مقایسه حرف-آخر با ونوس و گیلنا

مقایسه موسسه حرف آخر با موسسه ونوس و کنکور آسان است (گیلنا)

نقد و بررسی انتشارات کنکوری ایران به طور کامل. مقایسه حرف آخر با ونوس و کنکور آسان است (گیلنا) یکی از مطالب و مقالات بسیار حائز اهمیتی می‌باشد، که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز می‌توانند با مطالعه آن اطلاعات بسیار خوبی را به دست بیاورند. در این بین تعداد زیادی از دانش آموزان عزیز که خود را مهیای شرکت در کنکور سراسری می‌کنند در مسئله انتخاب بهترین منابع کمک آموزشی دچار سردرگمی و استرس می‌شوند. به این خاطر ما در این مطلب از سایت مرکزی به بررسی دقیق‌تر موضوع مقایسه حرف اخر با ونوس و مقایسه با کنکور آسان است که با عنوان موسسه گیلنا نیز شناخته می شود، البته به موضوع سایر مراکز و انتشارات اعم از کلاسینو، قلم چی، گاج نیز خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را درباره خصوصیات و ویژگی‌های آموزشی محصولات این چند موسسه را در اختیار شما قرار دهیم.

استفاده کردن از منابع آموزشی و کنکوری با کیفیت می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی نتیجه کار شما در کنکور سراسری بگذارد. به این خاطر شما باید با تحقیق بسیار زیاد بتوانید بهترین منابع ممکن را شناسایی کنید و با استفاده از آنها به نتایج و اهداف دلخواه خود دست پیدا کنید.

مشاور کنکور

مقایسه حرف آخر با ونوس و کنکور آسان

در حال حاضر در ایران موسسات کنکوری متعدد و بسیار زیادی به وجود آمده‌اند. که به عرضه و فروش انواع محصولات کمک آموزشی کنکور می‌پردازند. اما در این بین بسیاری از این موسسات دارای محصولات با کیفیت و خوبی نیستند و تنها ملاک آنها فروش محصولات خود و کسب سود و درآمد می‌باشد. اما در این بین شما داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب بهترین نتایج ممکن هستید باید به کیفیت تدریس و همچنین خصوصیات آموزشی منابع مختلف کنکوری توجه داشته باشید، تا بهترین انتخاب بتوانید با یادگیری مباحث و دروس مختلف کنکوری به نتایجی که به دنبال ان هستید دست پیدا کنید.برخی از این انتشارات نشر کتاب و دیجیتال عبارتند از:

 • کنکور آسان است موسسه گیلنا
 • کلاسینو
 • ونوس
 • حرف آخر
 • کانون قلم چی
 • گاج
 • و …

به این دلیل در این مطلب به بررسی و مقایسه موسسه کنکوری حرف آخر با ونوس می‌پردازیم. تا دانش آموزان و کسانیکه که در دو راهی انتخاب محصولات یکی از این دو موسسه گیر کرده‌اند، بتوانند بهترین تصمیم و انتخاب ممکن را داشته باشند. زیرا شما عزیزان می‌توانید با تهیه و استفاده از یک محصول با کیفیت و جامع، به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرید و در روز آزمون سراسری نیز به بهترین شکل ممکن به سوالات سخت و ترکیبی پاسخ دهید.

چرا باید از محصولات کمک آموزشی برای کنکور استفاده کرد

شاید برای بسیاری از دانش آموزان و اولیای آنها این سوال پیش آمده باشد که چرا باید از محصولات کمک آموزشی کنکور باید استفاده کرد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تمامی دانش آموزان کنکوری حداقل در یک مبحث و درس خاصی ضعف دارند و نمی‌توانند به سوالات ان به درستی پاسخ دهند. به این خاطر آنها با استفاده از این محصولات آموزشی موسسه ما قادر خواهند بود تا ضعف‌های آموزشی خود را پوشش دهند. و همچنین در دروسی که قوی هستند و ضعف ندارند به یادگیری بیشتر بپردازند و در روز کنکور به راحتی و در زمان کوتاهی به انواع سوالات پاسخ دهند و درصد بالایی را به دست بیاورند.

به این خاطر است که استفاده از محصولات کمک آموزشی برای موفقیت در کنکور حائز اهمیت می‌باشد. و شما نیز سعی کنید با انتخاب بهترین محصولات کنکوری بتوانید مسیر موفقیت در کنکور را به راحتی بپیمایید و در بهترین دانشگاه‌ها و رشته‌های ممکن قبول شوید.

مقایسه انتشارات کنکور

آیا استفاده از محصولات آموزشی موثر است

سوال دیگر که در ذهن شما شاید به وجود بیاید این مسئله می‌باشد که آیا این محصولات آموزشی موثر هستند و می‌توانند ما را در مسیر رسیدن به اهداف ما کمک کنند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله محصولات کنکوری که با استفاده از برترین و جدیدترین محصولات آموزشی تهیه شده‌اند می‌توانند شما را در روز کنکور به بهترین شکل ممکن کمک کنند. زیرا شما با این محصولات قادر خواهید بود مباحث سخت و ترکیبی را در زمان کوتاهی یاد بگیرید و در روز کنکور نیز به این سوالات در کوتاه‌ترین زمان به سوالات مختلف پاسخ دهید.

مقایسه حرف اخر با کنکور آسان است و ونوس

در این بخش برای اینکه شما داوطلبان کنکوری فرق بین موسسه حرف اخر و سایر موسسات کنکوری اعم از موسسه ونوس، گیلنا، کلاسینو، کانون قلم چی، گاج و … را بدانید به بررسی تمامی خصوصیات و ویژگی‌های محصولات و پکیج های این موسسه خواهیم پرداخت. تا شما از این طریق بتوانید علت تمایز و محبوبیت ما را در بین دانش آموزان کنکوری درک کنید. البته ما در این مطلب قصد تخریب سایر موسسات را نداریم بلکه به معرفی توانایی خود خواهیم پرداخت تا شما با انتخاب بهتر، بتوانید در کنکور سراسری به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنید. به این دلیل در ادامه به صورت اختصاصی تمامی خصوصیات تدریسی و آموزشی محصولات خود را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

حرف آخر خوبه یا ونوس

خصوصیات تدریسی محصولات

برای تهیه و تدریس تمامی محصولات موسسه ما از جدیدترین و نوین‌ترین متد و روش تدریسی استفاده شده است. به این صورت که برای فعال کردن نیم کره سمت راست مغز و همچنین فعال کردن حافظه بلند مدت مغز شما، از تصویر سازی یا همان شهودی سازی استفاده شده. در این روش شما قادر خواهید بود مطالب مختلف درسی را به بهترین نحو ممکن و در زمان کوتاهی یاد بگیرید، و هم چنین قادر باشید این مباحث مهم کنکوری را مدت زمان بیشتری در حافظه خود نگه دارید.

در روش دیگر اساتید ما قواعد و فرمول‌های سخت دروس مختلف را حذف کرده‌اند، و از چند الگو و نقشه راه که تمامی مباحث کنکوری را پوشش می‌دهد بهره برده‌اند. تا از این طریق شما در روز کنکور قادر باشید به هر نوع سوال سخت و ترکیبی در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ دهید. همچنین در این محصولات و فیلم های آموزش کنکور اساتید ما به بررسی تعداد زیادی تست تالیفی و کنکوری نیز می‌پردازند تا با ارائه نکات طلایی کنکوری، بتوانند شما را به بهترین شکل ممکن آماده شرکت در کنکور سراسری کنند.

برنامه مطالعاتی اختصاصی انتشارات مختلف

داشتن برنامه مطالعاتی و دقیق که بتواند در مسیر موفقیت در کنکور دانش آموزان و داوطلبان را همراهی و کمک کند بسیار حائز اهمیت می‌باشد. و چه بسا دلیل عدم موفقیت بسیاری از دانش آموزان همین عدم استفاده از برنامه مطالعاتی منظم و دقیق می‌باشد. به همین خاطر یکی از ویژگی‌هایی که باعث تمایز محصولات حرف اخر با سایر موسسات شده عرضه برنامه مطالعاتی می‌باشد. به این صورت که همراه هر کدام از پکیج های ما یک برنامه اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد، تا شما در زمان مشخص و کافی بتوانید علاوه بر یادگیری مباحث درسی به مرور آنها نیز بپردازید.

حرف آخر یا ونوس

استفاده از اساتید برتر کشور

یک از دیگر ویژگی‌هایی که باعث تمایز فیلم های کنکور این موسسه با سایر موسسات کنکوری در کشور شده است. استفاده از اساتید و دبیران حرفه‌ای و تراز اول می‌باشد، به این صورت که تمامی اساتید دروس مختلف از معروف‌ترین اساتید سطح کشور می‌باشند. تا آنان بتوانند با استفاده از تجربیات و معلومات بالای خود رد زمینه کنکور بهترین اطلاعات ممکن را در اختیار شما قرار دهند. و همچنین انان با شیوه و گفتار روان و سلیس باعث می‌شوند تا شما بتواند مباحث مختلف کنکوری را به راحتی یاد بگیرید.

ارائه مشاوره رایگان

یکی از خصوصیات برتر موسسه ما ارائه مشاور رایگان می‌باشد، که در تمامی مسیر رسیدن به موفقیت کنکور همراه و کنار شما می‌باشد. داشتن یک راهنما و مشاور بسیار ماهر و کاربلد می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی موفقیت شما بگذارد، به این خاطر شما با ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما می‌توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. این مشاورین که دارای اطلاعات و تجربه بسیار زیادی هستند، در شرایط مختلف می‌توانند با ارائه نشاط و امید به شما به بهترین شکل شما را به سمت مسیر موفقیت هدایت و راهنمایی کنند.

موسسه حرف آخر بهتره یا موسسه ونوس

مقایسه قیمت فیلم های آموزشی کنکور

یکی از ویژگی‌های دیگری که باعث شده است تا دانش آموزان رغبت و علاقه بیشتری به تهیه محصولات این موسسه داشته باشند، قیمت مناسب ان می‌باشد. به این صورت که موسسه ما هدفی جز برقراری عدالت آموزشی در سطح کشور ندارد، به این خاطر با ارائه محصولات با کیفیت با قیمت مناسب باعث شده است تا هر دانش آموزی با هر سطح و توان مالی بتواند به خرید این محصولات بپردازد.

خصوصیات سایر موسسات آموزشی

در موسسات دیگر که به ارائه پکیج ها و محصولات مختلف آموزشی می‌پردازند، خبری از ارائه خدمات مختلف آموزشی شاید نباشد. به این گونه که بعد از خرید ، برخی از  این موسسات دیگر برنامه مطالعاتی و همچنین مشاوره رایگان در اختیار دانش آموزان قرار نمی‌گیرد (البته تنها برخی موارد، زیرا این مورد بسیار اهمیت دارد). و همین امر نیز باعث می‌شود تا داوطلبان کنکوری در مسیر آمادگی برای کنکور با مشکلات و سردرگمی بسیار زیادی مواجه شوند و ندانند که چگونه به مطالعه مباحث مختلف بپردازند. همچنین آنها برای تدریس مباحث و دروس مختلف از تکنیک استفاده می‌کنند، که این تکنیک‌ها در روز کنکور بسیار جوابگو نیستند. زیرا بارها مشاهده شده است که این تکنیک‌ها برای پاسخگویی به تعدادی سوال مناسب و برای پاسخگویی به تعداد زیادی از سوالات مناسب نیستند.

حرف آخر یا کنکور آسان است گیلنا

حرف آخر یا ونوس یا کنکور آسان است گیلنا

این سوال شاید ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد که در بین موسسات آموزشی کدام موسسه را انتخاب کنید، حرف آخر یا کنکور آسان است، حرف آخر یا ونوس یا (گیلنا، کلاسینو، کانون قلم چی، گاج و …). اگر توجه داشته باشید ما در بالا به صورت کاملا تخصصی و جامع خصوصیات تدریسی و آموزشی این موسسات را مورد نقد و بررسی قرار دادیم. به این خاطر شما می‌توانید با اندکی فکر و تامل دریابید که کدام موسسه از نظر صرف هزینه و وقت بسیار به صرفه‌تر می‌باشد. به این دلیل امیدواریم شما با بهترین تصمیم گیری ممکن بتوانید مسیر رسیدن به اهداف خود را بیش از بیش هموارتر کنید.

تفاوت دیگر موسسه عبدالرضا منتظری با سایر موسسات کنکوری

تفاوت دیگری که درباره موسسه کنکوری و انتشارات نشر کتاب و دیجیتال استاد منتظری با سایر موسسات دیده می‌شود، پراکندگی و گستردگی نمایندگی‌های موسسه ما در سطح ایران می‌باشد. به این صورت که شما قادر خواهید بود در هر شهر و استانی به صورت حضوری به نمایندگی‌های ما مراجعه کنید و محصولات مورد نظر خود را سفارش بدهید. البته شما می‌توانید با مراجعه به مطلب لیست نمایندگی‌های حرف اخر از آدرس این نمایندگی در شهرهای مختلف مطلع شوید.

حرف آخر یا کلاسینو

حرف اخر خوبه یا کنکور آسان است

در کل دانش آموزان و داوطلبان کنکوری باید این نکته را در نظر داشته باشند، که محصول آموزشی خوب است که بتواند نیازهای شما را برطرف کند. به این خاطر ما با قاطعیت می‌توانیم بگوییم که محصولات و پکیج های آموزشی مربوط به حرف اخر از سایر محصولات موسسات دیگر دارای کیفیت بالاتری می‌باشد. به این خاطر شما می‌توانید از طریق فروشگاه ما و یا از طریق شماره تماس حرف آخر برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما اقدام به تهیه و استفاده از محصولات ما بکنید. با توجه به توضیحاتی که ما در بالا به عرضه ان پرداختیم، شما می‌توانید با خیال راحت از این محصولات استفاده کنید و نتایج بسیار عالی که باعث موفقیت شما خواهد شد به دست بیاورید.

در این مطلب مقایسه حرف اخر با کنکور آسان است (گیلنا) و ونوس ما به صورت کاملا اختصاصی  جامع به بررسی تمامی خصوصیات آموزشی این پکیج پرداخته‌ایم. تا دانش آموزانی که قصد تهیه منابع و محصولات کنکوری را دارند، بتوانند با مطالعه این مقاله بهترین موسسه کنکوری را انتخاب کنند.

6 پاسخ
 1. Artaan
  Artaan گفته:

  من آشنایی کافی نداشتم و متاسفانه زود تصمیم گرفتم و از موسسه کنکور آسان است نیمی از منابع رو تهیه کردم ولی الان با دیدن این مقاله خیلی پشیمون شدم میخواستم بدونم این موسسه و منابعش اصلا تاثیری ندارن؟

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   هر موسسه ای طبق شگرد و تکنیک های خودش سعی کرده بهترین منابع کنکور رو ارائه بده. اگر شما در رابطه با موضوع پیش آمده سوال یا مشکلی ندارید می توانید از طریق بخش شماره تماس با حرف آخر با مشاوران برتر ما ارتباط برقرار کنید.

   پاسخ
 2. حسیتی
  حسیتی گفته:

  سلام ببخشید من رشتم انسانیه ورودی دوازدهم هستم وفقط دروس عمومی ما توی مؤسسه حرف آخر هست میخواستم بدونم واقعا حرف آخر خوبه؟برای دانش آموزی مثل من که زیاد نخوندم ومیخوام شروع کنم از طرفی میگن خیلی خلاصه وار میگن وبه همه نکات اشاره نمیکنن ونمیگن لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.