پروژه 40 حرف آخر چیست

پروژه 40 حرف آخر ، برنامه چهل روزه جمع بندی و آزمون چیست

پروژه 40 حرف آخر یکی از مقالات و مطالبی می باشد، که ما در ان به معرفی و تحلیلی یکی از محصولات پر طرفدار این موسسه خواهیم پرداخت. تا از این طریق بتوانیم اطلاعات کاملی را درباره خصوصیات و ویژگی های آموزشی و تدریسی آن در اختیار شما قرار دهیم. پروژه چهل این موسسه یک از محصولات مرتبط با پروژه 6040 حرف آخر (پکیج 100 روزه یا پک برنامه 2 ماهه و پک 4 روزه) می باشد، که دارای خصوصیات بسیار خاصی می باشد. شما با استفاده از این پکیج قادر خواهید بود تا با تیپ سوالات و همچنین چگونگی طراحی سوالات کنکور آشنا شوید. به این خاطر در این بخش از فروشگاه حرف آخر ما به بررسی موضوع پروژه 40 روزه چیست؟ خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار دهیم.

پروژه 40 حرف آخر چیست؟

یکی از محبوب ترین محصولات و پکیج های کنکوری که اغلب دانش آموزان علاقه مند به استفاده از ان هستند، پروژه جامع 6040 موسسه حرف آخر می باشد. البته باید در نظر داشت که این محصول از دو بخش مختلف تشکیل شده است، که هر کدام از آنها دارای خصوصیات بسیار خاصی می باشند. با این پروژه شما در 100 روز قادر هستید تا مباحث و مطالب مختلف را یاد بگیرید و به مرور و جمع بندی آن نیز بپردازید. تا از این طریق در زمان بسیار کوتاهی به بهترین شکل ممکن خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده کنید.

این پکیج همانطور که گفتیم از دو بخش و بازه زمانی متفاوت پروژه 60 و پروژه 40 تشکیل شده است. در بازه زمانی اول شما با استفاده از این پکیج در مدت زمانی 60 روز به مطالعه و یادگیری دقیق مباحث و بخش های مختلف درسی خواهید پرداخت. و در بازه زمانی دوم پروژه 40 شما به مدت 40 روز و با استفاده از 20 آزمون جامع به مرور و جمع بندی مباحث مختلف کنکوری خواهید پرداخت. تا از این طریق با آمادگی و استرس بسیار کمی خود را برای کنکور سراسری و کسب بهترین نتایج ممکن آماده کنید. البته این محصول نیز دارای خصوصیات آموزشی بسیار خاصی می باشد، که در ادامه به صورت دقیق به بررسی آنها می پردازیم.

چرا از پروژه 6040 باید استفاده کرد؟

یکی از مسائلی که باید به دقت به آن پرداخت، این نکته می باشد که چرا باید از پروژه 6040 برای کنکور استفاده کرد؟. در بسیاری از مواقع دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به دلیل مشکلات مختلف قادر نیستند در زمان مناسب به مطالعه مباحث کنکوری بپردازند. و همین امر نیز باعث می شود تا این ذهنیت در فکر آنها ایجاد شود که دیگر قادر نیستند تا به یادگیری مباحث مختلف کنکوری بپردازند. اما این ذهنیت و فکر کاملا اشتباه است زیرا موسسه حرف آخر برای حل مشکل این عزیزان به عرضه محصولات کنکوری مختلف و با کیفیتی پرداخته است، تا دانش آموزان بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند.

به این خاطر شما داوطلبان کنکوری که فکر می کنید زمان و وقت خود را در کنکور از دست دادی می توانید از پکیج 6040 موسسه ما استفاده کنید. زیرا با این محصول شما قادر هستید در زمان بسیار کوتاه 100 روزه مباحث مختلف کنکوری را یاد بگیرید. و به راحتی در کنکور نیز به درصد بالایی از سوالات مختلف پاسخ دهید، و به نتایج دلخواه خود نیز دست پیدا کنید.

دانلود پروژه 40 حرف آخر

معرفی کلی پروژه 6040 برنامه 100 روزه

یکی از کاربردی ترین محصولات کنکوری که در چندین سال اخیر تهیه و عرضه بازار شده است، پروژه 6040 حرف آخر می باشد. این پکیج با تلاش های شبانه روزی اساتید این موسسه و برای کمک به دانش آموزان کنکوری تهیه و عرضه شده است. تا این عزیزان بتوانند در مدت زمانی 100 روزه به بهترین شکل ممکن حدود 90 درصد از مباحث کنکوری را یاد بگیرند. و از این طریق بتوانند با شرکت در کنکور به نتایج و رتبه دلخواه خود دست پیدا کنند. البته در ادامه به صورت کامل دو بخش اصلی این محصول را مورد بررسی قرار می دهیم.

پروژه 60 برنامه 2 ماهه حرف آخر

در بخش اول و بازه زمانه اول این پروژه شما به مدت 60 روز به صورت کاملا فشرده به یادگیری تمام مباحث کنکوری دروس مختلف خواهید پرداخت. شما باید بتوانید در این بازه زمانی تمام تلاش و دقت خود را به کار ببرید، تا از این طریق بتوانید مباحث مختلف کنکوری را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. شما در این مدت زمانی به صورت موازی و با روش ها و سبک آموزشی بسیار خاصی دروس کنکوری یاد خواهید گرفت. اما مهمترین قسمت یادگیری این پروژه در بازه زمانی دوم قرار دارد، که شما باید در آن با استفاده از 20 آزمون جامع به مرور و جمع بندی مباحث مختلف کنکوری که یاد گرفتید بپردازید.

پروژه چهل حرف آخر

یکی از روش های بسیار خوبی که شما از طریق ان می توانید مطالب یادگیری را در ذهن خود حک کنید، تست زنی می باشد. اما بسیاری از دانش آموزان در انتخاب منابع تست مشکل دارند، و همین باعث می شود تا در این مورد دچار مشکل شوند. اما موسسه ما برای رفع این مشکل در کنار 60 روز آموزش با کیفیت 20 آزمون جامع را نیز برای دانش آموزان ارسال خواهد کرد. تا این عزیزان بتوانند با این 20 آزمون در مدت 40 روز به مرور و جمع بندی تمامی مباحث مختلفی که یاد گرفته اند، بپردازند.

به این صورت که شما در مدت زمانی 40 روز باید به برگزاری 20 آزمون جامع و بررسی آنها بپردازید. برای این کار نیز شما برای هر آزمون 2 روز را در نر خواهید گرفت. که در این بازه زمانی شما هم به برگزاری آزمون خواهید پرداخت، و هم با بررسی دقیق ان به نقاط ضعف و قوت خود در کنکور پی خواهید برد. تا با این اطلاعات بتوانید به بهترین شکل ممکن خود را برای شرکت در کنکور سراسری آماده کنید.

این 20 آزمون بر گرفته شده از سوالات کنکور سال 1388 به این طرف می باشد. و اساتید سعی کردند تا با طرح سوالات مهم و پر تکرار بتوانند تطابق 90 درصدی را با کنکور هر سال به وجود بیاورند. به این خاطر شما با استفاده از مجموعه 20 آزمون حرف اخر دیگر نباید نگرانی در رابطه با قبولی در کنکور سراسری داشته باشید.

ویژگی های پکیج 40 موسسه حرف آخر

پکیج 20 آزمون حرف آخر یا همان پروژه 40 دارای خصوصیات تدریسی و آموزشی بسیار خاصی می باشد. تا دانش آموزان کنکوری بتوانند با استفاده از این محصول به راحتی مطالب و مباحث مختلف را یاد بگیرند، و در کنکور نیز دیگر مشکلی از بابت پاسخگویی به هر سوالی را نداشته باشند. به این خاطر در ادامه به صورت کامل خصوصیات این پکیج را مورد بررسی قرار می دهیم.

شبیه سازی سوالات کنکوری

در این مجموعه اساتید ما سعی کردن تا با شبیه سازی کنکور سراسری بهترین تست ها را در اختیار شما قرار دهند . همین امر نیز باعث شده است که این آزمون ها دارای تطابق 90 درصدی با سوالات کنکوری باشد. همچنین شما با برگزاری هر آزمون احساس خواهید کرد که در جلسه کنکور حضور دارید، و این کار باعث خواهد شد تا شما بهتر با شرایط برگزاری کنکور و حال و هوای آن آشنا شوید.

پروژه 40 موسسه حرف آخر

ترکیبی بودن سوالات مهم

یکی دیگر از خصوصیات این محصول ترکیبی بودن سوالات مهم می باشد. به این صورت که اساتید ما برای به چالش کشیدن اطلاعات کنکوری شما چندین سوال مهم را با هم ترکیب می کنند، تا شما با پاسخگویی به انها بتوانید برای کنکور آماده شوید. و این کار باعث می شود تا شما با دقت و تمرکز بیشتری خود را برای شرکت در کنکور سراسری مهیا کنید، و در ان دچار اشتباه و مشکل نشوید.

مرور و جمع بندی مباحث کنکوری

شما با استفاده از این محصول قادر هستید تا به صورت کامل و دقیق به مرور و جمع بندی مباحثی که قبلا مطالعه کردید بپردازید. به این صورت که بعد از هر آزمون شما به بررسی سوالاتی که اشتباه پاسخ دادید به صورت تصویری خواهید پرداخت، و با مطالعه دوباره این مبحث می توانید بخشی را که در ان مشکل دارید را دوباره مطالعه کنید. همچنین با این کار شما می توانید نقاط ضعف و قدرت خود را نیز در کنکور شناسایی کنید.

استفاده از پاسخ نما

یکی از خصوصیات مهم پروژه شصت استفاده از پاسخ نا به جای پاسخنامه می باشد. به این صورت که اساتید ما به صورت کاملا تصویری به بررسی هر سوال خواهند پرداخت. تا با این روش بتوانند به بهترین شکل ممکن مباحث و بخش های درسی را برای دانش آموزان کنکوری توضیح دهند.

چگونگی خرید پروژه 60 موسسه کنکوری حرف آخر

یکی از سوالاتی که زیاد از مشاوران ما پرسیده می شود این مسئله است، که چگونه 20 آزمون حرف آخر را تهیه کنیم؟. شما برای این کار می توانید از طریق فروشگاه رسمی حرف آخر اقدام کنید، و به صورت آنلاین محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. یا از طریق بخش مشاوران این موسسه با میلاد قربانی مشاور حرف آخر تماس بگیرید و از طریق ایشان محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید. تا ایشان بتوانند در زمان بسیار کمی پکیج را به دست شما عزیزان برسانند.

20 آزمون شامل چه دروسی می شود؟

در این پروژه چهل یا همان 20 آزمون تمامی سوالات مربوط به دروس تخصصی و همچنین دروس عمومی گنجانده شده است. تا از این طریق داوطلبان کنکوری بتوانند با تیپ سوالات و خصوصیات سوالات کنکوری آشنا شوند. و در روز کنکور نیز به هر نوع سوال ترکیبی و سختی که دیگر دانش آموزان را به چالش می کشد، به راحتی و در زمان کوتاهی پاسخ دهند.

مزایا استفاده از پروژه 40 حرف آخر

20 آزمون موسسه حرف آخر چه مزایایی دارد، و چگونه می تواند به دانش آموزان کمک کند؟. اینها سوالاتی می باشد که ممکن است در ذهن شما ایجاد شوند. شما با این پکیج با برگزاری آزمون های شبیه ساز کنکور با شرایط برگزاری و نحوه برگزاری کنکور آشنا خواهید شد. با دیدن سوالات این آزمون ها با مباحث پر تکرار و مهم دروس دیگر آشنا خواهید شد، و به مطالعه بیشتر این مباحث می پردازید. همچنین با نوع و تیپ سوالات مشکل و سخت نیز آشنا می شوید، و در روز کنکور دیگر با دیدن این سوالات دچار ترس و استرس نخواهید شد.

در این مطلب پروژه 40 موسسه حرف آخر یا همان 20 آزمون جامع ما به صورت کاملا دقیق این پکیج را مورد نقد و بررسی قرار دادیم. تا عزیزانی که به دنبال شناخت بیشتر این پروژه و محصول هستند، بتوانند با مطالعه آن به اطلاعات بسیار خوب و جامعی دست پیدا کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *