شماره تلفن انتشارات حرف آخر

شماره تماس حرف آخر دفتر مرکزی با واحد فروش و پشتیبانی موسسه

شماره تماس حرف آخر جهت برقراری ارتباط با پشتیبانی و واحد فروش دفتر مرکزی موسسه انتشارت کنکور منتظری تهران و کرج در این بخش برای شما درج شده است. توجه داشته باشید برای برقراری ارتباط با مشاورین رتبه برتر می توانید از طریق تماس تلفنی با تلفن ثابت دفتر مرکزی حرف آخر و یا شماره موبایل مشاوران اقدام کنید. نکته حائز اهمیت که لازم است در رابطه با آن اطلاعاتی را در اختیار دانش آموزان و والدین گرامی قرار دهیم. در حال حاضر افراد زیادی به عنوان مشاور به تماس تلفنی مربوط به محصولات شما پاسخ می دهند، لازم است شما ابتدا از شخص مشاور اطمینان حاصل کنید تا مشکلی در روند سفارش پکیج ها برای شما پیش نیاید. توضیحات بیشتر در این باره را در ادامه به طور کامل خدمت شما توضیح خواهیم داد.

شماره تماس حرف آخر که در این بخش خدمت شما معرفی می شود شامل: شماره پشتیبانی ، شماره واحد فروش و مشاوران می باشد که می توانید از طریق تلفن ثابت موسسه یا شماره موبایل (تلفن همراه) به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید. یکی از نکاتی که برای دانش آموزان و والدین آنها مهم است برقراری ارتباط شماره تماس با مشاورین حرف آخر رتبه برتر کنکور امسال و حتی سال های قبل هستند و یا به اصطلاح بهترین مشاوران می باشد. آنها برای دریافت راهنمایی و خدمات و در نهایت ثبت سفارش خرید از موسسه قصد دارند با آنها در ارتباط باشند. ما شماره تماس واحد فروش را در این بخش برای شما قرار داده ایم.

تماس با بهترین مشاوران حرف آخر

شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر

برای ارتباط با دفتر مرکزی موسسه حرف آخر با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری لازم است با شماره تلفن ثابت انتشارات که در سایت قرار داده شده است، تماس بگیرید. از آنجایی که تعداد تماس های دانش آموزان با مشاوران زیاد بوده و ممکن است مدت زمان زیادی را پشت خط بمانید می توانید از دو راه اقدام کنید.

قبلا داخل سایت به نمایندگی در شهر های مختلف اشاره کردیم که شما می توانید با این نمایندگان جهت ارتباط سریع نیز تماس بگیرید. به دلیل اینکه شما داوطلبان کنکور و والدین عزیز دانش آموزان دچار مشکل نشوید، تنها دو شماره را خدمت شما معرفی می کنیم. با هر کدام از شماره تماس های حرف آخر دفتر مرکزی ارتباط برقرار کنید، مشاور ارشد شما را به دیگر مشاورین نیز وصل خواهد کرد.

شماره موبایل 09199594947
شماره ثابت انتشارات 02191300535
مشاور ارشد میلاد قربانی
دپارتمان واحد فروش و پشتیبانی
ویژه پزشکی و ریاضی

تلفن انتشارات حرف آخر

شماره تلفن دفتر مرکزی تهران و کرج

دفتر اصلی موسسه در ساختمان مرکزی در استان تهران می باشد. بسیاری از والدین و دانش آموزان پشت کنکوری تمایل دارند با شماره ثابت دفتر مرکزی حرف آخر تماس بگیرند. به همین دلیل در این قسمت توضیحات مختصری در رابطه این موضوع در اختیار شما قرار میدهیم. نکته ای که با شما عزیزان به آن توجه داشته باشید، این است که هیچ فرقی نمی کند شما با خود شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر تماس بگیرید یا از طریق مشاورین در شهرهای مختلف. چرا که در هر صورت خود موسسه شماره ها را در اختیار مشاورین خود قرار میدهند تا با شما گفتگوی لازم را انجام دهند. پس از این نظر نگرانی نداشته باشید. در صورتی که قصد داشته باشید با شخص ، مشاور و فرد خاصی نیز صحبت کنید، با همین شماره برنامه آموزش موسسه  را که قرار داده ایم تماس بگیرید. (شماره ها در همین صفحه قرار دارند)

دفتر نمایندگی (شماره تماس نمایندگان)

علاوه بر دفتر مرکزی که اشاره کردیم، موسسه انتشارات نشر دیجیتال و کنکوری ما دارای نمایندگی های مختلفی در شهرهای دیگر ایران می باشد. البته تنها برخی شهرهای بزرگ دارای نمایندگی هستند. به همین دلیل در صورتی که قصد دارید از طریق نماینده مرکزی نیز اقدام به تماس و ثبت سفارش خود کنید، می توانید یا به صورت حضوری تشریف ببرید و یا با همین شماره های تماس با برنامه موسسه حرف آخر اقدام به مکاتبه کنید.

تماس با مشاوران حرف آخر

اکثرا افراد برای اینکه بتوانند به پاسخ سوالات خود در رابطه با محصولات فروشگاه برسند، اقدام به تماس با مشاورین حرف آخر می کنند. قبلا در صفحه مربوط به مشاوره رایگان کنکور خدمت شما توضیح دادیم که تماس با مشاوران کاملا رایگان بوده و نیازی به پرداخت هیچگونه هزینه نمی باشد. تمامی افرادی که در موسسه مشغول به فعالیت هستند، آماده پاسخگویی به تماس های شما هستند. احتمالا شما هم بدانید که تعداد افراد مشغول به کار بسیار زیاد هستند، همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، لازم است از طریق سایت مرکزی فقط با شماره های اعلام شده در همین صفحه تماس برقرار کنید. امکان ارسال پیامک به شماره موبایل قرار داده شده وجود دارد.

پیشنهاد بررسی: مشاوره رایگان حرف آخر

شماره تماس واحد فروش و پشتیبانی انتشارات حرف آخر

موسسه حرف آخر شامل بخش های بسیار زیادی می شود. هر کدام از این قسمت ها وظایف خاص خودشان را برعهده دارند و شما بستگی به نوع درخواست خود می توانید به هر یک از این بخش های انتشارات زنگ بزنید. دلیل بخش بندی تلفن پاسخگویی موسسه این می باشد که تعداد تماس روزانه بسیار زیاد است. البته نکته مهمی را خدمت شما توضیح دهیم که شما بعد از اولین ارتباط تنها چند دقیقه با مشاورین در ارتباط خواهید بود و بعد از آن شماره تماس های دانش آموزان توسط بخش مربوطه به سرگروه ها و مشاورین ارشد جهت ارتباط با شما ارسال خواهد شد. مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید که یکی از افراد بر اساس درخواستی که داشته اید با شما تماس خواهد گرفت.

تماس با حرف آخر

شماره واحد فروش حرف آخر

یکی از دپارتمان های ویژه که می توانید جهت سفارش محصولات و دی وی دی ها مربوط پاسخگوی تلفنی واحد فروش موسسه نشر کتاب و دیجیتال حرف آخر می باشد. در صورتی که هر گونه سوال و مشکلی در خرید پکیج ها و کتاب ها دارید می توانید با مشاورین این دفتر از طریق شماره واحد فروش تلفن ثابت و یا شماره موبایل و حتی شماره پیام کوتاه برای برقراری ارتباط با انتشارات استفاده کنید. اگر تصمیم به سفارش دارید می توانید با این دپارتمان گفتگو داشته باشید.

شماره تماس پشتیبانی حرف آخر

بخش دیگری که موسسه عبدالرضا منتظری برای شما دانش آموزان در نظر گرفته است مربوط به سیستم پاسخگویی خودکار و سیستم پاسخگویی تماس با پشتیبانی انتشارات نشر دیجیتال می باشد. در صورتی که قبل از خرید نیاز ارتباط با بخش ساپورت را دارید ، تنها از طریق شماره های معرفی شده باید گفتگو کنید. شخص پاسخگوی تلفنی موسسه شما را بر اساس سوال ، درخواست و حتی بر اساس رشته تحصیلی شما به یکی از بخش های مربوطه متصل خواهد کرد.

نکته بسیار مهمی برای شما در این رابطه وجود دارد. در صورتی که شما از قبل خرید خود را انجام داده اید و و محصول پکیج و DVD ها به دستتان رسیده است، جهت دریافت هرگونه پشتیبانی لازم است حتما با مشاوری که از طریق او خرید خود را کامل کرده‌اید تماس حاصل فرمایید. همانطور که در چند بخش اشاره شد، تعداد مشاورین بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل شما باید از طریق همان مشاور پشتیبانی دریافت کنید. توجه داشته باشید که سایر مشاورین در رابطه با اینکه شما از طریق گروه دیگری خرید خود را تکمیل کرده باشید، مشاوره نداده و از شما می خواهند با شخص مربوطه در ارتباط باشید.

راه های ارتباط با حرف آخر

 • تماس تلفنی با دفتر مرکزی ، می توانید در اینجا آدرس دفتر مرکزی حرف آخر را مشاهده کنید.
 • تماس تلفنی با دفاتر نمایندگی
 • ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی:
  • کانال تلگرام و آی دی تلگرام
  • پیج اینستاگرام و دایرکت اینستا
  • ارتباط با ما  از طریق شماره واتساپ
 • ارتباط از طریق ایمیل
 • ارتباط با موسسه و مشاورین از طریق سامانه پیامکی حرف آخر
 • مراجعه حضوری به دفتر اصلی یا دفتر مرکزی تهران در شهرهای مختلف
 • و ….

چگونه از مشاور بودن افراد مطمئن شویم؟

موضوع مهمی که لازم است دقت لازم را در مورد آن داشته باشید، اطمینان از فردی می باشد که به شما مشاوره می دهد. همانطور که می دانید امروزه در هر زمینه ای افراد سودجو دست دارند و به هر طریقی دنبال کلاهبرداری حرف آخر هستند. به همین دلیل شماره تماس انتشارات کنکور استاد منتظری در سایت های زیادی پخش شده است. علاوه بر شماره اصلی تعدادی شماره موبایل و شماره تلفن ثابت که مربوط به مشاورین و دپارتمان های مختلف می باشد نیز در سطح اینترنت وجود دارد.

هم اکنون افراد زیادی از طریق وب سایت شخصی، تبلیغات در سطح اینترنت، ارسال اس ام اس انبوه از طریق سامانه پیامک مخابراتی، دفتر نمایندگی در سطح شهرهای مختلف  ، اکانت شبکه های اجتماعی و پیام سان ها همچون شبکه چند رسانه ای اینستاگرام ، پیام رسان تلگرام به صورت ارتباط مستقیم و یا عضو شدن در کانال تلگرام ، پیام رسان سروش، پیام رسان بله، پیام رسان واتساپ و … در حال فروش و ثبت سفارش محصولات موسسه هستند.

یکی از راه هایی که می توانید از این مورد خیالتان راحت باشد، آشنایی با خود شخص می باشد. شما باید با کسی که پاسخگوی تلفنی از جانب موسسه می باشد آشنا شوید و اسم وی را نیز بپرسید. ما در این بخش نام سرگروه همراه با شماره اصلی را برای شما قرار داده ایم. پس برای ارتباط با هر بخش و دپارتمان اعم از واحد فروش، واحد پشتیبانی، واحد مدیریت، واحد مشاوره، واحد مدرسین و … تنها با همین شماره تماس که در چندین بخش مختلف معرفی شده است ارتباط برقرار کنید.

تلفن انتشارات حرف آخر

تماس تلفنی با شماره اساتید حرف آخر

تعداد از دانش آموزان عزیز و همچنین والدین گرامی درخواست تماس با اساتید حرف آخر را دارند. لازم است در رابطه با این موضوع بدانید که امکان ارتباط با اساتید حرف آخر به صورت مستقیم وجود ندارد. البته در صورت هماهنگی های لازم ممکن است اساتید آماده پاسخگویی به سوالات شما باشد. اما به طور عمومی شماره تلفن استاد در سایت درج نمی شود. دلایل مختلفی وجود دارد که افراد تمایل دارند با شخص مدرسین تماس تلفنی برقرار نمایند. در صورت داشتن هرگونه سوال و مشکلی نیازی نیست دنبال شماره خاصی بگردید، تنها از طریق مواردی که در این صفحه از سایت مرکزی درج شده است ارتباط بگیرید. ما برای آشنایی شما نام تمامی اساتید را در این بخش برای شما لیست می کنیم.

 • شماره تماس استاد عبدالرضا منتظری (مدیریت ، موسس، مدرس ریاضی)
 • شماره تماس استاد محسن منتظری ( مدرس ادبیات و زبان فارسی)
 • شماره تماس استاد سجاد محمودی ( مدرس زبان انگلیسی)
 • شماره تماس استاد پیمان کامیار ( مدرس فیزیک)
 • شماره تماس استاد علیرضا یوسفیان‌ پور (مدرس دین و زندگی)
 • شماره تماس استاد محمد واعظ (مدرس عربی)
 • شماره تماس استاد رضا شعبانی (مدرس زیست شناسی)
 • شماره تماس استاد غلامحسین شیروانی (مدرس شیمی)

راه های ارتباطی با حرف آخر بسیار زیاد می باشد. البته در رابطه با ارتباط با اساتید هم لازم است بدانید که برخی از این استادان برای خودشان کانال تلگرام، پیج اینستاگرام و یا سایت شخصی دارند. ممکن است در صفحات شخصی خود یک راه ارتباط مستقیم با خودشان را قرار داده باشند.

شماره تماس برنامه تلویزیونی حرف آخر در شبکه آموزش

حتما شما به عنوان کسی که در حال دنبال کردن این موسسه و انتشارات کنکور هستید، می دانید که برنامه ای تحت عنوان آموزش دروس مختلف از تلویزیون پخش می شود. تعدادی از داوطلبان پشت کنکوری عزیز در رابطه با شماره تلفن تماس با برنامه تلویزیونی را پرسیده بودند. برای این منظور لازم شد اشاره ای به این موضوع داشته باشید تا در این رابطه نیز هیچگونه جای سوالی برای شما باقی نماند. مجری برنامه تلویزیونی در شبکه آموزش برخی مواقع شماره برای تماس برنامه آموزش و شماره سامانه برای ارتباط پیامکی را اعلام میکند.

در این بخش ما سعی کرده ایم تمامی موارد را به جای معرفی ده ها شماره، به یک شماره تماس حرف آخر برای شما عزیزان خلاصه کنیم. چرا که بعد از ارتباط شخص پاسخگوی تلفن تماس شما همانطور که گفته شد بر اساس نیاز و سطح تحصیلی شما یکی از بهترین افراد مشاور در موسسه را برای ارائه مشاوره و راهنمایی به شما معرفی خواهد کرد.

شماره تماس رتبه برتر های حرف آخر

شماره پیامک موسسه حرف آخر

شماره تماس حرف آخر (تلفن ثابت و موبایل) که در این صفحه به صورت عددی به صورت متن نوشتاری و عددی روی تصاویر نوشته شده است، برای برقراری ارتباط با شماره تماس موسسه حرف آخر می باشد. لازم است در رابطه با سامانه پیامکی نیز شما را آشنا کنیم. شما همراهان عزیز می توانید با استفاده از شماره پیامک حرف آخر از طریق ارسال SMS به مجموعه درخواست تماس رایگان کنید. هر چند اگر به صورت مستقیم هم تماس بگیرید کلیه مشاوره ها رایگان خواهد بود، اما منظور ما این است که می توانید از موسسه بخواهید خودشان با شما تماس بگیرند. برای ارسال پیامک متنی به سامانه پیامکی ، درخواست خود را به این شماره همراه ارسال کنید.

مزایای تماس با ما و دریافت خدمات رایگان

 • دریافت مشاوره رایگان
 • پاسخگویی به سوالات کنکوری
 • پشتیبانی
 • سفارش سریع محصولات
 • پیگیری سفارشات
 • سوالات قبل از خرید
 • مشاوره خرید پکیج ها
 • راهنمایی برای انتخاب پکیج مورد نیاز شما
 • دریافت برنامه مطالعاتی
 • دانلود پکیج و پروژه ها رایگان
 • آشنایی با ما
 • تماس با ما برای ارسال برنامه رایگان
 • و …

فرم تماس با حرف آخر

همچنین شما می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را برای ما ارسال کنید.

نحوه تماس با مشاوران رتبه برتر حرف آخر ؟

شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری و حتی والدین گرامی می توانید جهت برقراری تماس تلفنی با مشاوران حرف آخر که رتبه برتر کنکور امسال و سال های قبل هستند می توانید با شماره تلفن تماس درج شده در این بخش 09199594947 تماس حاصل فرمایید. در صورتی که قصد دارید با بهترین مشاوران حرف آخر تماس تلفنی داشته و از آنها مشاوره رایگان کنکور در یافت کنید، همین شما در اختیار شما بوده و بعد از تماس می توانید اعلام کنید که شما را به مشاور مربوطه وصل کنند. البته خود مشاورین دفتر مرکزی با شما تماس خواهند گرفت. تنها کافی است برای هماهنگی با شماره موبایل موسسه تماس گرفته و یا یک پیامک حاوی درخواست تماس رایگان حرف آخر را پیامک کنید. در این صورت در کمترین زمان یکی از بهترین مشاوران موسسه با شما جهت ارائه مشاوره رایگان تماس خواهند گرفت.

شماره تماس دفتر مرکزی موسسه حرف آخر ؟

دانش آموزان عزیز در رابطه با اینکه قصد داشته باشید با شماره تماس های دفتر مرکزی تهران تماس تلفنی برقرار کنید می بایست به شماره های ثابت موسسه حرف آخر باید دسترسی داشته باشید. در این بخش در رابطه با اینکه شما به صورت مستقیم با خود دفتر مرکزی یا شخص مشاور حرف آخر در ارتباط باشید هیچ تفاوتی به حال شما نخواهد کرد. زیرا همانطور که در همین صفحه توضیح داده ایم، خود موسسه شماره ها را در اختیار مشاورین قرار می دهد تا با دانش آموزان و والدین آنها تماس بگیرند. هر چند زمانی که شما قصد دارید اقدام به خرید از فروشگاه کنید و یا اینکه نیاز به مشاوره رایگان موسسه دارید می توانید با شماره تماس مشاوران ارتباط برقرار کنید تا روند ارائه خدمات و راهنمایی شما توسط بخش پشتیبانی سریع تر صورت بگیرد.

نحوه ارتباط با شماره تماس واحد فروش حرف آخر ؟

مورد دیگری که ممکن است شما در رابطه با آن سوال داشته باشید مربوط به شماره تماس با واحد فروش حرف آخر می باشد. توجه داشته باشید در این باره باید بدانید نحوه ثبت سفارش در موسسه به این صورت صورت می باشد که شما بعد از دریافت شماره کارت عبدالرضا منتظری و همچنین شماره حساب مهر از طریق مشاوران واحد فروش اقدام به واریز و انتقال هزینه به شماره حساب حرف آخر مهر می کنید. در نهایت رسید پرداختی خود را جهت هماهنگی برای مشاوری که با اون در ارتباط بوده اید ارسال می کنید تا روند ثبت سفارش توسط واحد فروش حرف آخر انجام شود. در رابطه با بخش فروش یا مدیر واحد فروش نیز می توانید قبل از واریز هزینه با شماره های تماس حرف آخر ذکر شده در همین صفحه ارتباط تلفنی برقرار کنید.

تماس با بهترین مشاوران حرف اخر

نحوه تماس با شماره تماس پشتیبانی انتشارت حرف آخر ؟

همانطور که می دانید موسسه حرف آخر خدمات فروش محصولات کنکوری که شامل پکیج های مختلف می باشد را از طریق تماس تلفنی انجام میدهد. از آنجایی که ممکن است قبل از خرید سوالی داشته باشید یا بخواهید در رابطه با برخی موارد لازم مشاوره دریافت کنید بهتر است ابتدا با شماره تماس پشتیبانی حرف آخر که شامل همان مشاوران، واحد فروش و شماره های دفتر مرکزی محسوب می شود تماس بگیرید. خدمات ویژه مشاوره رایگان انتشارات برای دانش آموزانی که قبل از خرید محصولات سوالی دارند می باشد. کلیه بخش های و دپارتمان های مجموعه که توسط استاد عبدالرضا منتظری مدیریت می شود به راحتی می توانید از طریق شماره تماس حرف آخر که برای شما قرار داده ایم ارتباط برقرار کنید. یکی از نیاز های مهم همه دانش آموزان دریافت راهنمایی لازم قبل از خرید می باشد. به همین دلیل این موسسه کنکوری و انتشارات نشر کتاب و دیجیتال سعی کرده است با ارائه خدمات رایگان در مسیر ارائه خدمات با کیفیت تر به دانش آموزان قدمی برداشته باشد.

شماره تماس حرف آخر همراه با جزئیات لازم برای تماس تلفنی با واحد فروش و پشتیبانی و دیگر دپارتمان های انتشارات نشر کتاب و دیجیتال در این بخش در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. هم اکنون شما میتوانید در هر لحظه از شبانه روز از طریق هر کدام از شماره های قرار داده شده همچون تلفن ثابت موسسه و شماره موبایل مشاوران موسسه ارتباط و تماس تلفنی برقرار کنید.

21 پاسخ
 1. فرشید
  فرشید گفته:

  ممنون از راهنمایی کامل و دقیقتون من تماس گرفتم و تونستم سفارشمو از طریق مشاور عزیز ثبت کنم ،

  پاسخ
  • hafeakhar
   hafeakhar گفته:

   سلام
   خوشحالیم که تونستیم کمک کنیم، میتونید برنامه مطالعاتی و مشاوره در رابطه با برنامه رو از مشاورین ما دریافت کنید. به امید موفقیت شما

   پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   علی رضا ممنون از اظهار نظر خوبت و انرژی خوبی که ما میدی. رضایت شما دانش آموزان عزیز تنها هدف تیم مشاوره ما هست. باز هر موردی بود ما در خدمتتون هستیم و تا جایی که در توان داشته باشیم همراه و پشتیبانی شما را به عهده خواهیم داشت.

   پاسخ
 2. Fatii
  Fatii گفته:

  سلام
  اولا مرسی بابت تمام زحملتتون
  دوما من اصلا از مشاوره اقای اسدی راضی نیستم اصلا تماس یا پیامکی ارسال نمیکنه و وضعیت من و نمیپرسه😏😏😏

  پاسخ
 3. fateme
  fateme گفته:

  سلام وقتتون بخیر من محصولات 6040حرف اخر رو پارسال گرفتم و مشاور داشتم ولی دوماه بعد از مشاورم هیچ خبری نشد و من کلا بلاتکلیف موندم الانم خیلی سوال و مشکل دارم وزمانیه که قبل از کنکور دوماه مونده و منم کلی سوال دارم و واقعا احتیاج به یه کسی دارم که راهنماییم کنه و کمکم کنه که نمیدونم چجوری باید حل شه لطفا کمک کنید 🙏از جایی هم نتوستم شماره مشاورمو پیدا کنم ممنون میشم لطف کنید در حقم

  پاسخ
 4. fateme
  fateme گفته:

  سلام وقتتون بخیر من محصولات 6040حرف اخر رو پارسال گرفتم و مشاور داشتم ولی دوماه بعد از مشاورم هیچ خبری نشد و من کلا بلاتکلیف موندم الانم خیلی سوال و مشکل دارم وزمانیه که قبل از کنکور دوماه مونده و منم کلی سوال دارم و واقعا احتیاج به یه کسی دارم که راهنماییم کنه و کمکم کنه که نمیدونم چجوری باید حل شه لطفا کمک کنید 🙏از جایی هم نتوستم شماره مشاورمو پیدا کنم ممنون میشم

  پاسخ
 5. پارسا
  پارسا گفته:

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم آیا موسسه حرف آخر مشاوری به نام خانم یوسفی داره یا نه؟

  پاسخ
 6. حرف آخر
  حرف آخر گفته:

  هرگونه سوالی یا مشکلی دارید با شماره تماس 09199594947تماس بگیرید در کمترین زمان ممکن مشکلتون حل خواهد شد

  پاسخ
 7. نازنین
  نازنین گفته:

  سلام
  به من چند روز پیش از حرف آخر زنگ زدن و گفتن شما توی موسسه‌ی ما رندوم انتخاب شدین ، امروز ازم تست هوش گرفتن و گفتن قبول شدیم و گفتن باید ۵۰۰ تومان بریزید همین امروز تا ثبت نام بشی
  میخواستم ببینم شما هم این ۵۰۰ تومن رو برای ثبت نام میگیرید و اون افرادی که به من زنگ زدن معتبر بودن یا نه

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   درود بر شما دوست عزیز
   لطفا با شماره های درج شده داخل سایت در ارتباط باشید.
   اگر خواستید هزینه ای پرداخت کنید حتما قبلش مطمئن بشید، چون افراد زیادی هستن سوء استفاده می کنن.

   پاسخ
 8. سحر نوروزی
  سحر نوروزی گفته:

  من پک جامع شیمی رو خریداری کردم وروی کامپیوتر نصب کردم دی وی دی ها باز نشد با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن باید کارت گرافیک عوض کنی بردم عوضم کردم فقط مفاهیم ۱۲ رو نشون داد و تعمیر کار گفت دوتا پک دیگه دی ودیها اسیب دیده پخش نمیکنه تورو خدا کمک کنید من کلی هزینه کردم پشتیبانی هم خیلی شلوغه😣

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام با شماره تماس های گفته شده در این صفحه تماس بگیرید در سریع ترین زمان ممکن مشکل شمارو حل میکنن

   پاسخ
 9. شقایق
  شقایق گفته:

  سلام من یک مشکلی برام پیش اومده لب تابم خراب شده ودرست نمیشه ایا امکانش هست که فیلم هارو بایک لب تاب یا کامپیوتر دیگه ببینم….ترخدا کمک کنین چندروزه نتونستم بدرسم خیلی بهم ریختم به پشتیبانی هم پیام دادم جوابمو ندادن

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   سلام و وقت بخیر ،در این خصوص بهتره که با مشاورین موسسه ارتباط بگیرید تا شمارو راهنمایی کنن با شماره 09199594947 تماس بگیرید

   پاسخ
 10. امیر
  امیر گفته:

  سلام من کلاس ۱۰ هستم و پک کامل رشته ریاضی گرفتم بنظر خودم الان بدردم نمیخوره یه سوال داشتم ویدوهاشو ببینیم تو دهم کمک میکنه یا نه اگه فقط درحد کمکه بگید چون زیاد بدردم نمیخوره؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.