اساتید حرف آخر – معرفی مدرسین تراز اول کشور

اساتید موسسه حرف آخر یکی دیگر از مقالات و مطالب مرتبط با موضوع بیوگرافی مدرسین موسسه می باشد. ما در این مطلب قصد داریم به صورت جزئی به معرفی مدرسان موسسه و همچنین خصوصیات آموزشی آنها بپردازیم. هر کدام از اساتید و دبیران این موسسه با استفاده از روش و تکنیک آموزشی بسیار خاصی به تدریس مباحث مختلف می پردازند. به این دلیل ما در این بخش از فروشگاه آنلاین سایت مرکزی به بررسی و معرفی تمامی خصوصیات اساتید حرف آخر خواهیم پرداخت. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

برای دانش آموزان و اولیایی که قصد خرید و استفاده از محصولات کنکوری ما را دارند، آشنایی با دبیران و خصوصیات تدریسی آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به این دلیل ما در این مقاله جامع به بررسی و معرفی تمامی اساتید این موسسه خواهیم پرداخت.

مشاوره با اساتید حرف آخر

بیوگرافی اساتید حرف آخر (مدرس و استاد یار)

مقاله پیش روی شما شامل اطلاعات کاملی در رابطه با موضوع اساتید موسسه حرف آخر می باشد که تعداد نفرات اصلی که مدرس دروس مختلف کنکور می باشند 8 نفر می باشد. در ادامه توضیحاتی کلی در اختیار شما قرار خواهیم و در نهایت به بررسی دقیق زندگینامه اساتید انتشارات خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید تعداد دروس در کنکور سراسری 8 مورد برای رشته ریاضی و رشته تجربی می باشد. همین دلیل سبب شده است که موسس و بنیانگذار این مجموعه برای هر درس یک استاد مجزا استخدام کرده و در نظر بگیرد. در زیر لیست هشت استادان موسسه همراه با دروس مربوط به هر کدام را برای شما قرار می دهیم.

  • استاد عبدالرضا منتظری (مدرس ریاضی و موسس)
  • استاد پیمان کامیار (مدرس فیزیک)
  • استاد محمد واعظ (مدرس عربی)
  • استاد غلامحسین شیروانی (مدرس شیمی)
  • استاد علیرضا یوسفیان پور (مدرس دین و زندگی)
  • استاد مجتبی محمودی (مدرس زبان انگلیسی)
  • استاد رضا شعبانی (مدرس زیست شناسی)
  • استاد محسن منتظری ( مدرس ادبیات و زبان فارسی)

نقد و بررسی مدرسین موسسه حرف آخر

در ایران موسسات کنکوری بسیار زیادی در زمینه ارائه محصولات و دی وی دی های کنکوری فعالیت می کنند. که هر کدام از آنها دارای خصوصیات و ویژگی های متفاوتی هستند. در این بین موسسه کنکوری حرف آخر که در سال 1391 فعالیت رسمی خود را در زمینه نشر دیجیتال آغاز کرد، به عنوان بهترین و برترین موسسه کنکوری شناخته می ‌شود. این موسسه با تهیه و عرضه انواع پکیج های آموزشی کنکور دست زده است، تا از این طریق بتواند با رفع نیاز آموزشی داوطلبان کنکور سراسری به آنها در راه رسیدن به اهدافشان و موفقیت در کنکور کمک کنند.

در اولین قدم این موسسه توسط استاد عبدالرضا منتظری دبیر ریاضی تاسیس شد. سپس ایشان برای تکمیل کادر تدریسی خود به دنبال و جذب برترین و مجرب ترین اساتید کشور بود. و از این رو هم توانست برای هر درس کنکوری یک دبیر بسیار با سواد به دبیران و اساتید این موسسه بیفزاید. این اساتید برای اینکه بتوانند انقلابی در تدریس مباحث کنکوری به وجود بیاورند، از روش و تکنیک های آموزشی بسیار نوین و جدیدی استفاده کردند. و همین امر نیز باعث شد تا در زمان بسیار کوتاهی در بین دانش آموزان کنکوری به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کنند.

انواع محصولات حرف آخر و فیلم های اساتید تراز اول کشور

شاید برای شما این سوال ایجاد شده باشد که این موسسه به تهیه و عرضه چه محصولات کمک آموزشی می ‌پردازد. در پاسخ به این سوال بگوییم که عمده فعالیت ما در کنکور در زمینه تهیه محصولات مربوط به رشته های نظری می ‌باشد. به این صورت که برای تمامی دروس تخصصی و دروس عمومی رشته ریاضی و رشته تجربی ما با کمک اساتید مجرب و کار کشته به تهیه و عرضه محصولات بسیار با کیفیتی پرداخته ‌ایم. تا عزیزان دانش آموز بتوانند با استفاده از آنها دروس سخت و مهم مانند زیست شناسی، ریاضی، فیزیک، شیمی، ادبیات، عربی و … را به راحتی یاد بگیرند، و در روز کنکور به تمامی سوالات آنها پاسخ دهند.

البته در رابطه با رشته انسانی باید بگوییم که ما تنها به تهیه و معرفی محصولات مربوط به دروس عمومی آن پرداخته ایم. و در حال حاضر محصولی مرتبط با دروس تخصصی انسانی را تهیه و به بازار عرضه نکرده ایم. همچنین ما در مطلب رشته انسانی حرف آخر به بررسی جامع و کامل این موضوع پرداختیم، که شما با مراجعه و مطالعه این مقاله می ‌توانید اطلاعاتی را درباره رشته انسانی به دست بیاورید.

مدرسین حرف آخر

اساتید حرف آخر که جزو مدرسین تراز اول کشور

دبیران و اساتید و مدرسین که در این موسسه مشغول به فعالیت و تهیه انواع محصولات آموزشی هستند به عنوان برترین دبیران سطح کشور در زمینه درس کنکوری خود شناخته می شوند. به این دلیل با قاطعیت می ‌توان گفت که کادر تدریس استاد منتظری مجرب ترین کادر آموزشی شناخته می شود. که توانسته اند با معلومات و تجربه زیاد در زمینه کنکور، به تهیه انواع محصولات مختلف و با کیفیت بپردازند. همچنین آنها با استفاده از چند روش آموزشی مختلف باعث شده ‌اند تا دانش آموزان کنکوری بتوانند مباحث سخت و ترکیبی را زودتر یاد بگیرند و همچنین در روز کنکور مشکلی بایت پاسخگویی به آنها نداشته باشند.

استاد منتظری برای انتخاب هر کدام از دبیران دروس مختلف کنکوری ابتدا به جمع آوری اطلاعاتی درباره رزمه کاری و تجربیات مختلف اساتید بسیار زیادی در سطح ایران پرداخت. و در نهایت توانست با اطمینان خاطر بسیار زیاد اساتید کنکوری الان این موسسه را انتخاب کند. تا آنان بتوانند با تهیه بهترین پکیج های آموزشی ممکن بهترین اطلاعات کنکوری را در اختیار دانش آموزان قرار دهند.

روش تدریس دروس مختلف توسط دبیران موسسه حرف آخر

روش تدریس و آموزشی که اساتید این موسسه برای دروس مختلف به کار بردند، بسیار جذاب می باشد. همانطور که شما می دانید زمانیکه شما یک چیزی را می بینید، ذهن و حافظه شما به صورت خودکار آن چیز را به خاطره بلند مدت خود میسپارد. به همین دلیل آنان برای یادگیری بهتر تمامی دروس از روش پویا نمایی یا همان تصویر سازی استفاده کرده اند. تا با این روش بتوانند نیمکره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز را تحریک و فعال کنند. و با این روش داوطلبان کنکوری بتوانند مباحث مختلف کنکوری را بهتر یاد بگیرند و مدت زمان طولانی این مباحث را در حافظه خود نگه دارند.

همچنین آنها فرمول ها و قواد سخت و زیاد دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی و … را حذف کرده اند. و از چند الگو و نقشه راه جامع که مباحث مختلف را به خوبی پوشش می دهند، استفاده کرده اند. تا با این روش شما بتوانید مباحث ترکیبی و سخت دروس مختلف را یاد بگیرید و در روز کنکور به راحتی به آنها پاسخ دهید.

معرفی کامل مدرسین و دبیران حرف آخر

در این بخش از مقاله اساتید موسسه حرف آخر ما قصد داریم، تمامی دبیران این موسسه را معرفی کنیم. تا شما با شناخت آنها و دروسی که تدریس می ‌کنند، به اطلاعات جامع و کاملی درباره آنها دست پیدا کنید. زیرا برای بسیار از داوطلبان کنکوری آشنایی با اساتید و همچنین رزومه کار آنها دارای اهمیت بسیار زیادی است. و آنها با ارزیابی این اطلاعات دست به تهیه و استفاده از محصولات آموزشی کنکوری می پردازند.

استاد عبدالرضا منتظری ریاضی

استاد منتظری به عنوان موسس حرف آخر شناخته می ‌شود که توانسته است با تجربیات بالای خود در زمینه کنکور به افتخارات بسیار زیادی دست پیدا کند. او به عنوان مدرس ریاضی حرف اخر شناخته می شود، که توانسته است به تهیه محصولات متنوع و بسیار متنوعی دست بزند. به این صورت که ایشان برای هر مبحث از درس ریاضی یک پکیج جامع را تهیه و عرضه کرده است. تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از این محصولات، درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند و در کنکور نیز به نتایج عالی دست پیدا کنند.

استاد عبدالرضا منتظری حرف آخر جزو اساتید ریاضی کشور که علاوه بر تدریس در موسسه ایشان بنیانگذار موسسه حرف آخر هستند

همچنین عبدالرضا منتظری از روش و تکنیک بسیار متنوعی برای تدریس درس مهم کنکوری ریاضی استفاده کرده است. به این صورت که برای هر مبحث از یک الگو جامع بهره برده است، تا با این روش شما بتوانید درس ریاضی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. البته ما در مطلب استاد عبدالرضا منتظری حرف آخر به معرفی کامل ایشان و روش تدریسی او پرداخته ایم.

استاد غلامحسین شیروانی شیمی

یکی دیگر از دبیران بسیار معروف و محبوب ما در این موسسه استاد شیروانی می باشد. ایشان به عنوان دبیر درس شیمی حرف آخر شناخته می شوند. همانطور که اطلاع دارید شیمی یکی از دروس تخصصی کنکور در رشته ریاضی و تجربی شناخته می شود، که از ضریب 3 برخوردار است. به این دلیل شما می توانید با توجه و دقت به این درس مهم به نتایج دلخواه خود در کنکور دست پیدا کنید.

استاد غلامحسین شیروانی مدرس شیمی حرف آخر

ایشان توانسته اند برای مباحث مختلف این درس مانند مفاهیم شیمی و مسائل شیمی کنکور محصولات کنکوری متنوعی را تهیه و عرضه کنند. تا داوطلبان کنکوری که در یادگیری و پاسخگویی به این درس مشکل دارند بتوانند با خیال راحت از این پکیج ها استفاده کنند. البته ما در مطلب غلامحسین شیروانی شیمی به صورت جامع تمامی محصولات، ویژگی آموزشی و زندگینامه ایشان را مورد بررسی قرار دادیم. که شما می توانید با مراجعه به این مطلب اطلاعات بسیار خوبی را به دست بیاورید.

استاد پیمان کامیار فیزیک

در میان دروس تخصصی مشترک میان رشته تجربی و رشته ریاضی، فیزیک به عنوان یکی از مهمترین دروس شناخته می شود. این درس به دلیل داشتن مباحث و بخش های متعدد و زیاد برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور دارای سختی بسیار زیاد می باشد. به این دلیل شما باید از محصولات کنکوری بسیار با ارزش و کیفیتی همچون فیزیک حرف اخر که توسط استاد کامیار تدریس شده است، استفاده کنید. زیرا ایشان با تجربه و معلومات بالای خود توانسته است تمامی اطلاعات و نکات طلایی کنکور را در پکیج های مختلف بگنجاند، تا دانش آموزان بتوانند با استفاده از این محصولات به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند.

استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک حرف آخر

این استاد گران قدر توانسته برای هر کدام از مباحث مختلف درس فیزیک، یک پکیج کنکوری مجزا تهیه کند. تا با این کار داوطلبان کنکوری بتوانند بر اساس نیازهای آموزشی خود هر یک از این محصولات را تهیه کند. البته این محصولات بر اساس متد و تکنیک آموزشی بسیار نوین تهیه شده اند، که در مقاله بیوگرافی استاد کامیار فیزیک ما به صورت تخصصی و جامع به بررسی این مسائل پرداخته ایم.

استاد رضا شعبانی زیست

یکی از دروس بسیار مهم در کنکور تجربی زیست شناسی است، که دانش آموزان برای یادگیری و پاسخگویی به سوالات ان نیازمند بهترین منابع آموزشی هستند. به ین دلیل استاد شعبانی که به عنوان دبیر این درس در سطح کشور شناخته می شود، توانسته است به تهیه و عرضه زیست حرف اخر بپردازد. ایشان با تجارب و سواد بالایی که دارند و با استفاده از روش های آموزشی مختلف می توانند، مباحث سخت و ترکیبی زیست را همچون ژنتیک، زیست گیاهی و جانوری و … را به بهترین شکل ممکن تدریس کنند. تا داوطلبان کنکوری در زمان کوتاهی به صورت بسیار خوب مباحث درسی را یاد بگیرند.

استاد رضا شعبانی مدرس زیست شناسی حرف آخر

ایشان برای هر کدام از مباحث و بخش های مربوط به زیست شناسی یک محصول منحصر به فرد و جامع را عرضه کرده. تا دانش آموزان بتوانند با ارتباط با مشاورین ما و بر اساس نیاز آموزشی خود به تهیه هر کدام از این محصولات بپردازند. البته در مطلب و مقاله بیوگرافی استاد شعبانی زیست شناسی ما به بررسی تمامی خصوصیات آموزشی و پکیج های ایشان پرداختیم. که شما می توانید با مراجعه به این مقاله بیشتر و بهتر با سبک تدریس و خصوصیات محصولات ایشان آشنا شوید.

استاد محمد واعظی عربی

محمد واعظی به عنوان یکی دیگر از دبیران با تجربه و با سواد این موسسه به شمار می رود. ایشان توانسته اند بر اساس تحصیلات خود به تهیه و عرضه محصولات مربوط به عربی حرف آخر بپردازند. ایشان برای تدریس عربی از روش سنتی و قدیمی رایج استفاده نکرده اند، و از روش و تکنیک های تدریسی نوین و جدیدی استفاده کرده اند. که همین امر نیز باعث شده است تا محصولات ایشان در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکوری از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار باشد.

استاد محمد واعظ مدرس عربی حرف آخر

استاد واعظی برای هر کدام از مباحث درس عربی تدریس ویژه با خصوصیات خاصی داشته است. به این صورت که ایشان با تمرین و تکرار زیاد باعث می شوند، تا شما مباحث مهمی را همچون ترجمه، درک مطلب، قواعد و .. را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. البته شما می توانید برای آشنایی بیشتر با ایشان به مقاله بیوگرافی استاد محمد واعظ حرف آخر مراجعه کنید، و بیشتر با خصوصیات تدریسی محصولات ایشان و سوابق کاری ایشان آشنا شوید.

استاد محسن منتظری ادبیات

استاد محسن منتظری یکی از دبیران بسیار با تجربه و محبوب در میان دانش آموزان کنکوری شناخته می‌شود، که توانسته است با تدریس های خیره کننده خود توجه بسیاری را به خود جلب کند. ایشان در حال حاضر به عنوان دبیر درس ادبیات حرف اخر مشغول به فعالیت است و توانسته است محصولات با کیفیت و متعددی را به بازار عرضه کند. در حال حاضر ادبیات با داشتن ضریب 4 از اهمیت بالایی در کسب رتبه برخوردار است، به این دلیل شما با توجه به این درس می توانید موفقیت خود را در کنکور سراسری تضمین کنید.

استاد محسن منتظری مدرس ادبیات و زبان فارسی حرف آخر که برادر آقای عبدالرضا منتظری می باشند. این دو برادر جزو اساتید برتر کشور می باشند.

همانطور که می دانید ادبیات از پنج مبحث و بخش بسیار متنوع تشکیل شده است، که هر کدام از آنها دارای تعداد مشخصی سوال در کنکور هستند. به این دلیل محسن منتظری برای هر کدام از این مباحث با استفاده از روش تدریسی متنوع و جذاب پکیج های کنکوری متنوعی را تهیه کرده است. که شما با مطالعه مطلب بیوگرافی محسن منتظری ادبیات، قادر خواهید بود بیشتر با خصوصیات آموزشی تدریسی ایشان و سوابق کاری ایشان آشنا شوید.

استاد یوسفیان پور دینی

استاد یوسفیان پور به عنوان جوانترین دبیر دین و زندگی در سطح ایران شناخته می‌شود، که در موسسه ما مشغول به فعالیت است. ایشان به عنوان دبیر دین و زندگی حرف آخر توانسته است با استفاده از روش آموزشی پویا نمایی و استفاده از الگو محصولات کنکوری متنوعی را تهیه و عرضه کند. به این صورت که ایشان برای تدریس کل مباحث دینی مانند آیات، متن کتاب، پیام آیات و … از 14 الگو جامع که تمام مباحث این درس را پوشش می دهد استفاده کرده است. تا شما بتوانید با استفاده از پکیج های دینی ایشان به راحتی در روز کنکور به سوالات ترکیبی و سخت پاسخ دهید.

استاد علیرضا یوسفیان پور مدرس دین و زندگی حرف آخر

البته ما برای اینکه بتوانیم سبک تدریس و خصوصیات آموزشی ایشان را به شما معرفی کنیم. به ارائه مقاله بیوگرافی علیرضا یوسفیان پور حرف آخر پرداختیم. که شما با مطالعه ان قادر خواهید بود اطلاعات جامعی را درباره سابقه کاری و همچنین ویژگی محصولات ایشان به دست بیاورید.

استاد محمودی زبان انگلیسی

زبان انگلیسی همواره یکی از دروس سخت کنکوری به شمار می‌رود، که دانش آموزان در یادگیری و پاسخگویی به سوالات آن دچار مشکل شوند. به این دلیل استاد محمودی که به عنوان برترین دبیران سطح ایران شناخته می‌شود، دست به تهیه و عرضه محصولات زبان انگلیسی حرف اخر زده است. تا از این طریق بتواند با تهیه و عرضه محصولات آموزشی با کیفیت و متنوع به داوطلبان کنکوری در رسیدن به موفقیت کمک کند.

استاد محتبی محمودی مدرس زبان خارجه حرف آخر

البته ما در مقاله و مطلب بیوگرافی استاد محمودی حرف آخر به صورت کامل به بررسی و معرفی محصولات ایشان و سبک تدریسی ایشان خواهیم پرداخت. تا شما عزیزانی که قصد خرید و استفاده از محصولات استاد محمودی را دارید، از این طریق بتوانید به اطلاعات بسیار خوبی دست پیدا کنید.

نقش مشاوران ما در معرفی اساتید این موسسه

یکی از روش های دیگری که شما می توانید با ارتباط با ایشان اطلاعات جامعی را درباره بیوگرافی اساتید این موسسه به دست بیاورید، مشاورین رتبه برتر ما هستند. به طور کلی باید گفت که شما دانش آموزان کنکوری می توانید با هر نوع سوالی در زمینه کنکور با مشاورین ما در ارتباط باشید، و اطلاعات تکمیلی خوبی را به دست بیاورید. بهترین راه ارتباط با مشاورین پارتمان حرف آخر تماس با شماره های مندرج بر روی سایت و همچنین مراجعه به بخش مشاوره رایگان حرف آخر است.

در این مقاله اساتید موسسه کنکوری حرف آخر ما به صورت کامل به معرفی اساتید کنکوری و معلمان این موسسه پرداخته ایم. تا شما داوطلبان عزیز کنکوری که به دنبال شناخت اساتید و سبک تدریس آنها هستید بتوانید با مطالعه این مطلب به اطلاعات ارزشمندی دست پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *