آدرس موسسه حرف آخر تهران

آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر (تهران و کرج)

دانش آموزان و والدین گرامی برای مراجعه حضوری آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر به صورت دقیق در این بخش قرار داده شده است. در رابطه با مراجعه حضوری به دفتر مرکزی تهران و کرج جهت ملاقات با مشاوران و تهیه پکیج های آموزشی لازم است نکاتی را خدمت شما توضیح دهیم. توجه داشته باشید که در بخش معرفی لیست نمایندگان در استان ها و شهرهای به دفاتر مختلف اشاره کردیم. برای دریافت آدرس دقیق و همچنین برای رزرو جلسه مشاوره لازم است ابتدا با شماره های قرار داده شده در این بخش تماس گرفته و زمان حضور در دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر با مسئول مربوطه هماهنگ کنید. در این قسمت موقعیت رو نقشه گوگل و به مسیر و انواع راه های مراجعه اعم از: BRT , وسیله و خودرو شخصی، مترو و همچنین معرفی چندین پارکینگ عمومی خواهیم پرداخت.

آدرس موسسه حرف آخر در کرج

آدرس موسسه حرف آخر

همانطور که حتما شما هم میدانید در حال حاضر اکثر افراد بدون نیاز به ملاقات و مراجعه حضوری با موسسه عبدالرضا منتظری اقدام به خرید محصولات می کنند. البته این مورد دارای شرایطی می باشد که ممکن است شما در شهر دیگری باشید، در این صورت مراجعه به آدرس دفتر برای شما راحت نخواهد بود. ابتدا اشاره ای به آدرس تهران و آدرس کرج خواهیم داشت. البته در ادامه سعی می کنیم تا جای ممکن آدرس دفتر حرف آخر در شیراز، مشهد، رشت، گیلان، اصفهان، خوزستان، اهواز، اراک، لرستان، تبریز، ارومیه، چهار محال بختیاری، گلستان، شمال و سایر موارد موجود اشاره داشته باشیم. دوستان عزیز برای اطلاع از نمایندگی های حرف آخر در استان های مختلف می توانید به صفحه نماینده ها مراجعه کنید.

نکته مهم که باید دقت داشته باشید مربوط به آدرس سایت حرف آخر است که باید آدرس دفتر انتشارت کنکور را از سایت های معتبر بردارید. هر چند در این رابطه مشکل خاصی پیش نخواهد آمد اما جهت اطمینان به آدرس سایت موسسه دقت داشته باشید.

شماره تماس دفتر مرکزی تهران و کرج

مشاورین ارشد ملاقات حضوری

برخی از دانش آموزان به دلیل دریافت مشاوره کنکور از مشاوران ارشد تمایل به ملاقات حضوری دارند. لازم است بدانید که هیچ فرقی نمی کند که شما بخواهید به صورت حضوری تشریف بیاورید و یا از طریق شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر در ارتباط باشید. در هر دو حالت مشاورین ارشد پاسخگوی تماس تلفنی شما خواهند بود. با این وجود برای اطلاع شما دوستان عزیز نام چندین نفر از رتبه برترهای کنکور را خدما شما معرفی میکنیم. شماره تماس هر کدام از این دوستان به صورت مجزا برای برقراری ارتباط برای راحتی شما عزیزان قرار داده شده است.

  • میلاد قربانی: تماس با این مشاور 09199594947
  • پگاه گلچین

هماهنگی قبل از مراجعه به دفتر انتشارات

از مهمترین نکاتی که باید 100 درصد به آن توجه داشته باشید مربوط به هماهنگی جلسه مشاوره در دفتر موسسه حرف آخر می باشد. توجه داشته باشید که به دلیل زیاد بودن تعداد مراجعین لازم است جهت حضور ابتدا زمان مشخصی را از طریق مشاوران مشخص کرده و در همان زمان تشریف بیاورید. ما در این بخش برای شما همراهان همیشگی انتشارات کنکور عبدالرضا منتظری شماره های رزرو وقت مشاوره را قرار داده ایم. پس برای اطمینان از آدرس و همچنین تعیین وقت با ما تماس بگیرید.

هر روزه تعداد از پکیج های و DVD های کمک آموزشی کنکور به صورت حضوری به فروش میرسند. یکی از دلایل مهم که لازم است قبل آمدن وقت قبلی رزرو کنید مربوط به همین موضوع می باشد. ممکن است دی وی دی مد نظر شما در دفتر موجود نداده و شما مجبور باشید تایم طولانی را برای دریافت منتظر باشید. پس برای جلوگیری از همچین مشکلاتی زمانی که تصمیم گرفتید با شماره های زیر تماس بگیرید.

حرف آخر در تهران و کرج

موقعیت آدرس دفتر مرکزی حرف آخر روی نقشه گوگل

دوستان عزیزی که قصد دارند آدرس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر در تهران و کرج را روی نقشه پیدا کنند، در زیر به صورت دقیق آدرس روی Google Maps مشخص شده است. هر چند برای پیدا کردن این مورد روی گوگل مپ کافیست تنها نام موسسه را جستجو کنید. خواهید دید که موقعیت دفتر تهران را برای شما نشان خواهد داد. شما برای دفتر مرکزی در کرج نیز می توانید برای دریافت تماس بگیرید.

البته لازم است بدانید که برنامه و اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که امروزه همه در حال استفاده از آنها هستند. یکی از نمونه های خوب مربوط به اپ واز was می باشد. تنها کافیست است آدرس مشخص شده را روی برنامه خود تنظیم کنید تا این برنامه بهترین مسیر جا به جایی را برای شما مشخص کند.

پیدا کردن مسیر دفتر با استفاده از GPS

امروزه با رشد تکنولوژی ابزارهای بسیار زیادی به عنوان مسیریاب و موقعیت یاب وجود دارند. یکی از این ابزارها که مهمترین آنها می باشد مربوط به جی پی اس می باشد. حال ممکن است شما موقعیت را با گوشی موبایل و یا جی پی اس خودرو مسیریابی کنید. در هر دو حالت شما می توانید آدرس دفتر موسسه حرف آخر تهران را که برای شما قرار داده ایم، روی ابزار مورد نظر خود جستجو کرده و موقعیت مقصد را انتخاب کنید. سپس چندین مسیر مختلف به شما نمایش داده خواهد شد. شما می توانید از نزدیک ترین مسیر برای مراجعه استفاده کنید.

دفتر مرکزی انتشارات عبدالرضا منتظری

انواع مسیرهای ارتباطی با آدرس حرف آخر

مورد بعدی که که قصد داریم در مورد آن توضیحاتی را خدمت شما عرض کنیم مربوط به مسیرو راه های ارتباطی می باشد. احتمالا شما با مترو، بی آر تی و یا وسیله شخصی خود می خواهید به دفتر عبدالرضا منتظری مراجعه کنید. برای این منظور ما برای همه حالت ها مسیرها نزدیک را جهت مراجعه به دفتر اصلی و رسمی انتشارت کنکور مشخص میکنیم.

آدرس دقیق و کامل: خیابان آزادی میدان انقلاب – ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب – پلاک ۱۷ ساختمان مترجمان – طبقه دوم شرقی واحد شماره ۴

ایران تهران
خیابان آزادی میدان انقلاب
ضلع جنوب شرقی میدان انقلاب
پلاک ۱۷
ساختمان مترجمان
طبقه دوم شرقی
واحد شماره ۴

استفاده از مترو

در صورتی که می خواهید از طریق مترو به دفتر موسسه حرف آخر مراجعه کنید، لازم است بدانید که ایستگاه میدان انقلاب نزدیگترین ایستگاه مترو به انتشارات عبدالرضا منتظری می باشد. توجه داشته باشید که از همان خروجی اصلی می توانید به اداره دسترسی پیدا کنید.

استفاده از BRT

روش بعدی که شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید مربوط به بی آر تی ها می باشد. اگر مناطق مختلف تهران آشنا باشید باید بدانید که نزدیکترین ایستگاه brt به دفتر مرکزی مربوط به ایستگاه میدان انقلاب می باشد. با خارج شدن از سامانه اتوبوسرانی شما به راحتی می توانید ادامه مسیر را برای رسیدن به مقصد طی کنید.

استفاده از خودرو شخصی

آخرین گزینه که قصد داریم به آن اشاره داشته باشیم مربوط به وسیله نقلیه شخصی می باشد. اگر اطلاع ندارید لازم است بدانید که میدان انقلاب یکی از مناطق پررفت و آمد و شلوغ می باشد. به همین دلیل این محدوده دارای طرح ترافیک می باشد. بنابراین در صورت نداشتم مجوز مربوط به طرح ترافیک، در این بخش جریمه خواهید شد. بهتر است از وسیله های نقلیه عمومی برای مراجعه آدرس موسسه استاد منتظری استفاده کنید.

آدرس موسسه حرف آخر در شیراز

دریافت مشاوره و خرید محصولات به صورت غیر حضوری

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا برای خرید و مشاوره رایگان لازم است به آدرس موسسه حرف آخر در تهران مراجعه کرد یا نه؟ لازم است در اینباره بدانید که هیچگونه اجباری برای ملاقات حضوری وجود ندارد. شما می تونید در هر قسمتی از ایران هستید تنها با شماره های قرار داده شده در سایت ارتباط برقرار کنید. در این صورت به راحتی علاوه بر دریافت مشاوره کنکور می توانید پکیج های آموزشی را نیز سفارش داده و درب منزل خود دریافت کنید. البته بالاتر به چندین مشاور ارشد که پاسخگوی شما هستند اشاره کردیم.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که هم اکنون بیش از 99 درصد فروش ها به صورت غیرحضوری می باشند. چرا که از هر شهری دانش آموزان مختلف امکان مراجعه را نداشته و از طرفی زمان خود را برای این کار از دست نمی دهند. تفاوتی ندارد که شما در شهر نزدیکی باشید یا حتی در خود تهران یا استان هایی که نمایندگی دارند باشید، در هر زمانی می توانید تنها با برقرار یک تماس سفارش خود را ثبت کرده و در عرض چند روز از طریق پست پیشتاز دی وی دی های آموزش کنکور را در محل خود تحویل بگیرید.

ساعت فعالیت دفتر موسسه حرف آخر

دوستان زیادی هستند که در رابطه با زمان و ساعت مراجعه در روز مشکل دارند. سوال بسیاری از دوستان مربوط به ساعت اداری دفتر حرف آخر در کرج و تهران می باشد. توجه داشته باشید ما در چندین بخش مختلف همین صفحه اشاره کرده ایم که حتما قبل از حرکت کردن با مشاورینی که شماره آنها در این بخش درج شده است تماس حاصل فرمایید. حتی پیشنهاد می کنیم، زمانی که جلو ساختمان حرف آخر رسیدید مجددا برای اعلام با مشاور هماهنگ شوید.

آدرس موسسه حرف آخر که همراه با جزئیات در این بخش به طور کامل برای شما عزیزان توضیح داده شده جهت استفاده برای ملاقات حضوری (مشاوره حضوری) در دفتر مرکزی انتشارات می باشد. مجددا به این موضوع اشاره می کنیم که هیچ نیازی به مراجعه حضوری نبوده و شما می توانید تنها از طریق شماره های قرار داده شده برای دریافت مشاوره و حتی خرید پکیج و محصولات فروشگاه اقدام کنید.

1 پاسخ
  1. علیرضا
    علیرضا گفته:

    سلام و خسته نباشید ،واقعا دستتون درد نکنه من با شماره داخل سایتتون تماس گرفتم هم مشاوره خوبی دادن و هم تونستم بدون مراجعه ب مرکز حرف آخر بسته ها رو درب منزل تحویل بگیرم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *