محمد واعظی حرف-آخر

بیوگرافی استاد محمد واعظی حرف آخر مدرس عربی

بیوگرافی استاد محمد واعظی حرف اخر یکی دیگر از مقالات و مطالب بسیار جذاب و جامعی می‌باشد، که در رابطه با بیوگرافی اساتید این انتشارات به بررسی و تحلیل بیشتر آن خواهیم پرداخت. محمد واعظی به عنوان دبیر عربی موسسه کنکوری ما به شمار می‌رود، که توانسته با استفاده از روش آموزشی بسیار خاص خود انقلابی در یادگیری درس عربی به وجود بیاورد. او برای یادگیری بهتر عربی از چند تکنیک و روش تدریسی بسیار خاص و جذاب استفاده کرده است، تا داوطلبان کنکوری بتوانند مباحث مختلف کنکوری این درس را یاد بگیرند. البته در این بخش از فروشگاه حرف آخر ما به صورت تخصصی به بررسی بیوگرافی استاد واعظی عربی خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

میلاد قربانی مشاور عربی استاد واعظی حرف اخر

بیوگرافی محمد واعظی عربی (Mohammad Vaezi)

موسسه حرف اخر را می‌توان یکی از معتبرترین موسسات کنکوری در سطح کشور دانست، که فعالیت رسمی خود را از سال 1391 آغاز کرده است. در این موسسه تمام محصولات و پکیج های آموزشی کنکور مربوط به دروس عمومی و دروس تخصصی رشته‌های ریاضی و تجربی تهیه و عرضه می‌شود. در این بین استاد عبدالرضا منتظری به عنوان موسس حرف آخر شناخته می‌شود که با وسواس و دقت بسیار خاصی به انتخاب دبیر عربی و اساتید دروس مختلف پرداخته است. در این بین نیز برای انتخاب دبیر درس عربی استاد واعظی را انتخاب کرده است، که به عنوان یکی از برترین دبیران عربی در ایران و تهران شناخت می‌شود.

استاد منتظری برای انتخاب ایشان ابتدا سوابق و تحصیلات ایشان را مد نظر قرار داد تا ایشان با معلومات بالای خود بتواند محصولات کمک آموزشی بسیار جذابی و کاربردی را تهیه و عرضه کند. با تمام این تفاسیر استاد واعظی به عنوان دبیر درس عربی در انتشارات منتظری انتخاب شد. تا به عنوان اولین دبیر درس Arabic در ایران شناخت شود، که برای تدریس این درس از تکنیک و متد تصویر سازی و الگو و نقشه راه استفاده کرده است. همچنین ایشان در تدریس‌های خود از لحن و روحیه بسیار مشتاق و پر شوری برخوردار است، که در یادگیری مباحث مختلف کنکور به دانش آموزان عزیز بسیار کمک می‌کند. البته ما در ادامه به معرفی بهتر استاد واعظی و همچنین ویژگی محصولات کنکوری ایشان خواهیم پرداخت، تا شما بیشتر با آنها آشنا شوید.

اهمیت عربی در رشته‌های مختلف

در کنکور دروس عمومی نیز مانند دروس تخصصی از اهمیت بسیار بالایی در کسب رتبه و نتیجه برخوردار هستند. به این دلیل توجه به این دروس عمومی در رشته‌های تجربی، ریاضی و انسانی می‌تواند در مسیر موفقیت در کنکور به شما کمک بسیار زیادی بکند. عربی نیز یکی از دروس بسیار مهم در کنکور سراسری به شمار می‌رود، که دارای ضریب اهمیت 2 می‌باشد. به این صورت که اگر شما بتوانید به درصد بالایی از سوالات این درس پاسخ دهید به راحتی در رشته و دانشگاه دلخواه خود قبول می‌شوید، زیرا از عربی به عنوان یک درس رتبه ساز در بین داوطلبان و دانش آموزان یاد می‌شود.

در این بین عربی از مباحث و بخش‌های مختلفی همچون ترجمه، قواعد، درک مطلب و … تشکیل شده است. هرکدام از این مباحث دارای خصوصیات و ویژگی‌های خاصی می‌باشند، که در کنکور نیز دارای تعداد سوالات مشخصی می‌باشند. در چند سال اخیر سوالات مربوط به این درس از حالت ساده و استاندارد خارج شده‌اند، و شکل و شمایل ترکیبی و سختی به خود گرفته‌اند. که همین امر نیز باعث شده است تا دانش آموزان در پاسخگویی به سوالات عربی دچار مشکل شوند. که البته یکی از راه‌های حل این مشکل استفاده از محصولات فیلم های آموزشی و پکیج دی وی دی های استاد محمد واعظی می‌باشد، که به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف این درس در ان تدریس شده است.

محمد واعظی عربی

چگونه به درصد بالایی از سوالات عربی در کنکور پاسخ دهیم

سوالی که برای داوطلبان کنکوری ممکن است ایجاد شود، این سوال است که چگونه در درس عربی به درصد بالایی دست پیدا کنند. به این خاطر پیشنهاد ما به شما دانش آموزان سخت کش استفاده از منابع آموزشی معتبر و با کیفیت، برنامه مطالعاتی دقیق و همچنین گذاشتن وقت و تلاش می‌باشد. به این صورت که شما با استفاده از محصولات و پکیج‌های آموزشی عربی استاد Mohammad Vaezi قادر خواهید بود مطالب مختلف عربی را یاد بگیرید، و در روز کنکور نیز به راحتی به هر نوع سوالی پاسخ دهید. همچنین در کنار این محصولات برنامه مطالعاتی اختصاصی نیز برای شما ارسال خواهد شد، تا شما بدون از دست ادن وقت به مطالعه و مرور این درس مهم بپردازید.

مطالب مرتبط با بیوگرافی اساتید

استاد واعظی حرف آخر

تمامی دبیران موسسه کنکوری حرف آخر بر اساس سوابق، افتخارات و همچنین میزان تحصیلات خود جذب و انتخاب شده‌اند. تا بتوانند با معلومات بالای خود در زمینه تدریس مباحث مختلف به دانش آموزان عزیز کنکوری کمک کنند. به این خاطر برای تدریس محصولات مختلف استاد محمد واعظی عربی انتخاب شده است، تا بتواند به بهترین شکل ممکن اطلاعات کنکوری بسیار زیادی در اختیار دانش آموزان قرار دهد. همانطور به در بالا نیز گفتیم این استاد با توانمندی و همچنین تجربه بالای خود توانسته است با استفاده از انیمیشن ساز و تصویر سازی برای اولین بار محصولات آموزشی مختلفی را تهیه کند، تا دانش آموزان برای یادگیری عربی با خیال راحت از آن استفاده کنند.

عربی محمد واعظی حرف آخر

عربی محمد واعظی حرف آخر

استاد Mohammad Vaezi به عنوان برترین دبیر تدریس عربی کنکور شناخته می‌شود، ه توانسته است به عرضه محصولات آموزشی بسیار کاربردی بپردازد. البته او با استفاده از تجربیات و سوابق بالای خود در آموزش عربی توانسته است، از سبک تدریس بسیار خاصی استفاده کند. که همین عامل نیز باعث شده است تا پکیج های آموزشی استاد در بین داوطلبان کنکور از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار باشد. همچنین ما در ادامه این مطلب به بررسی اطلاعات جامعی درباره سوابق تحصیلاتی، افتخاران و میزان تحصیلات ایشان خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار اختصاصی و جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

محمد واعظی اهل کجاست؟

یک از سوالاتی که دانش آموزان برای شناخت بهتر ایشان از مشاوران ما می‌پرسند، این سوال است که استاد واعظی اهل کجاست؟. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که مدرس عربی حرف آخر اهل تهران می‌باشد که توانسته است در این شهر تحصیلات پایه و عالی خود را به اتمام برساند. او همچنین بعد از به پایان رساندن تحصیلات خود در رشته ادبیات عربی توانست در این شهر در مراکز و مدارس خصوصی و معتبر به فعالیت بپردازد. همچنین او در این مدت زمان تدریس خود توانست با استفاده از روش آموزشی جذاب و خاصی که از خود نشان داد، به معروفیت و محبوبیت خاصی در بین داوطلبان کنکوری دست پیدا کند.

تحصیلات استاد واعظی عربی

تهیه محصولات و پکیج های آموزشی کنکور با کیفیت و عالی که بتواند نیازهای آموزشی دانش آموزان و داوطلبان را برطرف کند، نیازمند اطلاعات و تجربیات بسیار زیادی می‌باشد. به این دلیل ما در این بخش تحصیلات استاد را مورد بررسی قرار خواهیم داد، تا شما دلیل کیفیت بالای محصولات عربی حرف اخر را بدانید. محمد واعظی که یکی از دبیران با تجربه و معروف به شمار می‌رود، دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عربی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران می‌باشد. این دانشگاه به عنوان برترین دانشگاه‌های کشور شناخته می‌شود، که قبولی در ان نیازمند رتبه بسیار خوبی می‌باشد. به این دلیل ایشان توانسته‌اند در این دانشگاه معلومات و اطلاعات بسیار زیادی را درباره زبان عربی به دست بیاورند، و در اختیار داوطلبان کنکوری قرار دهند.

محمد واعظی

سابقه تدریس و تالیفات محمد واعظی

محمد واعظی که به عنوان دبیر و استاد درس Arabic موسسه ما مشغول به فعالیت است، دارای سابقه بسیار درخشانی در زمینه تدریس عربی کنکور می‌باشد. به این صورت که ایشان توانسته‌اند قبل از ورود به موسسه کنکوری ما در مدارس و مراکز آموزشی مختلفی به تدریس بپردازند. و همین امر باعث شده تا تجربیات و سابقه بسیار درخشان و وبی در کارنامه کاری خود داشته باشند. به این دلیل در ادامه چند مورد از سوابق کاری ایشان را معرفی خواهیم کرد، تا شما بیشتر به شناخت این دبیر بسیار مجرب دست پیدا کنید.

 • مدرس عربی در مدارس معتبری چون بهار، فرزانگان کرج، فرهنگ، علم آوران و …
 • همکاری با موسسات کنکوری مختلف همچون پرستو، ماهان، حرف آخر، کلاسینو و …
 • همکاری با انتشاراتی‌های موفق همچون همگامان و حرف اخر
 • پاسخگویی به سوالات کنکوری در موسسه راه اندیشه

در این بین استاد در کنار تدریس عرب توانسته با اطلاعات و تجربیات خود، به عرضه مقالات و کتاب‌های آموزشی این درس بپردازد. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که قصد یادگیری بهتر این درس را دارند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند.

 • تالیف کتب آموزشی مختلف در رابطه با آموزش عربی
 • ارائه مقالات مختلف در زمینه درس عربی
 • کتاب شبیه ساز کنکور
 • کتاب کار موسسه حرف آخر

راه ارتباطی با واعظی

در حال حاضر راه ارتباط مستقیم با این استاد عالی قدر برای دانش آموزانی که قصد خرید محصولات او را دارند، مقدور نخواهد بود. زیرا ایشان در حال مشغول تهیه و تدریس محصولات و پکیج‌های آموزشی، و برگزاری سمینارهای مختلف آموزش در سراسر کشور هستند، و زمانی برای پاسخگویی به سوالات داوطلبان ندارند. اما شما می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج با مشاوران منتخب استاد در تماس باید، تا آنان سوالات و پیشنهادهای شما را به محمد واعظی انتقال دهند.

محمد واعظی ویکی پدیا مدرس عربی حرف آخر

مشاور منتخب محمد واعظی عربی

این استاد بسیار محبوب برای اینکه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به راحتی و خیال راحت بتوانند، محصولات ایشان را تهیه و خریداری کنند. در موسسه ما یک مشاور منتخب برای خود انتخاب کرده است، تا ایشان بتواند با اطلاعات بالای خود در زمینه مشاوره به آنان کمک بسیار زیادی بکند. در این بین این مشاور منتخب کسی جز میلاد قربانی نمی‌باشد که شما می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج و همچنین مراجعه به بخش مشاوره حرف آخر با ایشان در ارتباط باشید. شما قادر خواهید بود با خرید محصولات از طریق میلاد قربانی از تخفیف بسیار خوبی نیز برخوردار شوید، و همچنین محصولات آموزشی را در زمان کوتاهی دریافت کنید.

همسر محمد واعظی (اوکراینی)

یکی از سوالاتی که در رابطه شخصی و زندگی استاد پرسیده می‌شود، این سوال است که همسر استاد واعظی اهل کجاست. که در این رابطه باید بگوییم که همسر ایشان اوکراینی می‌باشد، و نقش بسیار پر رنگی در موفقیت‌های ایشان داشته است. زیرا با تشویق‌ها و همچنین همراهی خود توانسته است به بهترین شکل ممکن زمینه موفقیت واعظی حرف اخر را به وجود بیاورد.

همسر وی اهل اوکراین می باشد و جزئیات لازم در رابطه با ایشان را نیز خدمت شما توضیح داده ایم.

پکیج‌های آموزشی واعظ

محمد واعظی در موسسه کنکوری ما توانسته است با استفاده از تجربیات و معلومات بالای خود به عرضه محصولات کمک آموزشی مختلفی بپردازد. او برای هر کدام از مباحث مختلف عربی یک پکیج مخصوصی را در نظر گرفته است تا دانش آموزان بتوانند بر اساس نیازهای آموزشی خود به استفاده از آنها بپردازند. البته هر کدام از این محصولات بر اساس ویژگی‌ها و تکنیک‌های خاص آموزشی تهیه و تدریس شده‌اند که در ادامه به بررسی دقیق‌تر این خصوصیات خواهیم پرداخت. تا شما بتوانید با خیال راحت‌تر و آسوده با استفاده از ان به یادگیری مباحث مختلف کنکوری بپردازید.

 • عربی جامع نظام قدیم
 • پکیج 6040 عربی نظام قدیم
 • عربی حرف آخر نظام جدید جامع و کامل
 • پروژه عربی 6040 نظام جدید

خصوصیات تدریس محصولات

استاد محمد واعظی به عنوان مبتکر تدریس عربی به شیوه و تکنیک نوین برای آموزش مباحث مختلف از تصویر سازی یا همان انیمیشن سازی استفاده می‌کند. که در این روش عالی ذهن دانش آموزان و به خصوص نیم کره سمت راست که وظیفه درک بهتر مطالب را دارد، و همچنین حافظه بلند مدت مغز فعال خواهد شد. تا دانش آموزان بتوانند مطالب مختلف درسی را زودتر و به راحتی یاد بگیرند، و همچنین این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

همچنین ایشان در بخش قواد عربی توانسته‌اند قواعد سخت و زیاد عربی را حذف کنند و از چند نقشه راه و الگوی جامع که تمامی مباحث عربی را پوشش می‌دهند استفاده کنند. تا با این روش دانش آموزان بتوانند به راحتی مطالب مختلف را یاد بگیرند و در روز کنکور در زمان کوتاهی به هر نوع سوال سخت و ترکیبی به راحتی پاسخ دهند.

محمد واعظی عربی خنده دار

یکی از دلایل دیگری که باعث محبوبیت عربی استاد واعظ در بین داوطلبان کنکوری شده، نوع تدریس خنده دار و جذاب ان می‌باشد. به این صورت که ایشان از لحن و بیان بسیار جذاب و شیرینی برای تدریس مباحث مختلف استفاده می‌کند. که همین امر نیز باعث شده است تا شما با استفاده از محصولات ایشان بتوانید مطالب مختلف درسی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید، و در کنکور نیز به نتایج دلخواه خود به راحتی دست پیدا کنید.

استاد محمد واعظی اهل کجاست

نحوه خرید محصولات محمد

در حال حاضر روش‌های مختلفی در رابطه با خرید محصولات عربی واعظی وجود دارد. که در روش اول شما با ارتباط با مشاورین رتبه برتر ما می‌توانید به خرید انواع محصولات کنکوری بر اساس نیاز آموزشی خود بپردازید. همچنین شما می‌توانید از طریق فروشگاه حرف آخر و به صورت آنلاین تمامی محصولاتی را که برای موفقیت در کنکور نیاز دارید تهیه کنید.

در این مقاله بیوگرافی استاد واعظی حرف اخر ما به صورت تخصصی و بسیار جامع به بررسی سوابق، تحصیلات و خصوصیات آموزشی محصولات کنکوری ایشان پرداختیم. تا داوطلبان کنکوری که قصد خرید پکیج آموزشی را دارند با مطالعه این مطلب با استاد و خصوصیات تدریس ایشان به خوبی آشنا شوند.

Biography of Professor Mohammad Vaezi Arabic teacher Harfeakhar

On this page, you can read information about the Arabic lesson instructor of Montazeri Book Publishing and Digital Publications. This information includes: writings, educational records, rank in the country, spouse, etc. In this section, details about Mohammad Vaezi’s wife are also explained, which are related to his wife from Ukraine. In addition to the above, all of his educational products and DVDs are listed separately for you. Therefore, for your complete acquaintance, in this section, we have thoroughly examined the biography of this teacher.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *