حرف آخر رشته انسانی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری امسال شامل دروس عمومی رشته علوم انسانی

رشته انسانی حرف آخر

رشته انسانی حرف آخر یکی دیگر از مقالات و مطالبی است که ما در زمینه کنکور سراسری و برای بالا بردن اطلاعات دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دست به تهیه و عرضه آن می‌پردازیم. رشته انسانی یکی از مهمترین رشته‌هایی می‌باشد که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در ان برای رسیدن به نتایج بهتر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. و این امر باعث شده است تا تعداد زیادی داوطلب سالیانه در آزمون سراسری کنکور آن شرکت کند. در این بین رشته انسانی نیز از دروس و مباحث بسیار زیاد و متنوعی تشکیل شده است، که هر کدام از آنها دارای خصوصیات و تعداد سوالات مشخصی هستند. به این خاطر در این بخش از فروشگاه حرف اخر به بررسی موضوع محصولات رشته انسانی خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

محصولات رشته علوم انسانی حرف آخر

حرف اخر در حال حاضر به عنوان برترین موسسه کنکوری در سطح ایران شناخته می‌شود، که توانسته است بر اساس هدف خود یعنی برقراری عدالت آموزشی در سطح کشور دست به تهیه و عرضه انواع محصولات آموزشی بزند. به این صورت که دبیران و اساتید مجرب این موسسه برای راحتی کار دانش آموزان رشته تجربی، رشته ریاضی و همچنین رشته انسانی پکیج های آموزشی متنوع و بسیار با کیفیتی را تهیه و عرضه کرده‌اند. که در این بین ما به بررسی دقیقتر محصولات رشته انسانی در این موسسه کنکوری خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامع و کاملی را در مورد محصولات آموزشی کنکور این رشته در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره حرف آخر برای رشته انسانی ، ریاضی و تجربی توسط بهترین مشاوارن رتبه برتر حرف اخر میلاد قربانی، افشین دشتی، علی قبادی، خانم دکتر فرزانه، شایان مامندی و ... که همگی جزو مشاوران حرف آخر هستند.

همانطور که اطلاع دارید دانش آموزان تمامی رشته‌ها برای قبولی در بهترین دانشگاه ، بهترین رشته تحصیلی و ادامه تحصیل باید در کنکور سراسری شرکت کنند. و هر رشته تحصیلی نیز بر اساس دروس و محتوایی که دارد در کنکور دارای منابع مختلفی می‌باشد. به این صورت که رشته انسانی دارای تعداد سوالات مشخص تخصصی، و تعداد سوالات عمومی می‌باشد. به این خاطر ما در این مطلب و مقاله می‌خواهیم در کنار معرفی محصولات مرتبط با رشته انسانی به معرفی اهمیت این رشته نیز بپردازیم تا دانش آموزان آشنایی کاملی را در رابطه با این رشته داشته باشند.

اهمیت رشته انسانی در کنکور سراسری

رشته انسانی به عنوان یکی از زیر مجموعه‌ها رشته نظری شناخته می‌شود که از نظر خصوصیات و ویژگی دروس با دو رشته دیگر ریاضی و تجربی بسیار متفاوت است. به این صورت که اصول یادگیری دروس این رشته بر اساس حافظه انسان می‌باشد و دانش آموزان باید بیشتر مطالب آن را حفظ کنند. اما در دیگر رشته‌های موجود سر و کار داوطلبان کنکوری اغلب با فرمول و قواعد مختلف درس ریاضی می‌باشد. البته باید توجه داشت که انسانی بر خلاف سایر رشته‌ها از تعداد دروس تخصصی بسیار بالایی در کنار 4 درس عمومی برخوردار است. به این خاطر شما دانش آموزان رشته انسانی که به دنبال کسب رتبه هستید، باید با بیشترین آمادگی ممکن در روز آزمون حضور پیدا کنید.

رشته‌های دانشگاهی علوم انسانی

دانش آموزان رشته علوم انسانی در انتخاب رشته می‌توانند انتخاب‌های متعدد و وسیعی داشته باشند. به این صورت که رشته‌های تحصیلی وکالت، روانشناسی، تربیت معلم، علوم تربیتی، تاریخ، جغرافیا و … در این رشته موجود می‌باشد. و شما قادر خواهید بود بر اساس نتیجه و رتبه‌ای که کسب کرده‌اید به انتخاب رشته و قبولی در رشته مد نظر خود بپردازید. اما در حال حاضر رشته‌های وکالت، روانشناسی و تربیت معلم در بین داوطلبان کنکوری از محبوبیت بیشتری برخوردار است، و آنان برای قبولی در این رشته‌های پر طرفدار با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

پکیج کامل حرف اخر رشته انسانی

موسسه کنکوری ما برای راحتی کار دانش آموزان و داوطلبان عزیز رشته انسانی دست به تهیه و عرضه محصولات بسیار ارزشمند و با کیفیت زده است. تا دانش آموزان عزیز که در یادگیری و پاسخگویی به سوالات دروس این رشته مشکل دارند، بتوانند با استفاده از این محصولات به رفع نیازهای آموزشی خود بپردازند. این محصولات نیز مانند سایر پکیج های کنکوری ما از خصوصیات و ویژگی‌های تدریسی و آموزشی بسیار خوبی برخوردار است. که داوطلبان کنکوری می‌توانند با استفاده از آنها به راحتی مباحث مهم درسی را یاد بگیرند، و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

پکیج کامل حرف اخر رشته انسانی شامل دروس عمومی می‌باشد و در حال حاضر به دلیل کمبود وقت ما نتوانستیم به تهیه محصولات مربوط به این رشته بپردازیم. به این خاطر در ادامه ما تمامی محصولات موسسه را که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری رشته انسانی می‌توانند از آنها استفاده کنند، را مورد بررسی دقیق قرار خواهیم داد تا اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

ادبیات نظام جدید حرف اخر برای رشته علوم انسانی

اولین درس و مبحثی که دانش آموزان رشته انسانی در دفترچه عمومی با آن روبرو خواهند شد، ادبیات می‌باشد که شامل بخش‌های متعددی می‌باشد. این درس در کنکور شامل 25 سوال است، که هر کدام از این سوالات از بخش و مباحث مختلفی مانند تاریخ ادبیات، قرابت معنایی، زبان فارسی و … مطرح شده است. شما برای پاسخگویی به هر سوال نیز کمتر از یک دقیقه زمان دارید. در این بین ادبیات با داشتن ضریب 4 به عنوان یک درس پر اهمیت و رتبه ساز شناخته می‌شود، که شما می‌توانید با توجه به ان به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنید.

ادبیات حرف آخر برای رشته انسانی توسط استاد محسن منتظری که به عنوان یکی از برترین اساتید ایران شناخته می‌شود، تهیه شده است. ایشان برای تدریس هر مبحث از درس ادبیات کنکوری از روش و تکنیک آموزشی نوین و جدید استفاده کرده‌اند. تا با این روش بتوانند به داوطلبان عزیز در یادگیری و همچنین پاسخگویی به سوالات کنکوری بسیار کمک کنند. البته در ادامه ما خصوصیات و ویژگی‌های آموزشی محصولات ایشان را به صورت مختصر معرفی خواهیم کرد.

ادبیات انسانی موسسه حرف آخر برای کنکور که این پکیج توسط استان محسن منتظری مدرس ادبیات علوم انسانی، رشته ریاضی و رشته تجربی می باشد.

 • استفاده از تصویر سازی و انیمیشن سازی برای تدریس مباحث مختلف
 • استفاده از الگو و نقشه راه
 • آموزش لغات و واژگان بر اساس روش تدریس داستان محور
 • تدریس آرایه‌های ادبی با روش جدید الگو سریع و داستانی و سیستم قفل گذاری
 • تدریس بخش قرابت معنایی ادبیات در کمتر از 9 ساعت
 • حل تست و سوالات کنکوری و تالیفی چند سال اخیر

دین و زندگی حرف اخر انسانی

دین و زندگی یکی دیگر از دروس عمومی رشته انسانی شناخته می‌شود، این درس نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. به این صورت که در کسب رتبه ضریب 3 را دارا می‌باشد. دینی نیز مانند دروس دیگر عمومی کنکور از 25 سوال مختلف دین و زندگی سال دهم ، دینی سال یازدهم و دینی سال دوازدهم تشکیل شده است. که شما می‌توانید با مراجعه به بخش دینی حرف اخر با محصولات و همچنین خصوصیات این پکیج ها آشنا شود.

محصولات مربوط به دین و زندگی رشته علوم انسانی حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور که به عنوان برترین دبیر دینی در سطح کشور شناخته می‌شود، تهیه و عرضه شده است. ایشان برای تدریس مباحث و بخش‌های مختلف مربوط به این درس برای اولین بار در ایران از انیمیشن سازی و  الگو استفاده کرده است. که ما در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به معرفی جزئی خصوصیات این محصول خواهیم پرداخت.

 • استفاده از انیمیشن سازی و پویا نمایی برای تدریس مباحث مختلف
 • استفاده از 14 الگو جامع برای تدریس تمامی بخش‌ها
 • یادگیری کل آیات و پیام آیات بدون حفظ کردن مباحث
 • یادگیری کل دینی کنکور در کمتر از یک هفته
 • حل سوالات کنکوری و تالیفی زیاد برای رفع مشکل داوطلبان کنکوری

دین و زندگی انسانی حرف آخر علیرضا یوسفیان پور

عربی نظام جدید علوم انسانی حرف اخر

یکی از دروسی که بسیار برای رشته انسانی اهمیت دارد و دانش آموزان باید بیشتر به آن توجه کنند، عربی است. به این خاطر استاد محمد واعظی دست به تهیه و عرضه عربی حرف آخر برای علوم انسانی پرداخته است. تا داوطلبان کنکوری این رشته بتوانند با استفاده از این پکیج به راحتی به هر نوع سوال سخت و ترکیبی عربی عمومی پاسخ دهند. زیرا این محصول بسیار فوق‌العاده با استفاده از چند متد و تکنیک آموزشی نوین تهیه شده است، تا شما با استفاده از ان بتوانید به راحتی مباحث مختلف عربی را مانند ترجمه، درک مطلب، قواعد و … را یاد بگیرید.

عربی نیز مانند سایر دروس عمومی کنکور از 25 سوال متفاوت تشکیل شده است. که هر کدام از آنها مربوط به یک مبحث خاصی می‌باشند و شما برای پاسخگویی به هر سوال کمتر از یک دقیقه وقت دارید. شما می‌توانید با مراجعه به بخش عربی حرف اخر نظام جدید با خصوصیات محصولات استاد واعظی آشنا شوید. همچنین در ادامه ما به صورت جزئی به معرفی و بررسی خصوصیات این محصول عربی انسانی خواهیم پرداخت.

 • تدریس عربی با پویا نمایی و استفاده از الگو
 • تکرار و تمرین زیاد مباحث درس عربی
 • تدریس پر نشاط و جذاب توسط استاد واعظ
 • آموزش به منظور یادگیری مباحث بدون فراموشی
 • حل تست و سوالات ترکیبی و تالیفی برای بالا بردن اطلاعات کنکوری شما

دانلود رایگان عربی انسانی استاد واعظ

زبان انگلیسی رشته انسانی حرف آخر

زبان انگلیسی یکی از دروس بسیار مهم کنکوری می‌باشد، که اغلب دانش آموزان رشته انسانی در یادگیری و پاسخگویی به سوالات ان دچار مشکل هستند. به این دلیل استاد محمودی برای حل این مشکل دست به تهیه و عرضه پکیج زبان انگلیسی انسانی حرف اخر زده است. تا داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از آن بتوانند این درس را یاد بگیرند و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. زبان انگلیسی نیز در کنکور دارای 25 سوال مختلف می‌باشد که شما برای پاسخگویی به هر سوال کمتر از یک دقیقه زمان دارید.

همچنین استاد محمودی برای تدریس زبان خارجه حرف آخر از روش و تکنیک انیمیشن سازی و الگو و نقشه راه استفاده کرده است. به این خاطر ما در ادامه به معرفی جزئی خصوصیات این پکیج خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

 • آموزش تمامی لغات داخل کتاب و خارج از کتاب به صورت پویا نمایی
 • تدریس کل زبان خارجه در 20 ساعت با استفاده از انیمیشن و الگو
 • حل سوالات کنکوری و تالیفی برای بالا بردن اطلاعات داوطلبان

پکیج زبان انگلیسی حرف آخر برای رشته انسانی توسط استاد مجتبی محمودی تدریس و تولید شده است.

فلسفه منطق حرف آخر

یکی دیگر از محصولات مربوط به رشته علوم انسانی که بسیار حائز اهمیت است، درس فلسفه و منطق است. که اساتید ما برای کمک به دانش آموزان دست به تهیه پکیج فلسفه حرف اخر زده‌اند، تا بتوانند در یادگیری این درس سخت به آنان کمک کنند. البته باید به این نکته توجه داشت که این محصول در دست تهیه و تدوین می‌باشد و تا الان برای استفاده شما عرضه نشده است.

حرف آخر انسانی نظام جدید

همانطور که اطلاع دارید از کنکور سال 1400 دیگر کنکور نظام قدیم برگزار نخواهد شد. و باید تمامی داوطلبان کنکوری در کنکور نظام جدید شرکت کنند و برای کسب بهترین نتایج ممکن با یکدیگر به رقابت بپردازند. در این بین نیز موسسه ما برای رفع نیاز داوطلبان رشته انسانی تمامی محصولات کنکوری مورد نیاز نظام جدید را تهیه و عرضه کرده است. تا شما عزیزان دانش آموز بتوانید با استفاده از آنها به راحتی مباحث و مطالب مختلف را یاد بگیرید و در روز کنکور به راحتی به هر نوع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهید. با مطالعه این بخش دیگر شما نگران موفقیت خود نباشید، زیرا ما به فکر تمامی داوطلبان کنکوری هستیم تا بتوانند به موفقیت دست پیدا کنند.

قیمت محصولات حرف آخر رشته انسانی

یا مطالعه کامل این مطلب شاید برای شما این سوال ایجاد شده باشد که قیمت محصولات رشته انسانی حرف آخر چقدر است. قیمت این محصولات بسیار زیاد نیست و بر اساس هدف موسسه ما یعنی برقراری عدالت آموزشی، قیمت این پکیج ها به گونه‌ای می‌باشد تا هر دانش اموز و داوطلب کنکوری بتواند با هر وضع مالی به تهیه و استفاده از آنها بپردازد. به این دلیل شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت آنها به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید، و از قیمت تمامی پکیج های کنکوری ما مطلع شوید.

چگونگی تهیه محصولات رشته انسانی

در حال حاضر دو روش برای تهیه و استفاده از محصولات آموزشی این رشته وجود دارد. روش اول به این صورت است که شما از طریق فروشگاه حرف اخر به خرید محصولات کنکوری ما بر حسب نیاز آموزشی می‌پردازید. در روش دوم نیز شما می‌توانید از طریق بخش مشاوره رایگان حرف آخر و ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما همچون میلاد قربانی به تهیه انواع پکیج های ما بپردازید. و از این طریق بدون دردسر و هیچ مشکلی در زمان بسیار کوتاهی محصولات مورد نیاز خود را دریافت کنید. البته چندین سوال در مورد رشته انسانی موسسه حرف اخر نیز مطرح می‌شود که ما در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

آیا رشته انسانی در موسسه حرف آخر دارای محصول است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله اساتید مجرب ما برای تمامی دروش عمومی رشته انسانی محصولات کنکوری بسیار با کیفیت و باارزشی را تهیه و عرضه کرده‌اند. تا دانش آموزان بتوانند بر اساس نیاز خود از آنها استفاده کنند. توجه داشته باشید که تنها محصولات عمومی رشته علوم انسانی عرضه می شود.

حرف آخر انسانی چه پکیج هایی دارد؟

ما برای دروس عمومی مانند ادبیات، دین و زندگی ، عربی و زبان انگلیسی محصولات بسیار خوبی را تهیه و عرضه کرده‌ایم. تا شما عزیزان بتوانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

آیا حرف اخر برای دروس تخصصی رشته انسانی نیز محصولی عرضه می‌کند؟

در حال حاضر فقط محصول فلسفه منطق حرف اخر در حال تهیه و تدوین می‌باشد. و دیگر محصولات مربوط به دروس تخصصی رشته انسانی در حال تدوین و تولید نیستند. اما به محض اینکه محصول جدید تهیه و عرضه شد ما از طریق تلگرام و سایر شبکه های مجازی اخباری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در این مقاله و مطلب رشته انسانی حرف اخر ما به ارائه اطلاعات جامعی درباره این رشته و محصولات مرتبط با آن پرداختیم. تا بتوانیم از این طریق اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در اختیار شما داوطلبان کنکوری گروه آزمایشی انسانی قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *