بیوگرافی استاد محسن منتظری حرف آخر مدرس ادبیات و زبان فارسی

بیوگرافی استاد محسن منتظری (به انگلیسی: mohsen montazeri) حرف آخر مدرس درس تاریخ ادبیات و زبان فارسی یکی از مقالات و مطالب داغ و جامع، مرتبط با بیوگرافی اساتید می‌باشد. محسن به نام یکی از برترین دبیران ادبیات در سطح کشور و تهران شناخته می‌شود. ایشان توانسته است با استفاده از متد و تکنیک بسیار جدید و نوین آموزشی انقلابی در یادگیری مباحث مختلف ادبیات به وجود بیاورد. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که در یادگیری و پاسخگویی به سوالات کنکوری این درس مشکل دارند، بتوانند بر اساس نیاز خود از این محصولات استفاده کنند. البته در این مقاله از سایت نیز به بررسی بیشتر زندگینامه استاد منتظری و خصوصیات آموزشی ایشان خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

مشاوره کنکور تلفنی میلاد قربانی حرف آخر

استاد محسن منتظری Mohsen Montazeri

کنکور همواره در رشته‌های مختلف از اهمیت و هیجان بسیار بالایی برخوردار است. زیرا در این آزمون سراسری باید تمامی دانش آموزان برای دست یابی به بهترین نتایج ممکن، و قبولی در برترین رشته‌های تحصیلی با یکدیگر به رقابت بپردازند. در این بین در تمامی رشته‌های نظری مانند ریاضی، تجربی و انسانی علاوه بر دروس تخصصی دروس عمومی مشترک نیز وجود دارد. این دروس عمومی نیز در کسب رتبه داوطلبان کنکوری نقش بسیار پر رنگی را بازی می‌کنند، به این خاطر شما باید برای گرفتن بهترین نتایج ممکن به دروس عمومی نیز توجه زیادی داشته باشید.

در این میان یکی از مهمترین دروس عمومی که می‌تواند در موفقیت و عدم موفقیت شما نقش بسزایی داشته باشد، درس عمومی ادبیات و زبان فارسی می‌باشد. تاریخ ادبیات از مباحث و بخش‌های کاملا مجزا و متفاوتی تشکیل شده است، که شما برای یادگیری آنها نیازمند برترین منابع کمک آموزشی کنکور هستید. به این خاطر در حال حاضر ادبیات حرف آخر که توسط محسن منتظری تهیه و تدریس شده است، به عنوان برترین محصول کمک آموزشی ادبیات شناخته می‌شود. شما با استفاده از محصولات ایشان می‌توانید به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف ادبیات را یاد بگیرید و در روز کنکور نیز نگرانی از بابت جوابگویی به هر نوع سوالی را نداشته باشید.

اهمیت ادبیات در کنکور

ادبیات به عنوان مهمترین دروس عمومی در کنکور تمامی رشته‌ها شناخته می‌شود. به این صورت که اگر شما به دنبال قبولی در بهترین دانشگاه کشور و رشته‌ها هستید باید بتوانید به درصد بالایی از این درس پاسخ دهید. و دلیل این امر نیز ضریب 4 بودن ادبیات در کنکور سراسری می‌باشد، که این امر نیز نشان دهنده اهمیت بالای ادبیات در کسب رتبه می‌باشد. در حال حاضر در بین 4 درس عمومی ادبیات بسیار حائز اهمیت می‌باشد، به این خاطر اگر شما دانش آموزان و داوطلبان به این درس بیشتر توجه کنید و بتوانید به درصد بالایی از سوالات آن پاسخ دهید به نتایج دلخواه خود دست پیدا می‌کنید.

ادبیات در کنکور شامل 25 سوال متفاوت از 5 مبحث مختلف مانند آرایه‌ها ادبی، املا و لغات، قرابت معنایی، تاریخ ادبیات و زبان فارسی می‌شود. که هر کدام از این مباحث در کنکور دارای تعداد سوالات مشخص و همچنین ویژگی‌ها و خصوصیات بسیار خاصی می‌باشند. دلیل اینکه تعداد زیادی از دانش آموزان نیز قادر به پاسخگویی سوالات این درس نیستند ترکیبی بودن و سخت بودن آنها است. که برای حل این مشکل شما باید از منابع آموزشی با کیفیت و باارزش استفاده کنید، تا بتوانید با یادگیری این مباحث به صورت کامل دیگر مشکلی بابت پاسخگویی به سوالات مختلف را نداشته باشید.

استاد محسن منتظری ادبیات

در کنکور چگونه در ادبیات به درصد بالایی دست پیدا کنیم

سوالی که ممکن است برای دانش آموزان و داوطلبانی که به دنبال کسب موفقیت در کنکور هستند ایجاد شود، این سوال است که چگونه بتوانید به درصد بالایی از سوالات ادبیات پاسخ دهیم؟. برای پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان بگویم که برای پاسخگویی به سوالات ترکیبی ادبیات شما باید بتوانید با استفاده از منابع آموزشی با کیفیت تمام مباحث مختلف ادبیات را یاد بگیرید. در حال حاضر نیز برترین محصول آموزشی موجود در بازار ادبیات این موسسع می‌باشد که با ارائه برنامه مطالعاتی حرف آخر منظم و دقیق تا روز کنکور شما را راهنمایی و کمک خواهد کرد. البته تمام محصولات این موسسه توسط استاد محسن منتظری که یکی از برترین اساتید و دبیران ادبیات در سطح کشور می‌باشد، تهیه و عرض شده است.

بیوگرافی محسن منتظری

برای تهیه یک محصول با کیفیت که تمامی نقاط ضعف دانش آموزان را پوشش دهد و نیازهای آنان را برطرف کند، ما علاوه بر روش تدریس نیازمند یک مدرس و دبیر کار کشته نیز هستیم. به این خاطر استاد عبدالرضا منتظری برای تدریس درس ادبیات به دنبال یک دبیر و مدرس بسیار با تجربه و با سواد بود، تا ایشان بتوانند با تجربیات بالای خود در زمینه یادگیری ادبیات به دانش آموزان کمک کنند. به این خاطر ایشان برای دبیر ادبیات استاد محسن منتظری که دارای تجربه و معلومات علمی بسیار زیادی می‌باشد را انتخاب کرده است. تا ایشان بتوانند به بهترین شکل ممکن به دانش آموزان کنکوری در زمینه این درس کمک کنند.

استاد منتظری توانسته است با تحصیلات بسیار بالای خود برای هر کدام از مباحث مختلف این درس در کنکور سراسری یک محصول کمک آموزشی عرضه کند. ایشان در تهیه هر کدام از آنها از روش و متد تدریسی نوین و جذابی استفاده کرده‌اند تا داوطلبان بتوانند مطالب درسی را بهتر یاد بگیرند و این مطالب ملکه ذهن آنان شوند. البته دانش آموزان برای تهیه محصولات ایشان نیازمند آشنایی بیشتری نسبت به سوابق و تحصیلات ایشان هستند، که در ادامه این بخش به صورت کاملا اختصاصی و جامع به بررسی دقیق سوابق استاد منتظری ادبیات خواهیم پرداخت.

محسن منتظری حرف آخر

مطالب مرتبط با بیوگرافی اساتید

محسن منتظری اهل کجاست؟

یکی از سوالاتی پر تکراری که در مورد اکثر اساتید انتشارات ما پرسیده می‌شود، این سوال است که استاد منتظری اهل کجا است؟. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که Mohsen Montazeri اصالتی تهرانی دارد که توانسته است در پایتخت ایران تحصیلات پایه و عالی خود را به پایان برساند. او بعد از به پایان رساندن تحصیلات خود در مراکز معتبر علمی مختلفی مشغول به فعالیت شد و توانست در این زمینه به سوابق بسیار زیادی دست پیدا کند. در حال حاضر نیز ایشان ساکن تهران هستند، و در صورت برگزاری سمینارهای کنکوری به شهرهای مختلف ایران سفر می‌کنند.

تحصیلات منتظری ادبیات

برای اینکه یک دبیر و مدرس بتواند به خوبی ادبیات و مباحث آن را تدریس کند نیازمند اطلاعات و تحصیلات بسیار بالایی می‌باشد. به این خاطر محسن منتظری را می‌توان یکی از باسوادترین دبیران و مدرسان ادبیات در کشور ایران دانست. ایشان دارای اطلاعات تحصیلی بسیار زیادی در زمینه ادبیات می‌باشند، که همین امر نیز باعث شده است تا ایشان بتوانند به عرضه محصولات و پکیج های آموزشی بسیار با کیفیتی بپردازند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تحقیقات و آموزش گروه ادبیات هستند، و این امر نیز باعث شده برترین محصولات ادبیات را روانه بازار کند.

سوابق کاری و تدریسی Mohsen Montazeri

استاد منتظری یکی از دبیران و مدرسان پر تجربه و با سابقه کاری و تدریسی در موسسه کنکوری حرف اخر می‌باشد. ایشان بعد از به پایان رساندن تحصیلات خود و به دلیل داشتن اطلاعات علمی زیاد از مدارس و مراکز آموزشی زیادی دعوت نامه همکاری دریافت کردند، و ایشان نیز با فعالیت در مراکز مختلف توانست به تجربه لازم و کافی برای تدریس محصولات کنکوری دست پیدا کند. او همچنین توانسته در ادارات و مراکز دولتی بسیار زیادی به فعالیت بپردازد، و از این رو در زمینه اداره کردن شرایط مختلف نیز دارای تجربه می‌باشد و می‌تواند از این طریق به دانش آموزان برای رسیدن به اهدافشان کمک کند. البته در ادامه به صورت جامع به بررسی تمامی سوابق استاد خواهیم پرداخت.

 • مدرس ادبیات کنکوری در مدارس و مراکز معتبر تهران
 • تدریس ادبیات در شبکه‌های تلویزیونی مانند شبکه آموزش و شبکه یک
 • استاد دعوت شده از طرف آموزش و پرورش برای تدریس ادبیات در شهرهای مختلف ایران
 • مبتکر انیمیشن سازی در تدریس مباحث مختلف مانند لغات و استفاده از الگو و نقشه راه در تدریس ادبیات
 • کارشناس گروه توسعه آموزش
 • کارشناس بخش آب و فاضلاب، مرکز مطالعات و برنامه ریزی پروژه‌های راه آهن تهران
 • کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش، وزارت نیرو
 • کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش، وزارت نیرو
 • کارشناس گروه توسعه آموزش دفتر آموزش، تحقیقات و فناوری سال 1386
 • کارشناس مسئول بهینه سازی از سال 1386 تا سال 1394، وزارت نیرو
 • عضو کمیته بهینه سازی عرضه و تقاضای آب و دبیر کار گروه فنی عملیاتی بهینه سازی عرضه و تقاضای آب
 • عضو کمیته تدوین نمونه قراردادهای تضمین خرید آب
 • عضو کار گروه مدیریت سبز حوزه ستاد وزارت نیرو
بیوگرافی استاد محسن منتظری ادبیات و زبان فارسی حرف آخر

بیوگرافی استاد محسن منتظری ادبیات و زبان فارسی حرف آخر

نسبت محسن با عبدالرضا

در این میان سوالی که ممکن است ذهن تمام شما عزیزان را به خود درگیر کرده باشد، این مسئله می‌باشد که نسبت محسن منتظری ادبیات با عبدالرضا منتظری ریاضی چیست؟. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دو دبیر و مدرس بسیار با تجربه و با سواد که در موسسه ما مشغول به فعالیت هستند، برادر هستند. این دو برادر بر اساس لیاقت و تحصیلات بالای خود در زمینه ارائه محصولات کنکوری توانسته‌اند با تاسیس انتشارات و ارائه محصولات آموزشی در بین دانش آموزان به محبوبیت بسیار زیادی ست پیدا کنند.

ارتباط با محسن

در حال حاضر تعداد زیادی از دانش آموزان به دنبال ارتباط مستقیم با استاد منتظری ادبیات هستند، تا بتوانند از این طریق علاوه بر گرفتن مشاوره به تهیه محصولات ایشان نیز بپردازند. اما این امکان در حال حاضر وجود ندارد و دلیل آن نیز این امر می‌باشد که استاد مشغول به تهیه فیلم آموزشی محصولات مختلف می‌باشد. و تمام این عوامل باعث می‌شود تا نتواند به صورت مستقیم با داوطلبان کنکوری ارتباط برقرار کند.

میلاد قربانی مشاور عالی برای ادبیات

خبر خوبی که برای شما داریم مربوط به دریافت مشاوره این درس از یک فرد مجرب و متخصص می باشد. همانطور که میدانید مشاورین مختلف در رابطه با تمامی دورس اقدام به ارائه مشاوره می کنند. ما در اینجا کسی را به شما عزیزان معرفی می کنید که در رابطه با درس ادبیاتشناخت بسیار زیادی دارند و به بهترین شکل ممکن مشاور ویژه خدمت شما ارائه می دهد. جهت بررسی نحوه عملکرد وی می توانید با شماره های قرار داده شده در صفحه شماره تماس با موسسه حرف آخر با شخص ایشان ارتباط برقرار کنید.

کانال تلگرام استاد محسن منتظری

یکی از شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان عمومی که در آن محسن منتظری فعالیت دارد، شبکه اجتماعی و پیام رسان قردتمند تلگرام می‌باشد. در این شبکه اجتماعی تمامی محصولات ایشان و همچنین خصوصیات مربوط به آموزش این محصولات کامل ذکر شده است، همچنین راه ارتباطی در این میان وجود دارد. که این راه ارتباطی به دلیل فعالیت شغلی ایشان در دست مدیریت و مشاوران برتر موسسه حرف آخر قرار دارد. به این دلیل شما می‌توانید با مراجعه به تلگرام استاد منتظری بیشتر با خصوصیات و ویژگی‌های محصولات کنکوری ایشان آشنا شوید.

محسن منتظری

محسن منتظری

محسن منتظری اینستاگرام

یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی و چندرسانه ای که منتظری ادبیات در ان فعالیت دارد، اینستاگرام می‌باشد. ایشان در این شبکه نیز با گذاشتن فیلم و ویدیوهای مختلف درباره محصولات خود و چگونگی تدریس آنها، سعی دارد تا دانش آموزان بیشتر با نحوه آموزش ایشان مطلع شوند. به این دلیل شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایشان می‌توانید به صفحه اینستاگرام او مراجعه کنید.

پکیج های استاد منتظری ادبیات

محسن منتظری به عنوان دبیر و مدرس ادبیات موسسه کنکوری ما شناخته می‌شود. ایشان بر اساس تجربیات بالای خود و همچنین نیازهای آموزشی دانش آموزان کنکوری دست به عرضه انواع محصولات آموزشی زده است، به این صورت که او برای هر مبحث کنکوری درس ادبیات یک پکیج کنکوری ارائه کرده است. تا داوطلبان و دانش آموزان عزیز بتوانند با استفاده از این محصولات به بهترین شکل ممکن به یادگیری ادبیات بپردازند. به این دلیل ما در ادامه به صورت جامع به معرفی تمامی محصولات ایشان خواهیم پرداخت، تا شما با آشنایی بیشتر با این محصولات، بتوانید بر اساس نیاز آموزشی خود به تهیه و استفاده از آنها بپردازید.

 • آرایه‌های ادبی نظام جدید
 • زبان فارسی نظام جدید
 • قرابت معنایی منتظری
 • واژگان و تاریخ ادبیات نظام جدید
 • ادبیات جامع نظام جدید محسن
 • ادبیات 6040 نظام جدید

خصوصیات آموزشی محصولات

استاد محسن منتظری برای تدریس ادبیات از تکنیک و روش تدریسی بسیار نوین و جدیدی برای اولین بار در ایران استفاده کرده است. به این صورت که او برای تدریس مباحث مختلف از انیمیشن سازی و یا همان تصویر سازی بهره برده است. تا با این روش نیم کره سمت راست مغز دانش آموزان و حافظه بلند مدت مغز آنان فعال شود، و بتوانند به راحتی مطالب سخت و مختلف ادبیات را در زمان کمی یاد بگیرند و این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند.

در روش دیگر تحصیلی ایشان برای تدریس مباحثی که شامل قواعد خاصی هستند، ایشان این قواد را حذف کرده است، و از چند الگو و نقشه راه جامع استفاده کرده‌اند. به این صورت که این الگو و نقشه راه تمامی مباحث مربوط به ادبیات را پوشش می‌دهد. ماه عسل این روش نیز این مسئله است که دانش آموزان قادر هستند تا با این روش بتوانند در روز کنکور به راحتی و در زمان کوتاهی به هر نوع سوال سخت و ترکیبی پاسخ دهند.

محسن منتظری کیست

نام اساتید در تصویر بالا به ترتیب از راست:

 • استاد پوریا مظفریان (مربی انگیزشی و دبیر ریاضی، همچنین پوریا مظفریان به صورت استاد یار در کنار اساتید مختلف می باشد)
 • استاد mohsen mpntazeri (دبیر ادبیات و زبان فارسی)
 • استاد عبدالرضا منتظری (دبیر ریاضی و موسس حرف آخر)
 • استاد غلامحسین شیروانی (دبیر شیمی)
 • استاد پیمان کامیار (دبیر فیزیک)

ادبیات محسن منتظری خوبه؟

با تمام توضیحاتی که ما در مورد محصولات کمک آموزشی کنکور منتظری ادبیات عرضه کردیم، امیدواریم شما با کیفت این محصولات آشنا شده باشید. البته برای پاسخگویی به این سوال که ادبیات منتظری خوب است؟ باید بگوییم که این محصولات به عنوان برترین و جامع‌ترین پکیج های آموزشی در بازار شناخته می‌شوند. که شما عزیزان کنکوری می‌توانید با استفاده از آن به نتایج دلخواهی که دوست دارید دست پیدا کنید.

زندگینامه استاد محسن منتظری مدرس ادبیات را در اینجا به صورت کامل و جامع با تمامی سوابق تحصیلی، سوابق کاری، خصوصیات آموزشی و اطلاعات مختلف دیگری را مورد بررسی قرار دادیم. تا داوطلبان کنکوری که به دنبال شناخت این استاد و محصولات ان هستند بتوانند از این طریق اطلاعات تکمیلی و جامعی را به دست بیاورند.

Professor Mohsen Montazeri Literature teacher Harfeakhar

We reviewed the biographies of all the professors on the central site. In this section, it is the turn of Mohsen Montazeri, who is the secretary of the history of Persian literature and language. His last name is similar to that of Professor Abdolreza Montazeri, the founder of Mamm Publishing. These two experienced and literate secretaries, working together, have been able to appear in the best possible way in their mining collection. We have reviewed all the information about harfeakhar literature teacher here. Available information about this professor includes: educational background, job history, degree, teaching rank, place of residence, telegram account and Instagram page, books, writings, etc.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *