شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر

شماره تلفن تماس با حرف آخر

شماره تماس حرف آخر جهت برقراری ارتباط با پشتیبانی و واحد فروش موسسه در این بخش برای شما درج شده است. توجه داشته باشید برای برقراری ارتباط با مشاورین می توانید از طریق تماس تلفنی با تلفن ثابت دفتر مرکزی و یا شماره موبایل مشاوران اقدام کنید. نکته حائز اهمیت که لازم است در رابطه با آن اطلاعاتی را در اختیار دانش آموزان و والدین گرامی قرار دهیم. در حال حاضر افراد زیادی به عنوان مشاور به تماس تلفنی مربوط به محصولات شما پاسخ می دهند، لازم است شما ابتدا از شخص مشاور اطمینان حاصل کنید تا مشکلی در روند سفارش پکیج ها برای شما پیش نیاید. توضیحات بیشتر در این باره را در ادامه به طور کامل خدمت شما توضیح خواهیم داد.

شماره تماس با دفتر مرکزی انتشارات حرف آخر

برای ارتباط با دفتر موسسه استاد عبدالرضا منتظری لازم است با شماره تلفن ثابت که در سایت قرار داده شده است، تماس بگیرید. از آنجایی که تعداد تماس ها زیاد بوده و ممکن است مدت زمان زیادی را پشت خط بمانید می توانید از دو راه اقدام کنید. قبلا داخل سایت به نمایندگی در شهر های مختلف اشاره کردیم که شما می توانید با این نمایندگان جهت ارتباط سریع نیز تماس بگیرید. به دلیل اینکه شما داوطلبان کنکور و والدین عزیز دانش آموزان دچار مشکل نشوید، تنها دو شماره را خدمت شما معرفی می کنیم. با هر کدام از شماره تماس های حرف آخر ارتباط برقرار کنید، مشاور ارشد شما را به دیگر مشاورین نیز وصل خواهد کرد.

شماره موبایل09199594947
شماره ثابت02156834613
مشاور ارشدمیلاد قربانی
دپارتمانواحد فروش و پشتیبانی
ویژهپزشکی

شماره تماس حرف آخر

دفتر مرکزی تهران

دفتر اصلی موسسه  ساختمان مرکزی در استان تهران می باشد. بسیاری از والدین و دانش آموزان پشت کنکوری تمایل دارند با شماره ثابت دفتر مرکزی تماس بگیرند. به همین دلیل در این قسمت توضیحات مختصری در رابطه این موضوع در اختیار شما قرار میدهیم. نکته ای که با شما عزیزان به ان توجه داشته باشید، این است که هیچ فرقی نمی کند شما با خود شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر تماس بگیرید یا از طریق مشاورین در شهرهای مختلف. چرا که در هر صورت خود موسسه شماره ها را در اختیار مشاورین خود قرار میدهند تا با شما گفتگوی لازم را انجام دهند. پس از این نظر نگرانی نداشته باشید. در صورتی که قصد داشته باشید یا شخص ، مشاور و فرد خاصی نیز صحبت کنید، با همین شماره برنامه آموزش موسسه  را که قرار داده ایم تماس بگیرید. (شماره ها در همین صفحه قرار دارند)

دفتر نمایندگی

علاوه بر دفتر مرکزی که اشاره کردیم، موسسه انتشارات نشر دیجیتال و کنکوری ما دارای نمایندگی های مختلفی در شهرهای دیگر ایران می باشد. البته تنها برخی شهرهای بزرگ دارای نمایندگی هستند. به همین دلیل در صورتی که قصد دارید از طریق نماینده مرکزی نیز اقدام به تماس و ثبت سفارش خود کنید، می توانید یا به صورت حضوری تشریف ببرید و یا با همین شماره های برنامه اقدام به مکاتبه کنید.

تماس با مشاوران

اکثرا افراد برای اینکه بتوانند به پاسخ سوالات خود در رابطه با محصولات فروشگاه برسند، اقدام به تماس با مشاورین حرف آخر می کنند. قبلا در صفحه مربوط به مشاوره رایگان کنکور خدمت شما توضیح دادیم که تماس با مشاوران کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه نمی باشد. تمامی افرادی که در موسسه مشغول به فعالیت هستند، آماده پاسخگویی به تماس های شما هستند. احتمالا شما هم بدانید که تعداد افراد مشغول به کار بسیار زیاد هستند، همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، لازم است از طریق سایت مرکزی فقط با شماره های اعلام شده در همین صفحه تماس برقرار کنید. امکان ارسال پیامک به شماره موبایل قرار داده شده وجود دارد.

شماره تماس واحد فروش و پشتیبانی

موسسه حرف آخر شامل بخش های بسیار زیادی می شود. هر کدام از این قسمت ها وظایف خاص خودشان را برعهده دارند و شما بستگی به نوع درخواست خود می توانید به هر از این بخش های انتشارات زنگ بزنید. دلیل بخش بندی تلفن پاسخگویی موسسه این می باشد که تعداد تماس روزانه بسیار زیاد است. البته نکته مهمی را خدمت شما توضیح دهیم که شما بعد از اولین ارتباط تنها چند دقیقه با مشاورین در ارتباط خواهید بود و بعد از آن شماره تماس شما توسط بخش مربوطه به سرگروه ها و مشاورین ارشد جهت ارتباط با شما ارسال خواهد شد. مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید که یکی از افراد بر اساس درخواستی که داشته اید با شما تماس خواهد گرفت.

شماره تلفن تماس پشتیبانی و واحد فروش موسسه حرف آخر

تماس با واحد فروش

یکی از دپارتمان های ویژه که می توانید جهت سفارش محصولات و دی وی دی ها مربوط پاسخگوی تلفنی واحد فروش موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر می باشد. در صورتی که هر گونه سوال و مشکلی در خرید پکیج ها و کتاب ها دارید می توانید با مشاورین این دفتر از طریق شماره واحد فروش تلفن ثابت و یا شماره موبایل و حتی شماره پیام کوتاه برای برقراری ارتباط با انتشارات استفاده کنید. اگر تصمیم به سفارش دارید می توانید با این دپارتمان گفتگو داشته باشید.

تماس با واحد پشتیبانی

بخش دیگری که موسسه عبدالرضا منتظری برای شما دانش آموزان در نظر گرفته است مربوط به سیستم پاسخگویی خودکار و سیستم پاسخگویی تماس با پشتیبانی انتشارات نشر دیجیتال می باشد. در صورتی که قبل از خرید نیاز ارتباط با بخش ساپورت را دارید ، تنها از طریق شماره های معرفی شده باید گفتگو کنید. شخص پاسخگوی تلفنی موسسه شما را بر اساس سوال ، درخواست و حتی بر اساس رشته تحصیلی شما به یکی از بخش های مربوطه متصل خواهد کرد.

نکته بسیار مهمی برای شما در این رابطه وجود دارد. در صورتی که شما از قبل خرید خود را انجام داده اید و و محصول پکیج و DVD ها به دستتان رسیده است، جهت دریافت هرگونه پشتیبانی لازم است حتما با مشاوری که از طریق اون خرید خود را کامل کرده‌اید تماس حاصل فرمایید. همانطور که در چند بخش اشاره شد، تعداد مشاورین بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل شما باید از طریق همان مشاور پشتیبانی دریافت کنید. توجه داشته باشید که سایر مشاورین در رابطه با اینکه شما از طریق گروه دیگری خرید خود را تکمیل کرده باشید، مشاوره نداده و از شما می خواهند با شخص مربوطه در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با حرف آخر

 • تماس تلفنی با دفتر مرکزی
 • تماس تلفنی با دفاتر نمایندگی
 • ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی:
  • کانال تلگرام و آی دی تلگرام
  • پیج اینستاگرام و دایرکت اینستا
  • ارتباط با ما  از طریق شماره واتساپ
 • ارتباط از طریق ایمیل
 • ارتباط با موسسه و مشاورین از طریق سامانه پیامکی
 • مراجعه حضوری به دفتر اصلی یا دفتر مرکزی در شهرهای مختلف
 • و ….

چگونه از مشاور بودن افراد مطمئن شویم؟

موضوع مهمی که لازم است دقت لازم را در مورد آن داشته باشید، اطمینان از فردی می باشد که به شما مشاوره می دهد. همانطور که می دانید امروزه در هر زمینه ای افراد سودجو دست دارند و به هر طریقی دنبال کلاهبرداری حرف آخر هستند. به همین دلیل شماره تماس انتشارات کنکور منتظری در سایت های زیادی پخش شده است. علاوه بر شماره اصلی تعدادی شماره موبایل و شماره تلفن ثابت که مربوط به مشاورین و دپارتمان های مختلف می باشد نیز در سطح اینترنت وجود دارد.

هم اکنون افراد زیادی از طریق وب سایت شخصی، تبلیغات در سطح اینترنت، ارسال اس ام اس انبوه از طریق سامانه پیامک مخابراتی، دفتر نمایندگی در سطح شهرهای مختلف  ، اکانت شبکه های اجتماعی و پیام سان ها همچون شبکه چند رسانه ای اینستاگرام ، پیام رسان تلگرام به صورت ارتباط مستقیم و یا عضو شدن در کانال تلگرام ، پیام رسان سروش، پیام رسان بله، پیام رسان واتساپ و … در حال فروش و ثبت سفارش محصولات موسسه هستند.

یکی از راه هایی که می توانید از این مورد خیالتان راحت باشد، آشنایی با خود شخص می باشد. شما باید با کسی که پاسخگوی تلفنی از جانب موسسه می باشد آشنا شوید و اسم وی را نیز بپرسید. ما در این بخش نام سرگروه همراه با شماره اصلی را برای شما قرار داده ایم. پس برای ارتباط با هر بخش و دپارتمان اعم از واحد فروش، واحد پشتیبانی، واحد مدیریت، واحد مشاوره، واحد مدرسین و … تنها با همین شماره تماس که در چندین بخش مختلف معرفی شده است ارتباط برقرار کنید.

تماس با حرف آخر

تماس تلفنی با اساتید

تعداد از دانش آموزان عزیز و همچنین والدین گرامی درخواست تماس با اساتید حرف آخر را دارند. لازم است در رابطه با این موضوع بدانید که امکان ارتباط مستقیم با مدرسین وجود ندارد. البته در صورت هماهنگی های لازم ممکن است اساتید آماده پاسخگویی به سوالات شما باشد. اما به طور عمومی شماره تلفن استاد در سایت درج نمی شود. دلایل مختلفی وجود دارد که افراد تمایل دارند با شخص مدرس تماس برقرار نمایند. در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکلی نیازی نیست دنبال شماره خاصی بگردید، تنها از طریق مواردی که در این صفحه از سایت مرکزی درج شده است ارتباط بگیرید. ما برای آشنایی شما نام تمامی اساتید را در این بخش برای شما لیست می کنیم.

 • استاد عبدالرضا منتظری (مدیریت ، موسس، مدرس ریاضی)
 • استاد محسن منتظری ( مدرس ادبیات و زبان فارسی)
 • استاد سجاد محمودی ( مدرس زبان انگلیسی)
 • استاد پیمان کامیار ( مدرس فیزیک)
 • استاد علیرضا یوسفیان‌پور (مدرس دین و زندگی)
 • استاد مجمد واعظ (مدرس عربی)
 • استاد رضا شعبانی (مدرس زیست شناسی)
 • استاد غلام حسین شیروانی (مدرس شیمی)

راه های ارتباطی با حرف آخر بسیار زیاد می باشد. البته در رابطه با اساتید هم لازم است بدانید که برخی از این استادان برای خودشان کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و یا سایت شخصی دارند. ممکن است در صفحات شخصی خود یک راه ارتباط مستقیم با خودشان را قرار داده باشند.

شماره تماس برنامه تلویزیونی

حتما شما به عنوان کسی که در حال دنبال کردن این موسسه و انتشارات کنکور هستید، می دانید که برنامه ای تحت عنوان آموزش دروس مختلف از تلویزیون پخش می شود. تعدادی از داوطلبان پشت کنکوری عزیز در رابطه با تلفن تماس با برنامه را پرسیده بودند. برای این منظور لازم شد اشاره ای به این موضوع داشته باشید تا در این رابطه نیز هیچگونه جای سوالی برای شما باقی نماند. مجری برنامه تلویزیونی در شبکه آموزش برخی مواقع شماره برای تماس و شماره برای ارتباط پیامکی را اعلام میکند.

در این بخش ما سعی کرده ایم تمامی موارد را به جای معرفی ده ها شماره، به یک شماره برای شما عزیزان خلاصه کنیم. چرا که بعد از ارتباط شخص پاسخگوی تلفن تماس شما همانطور که گفته شد بر اساس نیاز و سطح تحصیلی شما یکی از بهترین افراد مشاور در موسسه را برای ارائه مشاوره و راهنمایی به شما معرفی خواهد کرد.

شماره تماس مشاورین حرف آخر

شماره پیامک

شماره تماس حرف آخر (تلفن ثابت و موبایل) که در این صفحه به صورت عددی به صورت متن نوشتاری و عددی روی تصاویر نوشته شده است، برای برقراری تماس تلفنی با موسسه کنکور می باشد. لازم است در رابطه با سامانه پیامکی نیز شما را آشنا کنیم. شما همراهان عزیز می توانید با استفاده از شماره پیامک حرف آخر از طریق ارسال SMS به مجموعه درخواست تماس رایگان کنید. هر چند اگر به صورت مستقیم هم تماس بگیرید کلیه مشاوره ها رایگان خواهد بود، اما منظور ما این است که می توانید از موسسه بخواهید خودشان با شما تماس بگیرند. برای ارسال پیامک متنی به سامانه پیامکی ، درخواست خود را به این شماره همراه ارسال کنید.

مزایای تماس با ما و دریافت خدمات رایگان

 • دریافت مشاوره رایگان
 • پاسخگویی به سوالات کنکوری
 • پشتیبانی
 • سفارش سریع محصولات
 • پیگیری سفارشات
 • سوالات قبل از خرید
 • مشاوره خرید پکیج ها
 • راهنمایی برای انتخاب پکیج مورد نیاز شما
 • دریافت برنامه مطالعاتی
 • دانلود پکیج و پروژه ها رایگان
 • آشنایی با ما
 • تماس با ما برای ارسال برنامه رایگان
 • و …

شماره تماس حرف آخر همراه با جزئیات لازم برای تماس تلفنی با واحد فروش و پشتیبانی و دیگر دپارتمان های انتشارات نشر کتاب و دیجیتال در این بخش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. هم اکنون شما میتوانید در هر لحظه از شبانه روز از طریق هرکدام از شماره های قرار داده شده همچون تلفن ثابت موسسه و شماره موبایل مشاوران موسسه ارتباط تلفنی برقرار کنید.

2 پاسخ
 1. فرشید
  فرشید گفته:

  ممنون از راهنمایی کامل و دقیقتون من تماس گرفتم و تونستم سفارشمو از طریق مشاور عزیز ثبت کنم ،

  پاسخ
  • hafeakhar
   hafeakhar گفته:

   سلام
   خوشحالیم که تونستیم کمک کنیم، میتونید برنامه مطالعاتی و مشاوره در رابطه با برنامه رو از مشاورین ما دریافت کنید. به امید موفقیت شما

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *