غلامحسین شیروانی شیمی حرف اخر

بیوگرافی استاد غلامحسین شیروانی حرف آخر

بیوگرافی استاد غلامحسین شیروانی مدرس حرف آخر یکی دیگر از مقالات و مطالبی مربوط به موضوع بیوگرافی اساتید این موسسه کنکوری می‌باشد. استاد شیروانی به عنوان دبیر درس شیمی شناخته می‌شود، که توانسته است با استفاده از تجربیات و اطلاعات بالای خود در زمینه شیمی به عرضه محصولات آموزشی مختلف بپردازد. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب بهترین نتایج ممکن در این باره هستند، بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند. به این خاطر در این بخش از مقالات سایت حرف آخر به بررسی زندگینامه او خواهیم پرداخت، تا شما دانش آموزان را با سوابق و همچنین خصوصیات محصولات او آشنا کنیم.

در این بین برای دانش آموزان کنکوری استفاده از پکیج های کمک آموزشی با کیفیت که توسط اساتید با تجربه و معروف تهیه شده باشند، بسیار با اهمیت می‌باشد. زیرا از این طریق می‌توانند مباحث درسی را بهتر یاد بگیرند و به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

مشاوره رایگان حرف آخر شیمی

زندگینامه استاد شیروانی ( Gholamhossein Shirvani )

استاد غلامحسین شیروانی به عنوان یکی از اساتید و دبیران بسیار معروف و مجرب در سطح کشور شناخته می‌شود، که توانسته از خود رزمه کاری بسیار باارزشی به جا بگذارد. به این خاطر استاد منتظری بنیانگذار موسسه نشر دیجیتال و کتاب بر اساس تجربیات بالا و سوابق جامعی که استاد داشتند ایشان را به موسسه خود جذب کردند. تا ایشان بتوانند از طریق ارائه محصولات آموزشی مختلف در زمینه شیمی، دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را مسیر رسیدن به موفقیت کمک و همراهی کنند. او توانسته است با استفاده از سبک پویا نمایی یا همان تصویر سازی برای اولین بار در ایران درس شیمی را تدریس کند. که در بخش‌های بعدی به بررسی بهتر این موضوع خواهیم پرداخت.

استفاده از اساتید و دبیران تراز اول در محصولات مختلف می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر روی دانش آموزان قرار دهد. به این صورت آنها به خوبی و با اطلاعات بالای خود می‌توانند مباحث مربوط به دروس را توضیح دهند، و دانش آموزان نیز مباحث مختلف را به خوبی یاد بگیرند. همچنین آنها با صدا و بیانی شیوا و رسا مطالب مختلف را باز گو خواهند کرد تا داوطلبان عزیز در یادگیری مباحث سخت و ترکیبی دچار مشکل نشوند. به این دلیل استاد شیروانی یکی از بهترین دبیران شیمی می‌باشد که شما می‌توانید با خیال راحت از محصولات او استفاده کنید.

اهمیت شیمی کنکور

شیمی در کنکور سراسری یکی از دروس تخصصی بسیار با اهمیت شناخته می‌شود،که در بین رشته‌های تجربی و ریاضی مشترک می‌باشد. به این خاطر این درس از اهمیت بسیار بالایی در رتبه آوری برخوردار می‌باشد، و دانش آموزان و داوطلبانی که قصد قبولی در بهترین دانشگاه و رشته‌های ممکن را دارند، باید بتوانند به درصد بالایی از سوالات کنکوری این درس پاسخ دهند. البته در این بین به دلیل سختی، بیشتر دانش آموزان قادر به پاسخگویی به سوالات این درس نیستند. به این دلیل شما باید در میان محصولات آموزشی بهترین انتخاب ممکن را بکنید تا به بهترین نتیجه که منتظرش هستید دست پیدا کنید.

در این بین به صورت کلی درس شیمی از دو بخش کاملا مختلف و مهم تشکیل شده است، به نام مسائل شیمی و مفاهیم شیمی. که هر کدام از آنها دارای مباحث و بخش‌های مختلفی هستند که در کنکور دانش آموزان می‌توانند با پاسخگویی به آنها به نتایج عالی دست پیدا کنند. همچنین شیمی در کنکور دارای ضریب 3 می‌باشد و دانش آموزان نگاه ویژه‌ای به این درس داشته باشند، تا در مسیر کسب موفقیت با مشکلات مختلفی مواجه نشوند.

شیمی استاد شیروانی

معرفی استاد غلامحسین شیروانی بهترین مدرس شیمی

اغلب دانش آموزان کنکوری و همچنین اولیای آنها قصد خرید محصولات مختلف کنکوری داشته باشند، ابتدا در مورد خصوصیات این محصول و دبیران تحقیق می‌کنند. تا ببینند این محصول دارای چه ارزشی می‌باشد و می‌تواند نیازهای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری را برطرف کند. به این خاطر برای اینکه شما عزیزان بتوانید با خیال راحت محصولات شیمی حرف اخر را تهیه و استفاده کنید. در این بخش به بررسی بیوگرافی و سوابق استاد شیروانی خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار دقیقی را درباره ایشان و همچنین محصولات شیمی در اختیار شما قرار دهیم.

در کل استاد Gholamhossein Shirvani یکی از برترین اساتید موسسه حرف آخر که در زمینه تولید فیلم های آموزش کنکور فعالیت می کند، به شمار می‌رود، که توانسته بر اساس نیاز دانش آموزان پکیج های مختلفی را تهیه و عرضه کند. ایشان برای تهیه تمامی این محصولات از متد و تکنیک‌های بسیار فوق‌العاده‌ای استفاده کرده، تا دانش آموزان در یادگیری مباحث درسی و همچنین پاسخگویی به سوالات کنکور مشکلی نداشته باشند. البته در ادامه به صورت تخصصی خصوصیات و ویژگی‌های تدریسی محصولات شیروانی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

تحصیلات استاد شیروانی

برای اینکه اساتید ما بتوانند محصولات و پکیج های کنکوری با کیفیت و عالی را تدریس و عرضه کنن، باید دارای تجربیات و همچنین معلومات آموزشی بسیار زیادی باشند. به این خاطر استاد شیروانی شیمی به عنوان یکی از باسوادترین دبیران سطح کشور شناخته می‌شود، که دارای مدرک دکترای شیمی آلی از دانشگاه خوارزمی تهران می‌باشد. این دانشگاه به عنوان مهد شیمی ایران شناخته می‌شود که از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، و همین امر نیز باعث شده استاد با معلومات بالای خود بتواند محصولات با کیفیت کنکوری دقیق و جامعی را تدریس و عرضه کند.

غلامحسین شیروانی

غلامحسین شیروانی

سوابق علمی و تالیفات

استاد شیروانی به عنوان برترین و با تجربه‌ترین دبیران سطح کشور شناخته می‌شود، که توانسته است در چند سال فعالیت خود در مراکز و مدارس مختلف به سوابق و افتخاران مختلفی دست پیدا کنید. او همچنین در زمینه تالیف و انتشار کتب آموزشی شیمی بسیار فعال بوده است، و توانسته است چند کتاب بسیار عالی را به بازار عرضه کند. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند با خیال راحتی از این محصولات استفاده کنند، و مباحث درس شیمی را به راحتی یاد بگیرند. البته شیروانی شیمی دارای سوابق و افتخارات دیگری نیز می‌باشد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 • عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
 • مبتکر استفاده از تصویر سازی برای تدریس شیمی برای اولین بار در ایران
 • مدرس محصولات مختلف آموزشی شیمی
 • تدریس درس شیمی در مراکز آموزشی و مدار مختلف مانند قلم چی
 • تدریس در آزمایشگاه شیمی دانشگاه خوارزمی
 • تدریس در شبکه‌های تلویزیونی مختلف مانند شبکه آموزش
 • چاپ بیش از 50 مقاله در انتشارات و نشریات معتبر کشور

ارتباط با استاد Gholamhossein Shirvani

در حال حضر برای اینکه شما به صورت مستقیم با شماره استاد شیروانی در تماس باشید وجود ندارد. اما شما عزیزان دانش آموز که به دنبال موفقیت هستید می‌توانید با ارتباط با مشاوره رایگان حرف آخر ابتدا مشکل خود را با آنها در میان بگذارید. و اگر مشکل شما برطرف نشد از این مشاورین برتر بخواهید تا هرچه سریع‌تر امکان دسترسی و ارتباط شما را با خود استاد خود فراهم کنند. شما برای ارتباط با مشاورین ما نیز می‌توانید از شماره‌های مندرج بر روی سایت استفاده کنید. البته ما در مطلب بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری نیز به ارائه اطلاعاتی درباره راه ارتباطی با ایشان نیز پرداخته‌ایم.

غلامحسین شیروانی موسسه حرف آخر

پکیج های کنکوری شیمی شیروانی

استاد Gholamhossein Shirvani به عنوان یکی از برترین دبیران درس شیمی در کشور ایران شناخته شده است. او برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال موفقیت هستند، اما در یادگیری و پاسخگویی به سوالات شیمی دچار مشکل هستند. دست به تهیه و عرضه انواع محصولات کمک آموزشی زده است، تا دانش آموزان بتوانند بر اساس نیازهای آموزشی خود دست به تهیه و استفاده از این محصولات عالی بزنند. البته ما در ادامه نیز به معرفی تمام پکیج های آموزشی این استاد عزیز و نامی خواهیم پرداخت.

 • شیمی مسائل نظام قدیم
 • مفاهیم شیمی سال سوم و چهارم
 • شیمی جامع مفاهیم
 • شیمی سال دوم
 • شیمی جامع نظام قدیم
 • مفاهیم شیمی دهم و یازدهم نظام جدید
 • مفاهیم شیمی دوازدهم نظام جدید
 • مسائل شیمی جامع
 • محاسبات
 • شیمی 6040
 • پکیج کامل شیمی نظام جدید

خصوصیات آموزشی محصولات

غلامحسین شیروانی برای تدریس دو مبحث مهم مسائل شیمی و مفاهیم شیمی از چند روش و تکنیک ناب و عالی استفاده کرده است. به این صورت که او برای تدریس بهتر تمامی بخش‌ها از تصویر سازی و انیمیشن سازی استفاده کرده است. تا با این روش نیم کره سمت راست مغز و حافظه بلند مدت مغز دانش آموزان فعال شود. و آنان بتوانند با این روش مباحث مختلف را به راحتی و در زمان کوتاهی یاد بگیرند و این مطالب را نیز مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

در لایه دیگر از روش تدریس این استاد، ایشان فرمول‌های مربوط به بخش مسائل شیمی را حذف کرده است. و از چند الگو و نقشه راه جامع که تمام مباحث شیمی را پوشش می‌دهند استفاده کرده است. تا از این طریق داوطلبان کنکوری بتوانند در زمان کوتاهی و همچنین به راحتی به هر نوع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهند و درصد بالایی را کسب کنند.

غلام حسین شیروانی کیست

شیمی استاد شیروانی خوبه؟

سوال دیگری که ممکن است در این میان در ذهن دانش آموزان و اولیا آنان ایجاد شود، این مسئله می‌باشد که پکیج شیمی خوبه؟. در پاسخ به این سوال باید این گونه بگوییم که غلام حسین شیروانی حرف آخر به عنوان برترین دبیر شیمی در سطح کشور شناخته می‌شود. ایشان دارای مدرک دکترای شیمی آلی از بهترین دانشگاه کشور هستند و همین امر باعث بالا رفتن معلومات ایشان شده است. به این خاطر ایشان با اطلاعات بالای خود قادر خواهد بود به بهترین شکل ممکن محصولات آموزشی را عرضه کند، تا داوطلبان کنکوری بر اساس نیاز خود از ان استفاده کنند. به این دلیل محصولات استاد را می‌توان معتبرترین و با کیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار دانست.

نظر دانش آموزان درباره شیروانی

در حال حاضر در ایران دانش آموزان و داوطلبان بیشماری از محصولات شیمی شیروانی برای کسب بهترین نتایج ممکن استفاده کرده‌اند. و اگر شما به نظرات و پیشنهادهای دانش آموزان در پایین معرفی محصولات ایشان دقت کنید. مشاهده می‌کنید که تمامی این افراد از کیفیت محصولات وی و همچنین خرید آن بسیار راضی و خشنود هستند. به این دلیل اگر شما به دنبال خرید بهترین پکیج آموزشی درس شیمی هستید وقت و زمان خود را از دست ندهید و با اطمینان کامل اقدام به خرید محصولات ایشان کنید، تا نتایج دلخواه خود را به دست بیاورید.

در این مقاله بیوگرافی استاد شیروانی شیمی ، ما به صورت اختصاصی به معرفی سوابق و فعالیت‌های آموزشی ایشان و همچنین محصولات ایشان پرداختیم. تا شما دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بهتر با این استاد آشنا شوید و بتوانید با خیال راحت و آسوده به خرید و استفاده از محصولات ایشان بپردازید.

بیوگرافی استاد غلامحسین شیروانی

Professor Gholamhossein Shirvani Chemistry teacher Harfeakhar

To make you more familiar with the packages and instructor of the chemistry course, we reviewed Gholam Hossein Shirvani. All the information you need to know about him is written in full on this page. If you need to buy their packages, you can talk to special consultants for free before taking any action. Note that in this section, we have given you a brief reference to: education, master’s writings, biography, educational videos and DVDs, specialization, rank in the country, etc., about which you needed to get information. If you have any questions or problems, you can send us your comments at the bottom of this page.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *