کلاهبرداری موسسه حرف آخر در کنکور

آیا کلاهبرداری موسسه حرف آخر واقعیت دارد؟ حقیقت حرف آخر مافیای کنکور چیست؟

یکی از مطالب و مباحثی که امروزه از طرف افراد سود جو و موسسات رقیب در میان عموم مرم رواج پیدا کرده است، موضوع کلاهبرداری حرف آخر است. به این منظور ما برای روشن‌تر کردن این موضوع و همچنین قرار دادن اطلاعات کاملی در این باره، دست به تهیه و تالیف این مقاله می‌پردازیم تا بتوانیم اطلاعات بسیار دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم. البته در این بین با مطرح شدن این شایعه کذب کلاهبرداری موسسه حرف آخر در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکوری سوالات مختلفی مطرح شده است حتی برخی در سطح وب در رابطه با عبدالرضا منتظری مافیای کنکور و مباحث دیگر هستند.. به این دلیل ما در این بخش از سایت حرف اخر به بررسی چندین سوال و پرسش در مورد این مسئله بسیار کذب خواهیم پرداخت. تا شما عزیزانی که به دنبال خرید محصولات کمک آموزشی ما هستید، بتوانید با خیال راحت برای خرید و استفاده از آنها اقدام کنید.

مشاوران حرف آخر اعم از میلاد قربانی، افشین دشتی، خانم دکتر فرزانه، علی قبادی، شایان مامندی و بسیاری افراد دیگر به عنوان مشاورین حرف آخر در حال فعالیت هستند. برای تماس با این افراد می توانید از طریق شماره های تماس داخل سایت میلاد نیکپور تماس بگیرید

کلاهبرداری حرف آخر

در این زمانه وقتی شما به عرضه یک محصول با کیفیت و بی نقص می‌پردازید، سایر افراد رقیب وقتی می‌بینند نمی‌توانند با شما به رقابت بپردازند. و از نظر کیفی و کمیت به شما نزدیک شوند، شروع به شایعه پراکنی و ایجاد حاشیه برای شما می‌کنند. تا از این طریق بتوانند بر کار شما و همچنین بازدهی آن تاثیر منفی بگذارند. در این بین موسسه حرف اخر به عنوان برترین و محبوب‌ترین موسسات کنکوری در میان داوطلبان کنکور سراسری شناخته می‌شود. که توانسته است با ارائه محصولات آموزشی با کیفیت با قیمت مناسب طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کند. که شما برای اطلاع از قیمت این پکیج ها می‌توانید به بخش لیست قیمت محصولات موسسه حرف آخر مراجعه کنید.

در این میان کیفیت بالای محصولات موسسه ما و همچنین محبوبیت ما در میان داوطلبان کنکوری باعث شده است، تا دشمنان زیادی پیدا کنیم. به این صورت که افراد شیاد، سودجو و موسسات رقیب که توانایی رقابت با محصولات ما را ندارند دست به ایجاد این مسئله که موسسه حرف اخر کلاهبردار است زده‌اند، تا با این طریق بتوانند بر روی کیفیت و محبوبیت ما در میان عموم مردم تاثیر منفی بگذارند. اما آنان با تلاش‌های خود برای نشان دادن موضوع مافیای کنکور ایران نیز موفق به این امر نشده‌اند و نتوانسته‌اند بر روی محبوبیت ما تاثیر بگذارند، و دلیل این امر نیز کیفیت بالای محصولات کنکوری ما می‌باشد که نشان دهنده همه چیز می‌باشد.

علت محبوبیت محصولات حرف اخر

یکی از سوالاتی که شاید در ذهن شما ایجاد شود، این مسئله است که چرا با اینکه این همه فضای مخرب و شایعه پراکنی برای حرف آخر ایجاد می‌شود باز این موسسه دارای محبوبیت بسیار زیادی می‌باشد. دلیل این همه محبوبیت بسیار زیاد را می‌توان اساتید باسواد و مجرب این موسسه همراه با کیفیت آموزشی بالای محصولات آن دانست. که تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می‌توانند با هر نوع سطح آموزشی با خیال راحت از آن استفاده کنند. و به راحتی مباحث و بخش‌های سخت و ترکیبی دروس مختلف را یاد بگیرند و در کنکور به تمامی سوالات دروس عمومی و خصوصی پاسخ دهند.

کلاهبرداری موسسه های کنکور در ایران سبب شده است که افراد زیادی اعم از دانش آموزان به شایعه پراکنی بپردازند. اینکه آیا عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است یا نه موضوع بسیار مهمی است که شما باید در رابطه با کلاهبرداری حرف اخر در رابطه با آن مطالعه کنید

دلیل کیفیت بالای پکیج های این موسسه چیست

کیفیت بالای محصولات فروشگاه حرف آخر می‌تواند از عوامل بسیار مختلفی تشکیل شده است. که تمامی این عوامل با کنار یک قرار گرفتن باعث شده‌اند تا یک محصول با کیفیت و عالی که تمامی دانش آموزان بتوانند از آن استفاده کنند تهیه و عرضه شود. به این خاطر در ادامه این بخش دلایلی را که باعث شده‌اند تا موسسه ما بتواند پکیج های کنکوری باارزش را عرضه کند مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما بتوانید اطلاعات جامع و کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم.

اساتید مجرب و محبوب یکی از دلایل عمده‌ای که باعث شده است تا محصولات و پکیج های آموزشی این موسسه از کیفیت و ارزش بالایی برخوردار باشند، اساتید و دبیران مجرب و با سواد است. به صورتی که استاد عبدالرضا منتظری به عنوان موسس حرف اخر سعی کرده است تا برای هر درس کنکوری برترین دبیر سطح کشور را انتخاب کند. تا این دبیران بتوانند با استفاده از تجربیات و دانش بالای خود، با ارائه محصولات آموزشی کنکوری در مسیر موفقیت به داوطلبان عزیز کمک کنند.

استفاده از متد و تکنیک آموزشی نوین یکی از دلایلی که باعث محبوبیت بیش از حد محصولات ما در بین دانش آموزان شده است، روش تحصیل منحصر به فرد این موسسه است. به طوری که اساتید مجرب ما در این باره از روش شهودی سازی یا همان انیمیشن سازی استفاده می‌کنند. تا با این روش نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز دانش آموزان فعال شود. و باعث شوند تا آنان بتوانند مباحث سخت کنکوری را به راحتی یاد بگیرند و این مطالب را مدت زمان طولانی در حافظه خود نگه دارند. پس این موارد نشان میدهد که کلاهبرداری موسسه حرف آخر حقیقت ندارد.

همچنین این اساتید در تدریس مباحث و دروس مختلف کنکور مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و … تمامی فرمول‌های سخت و زیاد را حذف کرده‌اند. و به جای استفاده از فرمول‌های بسیار وقت گیر که یادگیری آنها برای دانش آموزان طاقت فرسا بود از چند الگو و نقشه راه جامع استفاده کرده‌اند. به این صورت که این چند الگو تمامی مباحث کنکوری دروس مختلف را پوشش می‌دهند. و داوطلبان کنکوری قادر خواهند بود با استفاده از این چند الگو در روز کنکور به هر نوع سوال سخت و ترکیبی به راحتی پاسخ دهند، و نتایج دلخواه خود را به دست بیاورند.

مشاوره رایگان و ارائه برنامه مطالعاتی دقیق و اختصاصی از دیگر خصوصیاتی است که باعث بالا رفتن کیفیت محصولات این موسسه شده است. به این صورت شما از زمان تماس با موسسه حرف اخر تا روز کنکور با یک مشاور مجرب در تماس خواهید بود. تا با این روش بتوانید با کمک و راهنمایی ایشان به رفع نقاط ضعف خود بپردازید و از این طریق به راحتی در دانشگاه و رشته مد نظر خود قبول شوید. شما برای ارتباط با برترین مشاور این موسسه می‌توانید از طریق بخش مشاوره رایگان با میلاد قربانی در تماس باشید.

همچنین دیگر خصوصیاتی که باعث این شده است تا دانش آموزان بتوانند با خیال راحت به تهیه محصولات موسسه ما بپردازند، ارائه برنامه مطالعاتی اختصاصی و جامع است. به این صورت که همراه هر پکیج و محصول کنکوری که شما تهیه کرده‌اید یک برنامه مطالعاتی دقیق و منظم برای شما ارسال خواهد شد. تا شما بتوانید با استفاده از آن به راحتی با برنامه دقیق زمان و وقت خود را تنظیم کنید. همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید به بخش برنامه مطالعاتی حرف آخر مراجعه کنید، و اطلاعات جامعی را در این باره به دست بیاورید.

عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با با اینکه موسسه حرف اخر کلاهبردار است می توانید از طریق مقالات بخش وبلاگ سایت رسمی که حقیقت حرف اخر چیست اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

آیا موسسه حرف آخر خوب است

با توجه به توضیحاتی که ما در بالا به صورت کامل به ارائه آن پرداخته‌ایم، شما به راحتی می‌توانید به پاسخ این پرسش که حرف اخر خوب است یا جزو کلاهبرداران کنکوری می باشد؟ دست پیدا کنید. در حال حاضر موسسه ما به عنوان بهترین مرکز عرضه نشر دیجیتال کنکور در سراسری ایران شناخته می‌شود. که توانسته است برای تمامی مباحث کنکوری نظام جدید و نظام قدیم محصولات و پکیج آموزشی با کیفیت و خوبی را تهیه کند. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با هر نوع سطح آموزشی و همچنین بر اساس نیاز خود بتوانند به تهیه و استفاده از این محصولات جامع پردازند.

در رابطه با کلاهبرداری حرف اخر نیز باید بگوییم که این شایعه فقط حرف و حدیث است، و موسسات و رقیبان ضعیف در حال حاضر نتوانسته‌اند برای این ادعای پوچ و تو خالی خود که میگویند استاد عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است یک مدرک بیاورند. اگر شما از دوستان و آشنایان خود که از محصولات این موسسه استفاده کرده‌اند، درباره کیفیت آموزشی ان بپرسید. به این جواب خواهید رسید که روش آموزشی و تدریس این محصولات و پکیج های کنکوری به این صورت است که شما قادر به پاسخگویی به تمام سوالات کنکور اعم از سخت و ترکیبی خواهید بود. زیرا این پکیج های آموزشی به گونه‌ای تهیه و عرضه شده‌اند تا داوطلبان کنکوری با استفاده از آنها دیگر در کنکور سراسری دچار مشکل نشوند.

نظرات دانش آموزان درباره حرف اخر

در این بین نظران دانش آموزان و داوطلبانی که برای موفقیت در کنکور از محصولات موسسه ما استفاده کرده‌اند، در رابطه با شایعات که شامل دروغ های حرف آخر و کلاهبرداری استاد منتظری می باشد، بسیار حائز اهمیت می‌باشد. زیرا شما با خواندن نظران آنها قادر خواهید بود، میزان رضایتمندی و همچنین عدم رضایتمندی آنان از محصولات ما را تشخیص دهید. به این دلیل ما به ارائه مقاله نظرات دانش اموزان درباره حرف آخر پرداخته‌ایم، تا داوطلبانی که از پکیج های ما استفاده کرده‌اند بتوانند با مراجعه به ان به ارائه نظرات خود بپردازند. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به این مطلب و خواندن نظرات دانش آموزان درباره کیفیت محصولات ما به اطلاعات کاملی دست پیدا کنید. و از اینکه موسسه ما کلاهبردار نیست به خوبی آگاه شوید.

حرف آخر کلاهبردار

در حال حاضر موسسات کنکوری بسیار زیادی در ایران در زمینه کنکور سراسری مشغول به فعالیت و ارائه محصولات مختلفی هستند. اما ما تا به الان به خود اجازه ندادیم تا در مورد ضعف و کم و کاستی آنان مطلب و مقاله‌ای را ارائه دهیم. زیرا ما همواره با کیفیت بالای خود به دنبال رقابت سالم با دیگران هستیم، و سعی نداریم با فعالیت‌های مخرب خود باعث بدنامی موسسات مختلف شویم. در این میان موسسات مختلف زمانی که می‌بینند که توان و نای رقابت با محصولات و پکیج های مختلف کنکوری ما را ندارند، سعی می‌کنند تا از طریق ایجاد شایعه از طریق چند سایت نامعتبر و شیاد سعی در تخریب ما داشته باشند.

اما هیچ وقت در این زمینه موفق نخواهند بود، زیرا ما با تلاش‌های شبانه روزی خود سعی داریم تا با ارائه بهترین محصولات، برنامه مطالعاتی و مشاوره رایگان بهترین خدمات ممکن را به دانش اموزان عرضه کنیم. و زمانیکه داوطلبان کنکوری چندین موسسه را در کنار یک قرار می‌دهند، تا با مقایسه آنان بهترین انتخاب را داشته باشند بدون شک حرف اخر را به صورت گلچین و با اختلاف بسیار زیادی انتخاب خواهند کرد.

آیا کلاهبرداری حرف آخر واقعیت دارد یا نه سوالی است که شما دانش آموزان عزیز ممکن است با آن مواجه شوید. برخی می گویند حقیقت حرف آخر چیست گه می گویند موسسه حرف آخر کلاهبرداری می کند. آیا این گفته ها در رابطه با این انتشارات صحبت دارد و می توان آن را حقیقت حرف آخر دانست یا نه. در مقاله پیش روی شما اطلاعات کاملی در رابطه با موضوع مافیای کنکور در ایران و همچنین کلاهبرداری اساتید و مدرسین کنکوری پرداخته ایم

مقایسه موسسه حرف آخر با سایر موسسات کنکوری

ما در مقاله و مطلب مقایسه حرف اخر با ونوس و کنکور آسان است به صورت جامع و کامل به بررسی این موضوع پرداخته‌ای. در این بخش نیز قصد داریم اطلاعات جامعی را در این باره ارائه دهیم تا شما بیشتر با تفاوت این موسسات آشنا شوید و حتی در این مقاله در رابطه با اینکه آیا کلاهبرداری موسسه حرف آخر واقعیت دارد اطلاعات لازم را دریافت کنید. مهمترین تفاوت این موسسه با سایر موسسات روش و تکنیک آموزشی نوین و جدید آن است. اما موسسات دیگر از همان روش تدریس سنتی و قدیمی که باعث سر در گمی دانش آموزان می‌شود، استفاده می‌کنند. همچنین موسسات دیگر از تکنیک برای حل سوالات ترکیبی دروس مختلف استفاده می‌کنند، که این تکنیک‌های برای پاسخگویی به تمام سوالات مناسب نیست. زیرا شما با این تکنیک قدیمی و بی مصرف آموزشی قادر هستید سوالات محدودی را پاسخ دهید.

اما شما با روش آموزشی حرف اخر که استفاده از الگو و نقشه راه است، قادر خواهید بود تا به هر نوع سوال سخت و ترکیبی در روز کنکور پاسخ دهید. ویژگی دیگر موسسه ما که آن را از سایر موسسات کنکوری متمایز می‌کند، ارائه دفتر برنامه ریزی و خدمات مشاوره رایگان از طریق مشاورین رتبه برتر تا روز کنکور است. تا دانش آموزان بتوانند با کمک و راهنمایی ما به راحتی به نتایج مد نظر خود دست پیدا کنند. اما برخی موسسات کنکوری این گونه نیست بدون هیچ برنامه مطالعاتی و ارائه مشاوره کنکوری بعد فروش محصولات دانش آموزان را به حال خود رها می‌کنند. و همین عوامل نیز باعث شده است تا داوطلبان کنکوری  با برنامه که به دنبال موفقیت هستند، موسسه حرف آخر را انتخاب کنند.

عبدالرضا منتظری کلاهبردار

سوالات و همچنین تست‌هایی که اساتید و دبیران این موسسه به بررسی آنها می‌پردازند، باعث به وجود آمدن این شایعه شده است که استاد عبدالرضا منتظری کلاهبردار است. زیرا تمامی سوالاتی که اساتید ما به بررسی آنها می‌پردازند 80 الی 90 درصد مشابه سوالات کنکوری هستند. و همین امر باعث شده است تا این شایعه پوچ و بی اساس کلاهبردار بودن استاد منتظری مطرح شود. شما باید بدانید که سوالات کنکوری که توسط افراد بسیار خاصی طراحی می‌شوند، تا روز کنکور به صورت محرمانه از آنها مراقبت می‌شود، و هیچ کسی تا روز کنکور از چگونگی این سوالات مطلع نیست. اما دلیل این شباهت سوالات کنکوری به دلیل تجربه بالا و با سواد بودن اساتید این موسسه می‌باشد. به همین دلیل است برخی افراد سود جو اقدام به شایعات عبدالرضا منتظری مافیای کنکور است می کنند.

اساتید این موسسه با اطلاعاتی که در چندین سال اخیر به دست آوردند با تیپ سوالات کنکور آشنا شده‌اند. و همین امر نیز باعث شده است تا بتوانند به بررسی و تحلیل سوالاتی بپردازند که امکان طراحی آنها توسط طراحان سوالات کنکور بسیار زیاد است. به این خاطر شما با استفاده از محصولات حرف اخر می‌توانید با آشنایی بیشتر با سوالات کنکوری موفقیت خود را تضمین کنید.

کلاهبرداری حرف آخر

کلاهبرداری حرف آخر موضوعی است که این روزها جزو مباحث داغ بین دانش آموزان می باشد. همه ما به دنبال این هستیم که بدانیم آیا کلاهبرداری موسسه حرف آخر حقیقت دارد و می تواند این موضوع واقعیت داشته باشد.

دلیل اینکه برای استاد منتظری شایعه درست کرده‌اند

استاد منتظری به عنوان موسس حرف آخر شناخته می‌شود، که توانسته است با گردآوری اساتید و دبیران مجرب و برتر کشور به ارائه محصولات کنکوری بسیار با کیفیتی بپردازد. همچنین ایشان برای اولین بار در ایران به استفاده از متد و تکنیک تدریسی تصویر سازی و استفاده از الگو پرداخته‌اند. تا درس سخت ریاضی برای دانش آموزان به یک درس شیرین و بسیار آسان تبدیل شود. زمانی که برخی دبیران و برخی از موسسات مختلف می‌بینند که با روش آموزش و همچنین نوع آموزش ایشان توان و نای رقابت سالم را ندارند، از روی ناچاری دست به شایعه پراکنی می‌کنند تا از این طریق به موسسه ما ضربه وارد کنند.

دروغ های موسسه حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به عنوان یکی از اقشار جامعه شناخته می‌شوند، که به راحتی می‌توانند مورد سو استفاده افراد سود جو و شیاد قرار بگیرند. به این خاطر آنان باید قبل از خرید و استفاده از محصولات کمک آموزشی به جمع اوری اطلاعات و تحقیق درباره آن بپردازند. تا از کیفیت بالای ان محصول آشنا شوند و دیگر در استفاده از آنها دچار مشکل نشوند. در این میان موسسات ضعیف و بسیار بی کیفیت در سطح اینترنت و شبکه‌های ارتباطی به شایعه پراکنی در مورد کلاهبرداری حرف اخر و دروغ های موسسه حرف آخر پرداخته‌اند. تا از این طریق بتوانند بر روی باور و افکار دانش آموزان تاثیر بگذارند، و آنان را از انتخاب تصمیم درست و عقلانی دور کنند.

دلیل اینکه آنها به ایجاد و پخش چنین شایعه‌های بی اساس و بی پایه‌ای می‌پردازند، این امر است که محصولات آنان فاقد ارزش و کیفیت لازم است. به این صورت زمانی که آنها محصولات خود را با محصولات بسیار با ارزش ما مقایسه می‌کنند، می‌بینند که پکیج های آنان توان رقابت با محصولات ما را ندارد و دانش آموزان صد در صد منابع کنکوری حرف آخر را انتخاب می‌کنند. به این خاطر با شایعه پراکنی مختلف بتوانند بر روی دانش آموزان تاثیر بگذارند، و از این طریق محصولات بی کیفیت خود را به دانش آموزان کنکوری بفروشند.

چه بسا داوطلبان کنکوری بودند که توسط این افراد سود جو گول خورده‌اند و زمانیکه نصف وقت خود را از دست داده‌اند به ما مراجعه کردند و به تهیه محصولات ما پرداخته‌اند. نکته مهمی که در این میان بسیار حائز اهمیت است از دست رفتن زمان و هزینه دانش آموزان است، که می‌تواند نتایج منفی را برای داوطلب کنکور به وجود بیاورد.

عبدالرضا منتظری کلاهبردار و مافیای کنکور که این روزها شایعاتی در رابطه با او منتشر است را به صورت دقیق باید بدانید. حقیقت موسسه حرف آخر که بسیاری در رابطه با آن صحبت هایی می کنند مربوط بع دروغ های حرف آخر می باشد و شما می توانید از طریق سایت مرکزی انتشارات نشر کتاب و دیجیتال به بررسی این موضوع بسیار مهم بپردازید.

حقیقت حرف اخر چیست؟

حقیقت حرف آخر که باید تمامی شما عزیزان دانش آموز بدانید، این مسئله است که این موسسه انتشارات نشر کتاب و دیجیتال کنکوری برای برقراری عدالت آموزشی در سطح ایران تاسیس شده است. تا تمامی داوطلبان کنکوری بتوانند با هر نوع سطحی به تهیه و استفاده از این محصولات بپردازند، و در کنکور سراسری به برترین نتایج ممکن دست پیدا کنند. هدف این موسسه موفقیت دانش آموزان است تا آنان بتوانند با استفاده از پکیج های آموزشی، برنامه، مشاوره بتوانند در رشته و دانشگاه برتر کشور قبول شوند. به این خاطر شما باید بدانید که هدف و حقیقت موسسه و به اصطلاح حقیقت اصلی فعالیت ما کمک به داوطلبان کنکور است نه کلاهبرداری از آنان برای رسیدن به مقاصد خود.

کلاهبرداری با قیمت بالای محصولات

مطمئن هستم که شما با خواندن مقاله بالا دانسته‌اید که علاوه بر کلاهبرداری موسسه حرف آخر تنها شایعه و صحبت های بی اساسی بوده است، بلکه یک موسسه کنکوری موفق می‌باشد که به دنبال موفقیت دانش اموزان کنکوری می‌باشد. به این خاطر تصمیم گرفتید تا با استفاده از محصولات ان به بهترین شکل ممکن خود را آماده شرکت در کنکور سراسری کنید. به این خاطر شما برای اطلاع از تنوع محصولات و ارزش آنها می‌توانید به بخش لیست قیمت حرف آخر مراجعه کنید. و از طریق فروشگاه آنلاین یا مشاورین رتبه برتر ما که شماره تماس با آنها بر روی سایت درج شده است، بتوانید بر اساس نیاز خود پکیج های مختلف را تهیه کنید.

کلاهبرداری حرف آخر و موضوع عبدالرضا منتظری مافیای کنکور را ما به صورت بسیار جامع و تخصصی به بررسی این مورد مهم و حیاتی پرداختیم. تا بتوانیم از این طریق اطلاعات جامع و کاملی را درباره موسسه و همچنین ویژگی محصولات و خدمات آن در اختیارتان قرار دهیم. و شما دانش آموزان با دانستن آنکه ما یک موسسه برتر کنکوری در ایران هستیم، با خیال راحت بتوانید از محصولات آموزشی ما استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *