دانلود فیلم های حرف آخر

دانلود رایگان فیلم های حرف آخر دی وی دی های کپی کنکور

دانلود رایگان فیلم‌ های حرف آخر (DVD های آموزشی کنکور کنکور سراسر) یکی از مباحث و موضوعاتی است که اغلب دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به دنبال آن هستند. و این امر نیز باعث شده است تا آنان به سمت افراد سودجو و کلاهبردار کشیده شوند تا از طریق این افراد از محصولات کپی موسسه ما استفاده کنند. اما در این بین دانش آموزان باید به نکاتی نیز توجه داشته باشند تا در انتخاب و استفاده از این محصولات به بهترین نحو ممکن عمل کنند. به این دلیل شما عزیزان باید بتوانید با استفاده از محصولات اورجینال و اصلی این موسسه بتوانید به بهترین نحو ممکن خود را آماده شرکت در کنکور سراسری و کسب بهترین نتایج ممکن کنید. به این دلیل ما در این بخش به بررسی موضوع دانلود رایگان فیلم‌ های موسسه حرف آخر می ‌پردازیم. تا اطلاعاتی را درباره حکم شرعی و همچنین چگونگی کیفیت این محصولات در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوران برتر حرف آخر برای دریافت مشاوره رایگان از لیست اسامی مشاورین اعم از میلاد قربانی، میلاد نیکپور، افشین دشنی، شایان مامندی، خانم دکتر فرزانه، علی قبادی

آنچه می خوانید

دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف آخر

در حال حاضر افرادی سودجو و منفعت طلب به روی کار آمده ‌اند که به عرضه محصولات کپی حرف آخر دی وی دی های کپی شده می ‌پردازند، تا از این طریق بتوانند سود و درآمدی را برای خود به دست بیاورند. که این کار کاملا اشتباه است چه از نظر اخلاقی و از چه نظر شرعی. زیرا تمامی محصولات این موسسه با تلاش و زحمات شبانه روزی و زیاد دبیران و اساتید این موسسه تولید و ساخته شده است. تا دانش آموزان و داوطلبان رشته ‌های مختلف کنکوری که به دنبال موفقیت هستند، بتوانند از طریق تهیه قانونی این محصولات به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنند. و در دانشگاه و رشته‌ های پر طرفدار همچون پزشکی، دندان پزشکی، مهندسی و … قبول شوند.

به این دلیل ما در این مقاله دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر می ‌خواهیم به صورت کامل به بررسی محصولات کپی این موسسه و حکم استفاده از آنها بپردازیم تا اطلاعات بسیار دقیق و جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. اغلب دلیل اینکه دانش آموزان به سمت محصولات کپی و بی کیفیت موسسه ما میروند، وضعیت مالی آنها می ‌باشد. که ما برای حل این مشکل نیز راه حل مناسبی را انتخاب کرده‌ ایم، تا دانش آموزان بتوانند با ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما و همچنین گرفتن تخفیف به راحتی به تهیه محصولات اصلی و با کیفیت موسسه حرف آخر بپردازند. که در ادامه به بررسی این روش نیز به صورت جامع و کامل خواهیم پرداخت.

دانلود رایگان پکیج‌ های حرف آخر

البته در این مقاله هدف ما معرفی محصولات و پکیج های آموزشی این موسسه می ‌باشد. تا با ارائه نمونه تدریس های بسیار قوی و با کیفیت بتوانیم شما عزیزان را بیشتر با محصولات و کیفیت آموزشی آنها آشنا کنیم. به این خاطر در ادامه به ارائه نمونه تدریس محصولات آموزشی این موسسه نیز خواهیم پرداخت، تا شما عزیزان داوطلب کنکور که به دنبال آشنایی با این پکیج های کنکوری هستید اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید. هر کدام از محصولات مربوط به دروس مختلف بر اساس خصوصیات و روش‌ های جدید و نوین آموزشی تدریس شده ‌اند که شما با دانلود پکیج کامل دی وی دی های حرف آخر می ‌توانید با روش تدریس مباحث مختلف کنکوری به خوبی آشنا شوید.

دانلود فیلم های آموزشی کنکور سراسری حرف آخر

چرا دانش آموزان برای کنکور حرف آخر را انتخاب می ‌کنند

موسسه کنکوری حرف آخر به عنوان بهترین موسسه نشر دیجیتال کنکور در سطح ایران شناخته می‌ شود. این موسسه در سال ۱۳۹۱ توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است، تا با ارائه محصولات کنکوری متفاوت بتواند نقش بسیار پر رنگی در موفقیت داوطلبان کنکوری داشته باشد. او برای تکمیل محصولات خود توانست اساتید بسیار با تجربه و نامی را جذب موسسه خود کند. و با استفاده از روش و تکنیک آموزشی بسیار جذاب و جدیدی که در محصولات خود استفاده می ‌کردند باعث ایجاد انقلابی در آموزش و یادگیری مباحث درسی شوند.

همین کیفیت و متفاوت بودن محصولات کنکوری موسسه ما باعث شده است تا تعداد بسیار زیادی از والدین و همچنین دانش آموزان کنکوری موسسه ما را برای استفاده از محصولات آموزشی انتخاب کنند. شاید برای شما این سوال به وجود بیاید که کیفیت این محصولات چیست؟ که ما در مطلب مقایسه حرف آخر با موسسه کنکور آسان است به صورت کامل به بررسی برتری و کیفیت محصولات این موسسه نیز پرداخته ‌ایم که در ادامه نیز به صورت جزئی خصوصیات آموزشی پکیج های آموزشی را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

دلیل کیفیت محصولات موسسه حرف آخر

تمامی دبیران ما برای اینکه بتوانند بهترین آموزش و اطلاعات کنکوری ممکن را در رابطه با مباحث مختلف در اختیار دانش آموزان قرار دهند، از روش تدریس بسیار متنوع و جدیدی استفاده کرده‌ اند. به این صورت که آنها برای آموزش تمامی دروس از تصویر سازی و پویا نمایی استفاده کرده ‌اند. تا با این روش نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز فعال شود، و دانش آموزان بتوانند مباحث مختلف درسی را بهتر یاد بگیرند و مدت زمان بیشتری این مطالب را در حافظه خود نگه دارند.

کانال تلگرام دانلود فیلم های حرف آخر رایگان

همچنین در دروس دیگر مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و … اساتید ما فرمول ‌های سخت و زیاد این دروس را حذف کرده ‌اند. و از چند الگو و نقشه راه جامع که مباحث درسی را به خوبی پوشش می ‌دهد، استفاده کرده ‌اند. تا شما بتوانید در روز کنکور با این روش بدون مشکل و به راحتی به انواع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهید.

همچنین در کنار این مباحث ارائه برنامه مطالعاتی منظم و دقیق همراه با مشاوره رایگان حرف آخر باعث بیشتر شدن کیفیت محصولات و محبوبیت ما شده است. به این خاطر شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می ‌توانید به مقاله برنامه ۴ ماهه و مشاوره مراجعه کنید و اطلاعات جامعی را در این باره به دست بیاورید.

کانال فیلم ‌های کنکوری رایگان نظام جدید

طبق آخرین اخباری که از طریق سازمان سنجش اعلام شده است، در کنکور سال ۱۴۰۰ فقط دفترچه سوالات نظام جدید عرضه خواهد شد. و به این معنی می ‌باشد که دانش آموزان نظام قدیم نیز باید با استفاده از منابع کنکوری نظام جدید خود را برای شرکت در کنکور آماده کنند. به این خاطر در امسال نیاز دانش آموزان به استفاده از محصولات آموزشی نظام جدید بیشتر شده است. زیرا دانش آموزان نظام قدیم بتوانند با استفاده از این محصولات علاوه بر شناخت مباحث مختلف کنکوری بتوانند به یادگیری آنها بپردازند، و از این طریق در کنکور به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنند.

در این میان حرف آخر دست به تهیه و عرضه دی وی دی های آموزشی کنکور برای نظام جدید زده است. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از آنها به راحتی به یادگیری مباحث و بخش‌ های مختلف کنکوری بپردازند. به این دلیل ما در شبکه ‌های اجتماعی مختلف دست به راه اندازی کانال ‌های مختلفی زده ‌ایم. تا شما عزیزان داوطلب کنکوری بتوانید با مراجعه به آنها به صورت رایگان نمونه تدریس دی وی دی های ما را مشاهده کنید، و در صورت نیاز نسبت به تهیه و استفاده از محصولات کامل ما اقدام کنید.

آیا فیلم های حرف آخر خوب است

کانال دانلود رایگان فیلم‌ های موسسه حرف آخر

در این میان یک کانال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر وجود دار، که خود موسسه برای کمک به دانش آموزان و داوطلبانی که قصد آشنایی بیشتر با محصولات ما را را دارند راه اندازی کرده است. به این صورت که در این کانال نمونه تدریس تمامی دروس مختلف کنکوری و همچنین اطلاعات کاملی درباره چگونگی تدریس هر بحث موجود است. همچنین ما در این کانال تمامی اطلاعات مربوط به میزان تحصیلات و بیوگرافی اساتید را گنجانده ‌ایم، تا شما با مطالعه تمامی این موضوعات و همچنین دیدن نمونه تدریس مباحث مختلف به طور کامل با محصولات ما آشنا شوید.

دانلود رایگان فیلم های حرف آخر تلگرام (کانال و گروه تلگرامی)

تلگرام یکی از شبکه ‌های اجتماعی محبوب در ایران شناخته می ‌شود، که تعداد زیادی از افراد در ان عضویت دارند. و همین عامل نیز باعث شده تا ما به راه اندازی و ایجاد یک کانال عرضه دانلود رایگان فیلم های حرف آخر بپردازیم. در این کانال تلگرامی شما قادر خواهید با تمامی پکیج های آموزشی ما و همچنین تمامی خصوصیات تدریسی که اساتید ما از آنها برای تدریس بهتر مباحث مختلف استفاده کرده ‌اند آشنا شوید. شما می ‌توانید با تماس با مشاورین رتبه برتر موسسه لینک کانال تلگرامی ما را دریافت کنید و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاورید.

تهیه دی وی دی های کپی موسسه حرف آخر

در این میان نیز افراد سود جو و شیادی وجود دارند که به کپی کردن محصولات ما و فروش آنها به دانش آموزان مختلف می ‌پردازند. تا از این طریق بتوانند با عرضه محصولات کپی که از کیفیت تصویری بسیار کمی برخوردار هستند، پول به دست بیاورند. اما این کار شرعا و اخلاقی حرام است زیرا شما به صورت حرام دارید از زحمات یک استاد و دبیر کنکوری استفاده می ‌کنید. به این دلیل شما باید با تهیه محصولات اورجینال و اصل از پکیج های آموزشی ما استفاده کنید تا از این طریق علاوه بر تهیه محصولات با کیفیت از مشاوره رایگان و برنامه مطالعاتی ما نیز استفاده کنید.

دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف آخر

چگونگی کیفیت پکیج های کپی DVD کپی شده

در همه دنیا محصولات کپی و فیک از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند، و این قاعده در مورد محصولات حرف آخر مستثنی نیست. کسانی که به تهیه dvd و دانلود محصولات کپی حرف آخر می‌ پردازند باید بدانند، که این محصولات از چند جهت دارای مشکل است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

تمامی محصولات ما کدگذاری شده هستند و شما برای فعال کردن آنها باید با شماره تماس دفتر مرکزی حرف آخر تماس بگیرید و یک بار به فعال سازی محصولات خود اقدام کنید. این محصولات کد گذاری شده و کرک شده امکان کپی شدن ندارند و زمانیکه از طریق برنامه آنها را کپی کرد کیفیت تصویر و حتی بخش از مباحث داخل دی وی دی به صورت خودکار حذف خواهد شد. به همین دلیل شما با دانلود فیلم‌ های کپی موسسه حرف اخر نمی ‌توانید از کیفیت اصلی این محصولات استفاده کنید.

همچنین موسسه ما برای کسانیکه از مشاوران و یا فروشگاه حرف آخر محصولات اصلی را خریداری و تهیه می ‌کنند. برنامه مطالعاتی جامع و اختصاصی همراه با مشاوره رایگان ارائه می ‌دهد. تا داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از آنها و مشاوره ای دقیق به بهترین شکل ممکن خود را آماده شرکت در کنکور سراسری کنند. اما زمانیکه شما با دانلود محصولات کپی این موسسه از آنها استفاده می ‌کنید از برنامه و مشاوره رایگان ما محروم می ‌شوید.

ترفند افرادی که به فروش محصولات کپی حرف آخر می ‌پردازند

در این میان افراد سودجو اغلب با این ترفند با دانش اموزان و داوطلبان کنکوری ارتباط برقرار می ‌کنند. که با آنها تماس می ‌گیرند و می ‌گویند که از طرف استاد عبدالرضا منتظری با شما تماس گرفتیم. و از ایشان اجازه داریم تا به دانش آموزانی که وضع مالی نامناسب دارند پکیج های کپی دروس مختلف را به صورت قیمت پایینی به آنها بفروشیم. که این حرف کاملا از طرف استاد منتظری تکذیب می ‌شود زیرا ایشان هرگز راضی نیستند تا ماه عسل زحمات چندین ساله آنها به صورت حرام و بی کیفیت در اختیار دانش آموزان مختلف قرار بگیرد.

ایشان نیز برای اینچنین دانش آموزان که وضع مالی مناسبی ندارند، به ارائه تخفیفات بسیار مناسبی پرداخته‌ اند تا این افراد بتوانند با صرف هزینه مناسب و عقلانی محصولات ما را تهیه کنند. همچنین شما توجه داشته باشید که با استفاده از محصولات کپی ما حق اساتید مجرب این موسسه را پایمال خواهید کرد، و از نظر اخلاقی دچار عذاب وجدان خواهید شد.

محصولات کپی حرف آخر شامل دی وی دی های رایگان و پکیج های پروژه 6040 و برنامه 4 ماهه حرف آخر

صحبت استاد عبدالرضا منتظری در رابطه با استفاده از دی وی دی های رایگان حرف اخر

استاد منتظری که به عنوان موسس این موسسه کنکوری نشر دیجیتال شناخته می ‌شود، توانسته است با روش آموزشی نوین محصولات متنوعی را تهیه و طراحی کند. که ما در مطلب بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری حرف اخر به بررسی دقیق ایشان و همچنین محصولات او پرداختیم. نظر ایشان نیز در مورد استفاده از فیلم  های کپی و رایگان حرف آخر این است که این کار از نظر اخلاقی و شرعی کاملا حرام و کار زشت و نا پسندیده‌ ای می ‌باشد. به همین دلیل ایشان به شما پیشنهاد می ‌کنند که به هیچ وجه از محصولات کپی این موسسه استفاده نکنید تا از این طریق ریشه افراد منفعت جو که از طریق شما به کسب درامد می ‌پردازند خشک شود.

نظر اساتید دیگر درباره دانلود DVD 📀 کپی حرف آخر

از نظر تمامی اساتید این موسسه مانند استاد یوسفیان پور، استاد شاکر، استاد شعبانی، استاد کامیار و تمامی اساتید دیگر استفاده و دانلود دی وی دی کپی محصولات این موسسه کار بسیار زشت و نا مناسبی است. زیرا با این کار شما بدون اجازه و به صورت حرام دارید از زحمات یک دبیر که تمام وقت و زمان خود را صرف تهیه چنین محصولی کرده است استفاده می‌ کنید. به این خاطر شما با استفاده از محصولات اصلی و با کیفیت علاوه بر اینکه از نظر اخلاقی کار درستی انجام می ‌دهید. با این کار خود از فعالیت این محصولات حمایت می ‌کنید و باعث می ‌شوید تا آنها برای بالا بردن کیفیت محصولات خود انرژی و انگیزه لازم را داشته باشند.

چگونگی اطلاع از میزان تخفیف محصولات حرف آخر

همانطور که گفتیم اساتید این موسسه برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که از نظر مالی دچار مشکل هستند و قادر به خرید محصولات ما نیستند. در هر دوره و بخشی از سال به ارائه تخفیف ‌های بسیار خوبی می‌ پردازند، تا از این طریق چنین افرادی نیز بتوانند با هر نوع وضع مالی به خرید محصولات آموزشی ما بپردازند. به این دلیل شما عزیزان می ‌توانید برای اطلاع از تخفیف حرف آخر این موسسه با میلاد قربانی مشاور برتر این موسسه ارتباط برقرار کنید و از طریق ایشان با تخفیف مناسب و بر اساس نیاز خود پکیج های آموزشی مختلف را تهیه کنید.

فیلم های حرف آخر دانلود رایگان

فیلم های حرف آخر دانلود رایگان

نمونه تدریس محصولات موسسه حرف آخر

بعضی از دانش آموزان با کیفیت و همچنین خصوصیات آموزشی محصولات و پکیج های مختلف ما آشنا نیستند. به این خاطر ما سعی کرده ‌ایم با ارائه نمونه تدریس دروس کنکوری مختلف در کانال ‌ها و شبکه های اجتماعی مختلف اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار آنان قرار دهیم. به این خاطر در ادامه به عرضه نمونه تدریس دی وی دی های این موسسه خواهیم پرداخت تا شما بیشتر با چگونگی تدریس مباحث مختلف کنکوری آشنا شوید.

دانلود رایگان نمونه تدریس فیزیک

فیزیک یکی از دروس مهم کنکوری به شمار میرود، که از ضریب بالایی برخوردار می‌ باشد. به این جهت داوطلبان کنکوری که به دنبال قبولی در بهترین رشته‌ های ممکن هستند می ‌توانند با توجه و دقت به این درس به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. در این بین بهترین محصول برای یادگیری فیزیک پکیج های آموزشی حرف آخر می ‌باشد که توسط استاد پیمان کامیار تهیه و عرضه شده است. این محصول با استفاده از روش و تکنیک آموزشی بسیار جدید تهیه شده است. که در فیلم نمونه تدریس پایین به صورت کامل با این روش ‌های آشنا خواهید شد.

دانلود نمونه تدریس ریاضی حرف آخر

در این بخش از مطلب دانلود رایگان پکیج های حرف آخر به ارائه نمونه تدریس ریاضی عبدالرضا منتظری خواهیم پرداخت. این محصول بسیار با کیفیت با استفاده از چند الگو و نقشه راه تهیه و تدوین شده است، تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از آن این درس سخت را یاد بگیرند. به این دلیل ما برای آشنایی بیشتر شما در ادامه یک فیلم کوتاه درباره چگونگی تدریس ریاضی را قرار خواهیم داد، تا شما بیشتر با این پکیج با کیفیت آشنا شوید.

نمونه تدریس شیمی این موسسه

شیمی یکی دیگر از دروس بسیار مهم کنکوری می‌ باشد که در بین رشته تجربی و رشته ریاضی مشترک است. این درس از دو بخش مهم مفاهیم شیمی و مسائل شیمی تشکیل شده است، که هر کدام از این مباحث دارای تعداد سوال مشخص و خاصی هستند. به این خاطر استاد شیروانی برای تدریس این درس کنکوری از چند الگو و روش مختلف استفاده کرده است. که شما با دیدن فیلم نمونه تدریس شیمی حرف اخر می ‌توانید به راحتی ان را دانلود کنید، و از کیفیت آموزشی این محصول نیز مطلع شوید.

دانلود فیلم های کنکوری حرف آخر و دی وی دی های آموزشی

دانلود نمونه تدریس زیست شناسی رایگان

زیست شناسی یکی دیگر از دروس تخصصی کنکور به شمار میرود که دارای ضریب ۴ می ‌باشد. این درس برای دانش آموزان رشته تجربی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا می ‌توانند با کسب درصد بالایی از این درس به راحتی در رشته‌ هایی همچون پزشکی، دندان پزشکی، پرستاری و … قبول شوند. به این دلیل بهترین محصول و پکیج کنکوری زیست مربوط به موسسه ما می‌ باشد که توسط استاد شعبانی و استاد شاکری تهیه و عرضه شد است. و شما می ‌توانید با دیدن فیلم نمونه تدریس زیست حرف اخر از کیفیت بالا و روش تدریس این محصول مطلع شوید.

نمونه تدریس دروس دیگر موسسه کنکوری حرف آخر

ما برای معرفی تمامی محصولات موسسه خود به عرضه نمونه تدریس پرداختیم. تا شما با دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر بیشتر و بهتر با کیفیت این پکیج ها آشنا شوید. به این خاطر شما می‌ توانید برای دیدن و دانلود این نمونه تدریس ‌ها به کانال تلگرامی ما مراجعه کنید و از این طریق با انواع محصولات ما آشنا شوید.

دانلود جزوات حرف آخر

جزوات حرف آخر یکی از محصولات بسیار با کیفیتی می ‌باشد، که شما می‌ توانید با استفاده از آنها در کنار پکیج های کنکوری حرف آخر به راحتی مباحث مختلف درسی را یاد بگیرید. زیرا با داشتن جزوه شما دیگر نیازی به یاد داشت برداری ندارید و با صرفه جویی در زمان خود می ‌توانید وقت بیشتری را صرف یادگیری مباحث مختلف کنکوری کنید. به این دلیل ما در مقاله دانلود رایگان جزوات حرف اخر تمامی جزوات این موسسه را مربوط به دروس مختلف را ارائه کردیم. که شما می ‌توانید با مراجعه با ان به راحتی به دانلود و استفاده از آنها بپردازید.

در این مقاله دانلود فیلم های موسسه حرف آخر رایگان ما به صورت کامل اطلاعاتی درباره دانلود محصولات کپی این موسسه و همچنین کیفیت محصولات اصلی این موسسه ارائه کردیم. تا شما دانش آموزان که قصد خرید پکیج های آموزشی را دارید با خواندن این مقاله بتوانید اطلاعات کامل و جامعی را به دست بیاورید.

3 پاسخ
 1. عسل صالحی
  عسل صالحی گفته:

  من پدر دانش آموز پایه ۱۱علوم تجربی هستم و از طریق تبلیغ تلوزیون و تماس مشاور ارشد مؤسسه و مشاوره های خوب ایشان و لطفی که داشتند دخترم را ثبت نام نمودم و ایشان به خوبی راهنمایی نمودند ولی نام و شماره ایشان ودر وبسایت ندیدم و میخواستم فقط از راهنمایی ها و لطفی که در ثبت نام دخترم به نام عسل صالحی در مؤسسه نمودند کمال تشکر و تقدیر را داشته باشم، به هنگام استارت وی برای مطالعه ی کنکوری از طریق DVD های مؤسسه از مشاوران تخصصی مؤسسه استفاده و بهره ی لازم را ببرم، خود من فرهنگی و با۲۹ سال سابقه خدمت در تدریس و مدیریت دبیرستان در آموزش و پروش شهرستان جاسک از استان هرمزگان هستم ولی در قسمت مشاوره ی تخصصی به مشاوران مجرب شما نیازمندم و در همین کامنت از رهنمودهای خانم الهام داوری کمال سپاس و تقدیر را دارم.

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   درود بر شما جناب صالحی عزیز ، ارادتمندیم
   در پایین ترین قسمت سایت اگر مراجعه کنید شماره تماس ها قرار داده شده است.
   شما می توانید از طریق این لینک به صفحه تماس با حرف آخر هم دسترسی داشته باشید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.