کد تخفیف حرف آخر

کد تخفیف محصولات حرف آخر

قصد داریم در این قسمت از سایت موسسه کد تخفیف حرف آخر جهت خرید محصولات فروشگاه را خدمات دانش آموزان عزیز معرفی کنیم. اگر مدت زمان زیادی می باشد که موسسه را دنبال می کنید، حتما میدانید که در بازه زمانی های مختلفی تخفیفات ویژه محصولات اعلام می شود. در صورتی که قصد خرید دارید می توانید ابتدا این صفحه را بررسی کنید، تا در صورت وجود کد تخفیف آن را برای سفارش خود استفاده کنید. پکیج هایی که قیمت بالایی دارند به مراتب شامل آف بیشتری هستند. نکته حائز اهمیتی که باید آن توجه کنید این است که علاوه برا این صفحه می توانید با بخش مشاوره رایگان جهت دریافت کد تخفیف محصولات حرف آخر اقدام کنید.

وضعیت فعال
نحوه خرید اینترنتی و کارت به کارت
خدمات مشاوره رایگان
کد تخفیف استفاده از کد
زمان تخفیف بعدی 09199594947

تخفیفات ویژه خرید محصولات فروشگاه

منظور از ویژه بودن بدین معنی می باشد که تخفیف بسیار زیادی روی محصولات اعمال می شود. البته توجه داشته باشید که همیشگی نبوده و تنها در ایام و مناسب های خاص موسسه اقدام به فروش محصولات با این شرایط می کند. به همین دلیل اگر شما قصد دارید منتظر باشید تا در زمان مناسبی محصولات مد نظر خود را تهیه کنید، لازم است این صفحه را به صورت مداوم پیگیری کنید. مشاورین ما در رابطه با این موضوع و اعلام شرایط فروش ویژه را خدمت شما توضیح می دهند.

تخفیف محصولات حرف آخر

نحوه استفاده از کد تخفیف

نحوه خرید به دو قسمت تقسیم می شود. یک روش مربوط به خرید و سفارش اینترنتی است و روش دوم مربوط به صورت کارت به کارت که شما می توانید با هر کدام از روش ها راحت هستید همان روش را انتخاب کنید. در این میان باید دقت داشته باشید برای استفاده از کد تخفیف حرف آخر داخل سایت، در بخش ثبت سفارش و فرم پرداخت، داخل فیلد مربوط به کوپن تخفیف کدی که در اختیار شما قرار گرفته است را وارد کنید. بعد از وارد کردن کد روی دکمه اعمال کلیک کنید تا به میزان و درصد کد تخفیف قیمت محصول کاهش پیدا کنید. سپس در نهایت می توانید سفارش خود را تکمیل کنید.

در روش کارت به کارت هم که بعد از دریافت کد تخفیف محصولات می توانید خودتان میزان تخفیف را از قیمت اصلی کم کنید. البته مشاورین این مورد را به طور کامل برای شما انجام داده و قیمت نهایی را خدمت شما اعلام می کنند.

تخفیف 50 درصدی و 100 درصدی

حتما شما هم تا به حال مشاهده کرده اید که گاهی برخی پروژه ها و پکیج های ویژه با تخفیف 50% و حتی تخفیف 100% عرضه می شود. در رابطه با آفر صد درصد باید عرض کنیم که مربوط به یک سری محصولات خاص می باشد که موسسه قصد دارد به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهد. به همین دلیل ما این مورد را تمام تخفیف اعلام می کنیم. البته توجه داشته باشید که وجود این نوع OFF به این منظور نیست که زمان خود را از دست بدهید و منتظر باشید که شاید همچین تخفیفی را در آینده موسسه اعلام کند. چرا که این مورد اصلا قابل پیش بینی نمی باشد و شما در هر زمانی که تصمیم گرفتید حتما اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

نمونه یکی از این موارد مربوط به پکیج 5 روز با حرف آخر می باشد. حتی کاهی در رابطه با برخی محصولات چیزی حدود 20 درصد پک های ویژه را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار میدهیم تا با بررسی کیفیت تدریس و مفید بودن آن، بعد از مشاهده 20 درصد به صورت رایگان، اقدام به سفارش پک کامل از فروشگاه کند.

تخفیف حرف آخر

چه زمان هایی تخفیفات اعلام می شود

تعداد از دانش آموزان و والدین عزیز از من سوال میپرسند که چه موقعی بیشتر امکان وجود تخفیفات ویژه حرف آخر است. همراهان عزیز باید به این نکته ویژه در رابطه با این موضوع خدمت شما توضیح دهیم که، همانطور در پاراگراف قبلی اشاره کردیم، هیچگونه پیش بینی برای فروش فوق العاده وجود ندارد. تنها موسسه سعی می کند بر اساس برخی مناسب های خاص که در طول سال اتفاق شامل روزهای مختلفی می باشد، اقدام به اعلام کد تخفیف کند. البته این مورد همیشگی نبوده و تنها برخی مواقع موسسه اقدام به فروش فوق العاده می کند.

ایامی که ممکن است شامل OFF 📴 شود شامل:

  • تخفیفات عید نوروز
  • ماه رمضان
  • دهه فجر
  • تخفیفات پاییزی
  • طرح تابستانی
  • طرح زمستانی
  • عید قربان
  • برخی عیدهای دیگر کشور
  • و ….

کد تحفیف محصولات ویژه

نکته بسیار مهمی که در این قسمت لازم است به آن دقت کنید، مربوط به یک سری پکیج های خاص می باشد. همانطور که می دانید موسسه حرف آخر علاوه بر پکیج های مربوط به هر درس ، چندین پکیج ویژه نیز برای داوطلبان کنکور امسال در نظر گرفته است. این موارد را در زیر برای شما لیست می کنیم و می توانید با کلیک روی هر کدام از آنها به صفحه توضیحات همان پک منتقل شوید.

طبق بررسی های انجام شده و دوره های تخفیف که داشته ایم، این محصولات به دلیل بالا بودن قیمت شامل آفر بیشتری می شوند. ممکن است هیچوقت روی سایت شاهد هیچگونه کد تخفیف محصولات حرف آخر نباشید. همین دلیل سبب می شود که ما به شما بگوییم، حتما با شماره های اعلام شده داخل سایت تماس حاصل فرمایید. دوستان عزیز ما تا جای ممکن سعی داریم شرایطی را برای شما فراهم کنیم که با بهترین قیمت اقدام به خرید مخصولات فروشگاه کنید. بنابراین شما برای دریافت کد خرید محصولات ویژه با شماره تماس حرف آخر که در تصویر درج شده است ارتباط برقرار کنید تا در صورت امکان تا جای ممکن برای شما تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شود.

تخفیفات ویژه موسسه

قیمت محصولات حرف آخر با تخفیف

در صورتی که در این بخش شاهد کد تخفیف حرف آخر هستید می توانید در صورت خرید اینترنتی و آنلاین از طریق سایت در مرحله سفارش در فیلد مربوط به کوپن تخفیف کد مورد نظر را وارد کنید. در غیر اینصورت همانطور که گفته شد باید میزان مبلغ تخفیف را از قیمت اصلی محصول کم کرده و بقیه مبلغ را به شماره کارت استاد منتظری واریز کنید. در صورت ارتباط با مشاورین ما قیمت نهایی را با مشاور مورد نظر به طور دقیق بررسی کرده و سپس اقدام به واریز پول کنید. کلیه محصولات فروشگاه در صفحه مربوط به خود شامل توضیحات و قیمت می باشند، بنابراین شما می توانید در صورت وجود کد با استفاده از میزان تخفیف خرید خود را انجام دهید.

تخفیفات ویژه نظام جدید

در حال حاضر نکته مهم در رابطه با این موضوع مربوط به محصولات نظام جدید می باشد. همانطور که میدانید در طول چند سال اخیر به طور مدام برخی دانش آموزان دروس سیستم آموزشی جدید و برخی دیگر دروس مربوط به سیستم آموزشی قدیم را مطالعه میکنند. در این بخش تخفیف محصولات نظام جدید رفته رفته افزایش پیدا خواهد کرد. در صورتی که در سال های آینده شاهد حذف شدن نظام قدیم باشیم، تنها روی سیستم آموزشی جدید باید متمرکز شوید.

تخفیفات ویژه نظام قدیم

هم اکنون در کنکور سال 1400 سیستم آموزشی قدیم حذف شده است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *