استاد رضا شعبانی زیست حرف آخر

بیوگرافی استاد رضا شعبانی مدرس زیست شناسی

بیوگرافی استاد رضا شعبانی حرف آخر یکی دیگر از مقالات و مطالبی می‌باشد، که ما در رابطه با بیوگرافی اساتید این موسسه دست به تهیه آن زده‌ایم. همواره شناخت دبیران و همچنین خصوصیات آموزشی آنها از اهمیت بسیار بالایی برای کسانیکه قصد خرید محصولات کمک آموزشی کنکوری را دارند برخوردار است. در این بین درس زیست شناسی یکی از دروس بسیار مهم و با اهمیت در کنکور تجربی شناخته می‌شود، که برای پاسخگویی به سوالات آن نیازمند اطلاعات بالای درسی می‌باشید. به این خاطر در این بخش از مطالب فروشگاه حرف آخر ما به بررسی زندگینامه استاد شعبانی خواهیم پرداخت، تا شما بهتر با ایشان و همچنین محصولات آموزشی کنکور زیست شناسی آشنا شوید.

البته رضا دارای تحصیلات و سابقه درخشانی در زمینه تدریس زیست می‌باشد. به این دلیل ما در ادامه نیز برای آشنایی بهتر شما با ایشان تمامی سوابق و افتخارات ایشان را مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد.

میلاد قربانی مشاور زیست شناسی استاد شعبانی

معرفی رضا شعبانی (Reza Shabani)

درس زیست شناسی به عنوان مهمترین درس در رشته تجربی شناخته می‌شود، که نقش بسیار پر رنگی در کسب نتیجه و قبولی در بهترین رشته‌های ممکن دارد. به این دلیل شما دانش آموزان باید با نگاه ویژه و خاصی به این درس نگاه کنید، و از برترین و با کیفیت‌ترین منابع کمک آموزشی استفاده کنید. در این بین موسسه حرف اخر برای رفع نیاز آموزشی دانش آموزان دست به تهیه و عرضه بهترین پکیج های کنکوری در زمینه زیست زده است، تا داوطلبان کنکوری بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند.

در این بین استاد عبدالرضا منتظری (موسسه انتشارت) برای اینکه بتواند یک پکیج قوی و بسیار کاربردی را در اختیار دانش آموزان این موسسه قرار دهد، از برترین و مجرب‌ترین اساتید زیست شناسی در سطح کشور استفاده کرده است. نتیجه چندین وقت منتظری باعث شد شخص رضا شعبانی به عنوان دبیر و مدرس زیست حرف اخر انتخاب شود، تا با دانش و معلومات کنکوری خود بتواند دانش آموزان را در مسیر موفقیت کمک و همراهی کند. البته در این بین محصولات کنکوری زیست Reza Shabani دارای خصوصیات و ویژگی‌های تدریسی بسیار خاص و جذابی هستند، که در ادامه صورت جامع به تحلیل آنها می‌پردازیم.

زیست شناسی در رشته تجربی

در حال حاضر رشته تجربی به عنوان یکی از گروه‌های آزمایشی پر طرفدار در کنکور سراسری شناخته می‌شود. که در هر سال تعداد زیادی از دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای کسب بهترین نتایج ممکن و قبولی در رشته‌های پر طرفدار با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. در این بین درس زیست شناسی به عنوان مهمترین دروس تخصصی در این رشته به شمار می‌رود، که تاثیر آن بر روی کسب رتبه بسیار زیاد می‌باشد. به این صورت که اگر شما بتوانید به درصد بالایی از سوالات این درس پاسخ دهید، موفقیت خود را در کنکور تضمین خواهید کرد.

لازم است بدانید زیست از مباحث و بخش‌های مختلفی نیز تشکیل شده است، که هر کدام از آنها دارای خصوصیات و ویژگی آموزشی بسیار خاصی می‌باشند. برای همین منظور مباحثی همچون ژنتیک، زیست گیاهی و زیست انسانی و جانوری از سختی و اهمیت بیشتری برخوردار هستند. همچنین هر کدام از این مباحث در کنکور دارای تعداد سوالات مشخصی می‌باشد که شما با پاسخگویی به هرکدام از آنها می‌توانید به نتایج بهتری دست پیدا کنید. همچنین باید به این نکته نیز توجه کنیم که زیست شناسی کنکور دارای ضریب 4 می‌باشد، که این امر نشان دهنده اهمیت بسیار بالای این درس می‌باشد.

فیلم های زیست استاد شعبانی

چگونه بتوانیم به درصد بالایی از زیست دست پیدا کنیم

سوال مهمی که شاید در ذهن شما دانش آموزان ایجاد شود، این مسئله می‌باشد که چگونه به درصد بالایی از سوالات زیست شناسی پاسخ دهید؟. در پاسخ به این پرسش مهم باید بگوییم که شما باید از بهترین منابع ممکن و همچنین برنامه مطالعاتی و تلاش و پشتکار برخوردار باشید، تا به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. همانطور که می دانید زیست حرف آخر به عنوان بهترین محصول آموزشی موجود شناخته می‌شود که توسط استاد شعبانی مدرس برتر موسسه تدریس و عرضه شده است. تا از این طریق بتواند اطلاعات مهم کنکوری را در اختیار شما قرار دهد، و شما با این اطلاعات در روز کنکور دیگر مشکلی بابت پاسخگویی به هر نوع سوالی را نداشته باشید.

مدرس زیست استاد رضا شعبانی (جزو تراز اول های کشور و رتبه برتر در درس زیست شناسی)

انتخاب یک دبیر بسیار مجرب و کار کشته برای تدریس مهمترین درس کنکور رشته تجربی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. به این دلیل موسسه حرف اخر برای انتخاب دبیر زیست از وسواس و تحقیقات و فیلترهای بسیار زیادی استفاده کرد، تا در آخر به نام رضا شعبانی رسید. ایشان به عنوان برترین و بهترین دبیر زیست در سطح ایران شناخته می‌شوند که توانسته است افتخارات و سوابق بسیار زیادی را برای خود دست و پا کند. ایشان همچنین برای تدریس زیست برای اولین بار در ایران از تکنیک و روش تصویر سازی و انیمیشن سازی استفاده کرد، تا دانش آموزان و داوطلبان بتوانند مباحث درسی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرند.

بسیاری از دانش آموزان در یادگیری و همچنین پاسخگویی به سوالات زیست شناسی در کنکور دچار مشکلات مختلفی خواهند شد. اما استاد شعبانی برای راحتی کار دانش آموزان و داوطلبان کنکور از بهترین روش‌های تدریس استفاده کرده است، تا به بهترین شکل ممکن اطلاعات کنکوری را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. به این دلیل شما مطمئن باشید که با استفاده از محصولات این استاد و دبیر بسیار با تجربه قادر خواهید بود به بهترین شکل ممکن خود را آماده و مهیای شرکت در کنکور سراسری کنید.

مدرس زیست حرف آخر کیست

تحصیلات استاد شعبانی زیست شناسی

در هر کار و فعالیتی شما هر چقدر دارای تجربه و معلومات باشید، خواهید توانست به نتایج بهتری دست پیدا کنید. به این دلیل با اطمینان می‌توانیم بگوییم که استاد شعبانی به عنوان با سواد ترین و مجرب‌ترید دبیر زیست شناسی در ایران فعالیت دارد، که توانسته است با معلومات بالای خود در این زمینه به عرضه انواع محصولات آموزشی بپردازد. شما از بابت کیفیت محصولات زیست حرف اخر باید کاملا مطمئن باشید، زیرا استاد با معلومات بالای خود توانسته است به بهترین شکل ممکن مباحث مختلف زیست شناسی را تدریس کند.

رضا شعبانی زیست یکی از با سوادترین اساتید موسسه ما می‌باشد، ایشان دارای مدرک PCR پیشرفته که همان مهندسی ژنتیک می‌باشد از دانشگاه الزهرای می‌باشد. ایشان همچنین عضو هیئت ژنتیک ایران نیز می‌باشد، که به عنوان یک مهندس ژنتیک شناخته می‌شوند. همچنین دیگر مدرک بین‌المللی ایشان مدرک روانشناسی یادگیری از دانشگاه  USM مالزی می‌باشد. که با این تعاریف شما به خوبی به سطح علمی ایشان در زمینه ژنتیک و زیست شناسی آشنا شدید، و با اطمینان بیشتری می‌توانید از محصولات ایشان استفاده کنید.

سابقه تدریس و تالیفات

وی توانسته در طول تدریس خود در مراکز و مدارس مختلف به تجربه بسیار بالایی در زمینه آموزش مباحث مختلف زیست شناسی دست پیدا کند. البته در این بین برای تعدادی از دانش آموزان اطلاع از سابقه تدریسی ایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. به این دلیل به صورت دقیق ما در این بخش سابقه تدریس استاد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 • از سال 1384 تا سال 1385 به عنوان بنیان گذار و مدرس زیست شناسی کنکور در گروه آموزشی صبح ظهور فعالیت داشته است
 • از سال 1386 تا سال 1387 به عنوان دبیر زیست شناسی در آموزشگاه خواجه نصیر تهران فعالیت داشته
 • از سال 1388 تا سال 1389 به عنوان بنیانگذار فرآیند آموزشی CKC و مدرس زیست شناسی گروه CKS مشغول به فعالیت بوده است
 • از سال 1389 تا سال 1391 به عنوان دبیر زیست شناسی در موسسات آموزش قلم چی، علوی، گزینه 2 و در شهرهای دزفول و اندیمشک فعالیت داشته
 • از سال 1391 تا سال 1392 در دانشگاه‌های الزهرا مدرک ژنتیک پیشرفته و همچنین روانشناسی یادگیری از دانشگاه مالزی دریافت کرده است
 • از سال 1392 تا سال 1393 به عنوان مدرس زیست شناسی کنکور و المپیاد اهواز، شوشتر و مسجد سلیمان فعالیت کرده است
 • بنیانگذار اولین لیگ زیست شناسی در کشور به مدت 10 سال نیز می‌باشد

همچنین رضا در طول این چند سال تدریس زیست شناسی توانسته است کتاب‌ها  مقالات آموزشی مختلفی را تالیف کند. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای یادگیری درس زیست بتوانند از آنها استفاده کنند. به این دلیل ما در ادامه به معرفی این تالیفات خواهیم پرداخت، تا شما با این محصولات نیز آشنا شوید.

 • مفاهیم بنیادی زیست متناسب برای دبستانی‌ها
 • بزرگراه نکات متناسب برای دوران جمع‌بندی همراه با تست و پاسخ نامه
 • جزوه کاریکاتوری زیست شناسی در ایران به نام الفبای 100

استاد رضا شعبانی و استاد عبدالرضا منتظری

افتخارات Reza Shabani مدرس موفق در زمینه تخصصی خود

تمامی اساتید موسسه حرف اخر به عنوان دبیران تراز اول کشوری در این موسسه مشغول به فعالیت و خدمت به دانش آموزان عزیز هستند. به همین دلیل شناخت افتخاراتی که این اساتید به دست آورده‌اند می‌تواند بر انتخاب دانش آموزان در رابطه با تهیه بهترین محصولات کنکوری بسیار موثر باشد. به همین دلیل ما در این بخش افتخارات متعددی که استاد شعبانی biology در طول چند سال فعالیت به دست آورده است، معرفی خواهیم کرد.

 • اولین دبیر زیست شناسی که توانسته در شش استان و شهر ایران به صورت موفق سابقه دبیری داشته باشد
 • اولین و جوانترین دبیر زیست شناسی در استان مرکزی می‌باشد که توانست کتاب بزرگراه را تالیف کند، و آن را در 23 استان کشور به فروش برساند و نیاز داوطلبان کنکوری را برطرف کند
 • ایشان اولین دبیر زیست شناسی هستند که در مدت 5 سال موفق شده است تا تمام مباحث مربوط به زیست دبیرستان و پیش دانشگاهی را به صورت انیمیشن و تصویر سازی تدریس کند، و بنیان گذار آموزش تصویری باشد
 • او توانسته است برای تدریس بهتر زیست از یک مقاله و جزوه تصویری خلاقانه و مبتکرانه استفاده کند
 • او به عنوان اولین دبیر زیست شناسی شناخته می‌شود که توانسته است برای مفاهیم مهم و پر تکرار مانند قلب و نوار قلب، دوره جنسی زنان، دستگاه گوارش و دفع ادرار و ژنتیک الگوی یادگیری و تست زنی طراحی کند.

راه ارتباطی با این استاد و دریافت مشاوره از موسسه

در حال حاضر دانش آموزان زیادی علاقه مند به ارتباط با استاد شعبانی و گرفتن مشاوره مشورت از ایشان هستند. اما در حال حاضر این امر ممکن نیست زیرا استاد در حال حاضر به صورت شبانه رزی مشغول تهیه و تدوین پکیج های آموزشی جدید می‌باشد، تا با ارائه آنها بتواند نیازهای داوطلبان کنکوری را برطرف کند. اما برای این مشکل پنل مشاوران حرف اخر ایجاد شده است، که شما می‌توانید با تماس با شماره‌های مندرج بر روی سایت با مشاورین رتبه برتر ما در ارتباط باشید و مشورت‌های لازم را دریافت کنید.

زیست استاد شعبانی

فیلم های آموزشی استاد شعبانی برای کنکور

این استاد عالی قدر برای رفع نیاز دانش اموزان رشته تجربی، دست به عرضه بهترین محصولات اموزشی موجود در سطح کشور زده است. تا داوطلبان کنکوری بتوانند بر اساس نیاز آموزشی خود از این محصولات استفاده کنند. همچنین قیمت این محصولات بسیار زیاد نیست و شما با هر توان مالی قادر به تهیه و استفاده از آنها هستید. البته شما برای اطلاع از قیمت دقیق تام محصولات می‌توانید به بخش لیست قیمت محصولات حرف اخر مراجعه کنید. همچنین ما در ادامه به معرفی تمامی محصولات ایشان نیز خواهیم پرداخت.

 • زیست شناسی پیش 2 نظام قدیم
 • زیست پیش دانشگاهی 1
 • زیست شناسی سال سوم دبیرستان
 • محاسبات و هفت الگوی طلایی زیست شناسی
 • زیست جانوری و انسانی نظام قدیم
 • زیست جامع نظام جدید
 • زیست شناسی گیاهی نظام جدید
 • زیست در دایره نظام جدید ( زیست گیاهی و جانوری )
 • ژنتیک نظام جدید
 • پکیج زیست شناسی سال دوازدهم
 • پکیج زیست سال یازدهم نظام جدید
 • زیست شناسی دهم
 • زیست گیاهی نظام قدیم
 • پکیج 6040 زیست نظام قدیم
 • پکیج جامع زیست نظام قدیم
 • زیست شناسی دوم دبیرستان

ویژگی‌های آموزشی محصولات Reza Shabani

فیلم دی وی دی های آموزش کنکور و پکیج های زیست استاد شعبانی مانند دیگر محصولات موسسه ما دارای خصوصیات بسیار خاصی می‌باشد. به این صورت که برای تدریس زیست شناسی از روش تدریس سه لایه استفاده شده است. در لایه اول تمام مباحث و بخش‌های مختلف مربوط به این درس از طریق شهودی سازی و تصویر سازی تدریس خواهد شد. که این کار باعث فعال شدن نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز می‌شود، تا در این روش مطالب درسی در مدت زمان کوتاهی در ذهن و حافظه دانش آموزان حک شود و بتوانند این مطالب را مدت زمان بیشتری در حافظه خود نگه دارند.

در لایه دوم تدریس تمام مباحث کتاب به صورت خط به خط و مو به مو مورد بررسی و تدریس قرار خواهد گرفت. تا از این طریق علاوه بر مرور مباحث مختلف شما بتوانید عناوین درسی را بهتر یاد بگیرید و در روز کنکور مطلبی را فراموش نکنید. در لایه سوم نیز اساتید ما به حل تست و سوالات کنکوری و تالیفی خواهند پرداخت تا با ارائه نکات کلیدی کنکوری و همچنین آموزش روش صحیح تست زنی شما را در رسیدن به موفقیت و کسب بهترین نتایج ممکن کمک کنند.

بیوگرافی رضا شعبانی

همکاری دو مدرس تراز اول در انتشارات منتظری

باید خدمت شما دانش آموزان و اولیاء محترم عرض کنیم که استاد شعبانی و استاد شاکری (شاکر) همکار هستند. این دو دبیر بسیار کار کشته و مجرب توانسته‌اند با همکاری یکدیگر و با معلومات بسیار بالای خود به تهیه انواع محصولات آموزشی بپردازند. به این دلیل شما در محصولاتی که تهیه خواهید کرد مشاهده خواهید کرد که این دو استاد در کنار یکدیگر به تدریس مباحث مختلف می‌پردازند تا از این طریق بتوانند اطلاعات بسیار جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزانی که به دنبال کسب بهترین نتایج هستید قرار دهند.

زیست استاد رضا شعبانی خوبه؟

اگر شما عزیزان تمامی مطالب بالا را به دقت مطالعه کرده باشید، از کیفیت محصولات وی نیز مطلع خواهید شد. ممکن است برایتان جای سوال باشد که زیست شعبانی چطوره؟ پس ما در پاسخ به این سوال که زیست شناسی استاد شعبانی خوبه؟ باید بگوییم که بله. زیرا این محصولات جامع‌ترین و با کیفیت ترین پکیج های آموزشی موجود در بازار می‌باشند، که با داشتن خصوصیات بسیار جذاب باعث تمایز خود با ایر محصولات مشابه شده‌اند. به این دلیل شما می‌توانید با خیال راحت و اطمینان به تهیه و استفاده از این محصولات برای کسب بهترین رتبه ممکن بپردازید.

در این مقاله بیوگرافی استاد رضا شعبانی زیست حرف آخر ما به صورت کاملا اختصاصی و جامع به بررسی تحصیلات، سوابق، محصولات و افتخارات این استاد نامی پرداخته‌ایم. تا شما دانش آموزانی که قصد خرید محصولات ایشان را دارید بتوانید اطلاعات کاملی را درباره ایشان به دست بیاورید.

Professor Reza Shabani Biology teacher Harfeakhar

As you read in this article from the central website, we have thoroughly reviewed the biography of the biology teacher. We mentioned all the details about the educational background, activities, teaching, packages produced for life education, and many other things. If you want to get free advice about the lesson from Reza Shabani and Professor Shaker, you need to contact the number of counselors that we have placed on the main site.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *