جزوات حرف آخر

جزوات حرف آخر همراه با لینک دانلود رایگان PDF

دانلود رایگان جزوات حرف آخر یکی دیگر از مقالات و مطالبی است، که ما در آن به معرفی و تحلیل محصولات این موسسه خواهیم پرداخت. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال تهیه جزوات دروس کنکوری هستند، بتوانند از طریق سایت ما بدون مشکل و هیچ ایراد خاصی به صورت رایگان جزوه های کنکوری را تهیه و استفاده کنند. البته در این بین اساتید ما برای هر کدام از مباحث درسی کنکور به ارائه جزوات دست نویسی پرداخته‌اند، تا با ارائه آنها بتوانند به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال بهترین نتایج هستند کمک کنند. به این خاطر در این بخش از سایت حرف آخر ما به معرفی و ارائه تمامی جزوات کنکوری حرف آخر خواهیم پرداخت، تا شما با آشنایی بیشتر با این جزوات به راحتی و رایگان بتوانید از آنها استفاده کنید.

میلاد قربانی مشاور سایت مرکزی حرف آخر برای خرید از فروشگاه

آنچه می خوانید

دانلود جزوات حرف آخر (پی دی اف + PDF + نسخه چاپی)

موسسه کنکوری حرف آخر به عنوان یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین موسسات کنکوری در سطح کشور به شمار می‌رود، که توانسته است به ارائه محصولات آموزشی متنوعی بپردازد. تنوع محصولات نیز به این گونه است که تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در هر سطحی می‌توانند از این محصولات استفاده کنند، و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. این محصولات اغلب شامل پکیج آموزشی، کتاب کار، مشاوره رایگان و جزوات درسی دست نویس هستند، که شما با استفاده از تمامی این محصولات با کیفیت و باارزش قادر خواهید بود به نتایج دلخواه خود در کنکور دست پیدا کنید.

در این میان جزوات کنکوری دروس مختلف موسسه ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا این جزوات به عنوان مکمل پکیج های آموزشی شناخته می‌شوند،که اساتید دروس مختلف با استفاده از اطلاعات بالای خود دست به عرضه آن زده‌اند. تا داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از آنها به راحتی و بدون تلف کردن زمان خود برای یادداشت برداری و نکته برداری به یادگیری مباحث مختلف درسی بپردازند. به این دلیل آنها سعی کرده‌اند تا جامع‌ترین جزوه آموزشی را تالیف کنند، تا دانش آموزان عزیز بتوانند با خیال راحت و بدون مشکل از آنها استفاده کنند.

تمامی پکیج های حرف آخر دارای جزوه است؟

سوال بسیار مهمی که اغلب دانش آموزان و داوطلبان کنکوری از ما می‌پرسند، این مسئله است که آیا تمامی محصولات موسسه حرف آخر دارای جزوه می باشد یا خیر؟. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که بله تمامی محصولات عرضه شده این موسسه دارای جزوات آموزشی بسیار جامع و کاملی می‌باشد. دلیل اینکه اساتید ما برای دروس مختلف و مباحث مختلف جزوات آموزشی مختلف و کامل را ارائه کرده‌اند، این مسئله است که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال قبولی در بهترین رشته‌ها و دانشگاه‌های کشور هستند، بتوانند با استفاده از این جزوات جامع در کنار سایر محصولات آموزشی به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

کیفیت جزوات پکیج فیلم و دی وی دی ها (PDF – پی دی اف)

مسئله بسیار مهم و حائز اهمیتی که دانش آموزان به آن توجه می‌کنند، کیفیت آموزشی جزوات و یادداشت های این موسسه می‌باشد. که در این رابطه باید بگوییم که تمامی این جزوه های کنکوری با تلاش‌های شبانه روزی اساتید و دبیران برتر این موسسه تهیه و تالیف شده‌اند. تا بتوانند با تجربیات و همچنین اطلاعات بالای خود در زمینه کنکور بهترین نکات و اطلاعات کنکوری را در اختیار شما قرار دهند، تا شما بتوانید به هر نوع سوال سخت و ترکیبی در روز کنکور پاسخ دهید. به این دلیل شما باید بدانید که جزوات حرف آخر دارای کیفیت و ارزش بسیار بالایی می‌باشد که می‌تواند شما را به اهدافتان نزدیکتر کند.

دانلود رایگان جزوه های حرف آخر

مزایای استفاده از جزوات

برای اغلب افراد و کسانیکه به تهیه و استفاده از محصولات موسسه ما می‌پردازند، این سوال ایجاد می‌شود که مزایای استفاده از جزوات دروس کنکوری چیست؟. در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید یک سری توضیحات جامعی را ارائه دهیم تا شما باارزش و مزایای استفاده از این جزوه ها بیشتر آشنا شوید. یکی از مزایای استفاده از این جزوه‌ها صرفه جویی در زمان و وقت مطالعه شما می‌باشد، به این صورت که تمام نکات کلیدی و کنکوری در داخل این جزوات گنجانده شده است. و شما دیگر نیازی به یادداشت برداری و نکته برداری ندارید، و زمانی را که صرف یادداشت برداری می‌کردید صرف مطالعه و یادگیری مباحث مختلف کنکوری خواهید کرد.

یکی دیگر از خصوصیات این مجموعه جزوات کنکوری این نکته است، که شما در زمان مرور و جمع بندی می‌توانید از آنها استفاده کنید. زیرا تمام اطلاعات کلیدی کنکور در داخل این جزوه‌های باارزش گنجانده شده است، و شما با استفاده از آن قادر خواهید بود تمام مباحث سخت و مهم را دوباره بخوانید.

معرفی جزوات کنکوری حرف آخر

در این بخش ما به معرفی کامل تمامی جزوات حرف اخر همراه با ارائه لینک دانلود رایگان جزوه خواهیم پرداخت. تا داوطلبان کنکوری که به خرید پکیج های آموزشی این موسسه پرداخته‌اند، بتوانند با دانلود این جزوات عالی و با کیفیت به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند. البته باید دوباره نیز اشاره کنیم که این جزوات و محصولات مختلف آموزشی مکمل یکدیگر هستند و شما باید در کنار یک از این محصولات استفاده کنید. و با استفاده تکی از جزوه های حتما دچار سردرگمی و مشکلات زیادی در زمینه یادگیری مباحث مختلف کنکوری خواهید شد.

به این دلیل به شما توصیه می‌کنیم قبل از استفاده از این محصولات بسیار عالی و خوب با مشاورین رتبه برتر ما از طریق لینک صفحه مشاوره رایگان حرف آخر و شماره‌ تماس مشاوران مندرج بر روی سایت در ارتباط باشید. تا از این طریق بتوانند اطلاعات تکمیلی جامعی را به دست بیاورید، و همچنین با چگونگی تهیه محصولات ما آشنا شوید.

جزوه دروس نظام قدیم حرف آخر

طبق آخرین اخباری که سازمان سنجش اعلام کرده است در کنکور 1400 دیگر نظام قدیم وجود ندارد، و تمامی دانش آموزان باید در آزمون نظام جدید شرکت کنند. اما ما در این بخش به ارائه لینک دانلود جزوات دروس نظام قدیم خواهیم پرداخت. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که علاقه مند به دریافت این نسخه پی دی اف جزوه ها هستند، بتوانند به راحتی به فایل PDF دسترسی داشته باشند..

دانلود جزوات نظام جدید حرف اخر

در کنکور سال 1400 تمامی دانش آموزان باید در کنکور سراسری نظام جدید شرکت کنند. به این دلیل ما در ادامه به ارائه لینک دانلود و معرفی تمامی جزوه‌ های حرف آخر در نسخه PDF خواهیم پرداخت. تا شما عزیزان دانش آموز که به دنبال قبولی در بهترین رشته‌ها و برترین دانشگاه‌های کشور هستید بتوانید برای بالا بردن اطلاعات کنکوری خود از این محصولات عالی استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید برای چگونگی استفاده از این مقالات آموزشی جامع با میلاد قربانی مشاور برتر دپارتمان حرف آخر در ارتباط باشید و نکات بسیار عالی را به دست بیاورید.

جزوه ریاضی عبدالرضا منتظری

محصولات ریاضی استاد عبدالرضا منتظری به عنوان یکی از شاهکارهای آموزشی در ایران شناخته می‌شود. این محصول بسیار عالی و با کیفیت با استفاده از الگو و نقشه راه تدریس و با حذف فرمول‌های سخت و زیاد ریاضی تدریس شده است. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از ان به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف درس ریاضی را یاد بگیرند و در روز کنکور به راحتی به هر نوع سوالی پاسخ دهند. البته شما برای اطلاعات از محصولات ریاضی این استاد و همچنین ارزش آنها می‌توانید به بخش ریاضی حرف آخر مراجعه کنید.

البته ما در این بخش لینک دانلود جزوه ریاضی منتظری را قرار دادیم. تا شما با دانلود این جزوات بتوانید به بهترین اطلاعات کنکوری و آموزشی این درس مهم و ضریب بالا دست پیدا کنید.

جزوه احتمال ریاضی

احتمال یکی از مباحث بسیار مهم ریاضی شناخته می‌شود، که در کنکور سراسری دارای تعداد سوالات مشخصی می‌باشد. به این دلیل استاد منتظری برای راحتی کار بیشتر دانش آموزان به عرضه پکیج احتمال ریاضی نظام جدید پرداخته است. اما در حال حاضر باید بگوییم که جزوه بخش احتمال در حال تکمیل شدن است، و تا چند مدت دیگر لینک دانلود آن در داخل سایت قرار داده خواهد شد. تا دانش آموزان بتوانند با دانلود جزوه احتمال حرف اخر به راحتی این مبحث مهم کنکوری را یاد بگیرند.

دانلود جزوات حرف آخر

دانلود جزوه مثلثات ریاضی

مثلثات یکی از مباحث بسیار کاربردی و سخت در کنکور به شمار می‌رود، که اغلب دانش آموزان در پاسخگویی به آن دچار مشکل هستند. به این دلیل استاد عبدالرضا منتظری به تهیه و ارائه پکیج مثلثات حرف اخر به همراه جزوه آموزش آن پرداخته. تا شما بتوانید با تهیه و استفاده از جزوه مثلثات ریاضی به بهترین شکل ممکن این مبحث را یاد بگیرید، به این دلیل شما می‌توانید با استفاده از لینک زیر به دانلود جزوه مثلثات بپردازید، و به نحو احسنت از آن استفاده کنید.

جزوه محاسبات منتظری

محاسبات استاد منتظری به عنوان یک پکیج اشانتیون و هدیه در کنار سایر محصولات آموزشی برای دانش آموزان ارسال خواهد شد. به این دلیل مبحث محاسبات ریاضی دارای جزوه آموزشی خاصی نیست تا ما به ارائه آن بپردازیم.

دانلود جزوه مشتق منتظری

یکی از جزوات بسیار با کیفیت که توسط استاد منتظری و به صورت اختصاصی تهیه شده است، جزوه مشتق ریاضی می‌باشد. این محصول بسیار خوب همراه با محصول مشتق ریاضی به شما کمک خواهد کرد تا این مبحث بسیار مهم کنکوری را یاد بگیرید، و در روز کنکور به سوالات این بخش به راحتی پاسخ دهید. به این دلیل شما از لینک زیر می‌توانید برای دانلود پی دی اف جزوه مشتق استفاده کنید.

جزوه هندسه

همانطور که می‌دانید ریاضی از مباحث و بخش‌های مختلفی تشکیل شده است، که هندسه یک از مباحث مهم و کاربردی آن در کنکور شناخته می‌شود. به این خاطر شما می‌توانید با استفاده از پکیج هندسه منتظری و جزوه مربوط به آن به راحتی این مبحث را یاد بگیرید. برای دانلود رایگان PDF جزوات مربوط به هندسه می توانید از طریق لینک های زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه کامل زیست شناسی

زیست حرف آخر به عنوان برترین محصول کنکوری در ایران شناخته می‌شود، که دانش آموزان کنکوری می‌توانند برای کسب بهترین نتایج ممکن از ان استفاده کنند. این محصول بسیار با کیفیت توسط استاد شعبانی و استاد شاکر که به عنوان برترین دبیران زیست شناسی شناخته می‌شوند، که توانسته‌اند با روش آموزشی نوین به تدریس مباحث مختلف زیست بپردازند. البته ما در ادامه به ارائه لینک دانلود جزوه زیست حرف آخر خواهیم پرداخت تا شما در کنار استفاده از پکیج آموزشی از این جزوه دست نویس و عالی نیز استفاده کنید.

جزوه زیست گیاهی شعبانی

یکی از مباحث بسیار سخت و ترکیبی درس زیست شناسی در کنکور زیست گیاهی می‌باشد. به این دلیل استاد رضا شعبانی و شاکر به عرضه پکیج آموزشی مربوط به این مبحث بسیار مهم به همراه یک جزوه کامل پرداخته‌اند. تا شما بتوانید با استفاده از آنها در روز کنکور به تمامی سوالات این بخش پاسخ دهید و درصد بسیار بالایی را کسب کنید. البته در حال حاضر جزوه این بخش آماده نشده است، اما در صورت آماده شدن لینک دانلود جزوه زیست گیاهی در نسخه PDF بلافاصله برای استفاده شما گذاشته می‌شود.

دانلود جزوات زیست شناسی شاکری

جزوات زیست شناسی همان کتاب‌های الگو تا رتبه هستند، که به صورت طبقه بندی و دست نویس در اختیار شما قرار خواهند گرفت. که این جزوه‌ها شامل زیست سال هم، زیست سال یازدهم، زیست سال دوازدهم و سایر بخش‌ها مانند زیست جانوری و ژنتیک می‌باشند. شما با استفاده از لینک پایین می‌توانید به دانلود جزوات زیست شناسی استاد شاکری اقدام کنید، و با استفاده از ان به بهترین شکل ممکن زیست را یاد بگیرید.

جزوات کنکور 1400

جزوه پارادوکس زیست

یکی از جزوه‌های بسیار کاربردی زیست شناسی که در زمینه تست زنی و روش آن وجود دارد، همین جزوه پارادوکس زیست شناسی شاکر می‌باشد. که در آن تمامی اطلاعات کنکوری مربوط به این درس گنجانده شده است، تا شما بتوانید با استفاده از ان در روز کنکور در زمان کوتاهی به تمامی سوالات این درس پاسخ دهید. جهت دریافت فایل پی دی اف از طریق لینک دانلود زیر اقدام کنید.

دانلود جزوات استاد کامیار حرف آخر

استاد کامیار به عنوان یکی از محبوب‌ترین اساتید در ایران به شمار می‌رود، که به تهیه و عرضه محصولات فیزیک حرف آخر مشغول می‌باشد. این دبیر بسیار مجرب و با سواد توانسته است در کنار پکیج های آموزشی به عرضه جزوات آموزشی مختلفی نیز بپردازد. تا دانش آموزان کنکوری با استفاده از این دو محصول بسیار با کیفیت بتوانند به بهترین نحو ممکن فیزیک را یاد بگیرند، و در کنکور نیز به درصد بالایی دست پیدا کنند. در ادامه در رابطه با فایل های مربوط به پیمان کامیار را که به صورت pdf در دسترس می باشد صحبت خواهیم کرد.

دانلود رایگان جزوه فیزیک کامیار

در این جزوه بسیار ارزشمند اطلاعات بسیار جامعی درباره فیزیک کنکور توسط استاد در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تا شما با دانستن اهمیت فیزیک در کسب رتبه و قبولی در دانشگاه آشنا شوید. همچنین در این مقاله اطلاعاتی درباره تدریس و چگونگی تست زنی صحیح قرار داده شده است، تا شما در کنکور به نتایج دلخواه و بسیار عالی دست پیدا کنید.

دانلود رایگان جزوه شیمی حرف آخر

استاد شیروانی به عنوان دبیر شیمی حرف اخر علاوه بر ارائه محصولات آموزشی مختلف، به عرضه جزوات بسیار با کیفیت و متنوعی پرداخته است. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که در یادگیری این درس مشکل دارند، بتوانند با استفاده از این محصولات به بهترین نحو ممکن شیمی را یاد بگیرند. بی شک شما هم در رابطه با نحوه تدریس استاد آشنا هستید و می دانید که کیفیت کار ایشان به چه صورت می باشد. بنابراین در انتخاب وی هیچگونه دو راهی وجود ندارد. شما می توانید از طریق زیر مجموعه های این بخش به فایل های دانلودی دسترسی پیدا کنید.

جزوه مفاهیم شیمی شیروانی

شیمی یکی از دروس بسیار مهم در رشته تجربی و رشته ریاضی به شمار می‌رود، که از دو بخش مفاهیم شیمی و مسائل شیمی تشکیل شده است. در این بین مفاهیم یکی از مباحث مهم کنکوری است، که استاد شیروانی دست به تهیه جزوه آموزشی کاملی درباره ان زده است. تا داوطلبان کنکوری بتوانند علاوه بر دسترسی به فیلم آموزشی و دی وی دی ها ، در کنار آن یک دفترچه یا به اصطلاح کتاب دسترسی داشته باشند که بتوانند بدون اتلاف وقت زمان و تمرکز خود را روی یادگیری بگذارند.

دانلود جزوه رایگان مسائل شیمی

حتما شما هم میدانید که بخش مربوط به مسائل شیمی یکی از مباحث بسیار سخت و ترکیبی برای دانش آموزان به شمار می‌رود که پاسخگویی به سوالات آن نیازمند اطلاعات بسیار بالایی می‌باشد. به این دلیل استاد غلامحسین شیروانی برای درک بهتر این مبحث توسط دانش آموزان در کنار پکیج مسائل شیمی به ارائه یک جزوه دست نویس و با کیفیت زده است. در صورتی که به این فایل نیاز دارید می توانید در ادامه به روی نسخه درخواستی خود کلیک کرده تا فایل ها برای شما دانلود شوند. در صورت داشتن هرگونه مشکل در دانلود می توانید در بخش نظرات پایین همین صفحه سوالات خود را برای ما مطرح کنید.

جزوه محاسبات شیمی

محاسبات یکی از پکیج های بسیار باارزش ما می‌باشد، که در کنار سایر محصولات برای شما ارسال خواهد شد. این پکیج بسیار با کیفیت و کامل است و دیگر نیازی به جزوه ندارد. به این دلیل اساتید ما اقدامی جهت تهیه جزوه محاسبات انجام نداده‌اند.

جزوات کنکوری

دانلود جزوه کامل دینی یوسفیان پور

یک از محبوب‌ترین محصولات و پکیج های آموزشی این موسسه دینی حرف اخر می‌باشد، که توسط استاد علیرضا یوسفیان پور تهیه و تدریس شده است. این محصول عالی از 14 الگو و نقشه راه جامع که تمامی مباحث کنکوری را پوشش می‌دهد تشکیل شده است. به این دلیل استاد برای درک بهتر این نوع تدریس دست به تالیف یک جزوه بسیار کاربردی زده است تا دانش آموزان برای یادگیری بهتر دین و زندگی استفاده کنند. همانطور که میدانید نکته برداری یکی از وقت گیر ترین کارهایی می باشد که هنگام مشاهده فیلم دی وی دی های آموزشی کنکور از ما میگیرد. به همین دلیل وجود یک کتاب کامل برای این موضوع می تواند در زمان شما تاثیر زیادی داشته و کمک شایانی به شما بکند.

جزوه همایش دین و زندگی

استاد یوسفیان پور به عنوان یک دبیر پروازی در ایران شناخته می‌شود، که در استان‌های مختلف به ارائه سمینارهای آموزشی بسیار با کیفیتی می‌پردازد. به همین دلیل در این قسمت از سایت مرکزی حرف آخر به ارائه رایگان جزوه کنکوری همایش دینی می‌پردازیم، تا شما با استفاده از آن به نکات کلیدی بسیار زیادی دست پیدا کنید.

جزوه عربی محمد واعظی

عربی یکی دیگر از دروس مهم عمومی در کنکور سراسری شناخته می‌شود، که در بین تمامی رشته‌ها مشترک است. شما برای یادگیری این درس بسیار رتبه ساز باید از برترین محصولات کنکوری ممکن استفاده کنید. به این دلیل استاد محمد واعظی به عنوان برترین دبیر عربی در سطح کشور به ارائه پکیج های آموزشی جامعی زده است. همچنین ایشان برای اینکه شما عربی را بهتر یاد بگیرید به تالیف یک مقاله بسیار ارزشمند پرداخته، که تمام اطلاعات کنکوری عربی در داخل ان گنجانده شده است. شما دانش آموزان عزیز و داوطلبان کنکور امسال می توانید با استفاده گزینه های درج شده در زیر اقدامات لازم را برای دانلود فایل ها انجام دهید.

جزوه ترجمه عربی

ترجمه به عنوان یکی از مباحث بسیار مهم در درس عربی شناخته می‌شود که شامل 8 سوال می‌باشد. به این دلیل در این بخش ما به ارائه جزوه ترجمه عربی استاد واعظی پرداخته‌ایم، تا شما بتوانید با استفاده از ان به راحتی این بخش را یاد بگیرید. البته در این میان ما جزوه قانون 83 عربی استاد محمد واعظ را نیز در این بخش در اختیار شما می‌گذاریم، تا با استفاده از آن به تسلط جامعی بر عربی دست پیدا کنید.

فایل pdf جزوات انتشارات حرف آخر

جزوه زبان انگلیس استاد محمودی حرف آخر

زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی کنکور شناخته می‌شود که از اهمیت بالایی در رتبه آوری برخوردار است. استاد محمودی نیز در کنار تهیه پکیج زبان انگلیسی حرف آخر دست به تالیف و نوشتن یک جزوه کنکوری جامع برای زبان خارجه زده است. این کار برای این است که دانش آموزان کنکوری بتوانند با استفاده از پکیج‌های آموزشی و همچنین این جزوه بسیار کامل به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف زبان را یاد بگیرند، و در کنکور نیز به درصد بالایی از سوالات این درس عمومی رتبه ساز پاسخ دهند. به این خاطر شما می‌توانید برای دانلود جزوه زبان خارجه محمودی از لینک زیر استفاده کنید، و به صورت رایگان این جزوه را به دست بیاورید.

جزوه رایگان ادبیات حرف آخر

ادبیات به عنوان مهمترین درس عمومی کنکور شناخته می‌شود، که دارای ضریب 4 می‌باشد. این درس نیز به خاطر اهمیت بالایی که دارد به استاد محسن منتظری سپرده شده است تا با معلومات و تجربیات خود بتواند به تهیه محصولات کنکوری (فیلم های آموزشی و دی وی دی های آموزش کنکور DVD) با کیفیت بپردازد. البته باید بدانید که ادبیات از مباحث مختلفی همچون تاریخ ادبیات، زبان فارسی، قرابت معنایی، آرایه های ادبی و املا و لغات تشکیل شده است. که استاد منتظری ادبیات برای هر کدام از این مباحث یک پکیج آموزشی جامع و جزوه کنکوری کامل طراحی و تالیف کرده است. که در ادامه به ارائه و معرفی بیشتر این این موارد که لازم است در رابطه با آنها اطلاعات کامل و جامع داشته باشید، خواهم پرداخت.

جزوه تاریخ ادبیات منتظری

از مباحث مهم ادبیات تاریخ آن می‌باشد، که مربوط به سیره شاعران و اندیشمندان زبان فارسی است. به این دلیل استاد محسن منتظری در کنار پکیج تاریخ ادبیات یک جزوه جامع نیز قرار داده است. که شما با دانلود PDF تاریخ ادبیات قادر خواهید بود مطالب این مبحث را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید.

جزوه قرابت معنایی

قرابت معنایی یکی از مباحث بسیار جذاب ادبیات شمرده می‌شود، که تعداد سوال مشخص و زیادی را در کنکور به خود اختصاص داده است. اگر قبلا با محسن منتظری برادر عبدالرضا منتظری آشنا باشید، حتما با ویژگی های بی نظیر تدریس وی آشنایی دارید. در رابطه با قرابت باید خدمت شما عرض کنیم که همراه با DVD آموزشی ارائه شده، این استاد عزیز اقدام به تهیه جزوه های لازم برای این مبحث کرده است. این فایل به صورت دانلود PDF فارسی در اختیار شما قرار میگیرد.

دانلود جزوه آرایه‌های ادبی

استاد برای اینکه دانش آموزان بتوانند مبحث مربوط به آرایه های ادبی را بهتر یاد بگیرند، در کنار پکیج آموزشی به ارائه یک جزوه دست نویس نیز پرداخته است. در بخش مربوط به همین مبحث فایل پی دی اف آن قرار گرفته است. برای داشتن نسخه چاپی نیز می توانید در صورت پی دی اف بودن اقدام به چاپ جزوه کنید.

جزوه رایگان زبان فارسی و لغات ادبیات

جزوه زبان فارسی و جزوه لغات و املا ادبیات یکی دیگر از جزوات مربوط به درس ادبیات می‌باشند. که شما با دانلود و استفاده از آنها قادر خواهید بود تمام نکات کلیدی و کنکوری را یاد بگیرید، و در روز کنکور نیز به راحتی به هر نوع سوال ترکیبی و سخت پاسخ دهید. جهت دسترسی آسان و استفاده از این مباحث می توانید روی دکمه دانلود جزوات حرف آخر کلیک کنید تا فایل ها روی گوشی موبایل یا کامپیوتر شما دانلود شوند.

جزوات موسسه حرف آخر رایگان

چگونگی تهیه جزوات کنکوری دروس مختلف

یکی از مباحثی که می‌توانیم در مورد آن به ارائه اطلاعات کاملی بپردازیم، این مسئله است که از چه طریقی می‌توانید شما به تهیه جزوات درسی این موسسه بپردازید. اولین راه حل تهیه جزوه‌های این موسسه دانلود آنها می‌باشد، شما می‌توانید از طریق لینک‌هایی که در زیر بخش‌های مختلف گنجانده‌ایم به دانلود و تهیه آنها بپردازید. و بر اساس نیاز آموزشی خود در کنار محصولات مختلف این موسسه به استفاده از آنها بپردازید، تا به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنید.

البته چنانچه شما از طریق لینک دانلود موفق به استفاده از این جزوات نشدید، می‌توانید از طریق ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما مانند میلاد قربانی به تهیه انواع جزوات و برنامه مطالعاتی که همان دفتر برنامه ریزی مطالعاتی 4 ماهه می باشد بپردازید. شما برای ارتباط با این مشاور ویژه و برتر می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج بر روی سایت اقدام کنید، یا به بخش شماره های تماس با حرف آخر مراجعه کنید.

چگونگی استفاده از جزوات

راه و روش استفاده از جزوات حرف اخر این گونه است، که شما باید از این جزوه‌ها و مقالات در کنار پکیج های آموزشی مختلف استفاده کنید. تا با یادگیری مباحث مختلف بتوانید در روز کنکور به هر نوع سوالی پاسخ دهید. البته شما می‌توانید با ارتباط با میلاد قربانی مشاور ارشد موسسه راه و روش استفاده از این جزوات را یاد بگیرید. تا در زمان مرور و جمع بندی بتوانید با برنامه ریزی دقیق از آنها استفاده کنید و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

چگونگی استفاده از جزوات حرف آخر در زمان جمع بندی و مرور

یکی از مزیت‌های بسیار برتر جزوات موسسه حرف اخر این مسئله است، که با استفاده از این جزوه‌ها شما دیگر نیازی به یادداشت برداری نخواهید داشت و وقت و زمان مطالعه خود را در این راه از دست نمی‌دهید. همچنین شما در زمان جمع بندی و مرور می‌توانید از این جزوات با خیال راحت استفاده کنید. در این مقالات جامع تمامی اطلاعات و نکته‌های کلیدی گنجانده شده است که دیگر شما نیازمند مطالعه کتاب و یا دیدن فیلم آموزشی ندارید، با این جزوات می‌توانید در زمان مناسب به مطالعه نکات کلیدی بپردازید و مطالب و مباحث کنکوری مختلف را به یاد بیاورید.

در این مطلب دانلود جزوات محصولات حرف آخر، ما به معرفی و ارائه لینک دانلود تمامی این جزوه‌ های درسی پرداختیم. تا شما داوطلبان کنکوری که محصولات این موسسه را دارید بتوانید با این جزوه‌ کامل منابع کنکوری خود را تکمیل کنید، و به بهترین شکل ممکن آماده شرکت در کنکور سراسری شوید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *