کتاب های آموزشی و کتاب کار حرف آخر

کتاب های حرف آخر (کتاب کار پکیج های موسسه)

دانلود کتاب‌های حرف آخر (کتاب کار) یکی دیگر از مقالات و مطالبی می‌باشد که ما در آن به معرفی و بررسی بهتر تمامی کتاب‌ های کار این موسسه خواهیم پرداخت. یک پکیج و محصول کنکوری زمانی جامع است، که در کنار خود یک کتاب کار نیز به همراه داشته باشد، و تمام مباحث درسی را در خود جای داده باشد. تا با این کار دیگر دانش آموزان وقت خود را بابت یادداشت برداری از دست ندهند و بتوانند تمام زمان خود را صرف یادگیری مباحث مختلف کنند. به این خاطر موسسه ما برای راحتی داوطلبان کنکوری در کنار هر پکیج آموزشی یک کتاب کار قرار داده است. که در این بخش از سایت فروشگاه حرف آخر ما به بررسی و معرفی دقیق کتاب‌ ها خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

لیست اسامی مشاوران حرف آخر میلاد قربانی

لیست اسامی مشاوران حرف آخر میلاد قربانی

کتاب‌های موسسه حرف آخر

موسسه کنکوری حرف اخر به عنوان برترین و مدرن‌ترین موسسه کنکوری نشر دیجیتال در ایران شناخته می‌شود، که برای برقراری عدالت آموزشی تاسیس شده است. این موسسه در سال 91 توسط شخصی بنام استاد عبدالرضا منتظری دبیر درس ریاضی تاسیس شده است، تا بتواند با ارائه بهترین محصولات کنکوری به دانش آموزان در راه رسیدن به موفقیت‌های روز افزون کمک کند. به این خاطر ایشان توانست با جمع آوری برترین اساتید و همچنین با استفاده از روش و تکنیک بسیار نوین و جذاب آموزشی، انقلابی را در زمینه آموزش و یادگیری مباحث کنکوری به وجود بیاورد.

همچنین اساتید مختلف دروس کنکوری نیز برای تکمیل کردن آموزش‌های خود، دست به تهیه و عرضه کتاب کار نیز زده‌اند. تا دانش آموزان عزیز بتوانند با استفاده از ویدیوهای آموزشی و همچنین این کتاب‌ها به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند. و در کنکور سراسری نیز با اعتماد به نفس بسیار زیادی شرکت کنند و نتایج بسیار عالی را به دست بیاورند. البته هر کدام از این کتاب‌ها دارای خصوصیات و مزایای بسیار زیادی هستند، که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

آیا حرف آخر دارای کتاب نیز می‌باشد؟

یکی از سوالاتی که در مورد کتاب‌های این موسسه مطرح می‌شود، این مسئله است که آیا حرف آخر کتاب کار دارد می‌باشد؟. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم بله تمامی محصولات این موسسه شامل یک کتاب کار جامع و بسیار باارزش هستند. در این انتشارات اساتید دروس مختلف برای راحتی بیشتر کار داوطلبان کنکوری دست به طراحی و تالیف آن زده‌اند. تا دانش آموزان بتوانند در کنار استفاده از فیلم‌ها و دی وی دی‌های آموزشی با استفاده از این کتاب‌ها مباحث و بخش‌های مختلف درسی را یاد بگیرند، و در روز کنکور نیز مشکلی بابت پاسخگویی به این سوالات نداشته باشند.

دانلود کتاب کار حرف آخر

دانلود کتاب کار حرف آخر

کدام محصولات حرف آخر دارای کتاب کار است؟

یکی دیگر از مسائل مهمی که لازم است در مورد آن توضیحاتی داده بشه، این مسئله است که کدام یک از پکیج های حرف آخر شامل کتاب کار می شود. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که اساتید مجرب و با دانش ما برای تمامی محصولات کنکوری یک کتاب کار آموزشی دقیق و بسیار کاملی را طراحی کرده‌اند. تا داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب بهترین نتایج ممکن هستند با استفاده از این کتاب‌ها مباحث و بخش‌های مختلف را به راحتی یاد بگیرند. به این دلیل تمامی دروس کنکوری که حرف اخر دست به تهیه و عرضه محصولات آموزشی زده است دارای کتاب آموزشی نیز هستند.

کتاب‌های آموزشی

برای درک بهتر مباحث و بخش‌های آموزشی کنکور دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نیازمند آموزش‌های بسیار خاصی می‌باشند. به این خاطر علاوه بر دیدن ویدیوهای آموزشی دانش آموزان می‌توانند با استفاده از کتاب‌های کار آموزشی به درک بهتری از مباحث مختلف کنکوری برسند. به این خاطر اساتید موسسه حرف آخر برای تهیه محصولات آموزشی خود یک کتاب کار عرضه کرده‌اند، که دانش آموزان بتوانند با استفاده از آن به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. البته ما در ادامه به معرفی و بررسی تمامی کتاب‌ های حرف آخر می‌پردازیم، تا شما بهتر با این کتاب‌های عالی آشنا شوید.

کتاب کار پکیج های حرف آخر

کتاب الگو تا رتبه زیست شناسی

یکی از کتاب‌های بسیار پرطرفدار و عالی که دارای کیفیت آموزشی بسیار خوب و عالی می‌باشد، و تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می‌توانند به راحتی از آن استفاده کنند. این محصول که مخصوص چند سال کنکوری است دارای چند بخش مختلف مانند کتاب الگو تا رتبه زیست دوازدهم، کتاب الگو تا رتبه زیست یازدهم، کتاب زیست الگو تا رتبه دهم و … می‌باشد. این کتاب‌ها با تلاش‌های شبانه روزی استاد رضا شعبانی و استاد شاکر تهیه و تالیف شده‌اند تا کار دانش آموزان برای یادگیری مباحث مختلف کنکور راحت شود.

این کتاب‌های بسیار عالی برای مباحثی همچون ژنتیک نیز طراحی شده‌اند، که داوطلبان کنکوری می‌توانند از آنها نیز استفاده کنند. همچنین کتاب زیست در دایره حرف آخر یکی دیگر از کتاب‌های کار بسیار با کیفیتی می‌باشد، که دانش آموزان کنکوری می‌توانند برای یادگیری زیست از این محصول به همراه محصولات آموزشی زیست حرف آخر استفاده کنند. این محصولات اغلب برای دانش آموزان و داوطلبانی که وقت و زمان یادداشت برداری را ندارند تهیه شده است، تا آنان بتوانند در زمان و وقت یادگیری خود صرفه جویی کنند. زیرا تمامی مباحثی که اساتید ما در فیلم‌های آموزشی تدریس کردند، داخل این کتاب‌ها گنجانده شده است. نکته مهمی که درباره این کتاب‌ها باید بدانید این مسئله است که پکیج های آموزشی و کتاب‌های این موسسه مکمل یکدیگر هستند، و دانش آموزان باید این دو محصول را در کنار یکدیگر استفاده کنند تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

کتاب های آموزشی موسسه حرف آخر

کتاب های آموزشی موسسه حرف آخر

کتاب کار سایر محصولات فیزیک، شیمی، ریاضی حرف آخر و …

اساتید سایر دروس کنکوری حرف آخر نیز دست به تهیه و عرضه محصولات کتاب کار در کنار دی وی دی‌های آموزشی زده‌اند. تا بتوانند با تجربه بالای خود نیز در امر آموزش به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک کنند. آنها در تهیه این کتاب‌ها نیز مانند سایر محصولات آموزشی از الگو و نقشه راه استفاده کرده‌اند. تا با این روش شما بتوانید با دیدن کلیپ‌های آموزشی و استفاده از کتاب کار به بهترین روش ممکن مباحث سخت و ترکیبی کنکور را یاد بگیرید. شما با این پکیج ها دیگر نیازی به یادداشت و نکته برداری ندارید زیرا تمامی مباحث تدریسی داخل ویدیو داخل کتاب‌ها گنجانده شده است، و شما دیگر زمان و وقت خود را صرف یاداشت برداری و نکته برداری نخواهید کرد.

همچنین کتاب کار محصولات ما بهترین منبعی می‌باشد که شما می‌توانید، برای دوران مرور و جمع بندی از آن استفاده کنید. به این دلیل شما با استفاده از محصولات آموزشی مختلف ما و استفاده از کتاب کار این محصولات قادر خواهید بود به بهترین نحو ممکن مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرید، و در روز کنکور نیز به راحتی و در زمان کوتاهی به هر نوع سوالی پاسخ دهید.

کتاب کار حرف آخر

کتاب کار حرف آخر

کتاب تیک آخر زبان انگلیسی حرف آخر

کتاب تیک آخر زبان حرف آخر یکی دیگر از محصولات بسیار با کیفیت می‌باشد، که استاد محمودی دست به تهیه و تالیف آن زده است. در این کتاب تمامی لغات داخل کتاب، لغات خارج از کتاب و فعل‌های بی قاعده مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب درصد بالایی از درس زبان خارجه هستند با این کتاب بتوانند تمامی لغات کنکوری را یاد بگیرند و در روز کنکور نیز به هر نوع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهند.

خصوصیات و مزیت استفاده از کتاب‌های موسسه حرف اخر

کتاب کار و همچنین کتاب‌های آموزشی حرف آخر دارای خصوصیات و همچنین مزیت‌های بسیار فراوانی می‌باشند، که می‌توانند نیازهای آموزشی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را برطرف کنند. در این کتاب‌ها تمامی مباحث مختلف داخل کتاب و همچنین مطالب آموزشی اساتید گنجانده شده است، که شما دیگر با استفاده از آنها نیازمند به استفاده از سایر محصولات کنکوری نیستید. همچنین شما با دیدن فیلم‌های آموزشی دیگر نیازی ندارید تا وقت و زمان خود را از دست بدهید، زیرا در داخل این کتاب تمامی مطالب و نکات کلیدی که اساتید بیان می‌کنند ذکر شده است. و در زمان جمع بندی و مرور نیز این محصولات بهترین گزینه برای رسیدن به آمادگی صد در صد هستند.

خرید کتاب کار های از طریق میلاد قربانی مشاور رتبه برتر حرف آخر

قیمت کتاب‌های نظام جدید حرف آخر

کتاب‌های کار و آموزشی نظام جدید موسسه ما دارای قیمت بسیار مناسبی است که شما می‌توانید در کنار محصولات خود به تهیه و استفاده از این محصولات بپردازید. البته شما برای اطلاع از قیمت تمامی پکیج های ما می‌توانید به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید. یا از طریق ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما از قیمت و همچنین چگونگی سفارش این محصولات با خبر شوید. البته شما برای ارتباط با مشاورین ما می‌توانید با شماره‌های مندرج بر روی سایت تماس بگیرید.

در این مقاله کتاب‌های حرف اخر ما به صورت کاملا جامع و اختصاصی به معرفی تمامی خصوصیات و ویژگی‌های کتاب کار محصولات این موسسه پرداختیم. تا شما عزیزان داوطلب کنکور بتوانید با شناسایی این کتاب ها به راحتی به خرید و استفاده از این محصولات بسیار با کیفیت بپردازید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *