پوریا مظفریان

بیوگرافی پوریا مظفریان حرف آخر مشاور ، مدرس و مربی انگیزشی کنکور

بیوگرافی پوریا مظفریان حرف اخر (به انگلیسی: Poorya Mozaffarian) یکی دیگر از مقالات و مطالب بسیار خاص و جامع در مورد، بیوگرافی مشاوران، استادیار و اساتید این موسسه کنکوری می‌باشد. پوریا که به عنوان استادیار و مشاور مربی انگیزشی در موسسه ما فعالیت دارد، در چند سال اخیر به دلیل عرضه محصولات و کلیپ‌های انگیزشی و آموزشی بسیار معروف شده است. او همچنین در کنار این فعالیت‌ها به ارائه مشاوره اختصاصی به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می‌پردازد، تا بتوانند آنان را در مسیر موفقیت همراهی و کمک کند. به این دلایل ما در این بخش از فروشگاه حرف آخر به بررسی بهتر موضوع زندگینامه پوریا مظفریان مربی انگیزشی و استادیار خواهیم پرداخت، تا اطلاعات بسیار جامع و کاملی را درباره ایشان در اختیار شما قرار دهیم.

میلاد قربانی نیکپور در صفحه مشاورین حرف آخر جهت تماس با دفتر مرکزی موسسه عبدالرضا منتظری

میلاد قربانی در لیست مشاورین حرف آخر

بیوگرافی پوریا مظفریان مربی انگیزشی و استادیار حرف آخر Poorya Mozaffarian

پوریا مظفریان در حال حاضر یکی از افراد بسیار موفق و محبوب در بین دانش آموزان کنکوری و همچنین سایر افراد جامعه شناخته می‌شود. ایشان با ارائه کلیپ‌های انگیزشی در زمینه‌های مختلف به بسیاری از افراد برای رسیدن به خود باوری و موفقیت کمک کرده‌اند. به این دلیل استاد عبدالرضا منتظری زمانیکه کیفیت کار ایشان را دید تصمیم گرفت تا مظفریان را در موسسه کنکوری حرف اخر جذب کند، تا دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که از محصولات این موسسه استفاده می‌کنند بتوانند از اطلاعات ایشان بهره ببرند.

استاد مظفریان در ابتدا خود در یکی از مدارس شرق تهران مشغول به تدریس ریاضی بودن به این معنی که ایشان دبیر درس ریاضی می‌باشند. و دارای مدارک و تحصیلات از دانشگاه‌های معتبر سطح کشور هستند، و همین امر نیز زمینه موفقیت‌های روز افزون ایشان را به وجود آورده است. ایشان زمانی که دید می‌تواند با استفاده از لحن شیوا و رسای خود از طریق ارائه کلیپ‌های انگیزشی به افراد جامعه و داوطلبان کنکوری کمک کند، فعالیت خود را شروع کرد. او بعد از مدتی توانست پله‌های ترقی را به سرعت بپیماید و به عنوان یکی از برترین اساتید و مربیان انگیزشی کشور شناخته شود. البته ایشان در حال حاضر در موسسه ما مشغول به کار می‌باشد، تا با اطلاعات و تجربه بالای خود بتواند به داوطلبان کنکوری کمک کند.

آیا کلیپ‌های آموزشی استاد مظفریان تاثیر گذار است؟

سوالی که اغلب در ذهن دانش آموزان و افراد مختلف ایجاد می‌شود، این مسئله است که آیا کلیپ‌های انگیزشی پوریا مظفریان تاثیر گذار است؟. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تمامی افراد در مراحل مختلف دچار حالات مختلف روحی و روانی می‌شوند، که این حالات می‌تواند بر جنبه‌های مختلف زندگی افراد تاثیرات منفی بگذارند. به این صورت که افراد گاهی اوقات مشکلی به اندازه یک سنگ کوچک را به اندازه یک کوه عظیم برای خود بزرگ می‌کنند، و فکر می‌کنند دیگر نمی‌توانند به این مشکلات فایق شوند و آن را حل کنند. اما در بسیاری از مواقع یک انگیزه و حتی یک حرف بسیار مثبت می‌تواند تمامی حالات روحی منفی ما را از بین ببرد.

به این خاطر در زندگی همواره ما برای رسیدن به موفقیت‌های مختلف نیازمند یک شوک و حتی یک حرف هستیم، تا بتوانید بار دیگر بلند شویم و به سمت اهداف خود در زندگی حرکت کنیم. در این بین یکی از مواردی که می‌تواند بر روی تمامی حالات روانی و روحی ما تاثیر گذار باشد، کلیپ‌های انگیزشی Poorya Mozaffarian می‌باشد. ایشان با تهیه ویدیوهای آموزشی کوتاه درباره موارد مختلف همچون کنکور، موفقیت، پیروزی، شکست و بسیاری از موارد دیگر می‌تواند تاثیر بسزایی بر روی شما و همچنین حالات روحی شما بگذارد. مطمئن باشید شما با دیدن کلیپ‌های آموزشی ایشان با دید دیگری به دنیا نگاه خواهید کرد و به دنبال اهداف خود می‌روید.

پوریا مظفریان حرف اخر

پوریا مظفریان حرف اخر

کیفیت محصولات انگیزشی استاد

هر محصول و کلیپ انگیزشی برای اینکه بتواند تاثیرگذاری بسیار خوبی را بر روی افراد مختلف داشته باشد، باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. به این دلیل مظفریان حرف آخر به دلیل داشتن معلومات و همچنین تجربه بسیار بالا در این زمینه توانسته است، کلیپ‌های انگیزشی بسیار با کیفیت و قوی را ضبط و عرضه کند، تا افراد مختلف بتوانند با استفاده از آنها مسیر زندگی خود را تغییر دهند. البته ایشان به دلیل داشتن تجربه دبیری در کنار اساتید موسسه ما به عنوان استادیار نیز فعالیت می‌کنند، تا در حین تدریس مباحث مختلف بتوانند با ارائه سخنان مفهومی و انگیزشی بر نتایج یادگیری دانش آموزان تاثیر مثبت بگذارند.

پوریا مظفریان کیست ؟

این سوالی است که در این بخش از مقاله به بررسی دقیق آن خواهیم پرداخت، تا اطلاعات تکمیلی و جامعی را در این باره در اختیار کسانیکه قصد آشنایی با ایشان را دارند قرار دهیم. این استاد و مربی بسیار با دانش در اوایل کار خود به عنوان دبیر ریاضی در یکی از مدارس شرق تهران مشغول به فعالیت بوده است. به طوری که نصف حقوق ماهیانه خود را صرف رفت و آمد به محل کار خود می‌کرد. اما او به دلیل داشتن اهداف بزرگی که در ذهن خود داشت به دنبال موفقیت بیشتر در زندگی بود.

به این خاطر به خاطر داشتن معلومات، تجربه زیاد، و لحن رسا و شیوای خود در شبکه‌های مختلف اجتماعی شروع به ارائه کلیپ‌های آموزشی پرداخت. او در زمان بسیار اندکی با ارائه ویدیوهای با کیفیت و مفهومی جذاب توانست در بین تمامی افراد جامعه به محبوبیت چشمگیری دست پیدا کند. از این رو نیز موسسه حرف آخر برای بالا بردن کیفیت محصولات آموزشی خود اقدام به استخدام پوریا مظفریان در دپارتمان این انتشارات کرد، تا بتوانند با تجربه ایشان در زمینه دبیری، کلیپ انگیزشی و همچنین مشاوره به بالا بردن سطح کیفی محصولات کنکوری این موسسه بیفزاییم. البته در ادامه به صورت کامل به معرفی سوابق این استاد بسیار معروف و مردمی می‌پردازیم، تا اطلاعات خاص و جذابی را در این رابطه در اختیار شما قرار دهیم.

Poorya Mozaffarian اهل کجاست؟

این فرد جوان یکی از مربیان انگیزشی بسیار مجرب و با سواد در سطح کشور شناخته می‌شود، که توانسته نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. در این بخش به بررسی موضوع پوریا مظفری اهل کجا است؟ خواهیم پرداخت تا اطلاعات جامعی را در این باره در اختیار شما بگذاریم. استاد مظفری دارای اصالت تهرانی است، که تمام تحصیلات پایه و تحصیلات دانشگاهی را در این شهر به پایان رسانده. ایشان بعد از گرفتن مدارک تحصیلی خود در این شهر نیز به فعالیت و کار پرداختند، و به موفقیت‌های چشمگیری نیز دست پیدا کرند. او در حال حاضر در یکی از مناطق تهران سکونت دارد، و بعضی از اوقات برای برگزاری سمینارهای انگیزشی مختلف به سایر شهرهای ایران مسافرت می‌کنند.

پیج اینستاگرام پوریا مظفریان

پیج اینستاگرام پوریا مظفریان

پویا چند سال دارد؟

سوال دیگری که بسیار پر تکرار می‌باشد، این مسئله است که استاد پوریا مظفریان چند سالشه؟. در پاسخ به این سوال بگوییم که ایشان در حال حاضر دارای 24 سال سن هستند، و در این سن بسیار کم توانستند با استعداد و تجربه بالای خود گوی سبقت را از دبیران و مربیان انگیزشی صاحب نام دیگری بدزدند. او در این سن کم توانست به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند و خود را به عنوان یکی از برترین مربیان انگیزشی کشور معرفی کند. همچنین ایشان در معروف‌ترین موسسه کنکوری کشور یعنی حرف آخر به فعالیت پرداخته است، و در این زمینه نیز با دانش آموزان کنکوری از طریق روش‌های مختلف کمک کرده است.

پوریا مظفریان کنکور

او یکی از افراد بسیار موفق در ایران شناخته می‌شود، که توانسته است با استفاده از تجربیات و استعداد بالای خود به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند. از بزرگترین موفقیت‌های ایشان ارائه کلیپ‌های آموزشی و شرکت در ساخت محصولات مختلف کنکوری است. او در سال 1394 فعالیت کاری و آموزشی خود را با موسسه کنکوری ما آغاز کرد، تا بتوانند با تجربیات بالای خود در زمینه مشاوره ، مطالب انگیزشی و استاد یار بودن به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری کمک کند. ایشان در کار و فعالیت خود دارای سبک بسیار متفاوت و جذابی هستند، و این امر باعث شده است تا ایشان تاثیر گذاری بسیار زیادی بر روی داوطلبان کنکوری داشته باشند.

البته ایشان در محصولات مختلف کنکوری و در کنار اساتید این موسسه به عنوان استادیار و همچنین مشاور به فعالیت می‌پردازد. تا با ارائه سوالات مختلف در حین تدریس دروس مختلف کنکوری بتواند در یادگیری و آموزش بهتر آن کمک کند. همچنین او در این بین با ارائه راهکارهای بسیار خاص یادگیری و آموزش در مبحث یادگیری مباحث مختلف کنکوری به ارائه اطلاعات جامعی می‌پردازد. تا داوطلبان کنکوری که به دنبال کسب بهترین نتایج ممکن هستند، بتوانند از این طریق خود را آماده کسب بهترین نتایج ممکن کنند.

مشاوره مظفریان در موسسه حرف آخر

مشاوره دادن به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری علاوه بر اینکه یک امر بسیار حساس و مهم می‌باشد، نیازمند استعداد و تجربه بسیار بالایی نیز می‌باشد. زیرا مشاوران عزیز کنکوری می‌توانند با ارائه اطلاعات خود در این زمینه باعث موفقیت دانش آموزان کنکوری شوند. به این دلیل استاد پوریا مظفریان به عنوان یکی از برترین مشاوران انگیزشی در سطح کشور و موسسه ما می‌باشد. که شما می‌توانید با تماس با شماره‌های مندرج بر روی سایت و همچنین مراجعه به بخش مشاوره رایگان حرف اخر با این مشاور و مربی بسیار با سواد و با تجربه ارتباط برقرار کنید. البته استاد مظفریان در طول چند سال فعالیت خود توانسته است در شهرهای مختلفی سمینارهای بسیار جامعی را برگزار کنند، تا از این طریق اطلاعات جامعی را در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار دهند.

مشاوره با پوریا مظفریان مشاور انگیزشی

مشاوره با پوریا مظفریان مشاور انگیزشی

پوریا مظفری استادیار محصولات موسسه حرف آخر

یکی دیگر از فعالیت‌های بسیار خوب استاد مظفریان در این موسسه کنکوری، استادیار دروس و فیلم های آموزشی کنکور می‌باشد. ایشان به دلیل داشتن تجربه دبیری در تدریس درس ریاضی در این رابطه دارای تجربه بسیار زیادی می‌باشد، و می‌تواند از این طریق به دانش آموزان کمک بسیار زیادی بکند. او در کنار اساتید مختلف این موسسه مشغول به فعالیت و تدریس دروس مختلف می‌پردازد، تا از این طریق بتواند نکات انگیزشی و بسیار خوب کنکوری را در اختیار داوطلبان عزیز قرار دهد. همچنین نشاط و انرژی بالای ایشان در تدریس باعث می‌شود تا دانش آموزان مباحث سخت و مختلف کنکوری را به راحتی یاد بگیرند.

راه ارتباط با پوریا مظفری مربی انگیزشی

در حال حاضر راه‌های ارتباطی بسیار مختلفی برای ارتباط و تماس شما با پوریا مظفری وجود دارد. که بهترین و راحت‌ترین راه تماس با شماره مشاورین رتبه برتر حرف اخر می‌باشد، که بر روی سایت درج شده است. که شما می‌توانید از این طریق ابتدا یا مشاورین رتبه برتر ما همچون میلاد قربانی که دارای تجربه بسیار زیادی در زمینه ارائه مشاوره کنکوری است ارتباط بر قرار کنید. و در صورت داشتن هرگونه سوال و درخواست با وی مکاتبه داشته باشید.

کانال پوریا در روبیکا Pouria Mozaffarian

روبیکا یکی از شبکه‌های اجتماعی ایرانی به شمار می‌رود، که به دلیل داشتن امکانات بسیار زیادی در ایران دارای طرفدارنی نیز می‌باشد. به این دلیل مربی انگیزشی مظفریان برای راحتی بهتر دانش آموزان و کسانیکه قصد دارند از کلیپ‌های آموزشی ایشان استفاده کنند به راه اندازی یک کانال عمومی در این پیام رسان زده است. تا افراد مختلف بتوانند به راحتی و بدون صرف هر گونه هزینه اضافی به فیلم و کلیپ‌های انگیزشی کنکوری و سایر موارد دسترسی داشته باشند، و با دسترسی به اطلاعات انگیزشی بسیار عالی بتوانند با امید و اراده قوی به سمت اهداف و نتایج دلخواه خود حرکت کنند.

گرون و کانال تلگرام پویا

یکی دیگر از شبکه‌های اجتماعی و البته پبام رسان که این مربی انگیزشی بسیار مشتاق و با استعداد در ان فعالیت دارد ، تلگرام می‌باشد. به این صورت که ایشان به راه اندازی یک کانال عمومی پرداخته است و تمامی کلیپ و صحبت‌های انگیزشی در مورد کنکور، موفقیت، شکست، پیروزی و غیره را در این کانال قرار داده است. تا افراد مختلف و حتی داوطلبان کنکوری بتوانند با مراجعه به این کانال بسیار جامع از تمامی محتویات آموزشی این کانال استفاده کنند. شما می‌توانید با مراجعه به کانال رسمی تلگرام حرف آخر از آدرس کانال تلگرامی مظفریان مطلع شوید.

پوریا مظفریان کیست

پوریا مظفریان کیست

اینستاگرام پوریا مظفریان

اینستاگرام به عنوان یکی از شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی در سراسر ایران شناخته می‌شود، که بیشتر جمعیت ایران به این شبکه دسترسی دارند. استاد مظفریان (Poorya Mozaffarian) نیز برای اولین بار فعالیت خود را در این شبکه‌ها شروع کرد و توانست با ارائه کلیپ‌های انگیزشی و آموزشی نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد. او در مرحله اول تعداد بسیار کمی دنبال کننده داشت اما با مرور زمان و ارائه ویدیوهای بسیار جامع و با کیفیت توانست تعداد زیادی دنبال کننده را جذب کند. به صورتی که در حال حاضر ایشان دارای حدود یک میلیون و سیصد هزار نفر دنبال کننده فعال می‌باشد. و با اشتراک گذاری محتویات انگیزشی بسیار با کیفیت توانسته است روز به روز بر تعداد افراد دنباله کننده خود بیفزاید.

پکیج اینستا در این لینک https://www.instagram.com/poorya.mozaffarian

در این مقاله بیوگرافی پوریا مظفریان حرف اخر مربی انگیزشی موفقیت و کنکور، به صورت کامل به بررسی تمامی سوابق کاری و همچنین خصوصیات ایشان پرداختیم. تا دانش آموزان و افراد مختلفی که به دنبال شناخت ایشان هستند، بتوانند با مطالعه این مطلب اطلاعات بسیار جامع و دقیقی را به دست بیاورند.

Poorya Mozaffarian Konkur Motivational Consultant and Trainer and Success at Harfeakhar

Institute You can see the biography of Master Poorya that we talked about in this section. In the section, we mentioned in relation to location, Poorya Mozafarian’s education, interests, rank in publications, and so on. He works as a motivational consultant and coach. Of course, it is necessary to know that in addition to these fields, Mozaffarian is also active in the field of assistant professor. In this way, different courses are presented in educational classes and the teaching of that course accompanies a specialized teacher. His role in educational films is different.

10 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام اینشالله ک همیشه خوب باشید … ببخشید راه ارتباط واتساپ با اقای مظفریان هست ؟؟؟ و برای انگیزه دادن ب افراد زیر ۱۸ یا بالای ۱۸ با ایشون میشه حرف زد ؟؟؟ چون من ۱۴ سالم هست و هیچ انگیزه‌ای ندارم دیگه … و دوست دارم اون جوری ک در نظرم هست بشم … ی دختر قوی و تو دار … البته تا چند مدت پیش دختر فوق العاده‌ای بودم … ولی یه مشکلی پیش اومد ک دیگه … میخوام مثل قبلا ام بشم … نیاز به کمک دارم و خودم خیلی تلاش کردم تا حدی جواب داد اما مطمئنم میتونم با کمک ایشون دوباره به همون دختر فوق‌العاده برگردم

  پاسخ
 2. ناشناس
  ناشناس گفته:

  لطفا خواهش میکنم … همه بهم گیر میدن ک چرا انجوری شدی و دیگه خستم شده … واقعا هیچ کس هم درکم نمیکنه خداراشکر هر کاری هم میکنم بهم میگن بچه بازی در نیار … لطفا اگه میشه شماره واتساپشو بهم بدین و ازشون کمک بگیرم … میخوام که تا دیر نشده برگردم به همون دختر سابق … لطفا 🙏

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   با عرض پوزش باید عرض کنیم که این امکان از این طریق وجود ندارد.
   کمی به خودتان فرصت دهید و سعی کنید در صورت امکان اگر افراد قابل اعتمادی در اطراف خود دارید از آنها مشاوره بگیرید.
   یکی از عوامل مهم تاثیر گذار در این موضوع می توان نوشتن باشد. مشکل خود را بنویسید و هر آنچه شما را درگیر کرده است روی کاغذ بیاورید تا بدین شکل خودتان را خالی کنید.
   پیشنهاد می کنم بهتون یک فیلم انگیزشی ببینید.

   پاسخ
 3. الناز
  الناز گفته:

  چ جالب خودشون در یکی از کلیپ ها گفته اصالتا اهل گلستانه ولی الان میگن اصالتا تهرانی واقعا جالبه

  پاسخ
  • پشتیبانی موسسه
   پشتیبانی موسسه گفته:

   این موضوع را بررسی می کنیم ، ممکن است نویسنده این بخش اطلاعات مربوط به محل اصالت آقای مظفریان را به اشتباه درج کرده باشند که بعد از بررسی مجددا اطلاعات بروز رسانی خواهد شد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *