آزمون های حرف آخر

آزمون های حرف آخر شبیه ساز کنکور سراسری

آزمون‌ های حرف آخر یکی از مقالات و مطالب بسیار مهمی می‌باشد، که در آن به بررسی و تحلیل بیشتر آزمون های شبیه ساز کنکور این موسسه خواهیم پرداخت. دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال قبولی در بهترین رشته‌ها و دانشگاه‌های سطح کشور هستند، باید با استفاده از امکانات مختلف خود را برای کسب بهترین نتایج ممکن آماده کنند. به همین دلیل باید در کنار یادگیری و مشاهده پکیج‌های آموزشی کنکور به برگزاری آزمون‌های شبیه ساز کنکور دست بزنند. تا از این طریق علاوه بر اینکه با چگونگی نوع سوالات کنکور آشنا می‌شوند، می‌توانند با محک زدن خود بتوانند از سطح آمادگی خود مطلع شوند. دانش آموزان می توانند با این کار برای کسب آمادگی بیشتر و تقویت خود تلاش کنند. به این دلیل در این بخش از سایت موسسه حرف اخر ما به بررسی آزمون های کنکوری این موسسه خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

میلاد قربانی مشاور کنکور آزمون های کنکور سراسری رشته ریاضی و تجربی در موسسه حرف آخر

آزمون های کنکوری موسسه حرف آخر

موسسه ما به عنوان یکی از مراکز عرضه نشر کتاب و دیجیتال در ایران شناخته می‌شود، که برای رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان به ارائه محصولات مختلف کنکوری پرداخته است. که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می‌توانند با استفاده از آنها نیازهای مختلف خود را بر طرف کنند، و در کنکور سراسری به نتایج بسیار عالی دست پیدا کنند. البته ما در پایین به صورت جزئی تمامی محصولات آموزشی و کنکوری این موسسه را معرفی خواهیم کرد تا در این باره اطلاعات دقیقی را در اختیار شما عزیزان کنکوری قرار دهیم.

پکیج های آموزشی: عمده فعالیت حرف آخر عرضه و تولید محصولات آموزشی مختلف با استفاده از روش و تکنیک آموزشی نوین و جدید است، که دانش آموزان می‌توانند برای کسب بهترین نتایج ممکن از آنها استفاده کنند. برای تهیه این محصولات بسیار با کیفیت از تصویر سازی و استفاده از الگو و نقشه راه استفاده شده، تا داوطلبان کنکوری بتوانند با استفاده از دی وی دی‌های این موسسه مباحث مختلف کنکوری را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند. البته شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه حرف آخر بر اساس نیاز خود به تهیه و استفاده از پکیج های آموزشی مختلف بپردازید.

مشاوره رایگان حرف آخر: از دیگر خصوصیات بسیار مهم این موسسه ایجاد دپارتمان مشاوران است، به این صورت که برای راحتی کار دانش آموزان کنکوری در این موسسه گروه مشاوره بزرگ و بسیار با تجربه ایجاد شده است. تا این مشاوران بتوانند با ارتباط با داوطلبان کنکوری و ارائه اطلاعات و مشورت‌های اصولی و استاندارد به آنان در مسیر موفقیت کنکور نقش بسزایی داشته باشند. به این خاطر شما برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر این موسسه مانند میلاد قربانی به بخش مشاوره حرف آخر مراجعه کنید، یا با شماره‌های مندرج بر روی سایت تماس بگیرید.

مشاوره رایگان آزمون کنکوری حرف آخر

برنامه مطالعاتی منظم و دقیق: داشتن برنامه مطالعاتی کامل و جامع می‌تواند در موفقیت و عدم موفقیت داوطلبان کنکوری بسیار تاثیر گذار باشد. به این دلیل موسسه ما برای بالا بردن کیفیت و سطح علمی دانش آموزان در کنار محصولات و پکیج های آموزشی مختلف، به ارائه برنامه مطالعاتی منظم و دقیق می‌پردازد. تا دانش‌آموزان با استفاده از این برنامه های مطالعاتی بتوانند در زمان مناسب و کافی به مطالعه و مرور مباحث مختلف کنکوری بپردازند. البته شما برای دریافت اطلاعات کامل در این باره می‌توانید به بخش برنامه مطالعاتی حرف اخر مراجعه کنید، و اطلاعات تکمیلی جامعی را به دست بیاورید.

آزمون‌های حرف آخر: یکی از محصولات بسیار باارزش و جدیدی که اساتید این موسسه دست به تهیه و عرضه آن زده‌اند، پکیج آزمون های حرف آخر می‌باشد. این محصولات برای بالا بردن آمادگی داوطلبان کنکوری و مخصوص زمان جمع بندی و مرور است. شما با استفاده از این محصولات علاوه بر اینکه می‌توانید آزمون های شبیه ساز کنکور را برای خود ایجاد کنید، به مرور و بررسی سوالات و مباحث مختلف کنکوری نیز می‌پردازید. البته ما در ادامه به معرفی بیشتر این چند آزمون جامع خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم. همچنین شما برای تهیه این محصولات می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج بر روی سایت با مشاور برتر ما با آقای میلاد قربانی در ارتباط باشید.

قیمت آزمون های حرف آخر

آیا حرف اخر دارای آزمون‌های جامع کنکوری می‌باشد

سوالی که در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ممکن است ایجاد شود، این مسئله است که آیا موسسه حرف آخر آزمونهای جامع کنکوری دارد؟. در پاسخ باید بگوییم که بله اساتید ما با تلاش‌های شبانه روزی خود توانسته‌اند دست به تهیه و عرضه چند آزمون کنکوری بزنند. تا داوطلبان و دانش آموزان عزیز بتوانند با استفاده از این محصولات به بهترین شکل ممکن خود را آماده و مهیای شرکت در کنکور سراسری کنند. با استفاده از این محصولات بسیار فوق‌العاده دانش آموزان دیگر نگرانی از بابت آشنایی با تیپ و نوع سوالات کنکور ندارند، زیرا در این آزمون‌ها همانند کنکور عمل شده است و دانش آموزان می‌توانند با استفاده از آنها خود را بیشتر با شرایط کنکور آشنا کنند و به سنجش خود بپردازند.

مزیت استفاده از آزمون‌های جامع شبیه ساز کنکور

برای شما عزیزان ممکن است این سوال ایجاد شود که مزیت استفاده از آزمون های جامع شبیه ساز کنکور چیست، و چه تاثیری بر روی ما می‌گذارد. در زندگی همواره انجام دادن یک کار و فعالیت برای دفعات اولین بسیار سخت است، و ممکن است در انجام آن کار دچار مشکل و سر در گمی شویم و کنکور سراسری نیز از این قاعده مستثنی نیست. شما زمانی که برای بار اول و دوم در شرایط کنکور قرار می‌گیرید ممکن است دچار استرس و سردر گمی در پاسخگویی به سوالات و مدیریت زمان خود شوید. به همین دلیل می‌توانید با شرکت در کنکورهای شبیه ساز مختلف بیشتر با شرایط شرکت در کنکور آشنا شوید و به موفقیت نزدیک شوید.

اولین مزیت شرکت در آزمون‌های شبیه ساز کنکوری حرف آخر آشنایی با شرایط و خصوصیات کنکور و همچنین مدیریت زمان است. به این صورت که شما با این کار سرعت عمل بیشتری را به دست می‌آورید و می‌توانید در زمان تعیین شده به سوالات تمامی دروس پاسخ دهید و دیگر وقت و زمان خود را از دست ندهید.

دومین مزیت استفاده از چنین آزمون‌هایی آنایی با نوع و تیپ سوالات کنکوری می‌باشد به این صورت که شما خواهید دانست که سوالات مختلف کنکور چگونه هستند و از چه مباحث و بخش‌هایی انتخاب شده‌اند. و شما با دانستن این موارد می‌توانید به بهترین شکل ممکن خود را آماده شرکت در کنکور سراسری کنید.

سومین مزیت استفاده از آزمون های جامع مرور مباحث مختلف دروس مختلف است. به این صورت که شما در حین برگزاری آزمون متوجه می‌شوید که یک بحث را از یاد برده‌اید یا قشنگ یاد نگرفتید. بعد از به پایان رساندن آزمون و بررسی آن به مرور مبحثی که در آن مشکل داشتید می‌پردازید، تا اگر در روز کنکور با سوالاتی از آن بخش مواجه شدید بتوانید به راحتی به آنها پاسخ دهید.

10 آزمون مبحثی حرف آخر

معرفی آزمون های موسسه حرف آخر

حرف اخر به عنوان یکی از موسسات و انتشارات نشر کتاب و دیجیتال کنکور توانسته است بر اساس نیاز آموزشی دانش آموزان، به تهیه و عرضه انواع محصولات آموزشی کنکور بپردازد. در این بین یکی از جدیدترین و مهمترین محصولاتی که دانش آموزان می‌توانند برای کنکور و کسب موفقیت از آن استفاده کنند، آزمون‌های جامع آن می‌باشد. این پکیج‌ های بسیار با ارزش توسط اساتید مجرب و با دانش ما تهیه شده‌اند که تا حدود 90 درصد سوالات آن مشابه سوالات کنکوری می‌باشد و شما با استفاده از آنها می‌توانید موفقیت خود را تضمین کنید.

همچنین در کنار این آزمون‌ها پاسخنامه تشریحی و تصویری برای شما ارسال می‌شود، تا با استفاده از آنها بتوانید به راحتی به بررسی سوالات مختلف بپردازید. به این صورت که شما داخل دی وی دی پکیج سوالی را که در ان مشکل داشتید و اشتباه حل کردید را انتخاب می‌کنید و استاد مربوطه به تدریس آن مبحث به صورت تصویری می‌پردازد، تا از این طریق شما به مرور مباحث مختلف بپردازید. البته در پایین چند آزمون جامع این موسسه را معرفی خواهیم کرد تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

10 آزمون مبحثی حرف آخر

یکی از برترین آزمون‌های جامع شبیه ساز کنکور که موسسه ما دست به عرضه و تهیه ان زده است، 10 آزمون مبحثی می‌باشد. این محصول با کیفیت و استاندارد برای رفع نیازهای دانش آموزان تهیه شده است، تا آنان بتوانند با استفاده از آن به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرند. بسیاری از دانش آموزان به دلیل استرس و ذهن نا آماده در روز کنکور قادر نیستند به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. به این دلیل ما برای رفع این مشکل به عرضه ده آزمون مبحثی حرف اخر پرداخته‌ایم، تا دانش آموزان بعد از به پایان رساندن یک درس و مبحث خاص بتوانند در یک آزمون جامع و کامل شرکت کنند. این امر باعث می‌شود تا مباحث مختلف کنکوری در ذهن آنان حک شود و بتوانند با این روش مطالب مختلف را از یاد نبرند.

10 آزمون جامع نظام جدید

یکی از محصولات بسیار با کیفیت ما که شما می‌توانید در زمان مرور و جمع بندی از ان استفاده کنید، 10 آزمون حرف آخر نظام جدید می‌باشد. این محصول شامل ده آزمون شبیه ساز کنکور می‌باشد، که شما می‌توانید با شرکت در آن علاوه بر شناخت شرایط کنکور با چگونگی سوالات آن نیز آشنا شوید. در کنار این پکیج نیز پاسخنامه تشریحی و تصویری قرار گرفته است، تا شما بتوانید به صورت تصویری به بررسی سوالات مختلف بپردازید، و از این طریق به مرور مباحثی که ممکن است فراموش کرده باشید بپردازید.

10 آموزش حرف آخر

10 آموزش حرف آخر

20 آزمون حرف آخر نظام جدید

کاملترین پکیج مربوط به آزمون حرف آخر، 20 آزمون جامع نظام جدید می‌باشد. این پکیج بسیار با کیفیت از 20 آزمون شبیه ساز کنکور که شامل سوالات دروس عمومی و دروس تخصصی می‌باشد تشکیل شده است. تا شما بتوانید با استفاده از ان به بهترین شکل ممکن به مرور مباحث مختلف دروس کنکوری بپردازید. شما با استفاده از این محصول دو روز یک بار به برگزاری یک آزمون می‌پردازید، و با بررسی ان به نقاط ضعف و قوت خود در کنکور پی خواهید برد.

این محصول بسیار با کیفیت و استاندارد می‌باشد، و اساتید ما با استفاده از تجربیات و معلومات بالای خود دست به تهیه و عرضه ان پرداخته‌اند. همچنین در کنار این محصول 20 آزمون جامع کنکوری پاسخنامه تصویری برای شما ارسال خواهد شد که حدود 300 ساعت تدریس است، تا شما از طریق ان به بررسی و مرور مباحث مختلف کنکوری بپردازید.

پاسخنامه آزمون‌های موسسه

اگر به آزمون‌های مختلف کتب مختلف و منابع کنکوری نگاه کنید می‌بینید، که برای پاسخگویی به تست‌های مختلف یک خط توضیح گنگ گنجانده شده است. که شما با مشاهده و مطالعه ان چیزی دست گیرتان نمی‌شود. به این دلیل ما برای رفع این مشکل به ارائه پاسخنامه تصویری یا همان پاسخ نما در کنار آزمون‌های مختلف پرداخته‌ایم، تا از این طریق بتوانیم اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

به این صورت که یک دی وی دی تصویری همراه هر آزمون در اختیار شما قرار می‌گیرد، که توضیحات مربوط به تک تک سوالات آزمون به صورت تصویری داخل آن گنجانده شده است. به طور مثال شما سوال 15 ادبیات را در آزمون اشتباه زده‌اید و با این دی وی دی قصد بررسی آن را دارید، شما با وارد شدن به بخش ادبیات سوال 15 را انتخاب می‌کنید و استاد محسن منتظری به صورت تصویری به مرور مبحث آن سوال می‌پردازد. تا شما از این طریق بتوانید با مرور آن مبحث در روز کنکور اگر با چنین سوالی مواجه شوید بتوانید به راحتی به آن پاسخ دهید.

آزمون های شبیه ساز کنکور

چگونگی خرید آزمون های جامع کنکوری

شما با خواندن و مطالعه مطالب بالا حتما از کیفیت بالای این آزمون‌ها مطلع شده‌اید. و به این مسئله فکر کردید که چگونه به خرید و استفاده از آنها بپردازید. شما عزیزان دانش آموز و داوطلب کنکوری می‌توانید برای تهیه آزمون های حرف اخر به بخش فروشگاه ما مراجعه کنید، و از این بخش به صورت آنلاین به خرید انواع محصولات آموزشی بپردازید. همچنین می‌توانید از طریق مشاوران ما به خرید انواع محصولات کنکوری این موسسه بپردازید. به این دلیل شما برای ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما می‌توانید با شماره‌ تماس دفتر مرکزی حرف آخر که بر روی سایت قرار داده‌ایم تماس بگیرید.

در این مطلب و مقاله بررسی آزمون های حرف آخر ما به صورت اختصاصی و کامل به بررسی تمامی محصولات این موسسه پرداخته‌ایم. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد کسب بهترین نتایج ممکن را دارند، بتوانند با تهیه این محصولات بسیار عالی در کنکور سراسری به نتایج مد نظر خود دست پیدا کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *