برنامه حرف آخر در شبکه آموزش و شبکه ملی تلویزیون

زمان پخش برنامه حرف آخر در تلویزیون شبکه آموزش و ملی

یکی از مقالات و مطالب در رابطه با زمان پخش برنامه های کنکوری در تلویزیون که در این بخش قصد داریم به بررسی و تحلیل آن بپردازیم، زمان پخش برنامه حرف آخر در تلویزیون شبکه آموزش و مجری برنامه است. همواره دیدن نمونه تدریس و دانستن اینکه مباحث مختلف کنکوری چگونه و با چه کیفیتی تدریس می شود، از اهمیت بسیار بالایی برای دانش آموزان برخوردار است. زیرا آنان با مقایسه کیفیت تدریس محصولات مختلف، دست به تهیه بهترین پکیج کنکوری می زنند. تا از این طریق بتوانند به یک محصول جامع که نیاز آموزشی مختلف آنان را برطرف کند دست پیدا کنند. به این دلیل یکی از بهترین راه های شناخت محصولات مربوط به فروشگاه حرف آخر پخش زنده در تلویزیون توسط مجری موسسه است. به این دلیل ما در این مطلب به معرفی زمان دقیق پخش برنامه های حرف آخر در شبکه آموزش ملی خواهیم پرداخت.

پخش برنامه حرف آخر در شبکه آموزش تلویزیون

از زمانی که تلویزیون اختراع شده است، این شبکه ارتباطی و جمعی به یک مرکز تبلیغ برای برند های معروف و سرشناس تبدیل شده است. تا بتوانند با معرفی محصولات خود و همچنین کیفیت آنها خدمات و کاری را که عرضه می کنند به مردم بشناسانند. به این خاطر موسسه حرف آخر نیز به عنوان یک برند بسیار معتبر و بین المللی شناخته می شود، که در انواع شبکه های تلویزیونی دارای برنامه های مختلف است. تا از این طریق بتواند محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به دانش آموزان و اولیای آنها معرفی کند.

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که در صدا و سیمای ایران فقط به معرفی موسسات و مراکز خدماتی معتبر که دارای تمامی مدارک لازم هستند می پردازند. به این دلیل موسسه ما به عنوان اولین مرکز نشر دیجیتال کنکور شناخته می شود، که توانسته در چندین شبکه ملی مانند حرف آخر در شبکه یک، شبکه آموزش، شبکه چهار و چندین شبکه استانی به ارائه برنامه بپردازد. در این برنامه ها نیز اغلب به معرفی محصولات و خدمات مختلفی که در کنار پکیج های کنکوری به دانش آموزان عرضه خواهد شد بحث خواهد شد، تا شما اطلاعات دقیق و جامعی را درباره موسسه ما به دست بیاورید.

زمان پخش حرف آخر در شبکه آموزش

مجری برنامه حرف آخر کیست؟ کارشناس شبکه آموزش

همیشه در این نوع برنامه های دانش آموزان می خواهند کسی که در حال گفتگو می باشد به اصطلاح مجری و کارشناس برنامه کنکوری را بشناسند. در این بین ما قصد داریم توضیحات مختصری در رابطه با نام مجری برنامه و کارشناس برنامه را همراه با اسم و شماره و عکس در این بخش برای شما قرار دهیم. توجه داشته باشید که ممکن است در برنامه های مختلف مجری شبکه حرف آخر تغییر کند. به همین دلیل ما سعی می کنیم که تمامی افراد که در این برنامه تلویزیون ملی فعالیت می کنند اشاره خواهیم کرد.

دلیل پخش برنامه های حرف آخر در شبکه ملی

شاید این پرسش نیز در ذهن شما ایجاد شده باشد، که دلیل اینکه موسسه کنکوری حرف آخر در تلویزیون و شبکه ملی دارای برنامه های مختلف است چیست؟. در ایران به دلیل اینکه تمامی افراد جامعه در تمامی مناطق به تلویزیون و شبکه های ملی دسترسی دارند، بهترین مکان برای معرفی محصولات آموزشی کنکور به دانش آموزان تلویزیون شناخته می شود. زیرا تمامی دانش آموزان می توانند با دیدن کیفیت آموزشی تدریس محصولات ما از ارزش بالای پکیج ها مطلع شوند و بتوانند با خیال راحت به رید و استفاده از محصولات متنوع کنکوری ما بپردازند.

همچنین ما برای اینکه بتوانیم خدمات مختلفی را که برای دانش آموزان کنکوری عرضه خواهیم کرد، را معرفی کنیم. نیازمند یک محیط بسیار فعال و خاص هستیم تا بتوانیم به راحتی به معرفی خدمات خود بپردازیم. به این دلیل در هر برنامه تلویزیونی حرف آخر یک دبیر، یک مشاور ارشد همراه با یک دانش آموز و داوطلب کنکوری که از محصولات ما استفاده کرده است، حضور پیدا می کنند. تا بتوانند نظرات و تجربیات خود را در رابطه با کنکور و همچنین کیفیت آموزشی پکیج های این موسسه را در اختیار شما قرار دهند.

برنامه های کنکوری حرف آخر در تلویزیون شبکه آموزش و شبکه های استانی و همچنین شبکه رسانه ملی

حرف آخر در تلویزیون

همانطور که قبلا گفتیم ما در شبکه های مختلف تلویزیونی برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب موفقیت و بهترین نتایج ممکن هستند، دارای برنامه های آموزشی مختلفی هستیم. که در آنها با استفاده از روش و تکنیک های آموزشی مختلف مانند پویانمایی، تصویر سازی و استفاده از الگو و نقشه راه به تدریس مباحث مختلف کنکوری می پردازیم. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات کاملی درباره چگونگی کیفیت آموزشی محصولات خود در اختیار شما عزیزان بگذاریم.

به این دلیل ما در ادامه به معرفی زمان دقیق پخش برنامه حرف آخر در تلویزیون ملی خواهیم پرداخت. تا شما عزیزان داوطلب که به دنبال آشنایی بیشتر با سبک تدریسی محصولات ما هستید، بتوانید با دیدن این برنامه های بسیار با ارزش اطلاعات مد نظر خود را به دست بیاورید.

زمان پخش برنامه حرف آخر در شبکه یک

یکی از کانال های تلویزیونی که از بیننده و طرفداران بسیار زیادی برخوردار است، و به عنوان شبکه ملی ایران نیز در بین مرد شناخته می شود شبکه یک است. به این دلیل با تلاش های بی وقفه استاد منتظری موسسه ما توانسته است وقت و بازه زمانی مشخصی را برای معرفی محصولات خود و همچنین تدریس مباحث مختلف کنکوری در این شبکه پیدا کند. به این صورت که در روزهای خاص برنامه تلویزیونی حرف اخر در شبکه 1 بین ساعت 17:30 الی 18:10 پخش خواهد شد. تا علاقمندان و داوطلبان کنکوری بتوانند با برنامه ریزی دقیق این برنامه بسیار با کیفیت را ببینند.

زمان پخش برنامه صد در شبکه 4

در شبکه چهار موسسه کنکور ما حضوری بسیار فعال دارد و با برنامه جامع و کاملی به نام برنامه صد ما به معرفی این محصولات می‌ پردازیم. به این صورت که این برنامه اغلب به صورت همه روزه و در ساعات و زمان مشخصی پخش خواهد شد. تا از این طریق دبیران و مشاوران این موسسه به معرفی محصولات و خدمات این موسسه و همچنین کد تخفیف حرف آخر که برای پکیج های این موسسه در نظر گرفته شده است بپردازند. به این دلیل زمان پخش حرف آخر در شبکه چهار ساعات 10: 14 الی 10: 44 صبح و 13:14 الی 15:55 بعد از ظهر می باشد. و شما در این ساعات می توانید با روشن کردن تلویزیون خود به دیدن برنامه صد حرف آخر بپردازید، و اطلاعات کنکوری خوبی را به دست بیاورید.

ساعت پخش برنامه های کنکوری حرف آخر در تلویزیون آموزشی

ساعات پخش برنامه حرف آخر در شبکه آموزش

یکی از شبکه ها و کانال های مربوط به ایران که ما در ان فعالیت داریم شبکه آموزش می باشد. در این شبکه نیز مانند سایر کانال های دیگر ما دارای برنامه ثابت و با کیفیتی به نام کارنامه 20 می باشیم. تا از این طریق بتوانیم دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که در یادگیری مباحث کنکور مشکل دارند کمک و راهنمایی کنیم. به طور کلی برنامه کارنامه 20 شبکه آموزش حرف اخر در اغلب روز های هفته و در ساعات 18:10 عصر شروع می شود.

پخش برنامه تلویزیونی حرف آخر در شبکه های استانی

ما برای اینکه بتوانیم در تمامی نقاط ایران محصولات با کیفیت خود را به دانش آموزان معرفی کنیم. و آنان با استفاده از این محصولات به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند، به پخش برنامه تلویزیونی در اکثر شبکه های استانی پرداختیم. تا از این طریق به صورت گستره و جامع به معرفی کیفیت و ارزش بالای محصولات خود بپردازیم. که در ادامه به صورت دقیق زمان پخش برنامه حرف آخر را در شبکه های استانی را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • برنامه تلویزیونی ما در شبکه استانی کردستان در ساعت 15:15 شروع خواهد شد
 • برنامه تلویزیونی حرف آخر در شبکه استانی اصفهان اغلب روزها در ساعت 16:20 پخش می شود
 • برنامه کنکوری تلویزیونی ما در شبکه استانی فارس تحت عنوان کارنامه صد هر روزه ساعت 15:15 دقیقه بر روی آنتن می رود
 • در شبکه استانی خلیج فارس برنامه موسسه حرف اخر ساعت 17 پخش می شود
 • برنامه آموزشی کنکور این موسسه در شبکه استانی آذربایجان غربی اغلب در ساعت 18 بر روی آنتن می رود
 • در شبکه استانی یزد نیز برنامه کنکوری حرف آخر اغلب در ساعت 10:18 پخش می شود

آیا در رادیو نیز حرف اخر دارای برنامه می باشد

در پاسخ به این سوال نیز باید بگوییم که بله ما در رادیو و در فرکانس های مختلف دارای برنامه های مختلفی هستیم. تا از این طریق نیز بتوانیم به معرفی موسسه و محصولات خود به دانش آموزان عزیز کنکوری بپردازیم. به این خاطر اگر شما دسترسی به تلویزیون ندارید می توانید از طریق رادیو برنامه های موسسه ما را دنبال کنید، و بیشتر با سبک آموزشی ما آشنا شوید.

زمان پخش برنامه حرف آخر در تلویزیون رسانه و شبکه آموزش ملی و شبکه چهار

برنامه حرف آخر در شبکه آموزش شامل چه مواردی می شود؟

اگر قصد دارید قبل از اینکه به تماشای تلویزیون بپردازید در رابطه با مباحث و جزئیات آن آشنا شوید در این بخش از اطلاعات و ساعت پخش برنامه های کنکوری حرف آخر به شما می گوییم که چه مواردی در این شبکه ملی و همچنین شبکه های استانی پخش می شود. توجه داشته باشید که هدف از این کار معرفی خدمات و نشان دادن کیفیت دوره ها و همچنین میزان دانش اساتید حرف آخر می باشد. به این شکل که در این شبکه ملی مواردی همچون بخش های زیر شامل می شوند. توجه داشته باشید که کلیه محصولات و آموزش های پکیج کامل حرف آخر سایت مرکزی در برنامه ها به صورت زنده پخش می شود.

 • برنامه فیزیک در تلویزیون توسط استاد پیمان کامیار
 • برنامه شیمی در شبکه آموزش توسط استاد غلامحسین شیروانی
 • برنامه های عربی توسط استاد محمد واعظ
 • برنامه های ادبیات و زبان فارسی در شبکه ملی و سایر شبکه ها توسط استاد محسن منتظری
 • برنامه دین و زندگی توسط علیرضا یوسفیان پور
 • برنامه ریاضی حرف آخر در شبکه آموزش توسط استاد عبدالرضا منتظری
 • برنامه زیست شناسی در رسانه ملی توسط استاد رضا شعبانی و محمد شاکر
 • برنامه زبان انگلیسی توسط استاد مجتبی محمودی

زمان پخش برنامه های کنکوری در تلویزیون

در حال حاضر تنها موسسه کنکوری که در تلویزیون ملی فعالیت دارد و توانسته است در زمان و کانال های مختلف به اجرای برنامه بپردازد، حرف آخر است. و ما نیز در بخش بالا به صورت کامل زمان پخش برنامه های کنکوری در تلویزیون را مورد بررسی قرار دادیم. تا شما با دانستن زمان دقیق پخش این برنامه ها بتوانید به دیدن آنها بپردازید، و از این طریق بیشتر و بهتر با محصولات آموزشی و خدمات کنکوری ما مانند مشاوره حرف آخر و همچنین برنامه مطالعاتی کنکور ما آشنا شوید.

دریافت مشاوره حرف آخر

در این میان نیز دانش آموزانی هستند، که قادر به دیدن برنامه تلویزیونی حرف آخر در شبکه آموزش ، شبکه یک و شبکه چهار یا برنامه های کنکوری در شبکه های استانی نیستند. و این امر نیز باعث شده تا با کیفیت آموزشی و خدماتی کنکوری که این موسسه عرضه می کند آشنا نباشند. به این خاطر شما از طریق بخش مشاوره رایگان حرف آخر و یا ارتباط با شماره های مندرج بر روی سایت با مشاورین رتبه برتر ما همانند میلاد قربانی در ارتباط باشید. تا آنان نمونه تدریس مربوط به مباحث مختلف کنکور را برای شما ارسال کنند و بتوانید با دیدن این نمونه تدریس ها با خیال راحت از محصولات آموزشی ما استفاده کنید.

در این مقاله بسیار کامل و جامع زمان پخش حرف آخر در تلویزیون ملی ما توانسته ایم، تمامی برنامه های این موسسه را در شبکه های مختلف را مورد بررسی قرار دهیم. تا شما عزیزان دانش آموز بتوانید با دانستن زمان دقیق پخش برنامه های کنکوری در وقت مشخص به دیدن آنها بپردازید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *