ثبت نام در حرف آخر از طریق فرم عضویت در سایت رسمی موسسه حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر | فرم عضویت در طرح نخبگان

فرم ثبت نام در حرف آخر و ایجاد حساب کاربری یکی دیگر از فعالیت‌های بسیار منحصر به فرد موسسه ما به شمار می‌رود، که دارای خصوصیات و کاربردهای بسیار زیاد و متنوعی می‌باشد. به این خاطر ما در این مطلب از سایت مرکزی به عرضه فرم عضویت در موسسه پرداختیم. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب موفقیت در کنکور هستند، با ثبت نام و عضویت در این طرح و طرح نخبگان بسیار عالی از خدمات ویژه ما برخوردار شوند. گروه مشاوره مجرب ما برای اینکه بتواند در مسیر کنکور به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری کمک شایانی کرده باشد به ارائه یک فرم ثبت نام در سایت پرداخته، که دانش آموزان با ثبت اطلاعات خود در آن می‌توانند از مشاوره رایگان ما بهره مند شوند.

نحوه ثبت نام در حرف آخر

بعد از ساخت اکانت کاربری در سایت و با ورود به مجموعه بزرگ بهترین موسسه کنکور شما از مزایای مشاوره رایگان و البته بسیاری موراد دیگر اعم از: تخفیفات ، هدایا، قرعه کشی و … بهره مند خواهید شد.

ثبت نام

عضویت در حرف آخر برای دریافت مشاوره رایگان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ثبت نام در حرف آخر برای استفاده از خدمات غیر حضوری و دریافت تخفیف محصولات از طریق مشاورین

ساخت حساب کاربری و عضویت در موسسه حرف آخر

همه ما در زندگی نیازمند استفاده از تجارب و مشورت افراد دیگر هستیم، تا بتوانیم با استفاده از تجربه آنها به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کنیم. در این بین نیز در کنکور سراسری داشتن مشاور با دانش و مجرب که بر همه چیز تسلط دارد، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. به این خاطر ما به تنهایی به ایجاد یک گروه مشاوره متشکل از دانشجویان رتبه برتر و با دانش پرداخته‌ایم. تا از این طریق بتوانید با راهنمایی شما و ایجاد راهکار های مناسب، شما عزیزان را در مسیر موفقیت کمک و یاری کنیم.

در این بین ما یک فرم ثبت نام کاربران در این بخش از صفحه ثبت نام در حرف آخر که بسیار جامع است را طراحی کردیم که شما می‌توانید با ثبت اطلاعات مختلفی همچون رشته تحصیلی، هدف خود، ضعف آموزشی و … با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. به این صورت که مشاوران عزیز ما ابتدا به مطالعه اطلاعاتی که ثبت نام کرده‌اید می‌پردازند و سپس با تماس با شما عزیزان با ارائه بهترین راهکارهای ممکن شما را در زمینه کسب بهترین نتایج ممکن در کنکور همراهی خواهند کرد.

صفحه عضویت در سایت رسمی حرف آخر

اهمیت ثبت نام برای دانش آموزان

یکی از راه های سریع و بسیار اصولی برای خرید محصولات ما، دریافت برنامه مطالعاتی منظم، دریافت مشاوره رایگان، دریافت تخفیف ویژه، پیگیری سفارشات خود و آشنایی با خصوصیات آموزشی پکیج های ما ثبت نام در موسسه کنکوری حرف آخر می باشد. زیرا شما بر اساس و شرایط خود تمامی سوالات موجود در این فرم را جواب می دهید، و موسسه با بررسی نیازها و شرایط شما یک مشاور مجرب که بیشتر با شرایط درسی و اخلاقی شما آشنا است را انتخاب می کند. و این عامل نیز باعث می‌شود تا شما با ارتباط بیشتر با این مشاور بتوانید به بهترین شکل ممکن مهیای و آماده شرکت در کنکور سراسری شوید.

عضویت در سایت مرکزی موسسه حرف آخر

دریافت مشاوره رایگان حرف آخر بعد از عضویت در سایت

همانطور که در مطالب قبلی نیز مانند مشاوره رایگان حرف آخر ذکر کردیم، یکی از ویژگی های بسیار برتر و ممتاز موسسه ما ارائه مشاوره به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری است. که در این میان مشاورین رتبه برتر ما نیز به ارائه برنامه مطالعاتی جامع نیز می پردازند، که شما با مطالعه مقاله برنامه 4 ماهه حرف آخر می توانید بهتر با چگونگی آن آشنا شوید. البته در این میان مشاوره ما نیز از خصوصیات بسیار بارزی برخوردار است که می تواند به بهترین نحو ممکن اطلاعات کنکوری را در اختیار شما بگذارد.

البته در این میان شما از چند روش و راه متفاوت با مشاورین رتبه برتر ما در ارتباط باشید. تا از این طریق بتوانید با ارتباط با آنها و شرح شرایط خود بهترین مشاوره ممکن کنکوری را دریافت کنید.

روش نحوه عضویت در سایت

روش اول شما می‌توانید به بخش مشاوره حرف آخر مراجعه کنید، و از این طریق به صورت آنلاین با مشاورین ما در ارتباط باشید و از این طریق از خدمات و محصولات ما استفاده کنید.

روش دوم به این صورت است که شما از طریق شماره های درج شده بر روی سایت با مشاورین ما تماس خواهید گرفت. و از این طریق به تهیه برنامه مطالعاتی و همچنین انواع پکیج های آموزشی مختلف می پردازید. همچنین از این طریق می توانید در مورد کنکور و قوانین و شرایط ان نیز اطلاعات کاملی را دریافت کنید.

روش سوم که کاملترین روش است شما با تکمیل کردن فرم ثبت نام در حرف آخر، تمامی اطلاعات تحصیلی و نقاط ضعف خود را ذکر خواهید کرد. سپس با استفاده از شماره تماسی که در این فرم گذاشتید مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت. تا با استفاده از این اطلاعات درج شده در فرم به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان کمک کنند.

برای دسترسی به پشتیبانی حرف آخر یا بخش واحد فروش می توانید از طریق شماره های درج شده روی تصاویر همین صفحه در ارتباط باشید.

فرم ثبت نام در حرف اخر برای استفاده از خدمات غیر حضوری موسسه اعم از مشاوره با رتبه برترهای کنکور

فرم ثبت نام در حرف آخر

مزیت ثبت نام در موسسه کنکوری حرف آخر شامل چه مواردی می شود

شاید برای شما این پرسش به وجود بیاید که مزیت ثبت نام در سایت از طریق این فرم چیست، و از این طریق چگونه مشاوران به ما کمک می کنند. باید بگوییم که در این فرم تمامی سوالات و اطلاعاتی که یک مشاوره خبره و ماهر از شما باید بپرسد درج شده است. به این خاطر شما با تکمیل کردن این فرم بسیار جامع و کامل وضعیت تحصیلی خود را به صورت کامل بازگو خواهید کرد. و این امر باعث می‌شود تا مشاوری که با شرایط شما آشنا است با شما عزیزان دانش آموز و داوطلب کنکور تماس بگیرد. تا بتواند با استفاده از این اطلاعات بهترین مشاوره کنکوری را در اختیار شما قرار دهد، و شما به هدف خود نزدیکتر شوید.

همچنین شما با تماس با شماره های مندرج بر روی سایت و همچنین تکمیل فرم ثبت نام، می توانید از تخفیف های بسیار خوب ما بهره مند شوید. به این خاطر اگر به دنبال قبولی در برترین دانشگاه و رشته های ممکن هستید در تکمیل فرم ثبت نامی خود به هیچ وجه معطل نکنید. تا در زمان کوتاه و مناسبی شما بتوانید از یک مشاور اختصاصی برای خود بهره مند شوید.

ما در این مطلب به صورت جامع و کامل به عرضه اطلاعاتی درباره ثبت نام در حرف آخر پرداختیم. شما با ثبت نام در این طرح و همچنین سایر موارد همچون ثبت نام در طرح نخبگان می توانید از مزیت و خدمات بسیار خوبی برخوردار شوید. و با استفاده از این خدمات و مزایا از طریق مشاوره اصولی و استاندارد ما به بهترین شکل ممکن خود را آماده و مهیای شرکت در کنکور سراسری کنید.

شما دانش آموزان عزیز می توانید از طریق این صفحه به راحتی با اطلاعات مختصری از خود همچون نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، رشته تحصیلی، درخواست عضویت برای ما ارسال کنید. اگر هدف شما دریافت مشاوره رایگان می باشد، مشاورین برتر در کمترین زمان ممکن با شماره تلفن (موبایل) که توسط شما ثبت شده است تماس خواهند گرفت. همچنین در فرم عضویت شما می توانید مشخص کنید که امسال چندمین سال است که شما قصد دارید در کنکور سراسری شرکت کنید.

از مهمترین مزیت های این امکان دریافت مشاوره رایگان 100% می باشد. بدون نیاز به پرداخت هزینه مشاوره کنکور برای رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی (دروس عمومی) به راحتی با رتبه برترهای کنکور در ارتباط خواهید بود. البته توجه داشته باشید که با ثبت اطلاعات خود از طریق فرم همین صفحه خود مشاوران با شما تماس خواهند گرفت و نیازی نیست شما اقدامی انجام دهید.

برای راحتی کار شما دانش آموزان عزیز در بخش های مختلفی از سایت شماره تماس مشاوران رتبه برتر حرف آخر را برای شما قرار داده ایم. شما می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با این دوستان در ارتباط باشید. اما با امکانی که در این بخش از سایت مرکزی فراهم کرده ایم، شما می توانید اطلاعات خود را همراه با شماره موبایل یا شماره ثابت خود را برای ما ارسال کنید. در این صورت طبق بررسی درخواست شما و بر اساس رشته تحصیلی شما عزیزان، یکی از بهترین مشاوران کنکور با شما تماس خواهد گرفت.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.