بیوگرافی استاد پیمان کامیار حرف اخر

بیوگرافی استاد پیمان کامیار فیزیک حرف اخر یکی دیگر از مطالب و مقالات بسیار جذاب در مورد معرفی اساتید موسسه ما می‌باشد، که در ان به صورت کلی زندگینامه و همچنین سوابق و تجربیات آموزشی ایشان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. Peyman Kamyar به عنوان دبیر درس فیزیک در سطح کشور شناخته می‌شود، که توانسته با استفاده از دانش و تجربیات خود به عرضه انواع محصول آموزشی با روش و تکنیک نوین و جدید بپردازد. البته در این بخش از سایت مرکزی حرف آخر نیز ما به بررسی موضوع زندگینامه پیمان کامیار فیزیک خواهیم پرداخت، تا اطلاعات جامع و بسیار خاصی را درباره ایشان و همچنین محصولات کمک آموزشی او در اختیار شما قرار دهیم.

قبل از خرید هر محصول آموزشی شما باید اطلاعات جامعی را درباره کیفیت آن محصول و همچنین دبیر ان به دست بیاورید. تا با خیال راحت و آسوده بتوانید به خرید و استفاده از ان بپردازید، و نتایج دلخواه خود را نیز به دست بیاورید.

مشاوره فیزیک پیمان کامیار حرف آخر

بیوگرافی پیمان کامیار فیزیک

در موسسه کنکوری حرف آخر بنا به داشتن تجربیات و دانش بسیار بالا اساتید مختلف دروس کنکوری جذب شده، و شروع به فعالیت کره‌اند. درس فیزیک نیز در بین رشته تجربی و رشته ریاضی به عنوان یک درس مشترک تخصصی و بسیار حائز اهمیت شناخته می‌شود، که می‌تواند نقش پر رنگی در کسب رتبه کنکوری داشته باشد. به این دلیل استاد عبدالرضا منتظری برای انتخاب دبیر درس فیزیک وسواس بسیار زیادی به خرج داد و توانست بهترین استاد و دبیر درس فیزیک در سطح کشور را جذب موسس کنکوری خود کند، و این دبیر کسی نیست جز استاد Peyman Kamyar که جزو اساتید تراز اول کشور می باشد.

در این بین او توانست با استفاده از دانش و تجربیات بالای خود در زمینه کنکور، به عرضه انواع محصولات و پکیج های کمک آموزشی بپردازد. و از این طریق انقلابی در یادگیری درس فیزیک در بین دانش آموزان به وجود بیاورد، تا آنان بتوانند به راحتی در کنکور به سوالات سخت این درس پاسخ دهند. البته در این بین محصولات استاد کامیار دارای خصوصیات و ویژگی‌های بسیار خاصی نیز می‌باشند، که ما در ادامه به صورت کاملا تخصصی به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

اهمیت درس فیزیک در رشته‌های مختلف

در کنکور سراسری و در رشته‌های مختلف همواره دروسی وجود دارند، که از اهمیت و رتبه آوری بسیار بالایی برخوردار هستند. در این بین درس فیزیک به عنوان درس مشترک در بین رشته تجربی و رشته ریاضی شناخته می‌شود که شامل مباحث و بخش‌های متعدد و سختی نیز می‌باشد. همچنین تعداد سوالات فیزیک در رشته تجربی 30 سوال و د رشته ریاضی 45 سوال می‌باشد، که داوطلبان کنکور برای پاسخگویی به هرکدام از آنها کمتر از یک دقیقه زمان دارند. به این خاطر ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از بهترین و با کیفیت ترین پکیج آموزشی این درس استفاده کنید تا بتوانید در کنکور به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

درس فیزیک از مباحث و بخش‌های بسیار متعدد و سختی تشکیل شده است، که هر کدام از آنها دارای خصوصیات و ویژگی های بسیار خاص و تعداد سوالات مشخصی در کنکور هستند. به این خاطر اگر شما به دنبال قبولی در بهترین رشته و دانشگاه هستید، باید بتوانید تمامی مباحث این درس ضریب 4 کنکوری را یاد بگیرید. تا با پاسخگویی به سوالات آن به اهداف خود در کنکور سراسری دست پیدا کنید.

دی وی دی های آموزشی استاد پیمان کامیار

استاد کامیار فیزیک

در حال حاضر فیزیک حرف اخر به عنوان بهترین و با کیفیت ترین محصولات کمک آموزشی در ایران شناخته شه است. که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب بهترین نتایج ممکن و همچنین پاسخگویی به 100 درصد سوالات این درس هستند از این محصول استفاده می‌کنند. همچنین باید توجه داشت که فیزیک این موسسه توسط پیمان کامیار که به عنوان برترین دبیر فیزیک در ایران شناخته می‌شود تهیه و عرضه شده است. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که در یادگیری و پاسخگویی به سوالات این درس مشکل دارند بتوانند با خیال راحت از این محصولات استفاده کنند.

Peyman Kamyar مدرس فیزیک موسسه حرف اخر برای تدریس محصولات آموزشی از بهترین و جدیدترین روش و تکنیک آموزشی ممکن استفاده کرده است، که در ادامه ما به معرفی این چند روش نیز خواهیم پرداخت. همچنین ما تمامی سوابق و بیوگرافی این استاد را مورد نقد قرار خواهیم داد تا اطلاعات دقیق و جامعی را در اختیار شما بگذاریم.

پیمان کامیار اهل کجاست؟

سوالات بسیار زیادی در مورد اینکه پیمان اهل کجا هستند و تحصیلات ایشان چقدر است پرسیده می‌شود، که ما در این بخش به ارائه اطلاعاتی در این باره خواهیم پرداخت. در واقع اصالت وی تهرانی است یعنی ایشان در این شهر به دنیا آمده‌اند و توانسته‌اند به تحصیلات و زندگی بپردازند. او همچنین در شهر تهران توانسته است در مراکز و مدارس مختلفی به تدریس فیزیک بپردازد، تا از این طریق اطلاعات و تجربیات کنکوری خود را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهد.

پیمان کامیار فیزیک

پیمان کامیار فیزیک

تحصیلات استاد Peyman Kamyar

دانستن میزان تحصیلات استاد کامیار می‌تواند بر روی انتخاب دانش آموزان و همچنین داوطلبان برای خرید محصولات این استاد بزرگ تاثیر بسیار مثبتی بگذارد. در این بین باید بگوییم که استاد دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک حالت جامد، از دانشگاه صنعتی شریف تهران می‌باشد. که این دانشگاه به عنوان یکی از برترین و بزرگ‌ترین دانشگاه‌های کشور شناخته می‌شود، که قبولی در آن نیازمند اطلاعات و دانش بالا می‌باشد. همچنین وی بر اساس دانشی که در این دانشگاه به دست آورده است به عرضه انواع محصولات آموزشی پرداخته است تا از این طریق معلومات کنکوری خود را در اختیار دانش آموزان قرار دهد.

پکیج های فیزیک کامیار

این مدرس به عنوان یکی از اساتید برتر موسسه ما نیز شناخته می‌شود. ایشان توانسته است با استفاده از دانش و مهارت بالای خود در تدریس مباحث مختلف به عرضه محصولات مختلفی در این زمینه بپردازد. تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری بتوانند بر اساس نیاز و ضعف آموزشی خود از این محصولات بسیار فوق‌العاده استفاده کنند، و به راحتی به انواع سوالات سخت و ترکیبی درس فیزیک پاسخ دهند. به این خاطر ما برای آشنایی بیشتر شما در ادامه تمامی محصولات فیلم های آموزش (دی وی دی) او را همراه با ویژگی‌های آموزشی آنان معرفی خواهیم کرد.

 • فیزیک سینماتیک نظام قدیم
 • فیزیک دینامیک نظام قدیم
 • فیزیک نوسان و موج
 • فیزیک الکتریسیته ساکن و ازن نظام قدیم
 • فیزیک الکتریسیته جاری و مغناطیس
 • فیزیک سال اول و دوم دبیرستان نظام قدیم
 • فیزیک پیش دانشگاهی 2
 • فیزیک جامع نظام قدیم
 • پکیج 6040 فیزیک نظام قدیم
 • فیزیک سال دهم نظام جدید
 • فیزیک یازدهم نظام جدید
 • فیزیک سال دوازدهم
 • پکیج مکمل فیزیک رشته ریاضی
 • پکیج 6040 فیزیک نظام جدید
 • پکیج جامع فیزیک نظام جدید

پیمان کامیار کانون قلم چی

خصوصیات آموزشی محصولات

استاد پیمان کامیار موسسه ما برای اینکه بتواند تمام نیازهای آموزشی دانش آموزان را برطرف کند، برای تهیه و تدریس محصولات خود از جدیدترین متد آموزشی استفاده کرده است. به این صورت که از تصویر سازی و انیمیشن سازی برای تدریس مباحث مختلف فیزیک استفاده کرده است. تا با این روش نیم کره سمت راست مغز و همچنین حافظه بلند مدت مغز فعال شود. و دانش آموزان با این روش بتوانند به راحتی و در زمان کوتاهی مطالب درسی را یاد بگیرند و این مطالب را مدت زمان طولانی نیز در حافظه خود نگه دارند.

همچنین استاد برای درک بهتر مطالب توسط دانش آموزان توانسته فرمول‌های بسیار زیاد و سخت این درس را حذف کند. و به جای آنها از چند الگو و نقشه راه کاربردی و جامع که تمام مباحث فیزیک را پوشش می‌دهند استفاده کند. تا شما قادر باشید در روز کنکور در مدت زمان کوتاهی و به راحتی به هر نوع سوال پاسخ صحیح بدهید.

سوابق کاری استاد

پیمان به عنوان یکی از دبیران با تجربه در سطح کشور شناخته می‌شود، که توانسته در طول سال‌های فعالیت خود در مراکز مختلف سوابق کاری معتبری به دست بیاورد. به این دلیل ما در ادامه برای شناخت بیشتر شما از استاد ما به معرفی بهتر و دقیق‌تر سوابق کاری ایشان خواهیم پرداخت، تا در این باره نیز اطلاعات تکمیلی و جامعی را در اختیارتان قرار دهیم.

 • مدرس درس فیزیک در مراکز و موسسات غیر انتفاعی سطح کشور
 • مدرس فیزیک در شبکه‌های تلویزیونی مانند شبکه چهار، شبکه یک، شبکه آموزش و …
 • مدرس درس فیزیک در مدارس برتر کشور همچون علوی، فرزانگان، صبا، مهر نامی و …
 • مبدع و مبتکر استفاده از سبک آموزشی بر اساس تصویر سازی و شهودی سازی اولین بار در سطح کشور
 • تدریس اختصاصی محصولات کمک آموزشی حرف آخر
 • فعالیت در کانون قلم چی
 • تالیف بیش از 30 کتاب یادگیری فیزیک

عکس پیمان کامیار و عبدالرضا منتظری

فیزیک کامیار یا مسعودی

یکی از سوالات دیگری که ممکن است دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با آن مواجه شوند، این سوال است که فیزیک کامیار یا مسعودی خوبه و اینکه کدام بهتر است. در این بین Mr Kamyar دارای تجربه بیشتری نسبت به سایر دبیران فیزیک کشور می‌باشد، به این خاطر می‌تواند نکات کنکوری و کلیدی بهتری نیز در اختیارتان قرار دهد. همچنین ایشان از الگو و نقشه راه به جای فرمول استفاده کرده است تا به راحتی به سوالات مختلف پاسخ دهید. اما دبیران دیگر از تکنیک استفاده می‌کنند که این تکنیک‌ها مناسب پاسخگویی به سوالات مختلف نیستند. به این خاطر بنا به اطلاعاتی که ما در بالا به ارائه ان پرداختیم شما به راحتی می‌توانید به انتخاب بهترین پکیج کنکوری فیزیک بپردازید. البته ما در مطالب قبلی نیز به بررسی بیوگرافی عبدالرضا منتظری نیز پرداخته‌ایم، که شما با مطالعه آن می‌توانید اطلاعات جامعی را به دست بیاورید.

در این مقاله زندگینامه استاد پیمان کامیار مدرس فیزیک موسسه حرف اخر، به صورت جامع به بررسی سوابق و همچنین خصوصیات آموزشی پکیج های ایشان پرداختیم. تا شما عزیزان بتوانید از این طریق اطلاعات جامعی را به دست بیاورید و از طریق فروشگاه انتشارات نشر کتاب و دیجیتال عبدالرضا منتظری اقدام به تهیه محصولات ایشان بپردازید.

Professor Peyman Kamyar Physics teacher Harfeakhar

In this section of the central site of the publication, we will have a reference to the biography of Peyman Kamyar, Secretary of Physics. On this page, you can read information such as: educational background, place of residence, level of education, age, date of birth, number of educational packages at the last word institute and many other things. Note that Professor Kamyar is one of the best first-rate professors in Iran. This is the reason why Abdolreza Montazeri, the founder of the publishing house, has chosen this physics secretary to teach at his institute. To view samples of his videos, you can enter the pages related to each of this teacher’s products inside the site and the store section.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *