از روش و تکنیک های جدیدی استفاده کرده است. به این خاطر ما در ادامه به معرفی بیشتر خصوصیات آموزشی محصولات ایشان خواهیم پرداخت، تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

خصوصیات تدریسی محصولات استاد محمودی

 • تدریس مباحث مختلف زبان خارجه با روش نوین و جدید
 • تدریس با نشاط و پر انرژی
 • ساده کردن مباحث مختلف درسی
 • استفاده از پویا نمایی برای آموزش زبان خارجه
 • حذف قواعد مختلف درسی و استفاده از الگو و نقشه راه
 • بررسی تست های پرتکرار و مهم کنکوری

در این مقاله بهترین اساتید کنکور در ایران چه کسانی هستند؟، ما به صورت جامع و کامل به معرفی این اساتید پرداختیم. تا دانش آموزان عزیز بتوانند با شناخت این دبیران، و استفاده از محصولات آموزشی آنها به نتایج بسیار خوب و عالی در کنکور دست پیدا کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *