آدرس موسسه حرف آخر تهران

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر (تهران و کرج)

دانش آموزان و والدین گرامی برای مراجعه حضوری آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر به صورت دقیق در این بخش قرار داده شده است. در رابطه با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی در تهران و کرج جهت ملاقات با مشاوران و تهیه پکیج های آموزشی لازم است نکاتی را خدمت شما توضیح دهیم. توجه داشته باشید که در بخش معرفی لیست نمایندگان در استان ها و شهرهای به دفاتر مختلف اشاره کردیم. برای دریافت آدرس دقیق و همچنین برای رزرو جلسه مشاوره لازم است ابتدا با شماره های قرار داده شده در این بخش تماس گرفته و زمان حضور در دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر با مسئول مربوطه هماهنگ کنید. در این قسمت موقعیت روی نقشه گوگل و به مسیر و انواع راه های مراجعه اعم از: BRT , وسیله و خودرو شخصی، مترو و همچنین معرفی چندین پارکینگ عمومی خواهیم پرداخت.

آدرس موسسه حرف آخر در کرج

آدرس موسسه حرف آخر

همانطور که حتما شما هم میدانید در حال حاضر اکثر افراد بدون نیاز به ملاقات و مراجعه حضوری به موسسه عبدالرضا منتظری اقدام به خرید محصولات می کنند. البته این مورد دارای شرایطی می باشد که ممکن است شما در شهر دیگری باشید، در این صورت مراجعه به آدرس دفتر در تهران برای شما راحت نخواهد بود. ابتدا اشاره ای به آدرس تهران و آدرس کرج خواهیم داشت. البته در ادامه سعی می کنیم تا جای ممکن آدرس دفتر حرف آخر در شیراز ، مشهد ، رشت ، گیلان ، اصفهان ، خوزستان ، اهواز ، اراک ، لرستان ، تبریز ، ارومیه ، چهار محال بختیاری ، گلستان ، شمال و سایر موارد موجود اشاره داشته باشیم. دوستان عزیز برای اطلاع از نمایندگی های حرف آخر در استان های مختلف می توانید به صفحه نماینده ها مراجعه کنید.

نکته مهم که باید دقت داشته باشید مربوط به آدرس سایت حرف آخر است که باید آدرس دفتر انتشارت کنکور را از سایت های معتبر بردارید. هر چند در این رابطه مشکل خاصی پیش نخواهد آمد اما جهت اطمینان به آدرس سایت موسسه دقت داشته باشید.

شماره تماس دفتر مرکزی تهران و کرج

مشاورین ارشد ملاقات حضوری

برخی از دانش آموزان به دلیل دریافت مشاوره کنکور از مشاوران ارشد تمایل به ملاقات حضوری دارند. لازم است بدانید که هیچ فرقی نمی کند که شما بخواهید به صورت حضوری تشریف بیاورید و یا از طریق شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر در ارتباط باشید. در هر دو حالت مشاورین ارشد پاسخگوی تماس تلفنی شما خواهند بود. با این وجود برای اطلاع شما دوستان عزیز نام چندین نفر از رتبه برترهای کنکور را خدمت شما معرفی میکنیم. شماره تماس هر کدام از این دوستان به صورت مجزا برای برقراری ارتباط برای راحتی شما عزیزان قرار داده شده است.

 • میلاد قربانی: تماس با این مشاور 09199594947
 • پگاه گلچین

هماهنگی قبل از مراجعه به دفتر انتشارات

از مهمترین نکاتی که باید 100 درصد به آن توجه داشته باشید مربوط به هماهنگی جلسه مشاوره در دفتر موسسه حرف آخر می باشد. توجه داشته باشید که به دلیل زیاد بودن تعداد مراجعین لازم است جهت حضور ابتدا زمان مشخصی را از طریق مشاوران مشخص کرده و در همان زمان تشریف بیاورید. ما در این بخش برای شما همراهان همیشگی انتشارات کنکور عبدالرضا منتظری شماره های رزرو وقت مشاوره را قرار داده ایم. پس برای اطمینان از آدرس و همچنین تعیین وقت با ما تماس بگیرید.

هر روزه تعداد از پکیج های و DVD های کمک آموزشی کنکور به صورت حضوری به فروش میرسند. یکی از دلایل مهم که لازم است قبل آمدن وقت قبلی رزرو کنید مربوط به همین موضوع می باشد. ممکن است دی وی دی مد نظر شما در دفتر موجود نداده و شما مجبور باشید تایم طولانی را برای دریافت منتظر باشید. پس برای جلوگیری از همچین مشکلاتی زمانی که تصمیم گرفتید با شماره های زیر تماس بگیرید.

حرف آخر در تهران و کرج

موقعیت آدرس دفتر مرکزی حرف آخر روی نقشه گوگل

دوستان عزیزی که قصد دارند آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران و کرج را روی نقشه پیدا کنند، در زیر به صورت دقیق آدرس روی Google Maps مشخص شده است. هر چند برای پیدا کردن این مورد روی گوگل مپ کافیست تنها نام موسسه را جستجو کنید. خواهید دید که موقعیت دفتر تهران را برای شما نشان خواهد داد. شما برای دفتر مرکزی در کرج نیز می توانید برای دریافت تماس بگیرید.

البته لازم است بدانید که برنامه و اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که امروزه همه در حال استفاده از آنها هستند. یکی از نمونه های خوب مربوط به اپ واز was می باشد. تنها کافیست است آدرس مشخص شده را روی برنامه خود تنظیم کنید تا این برنامه بهترین مسیر جا به جایی را برای شما مشخص کند.

پیدا کردن مسیر دفتر با استفاده از GPS

امروزه با رشد تکنولوژی ابزارهای بسیار زیادی به عنوان مسیریاب و موقعیت یاب وجود دارند. یکی از این ابزارها که مهمترین آنها می باشد مربوط به جی پی اس می باشد. حال ممکن است شما موقعیت را با گوشی موبایل و یا جی پی اس خودرو مسیریابی کنید. در هر دو حالت شما می توانید آدرس دفتر موسسه حرف آخر تهران را که برای شما قرار داده ایم، روی ابزار مورد نظر خود جستجو کرده و موقعیت مقصد را انتخاب کنید. سپس چندین مسیر مختلف به شما نمایش داده خواهد شد. شما می توانید از نزدیک ترین مسیر برای مراجعه استفاده کنید.

دفتر مرکزی انتشارات عبدالرضا منتظری

انواع مسیرهای ارتباطی با آدرس حرف آخر

مورد بعدی که که قصد داریم در مورد آن توضیحاتی را خدمت شما عرض کنیم مربوط به مسیرو راه های ارتباطی می باشد. احتمالا شما با مترو، بی آر تی و یا وسیله شخصی خود می خواهید به آدرس دقیق و کامل دفتر عبدالرضا منتظری مراجعه کنید. برای این منظور ما برای همه حالت ها مسیرها نزدیک را جهت مراجعه به دفتر اصلی و رسمی انتشارت کنکور مشخص میکنیم.

آدرس موسسه حرف آخر
آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر جهت ملاقات حضوری با مشاوران و خرید محصولات. البته بدون نیاز به مراجعه از طریق تماس تلفنی نیز می توانید با مشاوران دفتر در ارتباط باشید.
Address :
خیابان آزادی میدان انقلاب – ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب – پلاک ۱۷ ساختمان مترجمان – طبقه دوم شرقی واحد شماره ۴,
تهران,
خیابان آزادی –
17
ایران.

Tel : 09199594947
Email : harfeakharoffic@gmail.com

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر از طریق مترو

در صورتی که می خواهید از طریق مترو به دفتر موسسه حرف آخر مراجعه کنید، لازم است بدانید که ایستگاه میدان انقلاب نزدیکترین ایستگاه مترو به انتشارات عبدالرضا منتظری می باشد. توجه داشته باشید که از همان خروجی اصلی می توانید به اداره دسترسی پیدا کنید.

دفتر مرکزی موسسه حرف آخر با استفاده از BRT

روش بعدی که شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید مربوط به بی آر تی ها می باشد. اگر مناطق مختلف تهران آشنا باشید باید بدانید که نزدیکترین ایستگاه brt به دفتر مرکزی مربوط به ایستگاه میدان انقلاب می باشد. با خارج شدن از سامانه اتوبوسرانی شما به راحتی می توانید ادامه مسیر را برای رسیدن به مقصد طی کنید.

استفاده از خودرو شخصی

آخرین گزینه که قصد داریم به آن اشاره داشته باشیم مربوط به وسیله نقلیه شخصی می باشد. اگر اطلاع ندارید لازم است بدانید که میدان انقلاب یکی از مناطق پررفت و آمد و شلوغ می باشد. به همین دلیل این محدوده دارای طرح ترافیک می باشد. بنابراین در صورت نداشتم مجوز مربوط به طرح ترافیک، در این بخش جریمه خواهید شد. بهتر است از وسیله های نقلیه عمومی برای مراجعه آدرس موسسه استاد منتظری استفاده کنید.

آدرس موسسه حرف آخر در شیراز

دریافت مشاوره و خرید محصولات به صورت غیر حضوری

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا برای خرید و مشاوره رایگان لازم است به آدرس موسسه حرف آخر در تهران مراجعه کرد یا نه؟ لازم است در اینباره بدانید که هیچگونه اجباری برای ملاقات حضوری وجود ندارد. شما می توانید در هر قسمتی از ایران هستید تنها با شماره های قرار داده شده در سایت ارتباط برقرار کنید. در این صورت به راحتی علاوه بر دریافت مشاوره کنکور می توانید پکیج های آموزشی را نیز سفارش داده و درب منزل خود دریافت کنید. البته بالاتر به چندین مشاور ارشد که پاسخگوی شما هستند اشاره کردیم.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که هم اکنون بیش از 99 درصد فروش ها به صورت غیرحضوری می باشند. چرا که از هر شهری دانش آموزان مختلف امکان مراجعه را نداشته و از طرفی زمان خود را برای این کار از دست نمی دهند. تفاوتی ندارد که شما در شهر نزدیکی باشید یا حتی در خود تهران یا استان هایی که نمایندگی دارند باشید، در هر زمانی می توانید تنها با برقرار یک تماس سفارش خود را ثبت کرده و در عرض چند روز از طریق پست پیشتاز دی وی دی های آموزش کنکور را در محل خود تحویل بگیرید.

ساعت فعالیت دفتر موسسه حرف آخر

دوستان زیادی هستند که در رابطه با زمان و ساعت مراجعه در روز مشکل دارند. سوال بسیاری از دوستان مربوط به ساعت اداری دفتر حرف آخر در کرج و تهران می باشد. توجه داشته باشید ما در چندین بخش مختلف همین صفحه اشاره کرده ایم که حتما قبل از حرکت کردن با مشاوران که شماره آنها در این بخش درج شده است تماس حاصل فرمایید. حتی پیشنهاد می کنیم، زمانی که جلو ساختمان حرف آخر رسیدید مجددا برای اعلام با مشاور هماهنگ شوید.

آدرس موسسه حرف آخر که همراه با جزئیات در این بخش به طور کامل برای شما عزیزان توضیح داده شده جهت استفاده برای ملاقات حضوری (مشاوره حضوری) در دفتر مرکزی انتشارات می باشد. مجددا به این موضوع اشاره می کنیم که هیچ نیازی به مراجعه حضوری نبوده و شما می توانید تنها از طریق شماره های قرار داده شده برای دریافت مشاوره و حتی خرید پکیج و محصولات فروشگاه اقدام کنید.

سوال پرتکرار و زیادی که دانش آموزان و والدین آنها از ما میپرسند مربوط به این موضوع است. در حال حاضر در شهرهای مختلف ایران نماینده رسمی موسسه به بخش های مختلفی ارائه شده است. از این رو هر کسی قصد مراجعه حضوری داشته باشد می تواند از این طریق دفتر رسمی مراجعه نماید. اما موضوع در این بخش علاوه بر بررسی آدرس در استان های مختلف به بررسی نشانی تهران و کرج میپردازیم.

روش های بسیار زیادی برای مراجعه وجود دارد. شما می توانید از هر طریق که راحت ترین روش برای شما می باشد برای ملاقات با ما در اداره موسسه انتخاب کنید. ما در این بخش به طور کامل چندین روش را برای پیدا کردن آدرس ساختمان و راه های مراجعه با استفاده از وسیله های نقلیه مختلف برای شما مشخص کرده ایم.

لازم است در پاسخ به این سوال به شما بگوییم که تنها تعدادی از مشاوران در دفتر موسسه حضور دارند و شما فقط قادر خواهید بود با آنها مقالات حضوری در ساختمان انتشارات داشته باشید. اگر شما تمایل دارید با سایر مشاوران نیز ارتباط داشته باشید تنها راه ارتباطی تماس تلفنی برای مشاوره خواهد بود. شاید این مورد را بیشتر بپسندید.

سوال پرتکرار دیگر مربوط به خرید کردن محصولات فروشگاه موسسه حرف آخر بدون نیاز به مراجعه می باشد. بخصوص در شرایط فعلی حاکم بر زندگی باید بگوییم که شما هیچگونه الزامی برای مراجعه به نشانی اداره حرف آخر ندارید. چرا که ما تا جای ممکن بهترین روش های ارتباط با مشاوران را برای شما فراهم کرده ایم و به راحتی تنها از طریق تماس یا ارتباط با مشاورین رتبه برتر از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان هایی همچون تلگرام ، واتساپ ، اینستاگرام و … به راحتی با رتبه برتر های کنکور سراسری سال های گذشته ارتباط داشته باشید.

22 پاسخ
 1. علیرضا
  علیرضا گفته:

  سلام و خسته نباشید ،واقعا دستتون درد نکنه من با شماره داخل سایتتون تماس گرفتم هم مشاوره خوبی دادن و هم تونستم بدون مراجعه ب مرکز حرف آخر بسته ها رو درب منزل تحویل بگیرم

  پاسخ
 2. کامران صدری
  کامران صدری گفته:

  لطفا لوکیشن دقیق دفتر رو برای من در تلگرام ارسال کنید
  و اینکه آیا اصلا لازم هست ما به محل اداره انتشارات مراجعه کنیم یا خیر؟
  پیشاپیش ممنون از پاسخگویی و پشیبانی شما

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   آقای صدری عزیز ، سلام
   جهت دریافت مشاوره و خرید از موسسه نیازی به مراجعه حضوری نیست. شما میتوانید از طریق شماره دفتر که داخل سایت قرار داده شده با بهترین مشاوران ارتباط برقرار کنید.

   پاسخ
 3. افشین مرادی
  افشین مرادی گفته:

  یک سوال از شما داشتم امکان رزرو قرار ملاقات در دفتر در شرایط کرونا وجود دارد یا خیر
  البته من در شهرستان اقامت دارم و بیشتر تنایل من این است بتوانم با یک مشاور خوب تماس بگیرم تا دیگر نیاز به آمدن به تهران را نداشته باشم
  ابا این امکان وجود دارد ؟ لطفا من را راهنمایی کنید

  پاسخ
 4. افشین مرادی
  افشین مرادی گفته:

  ببخشید من توضیحات را کامل نخونده بودم که نوشتید میتونیم بدون اینکه به دفتر تهران بیایم با مشاوران تماس بگیریم
  من فردا با شماره داخل سایت تماس میگیرم باهاتون

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   بله آقای مرادی عزیز شما بدون نیاز به طی کردن مسافت طولانی ندارید و تنها از طریق تلفن می توانید با ما ارتباط بگیرید.
   در خدمت شما دوست عزیز هستیم.

   پاسخ
 5. حسین اصغری
  حسین اصغری گفته:

  سلام وقتتون بخیر ساعات فعالیتتون تو دفتر موسسه حرف آخر رو میگید چه بازه هایی هستش؟

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام و وقت بخیر روز های غیر تعطیل از ساعت 10صبح تا 17 و روز های پنج شنبه هم تا ساعت 14

   پاسخ
 6. نیما
  نیما گفته:

  سلام وقتتون بخیر برای تحویل ویدیو های آموزشی امکانش هست بیایم از دفتر خود موسسه تحویل بگیریم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام بله این امکان فراهم هست ولی قبل از ورود به موسسه حتما باید با مشاور مربوطه هماهنگ کنید ،شما میتونید با شماره تماس موسسه حرف آخر 09199594947 که موبایل هست و پاسخگوی 24 ساعته تماس بگیرید و هماهنگی لازمه را انجام بدید

   پاسخ
 7. kf
  kf گفته:

  سلام و خسته نباشید من میخواستم بسته های هدیه رو که میگید تحویا بگیریم باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام وقتتون بخیر برای تحویل بسته های هدیه باید اسمتون ثبت سیستم باشه حتما برای این کار با شماره تلفن 09199594947 تماس بگیرید

   پاسخ
 8. پویا صبری
  پویا صبری گفته:

  سلام من امروز اومدم دفتر موسسه و بسته ها رو تحویل گرفتم اما در حین نصبشون به مشکل خوردم باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام و وقت بخیر برای فعال سازی و رفع مشکل با شماره تماس 02164035 داخلی 3 تماس بگیرید

   پاسخ
 9. امیری
  امیری گفته:

  سلام برای اینکه بخوایم با مشاور خاسی تو موسسه صحبت کنیم و حضورا باهاش ارتباط بگیریم این امکان وجود داره که بیامیم دفتر مرکزی خود موسسه و مشاوره حضوری از اون شخص بگیریم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام بله این امکان هست برای هماهنگی با مشاور مربوطه با شماره تماس 09199594947تماس بگیرید

   پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام میدان انقلاب ضلع جنوب شرقی ساختمان مترجمان طبقه دوم موسسه حرف آخر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.